Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 28.6.2019 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 6:12.43
2 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 6:14.88
3 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 6:17.30
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 PB 6:17.37
5 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 6:21.75
6 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 6:30.15
7 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 6:31.02
8 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 SB 6:37.57
9 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12 PB 6:40.63
10 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 PB 6:41.42
11 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 6:43.72
12 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 PB 6:43.79
13 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17 PB 6:47.95
14 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 6:50.98
15 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16 6:59.77
16 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 14 7:31.53
David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400162Hanyk Michal (ACTUR)1:14.04
800162Hanyk Michal (ACTUR)2:31.15
1000162Hanyk Michal (ACTUR)3:10.78
1200162Hanyk Michal (ACTUR)3:49.77
1600162Hanyk Michal (ACTUR)5:04.90
Celkem 17 závodníků

2000 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 28.6.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 NL 6:57.28
2 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 7:27.38
3 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 7:30.76
4 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 PB 7:43.73
5 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 7:44.76
6 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 7:50.47
7 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 PB 8:02.89
8 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 8:22.13
9 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 PB 8:38.14
10 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 PB 8:40.66
11 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 8:56.79
12 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 13 PB 9:12.04
Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400112Hynková Veronika (ACPAR)1:22.47
800112Hynková Veronika (ACPAR)2:45.31
1200112Hynková Veronika (ACPAR)4:10.70
1600112Hynková Veronika (ACPAR)5:36.14
Celkem 13 závodníků