Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18 PB 08:55.23
2 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08:56.45
3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 19 PB 08:58.68
4 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09:00.29
5 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 09:06.66
6 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09:15.61
7 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 09:17.15
8 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 PB 09:23.86
9 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 PB 09:30.66
10 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09:31.55
11 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 SB 09:34.05
12 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09:36.57
13 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 09:38.83
14 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16 09:43.87
15 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 09:46.72
16 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 09:56.91
17 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15 10:01.78
Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 DQ 163.3b
Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17 DNF
Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000961Adensam Nicholas Jan (USKPR)3:03.85
2000404Boketta Nico (ATLJM)6:04.69
Celkem 20 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 NL 09:45.77
2 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 09:57.58
3 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 10:00.97
4 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 10:05.85
5 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 10:11.66
6 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 7 PB 10:12.40
7 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 10:29.45
8 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 10:30.70
9 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 16 10:44.56
10 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 10:58.16
11 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 PB 11:00.80
12 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12 PB 11:09.91
Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 14 DNF
Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 15 DNS
Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 DNS
Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000197Koláčková Adéla (AKOLY)3:15.74
2000507Havlíčková Barbora (4DVCB)6:38.16
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 11:01.45
2 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 15 11:07.42
3 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11:13.96
4 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 11:14.58
5 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 PB 11:15.75
6 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11:19.52
7 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11:21.38
8 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 11:22.60
9 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11:24.93
10 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 PB 11:26.64
11 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 PB 11:36.44
12 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 PB 11:52.11
13 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 12:01.40
14 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 PB 12:13.26
15 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13 12:41.79
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
10001005Půstová Šárka (UNIBR)3:51.85
2000112Hynková Veronika (ACPAR)7:44.80
Celkem 15 závodníků