Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 09:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.781.851.891.931.961.992.012.032.052.072.092.112.13
1 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 15 NL 2.09 ---OOOOOOXOXO-XXX
2 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 10 PB 2.07 -OOOOOOOXOXOXXX
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 12 =SB 2.01 -OOXOOOOX-XX
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 14 1.99 -OOOXXOXOXXX
5 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 8 1.93 OOOOXXX
6= Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 6 1.93 OXOOOXXX
6= Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 1.93 OXOOOXXX
8 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3 =PB 1.93 OOOXXOXXX
9 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 PB 1.93 OOXOXXOXXX
10 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 1.89 OOOXXX
11 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 9 1.89 OOXXOXXX
12 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 1.78 OXXX
13 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5 1.78 XOXXX
14 Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 2 1.78 XXOXXX
Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 13 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 11:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.751.821.861.901.931.961.982.002.022.042.062.082.102.122.142.162.182.20
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 15 =NL 2.02 -OOOOOOXOOXXX
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 12 PB 1.98 -OXOOXXOXOXXOXX-X
3 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 13 1.96 -OOXOOOXXX
4 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 14 1.96 -OOXOOXXOXXX
5 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 SB 1.86 OOOXXX
6= Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 11 1.82 OOXXX
6= Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 6 1.82 OOXXX
8 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 7 1.82 OXOXXX
9 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 1.82 XOXXOXXX
10= Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 9 1.75 OXXX
10= Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 1.75 OXXX
12= Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 8 1.75 XOXXX
12= Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 1.75 XOXXX
Matěj ŠkachaMatěj Škacha
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 2 DNS
Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 12:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.531.581.621.651.681.711.741.771.801.821.841.861.90
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 16 NL 1.86 ----OOOXOOOOOXXX
2 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 15 1.80 ---O-OOXOO-XXX
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 9 PB 1.71 OOOOOOXXX
4 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 14 1.71 -OOOOXOXXX
5 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 13 1.71 -OOXOOXXOXXX
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11 1.68 -OOOOXXX
7 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12 1.68 -OOOXOXXX
8 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 =SB 1.65 OOOOXXX
9= Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 5 PB 1.65 OXOXOOXXX
9= Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 10 1.65 OXOXOOXXX
11 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6 =SB 1.65 OOXOXXOXXX
12 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 PB 1.62 OOOXXX
13 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 8 1.62 OXXOOXXX
14 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 1.58 OXXOXXX
15 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 1.53 OXXX
16 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 3 1.53 XXOXXX
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 10:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.511.561.601.641.681.711.741.771.801.821.841.861.88
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 14 PB 1.77 --OOOXOOOXXX
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12 PB 1.74 OOOOXXOOOXXX
3 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 15 1.74 --OOOOXOXXX
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 11 PB 1.71 -XOXOXOXXOOXX-X
5 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 13 =PB 1.71 -OOXOXOXOXXX
6= Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10 SB 1.68 OOOOOXXX
6= Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 9 =PB 1.68 OOOOOXXX
8 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 =PB 1.64 OOOOXXX
9= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 6 1.60 OOOXXX
9= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 8 1.60 OOOXXX
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1 1.56 OOXXX
12 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 7 1.56 XOOXXX
13= Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 4 1.56 OXXOXXX
13= Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3 1.56 OXXOXXX
15 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 2 1.51 OXXX
Celkem 15 závodníků