Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2019 - 19:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pechar J., Havlas A., Janský M., Šebík L. Pechar J., Havlas A., Janský M., Šebík L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 41.82 0.147
2 Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 42.11 0.168
3 Radostný T., Demel J., Trafina J., Jelínek K. Radostný T., Demel J., Trafina J., Jelínek K. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 SB 42.89 0.190
4 Machotka D., Havlík A., Ornst M., Komárek V. Machotka D., Havlík A., Ornst M., Komárek V. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.05 0.177
Ayeni D., Jirásek J., Macík O., Tobiáš A. Ayeni D., Jirásek J., Macík O., Tobiáš A. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF 0.191
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2019 - 19:01) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blažek M., Blatník F., Svoboda V., Kloud V. Blažek M., Blatník F., Svoboda V., Kloud V. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 43.61 0.185
2 Rottenborn Š., Suchý J., Janů J., Soukup M. Rottenborn Š., Suchý J., Janů J., Soukup M. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 44.74 0.189
3 Gnip D., Krenek P., Vacátko P., Patka J. Gnip D., Krenek P., Vacátko P., Patka J. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 45.26 0.231
4 Mrlík J., Kučera A., Hanzlík J., Kučera M. Mrlík J., Kučera A., Hanzlík J., Kučera M. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 45.52 0.177
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Pechar J., Havlas A., Janský M., Šebík L. Pechar J., Havlas A., Janský M., Šebík L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 41.82 0.147
2 Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 42.11 0.168
3 Radostný T., Demel J., Trafina J., Jelínek K. Radostný T., Demel J., Trafina J., Jelínek K. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 SB 42.89 0.190
4 Machotka D., Havlík A., Ornst M., Komárek V. Machotka D., Havlík A., Ornst M., Komárek V. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.05 0.177
5 Blažek M., Blatník F., Svoboda V., Kloud V. Blažek M., Blatník F., Svoboda V., Kloud V. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 43.61 0.185
6 Rottenborn Š., Suchý J., Janů J., Soukup M. Rottenborn Š., Suchý J., Janů J., Soukup M. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 44.74 0.189
7 Gnip D., Krenek P., Vacátko P., Patka J. Gnip D., Krenek P., Vacátko P., Patka J. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 45.26 0.231
8 Mrlík J., Kučera A., Hanzlík J., Kučera M. Mrlík J., Kučera A., Hanzlík J., Kučera M. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 45.52 0.177
Ayeni D., Jirásek J., Macík O., Tobiáš A. Ayeni D., Jirásek J., Macík O., Tobiáš A. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF 0.191

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2019 - 19:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nevrla D., Sládek K., Šalman J., Horák V. Nevrla D., Sládek K., Šalman J., Horák V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 42.75 0.200
2 Raus S., Ondráček J., Prokeš Š., Smutný V. Raus S., Ondráček J., Prokeš Š., Smutný V. JAC BrnoJAC Brno 2 SB 43.34 0.143
3 Paták V., Höfner M., Novotný J., Schneider S. Paták V., Höfner M., Novotný J., Schneider S. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 43.46 0.160
4 Dočkal P., Sychra A., Bujdák M., Pražák M. Dočkal P., Sychra A., Bujdák M., Pražák M. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 43.60 0.209
5 Raba J., Korec Š., Špicar M., Mikeš O. Raba J., Korec Š., Špicar M., Mikeš O. AC PardubiceAC Pardubice 6 43.94 0.184
Sojka T., Šámal J., Zákora T., Soukal L. Sojka T., Šámal J., Zákora T., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF 0.161
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2019 - 19:31) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Navrátil Š., Vicher J., Lisák T., Pavliska T. Navrátil Š., Vicher J., Lisák T., Pavliska T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 44.15 0.175
2 Jisl D., Nýč F., Weiser Š., Surjomartono M. Jisl D., Nýč F., Weiser Š., Surjomartono M. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 44.70 0.203
3 Novák M., Severa T., Vávra J., Dudycha J. Novák M., Severa T., Vávra J., Dudycha J. AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 46.50 0.176
4 Neumann N., Krejčí O., Krejčí J., Kušnír J. Neumann N., Krejčí O., Krejčí J., Kušnír J. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 47.31 0.161
Jodl D., Malinský V., Svědínek L., Michal T. Jodl D., Malinský V., Svědínek L., Michal T. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNF 0.202
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nevrla D., Sládek K., Šalman J., Horák V. Nevrla D., Sládek K., Šalman J., Horák V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 42.75 0.200
2 Raus S., Ondráček J., Prokeš Š., Smutný V. Raus S., Ondráček J., Prokeš Š., Smutný V. JAC BrnoJAC Brno 2 SB 43.34 0.143
3 Paták V., Höfner M., Novotný J., Schneider S. Paták V., Höfner M., Novotný J., Schneider S. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 43.46 0.160
4 Dočkal P., Sychra A., Bujdák M., Pražák M. Dočkal P., Sychra A., Bujdák M., Pražák M. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 43.60 0.209
5 Raba J., Korec Š., Špicar M., Mikeš O. Raba J., Korec Š., Špicar M., Mikeš O. AC PardubiceAC Pardubice 6 43.94 0.184
6 Navrátil Š., Vicher J., Lisák T., Pavliska T. Navrátil Š., Vicher J., Lisák T., Pavliska T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 44.15 0.175
7 Jisl D., Nýč F., Weiser Š., Surjomartono M. Jisl D., Nýč F., Weiser Š., Surjomartono M. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 44.70 0.203
8 Novák M., Severa T., Vávra J., Dudycha J. Novák M., Severa T., Vávra J., Dudycha J. AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 46.50 0.176
9 Neumann N., Krejčí O., Krejčí J., Kušnír J. Neumann N., Krejčí O., Krejčí J., Kušnír J. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 47.31 0.161
Sojka T., Šámal J., Zákora T., Soukal L. Sojka T., Šámal J., Zákora T., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF 0.161
Jodl D., Malinský V., Svědínek L., Michal T. Jodl D., Malinský V., Svědínek L., Michal T. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNF 0.202

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2019 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Píchalová B., Hettlerová L., Burianová K., Suchá L. Píchalová B., Hettlerová L., Burianová K., Suchá L. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 MR 46.18 0.239
2 Kožuškaničová N., Kaiserová J., Štolová M., Kerbachová A. Kožuškaničová N., Kaiserová J., Štolová M., Kerbachová A. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 46.79 0.169
3 Cikánová A., Maštalířová E., Eibichová E., Tiplicová N. Cikánová A., Maštalířová E., Eibichová E., Tiplicová N. SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 47.54 0.164
4 Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 48.09 0.187
5 Marková T., Staňková K., Šimková K., Šámalová S. Marková T., Staňková K., Šimková K., Šámalová S. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 48.10 0.169
6 Sikorová N., Wagnerová K., Glučová A., Jarošková L. Sikorová N., Wagnerová K., Glučová A., Jarošková L. Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 51.56 0.182
Kvasničková P., Chocholoušová N., Hlávková K., Nováková A. Kvasničková P., Chocholoušová N., Hlávková K., Nováková A. AC PardubiceAC Pardubice 1 DQ 162.8 -0.040
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2019 - 19:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štanclová V., Rappová F., Kadavá K., Novotná A. Štanclová V., Rappová F., Kadavá K., Novotná A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 46.88 0.361
2 Kubíčková E., Eichlerová V., Niebauerová R., Mičunková L. Kubíčková E., Eichlerová V., Niebauerová R., Mičunková L. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 =SB 47.50 0.183
3 Šlehubrová K., Novotná L., Znamínková R., Šafránková J. Šlehubrová K., Novotná L., Znamínková R., Šafránková J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 48.80 0.346
4 Ljunggren M., Joklová A., Supová T., Semecká E. Ljunggren M., Joklová A., Supová T., Semecká E. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 49.88 0.178
5 Tesařová A., Baliamisová T., Švarcová M., Draslarová B. Tesařová A., Baliamisová T., Švarcová M., Draslarová B. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 50.64 0.216
6 Malánová J., Dolejšová Š., Kubešová P., Viktorová B. Malánová J., Dolejšová Š., Kubešová P., Viktorová B. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 51.74 0.165
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2019 - 19:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fornůsková A., Sklenářová T., Pisková L., Malčíková H. Fornůsková A., Sklenářová T., Pisková L., Malčíková H. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 48.82 0.176
2 Krejčí E., Jakabová N., Dembowski A., Hlaváčová A. Krejčí E., Jakabová N., Dembowski A., Hlaváčová A. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.28 0.368
3 Šimůnková A., Gaigrová S., Kučerová A., Kaletová E. Šimůnková A., Gaigrová S., Kučerová A., Kaletová E. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 49.90 0.185
4 Kosielská P., Bartoňková A., Kühwegová A., Všetečková E. Kosielská P., Bartoňková A., Kühwegová A., Všetečková E. TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 49.90 0.164
5 Vrzalová P., Hodásová A., Smolíková K., Kousalová K. Vrzalová P., Hodásová A., Smolíková K., Kousalová K. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 50.70 0.177
Kosťová P., Sýkorová K., Brabcová A., Ptáčníková A. Kosťová P., Sýkorová K., Brabcová A., Ptáčníková A. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF 0.127
Moravcová B., Svobodová K., Čeřovská A., Boháčková K. Moravcová B., Svobodová K., Čeřovská A., Boháčková K. AC PardubiceAC Pardubice 8 DNF 0.342
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štanclová V., Rappová F., Kadavá K., Novotná A. Štanclová V., Rappová F., Kadavá K., Novotná A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 46.88 0.361
2 Kubíčková E., Eichlerová V., Niebauerová R., Mičunková L. Kubíčková E., Eichlerová V., Niebauerová R., Mičunková L. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 =SB 47.50 0.183
3 Šlehubrová K., Novotná L., Znamínková R., Šafránková J. Šlehubrová K., Novotná L., Znamínková R., Šafránková J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 48.80 0.346
4 Fornůsková A., Sklenářová T., Pisková L., Malčíková H. Fornůsková A., Sklenářová T., Pisková L., Malčíková H. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 48.82 0.176
5 Krejčí E., Jakabová N., Dembowski A., Hlaváčová A. Krejčí E., Jakabová N., Dembowski A., Hlaváčová A. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.28 0.368
6 Ljunggren M., Joklová A., Supová T., Semecká E. Ljunggren M., Joklová A., Supová T., Semecká E. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 49.88 0.178
7 Šimůnková A., Gaigrová S., Kučerová A., Kaletová E. Šimůnková A., Gaigrová S., Kučerová A., Kaletová E. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 49.90 0.185
8 Kosielská P., Bartoňková A., Kühwegová A., Všetečková E. Kosielská P., Bartoňková A., Kühwegová A., Všetečková E. TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 49.90 0.164
9 Tesařová A., Baliamisová T., Švarcová M., Draslarová B. Tesařová A., Baliamisová T., Švarcová M., Draslarová B. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 50.64 0.216
10 Vrzalová P., Hodásová A., Smolíková K., Kousalová K. Vrzalová P., Hodásová A., Smolíková K., Kousalová K. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 50.70 0.177
11 Malánová J., Dolejšová Š., Kubešová P., Viktorová B. Malánová J., Dolejšová Š., Kubešová P., Viktorová B. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 51.74 0.165
Kosťová P., Sýkorová K., Brabcová A., Ptáčníková A. Kosťová P., Sýkorová K., Brabcová A., Ptáčníková A. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF 0.127
Moravcová B., Svobodová K., Čeřovská A., Boháčková K. Moravcová B., Svobodová K., Čeřovská A., Boháčková K. AC PardubiceAC Pardubice 8 DNF 0.342