Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

300 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozběh 1 (pá, 28.6.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 40.05 Q 0.190
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 40.55 0.437
3 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 40.69 0.137
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 41.27 0.178
5 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 41.50 0.154
6 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 42.29 0.218
7 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 42.94 0.357
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 28.6.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 39.02 Q 0.174
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 39.32 q 0.172
3 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 40.05 q 0.194
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 40.46 0.171
5 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 41.21 0.203
6 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 PB 41.26 0.164
7 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 44.33 0.221
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 28.6.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 39.16 Q 0.180
2 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 39.70 q 0.204
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 40.46 0.147
4 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 40.67 0.190
5 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 40.73 0.208
6 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 2 PB 41.21 0.270
7 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 44.29 0.239
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 28.6.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 39.05 Q 0.193
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 39.58 q 0.161
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 40.90 0.207
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 40.98 0.189
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 41.75 0.147
6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 42.25 0.233
7 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 45.77 0.202
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 39.02 Q 0.174
2 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 39.05 Q 0.193
3 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 39.16 Q 0.180
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 39.32 q 0.172
5 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 39.58 q 0.161
6 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 39.70 q 0.204
7 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 40.05 Q 0.190
8 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 40.05 q 0.194
9 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 40.46 0.147
10 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 40.46 0.171
11 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 40.55 0.437
12 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 40.67 0.190
13 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 40.69 0.137
14 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 40.73 0.208
15 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 40.90 0.207
16 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 40.98 0.189
17 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 41.21 0.203
18 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 2 PB 41.21 0.270
19 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 PB 41.26 0.164
20 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 41.27 0.178
21 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 41.50 0.154
22 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 41.75 0.147
23 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 42.25 0.233
24 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 42.29 0.218
25 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 42.94 0.357
26 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 44.29 0.239
27 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 44.33 0.221
28 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 45.77 0.202

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 NL 38.20 0.181
2 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 38.57 0.166
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 38.86 0.166
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 38.91 0.192
5 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 38.92 0.180
6 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 39.42 0.237
7 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 39.75 0.211
8 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 39.83 0.165
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozběh 1 (pá, 28.6.2019 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 43.60 Q 0.193
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 44.40 q 0.204
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 45.16 q 0.184
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.90 0.348
5 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 48.44 0.522
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 SB 48.48 0.157
7 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 48.83 0.189
8 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 49.41 0.278
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 28.6.2019 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 43.63 Q 0.162
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 45.52 0.311
3 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.98 0.153
4 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 46.67 0.322
5 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 46.94 0.199
6 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 47.95 0.194
7 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 48.54 0.217
Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNF 0.366
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 28.6.2019 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 44.75 Q 0.200
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 PB 45.28 0.299
3 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 46.80 0.279
4 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 47.09 0.225
5 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 47.62 0.189
6 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 48.07 0.212
7 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 49.86 0.389
8 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 51.34 0.174
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 28.6.2019 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 44.65 Q 0.196
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 SB 45.01 q 0.247
3 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 45.02 q 0.236
4 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 47.58 0.263
5 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 48.44 0.230
6 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 49.63 0.173
Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 DQ 163.3a 0.147
Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNF 0.182
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 43.60 Q 0.193
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 43.63 Q 0.162
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 44.40 q 0.204
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 44.65 Q 0.196
5 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 44.75 Q 0.200
6 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 SB 45.01 q 0.247
7 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 45.02 q 0.236
8 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 45.16 q 0.184
9 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 PB 45.28 0.299
10 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 45.52 0.311
11 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.98 0.153
12 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 46.67 0.322
13 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 46.80 0.279
14 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 46.94 0.199
15 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 47.09 0.225
16 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 47.58 0.263
17 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 47.62 0.189
18 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.90 0.348
19 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 47.95 0.194
20 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 48.07 0.212
21 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 48.44 0.522
22 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 48.44 0.230
23 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 SB 48.48 0.157
24 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 48.54 0.217
25 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 48.83 0.189
26 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 49.41 0.278
27 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 49.63 0.173
28 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 49.86 0.389
29 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 51.34 0.174
Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNF 0.366
Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 DQ 163.3a 0.147
Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNF 0.182

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 42.49 0.199
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 42.97 0.178
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 43.53 0.220
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 43.74 0.179
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 8 PB 44.53 0.237
6 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 45.22 0.390
7 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 45.85 0.151
Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Celkem 8 závodníků