Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (pá, 28.6.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09:20.25
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09:24.58
3 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 09:29.93
4 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09:43.71
5 Borek PožárBorek Požár 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09:57.81
6 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10:06.62
7 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 PB 10:08.34
8 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 PB 10:12.62
9 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 10:16.08
10 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 13 PB 10:22.71
11 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15 PB 10:30.55
12 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14 11:02.59
Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF
Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 DNF
Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 DNS
Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000650Jánský Matyáš (SOKCB)3:12.84
20001003Švejnoha Jan (UNIBR)6:25.22
Celkem 16 závodníků

3000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (pá, 28.6.2019 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 NL 10:48.97
2 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 10:51.06
3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 10:58.40
4 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 11:34.90
5 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 PB 11:34.95
6 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 11:58.30
7 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 12:52.10
8 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 PB 12:55.40
9 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13:00.69
10 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12 PB 13:01.72
11 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 PB 13:02.32
12 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 13:30.71
Veronika ČernáVeronika Černá 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000977Zikmundová Anita (USKPR)3:39.54
200097Kouřilová Soňa (MOSBR)7:22.62
Celkem 13 závodníků