4 x 400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 30.6.2019 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kašpar M., Lehar D., Sobotka Z., Krsek M. Kašpar M., Lehar D., Sobotka Z., Krsek M. | A. C. TEPO Kladno | 5 | 3:18.92 | 0.174 | ||||||||||||||
2 | Machotka D., Novotný J., Komárek V., Ornst M. Machotka D., Novotný J., Komárek V., Ornst M. | ASK Slavia Praha | 4 | 3:19.84 | 0.185 | ||||||||||||||
3 | Majerčák J., Romanchenkov N., Habarta T., Zajíc T. Majerčák J., Romanchenkov N., Habarta T., Zajíc T. | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | SB 3:22.01 | 0.241 | ||||||||||||||
4 | Kabyš D., Páník M., Pokorný M., Rež J. Kabyš D., Páník M., Pokorný M., Rež J. | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 3:26.99 | 0.193 | ||||||||||||||
5 | Polák P., Staníček P., Pazourek P., Kotyza D. Polák P., Staníček P., Pazourek P., Kotyza D. | VSK Univerzita Brno | 3 | 3:27.55 | 0.187 | ||||||||||||||
6 | Pecha M., Stehno R., Tláskal T., Podaný J. Pecha M., Stehno R., Tláskal T., Podaný J. | AC Čáslav z.s. | 8 | 3:29.47 | 0.347 | ||||||||||||||
7 | Besser K., Reichl T., Holoubek M., Janeček J. Besser K., Reichl T., Holoubek M., Janeček J. | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 3:36.51 | 0.210 | ||||||||||||||
8 | Dvořák T., Tešnar M., Šmída M., Gaszczyk P. Dvořák T., Tešnar M., Šmída M., Gaszczyk P. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 3:38.43 | 0.158 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 30.6.2019 - 15:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáček P., Ježek D., Krčma V., Plaček T. Horáček P., Ježek D., Krčma V., Plaček T. | VSK Univerzita Brno | 5 | 3:25.38 | 0.210 | ||||||||||||||
2 | Hykš S., Konvalina S., Cihlář V., Höfner M. Hykš S., Konvalina S., Cihlář V., Höfner M. | ASK Slavia Praha | 4 | 3:26.59 | 0.141 | ||||||||||||||
3 | Jakob B., Hroch M., Horák V., Šalman J. Jakob B., Hroch M., Horák V., Šalman J. | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 3:29.75 | 0.185 | ||||||||||||||
4 | Staněk J., Budík L., Dočkal P., Pražák M. Staněk J., Budík L., Dočkal P., Pražák M. | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 3:35.40 | 0.363 | ||||||||||||||
Surjomartono M., Halbich A., Jisl D., Weiser Š. Surjomartono M., Halbich A., Jisl D., Weiser Š. | SK Jeseniova | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 30.6.2019 - 15:51) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenhart O., Hřebíček A., Grégr J., Dohnal A. Lenhart O., Hřebíček A., Grégr J., Dohnal A. | AK Šternberk z.s. | 4 | SB 3:31.91 | 0.397 | ||||||||||||||
2 | Gnip D., Boketta N., Novotný M., Krenek P. Gnip D., Boketta N., Novotný M., Krenek P. | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | SB 3:36.84 | 0.288 | ||||||||||||||
3 | Novák M., Severa T., Dudycha J., Vávra J. Novák M., Severa T., Dudycha J., Vávra J. | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | SB 3:39.46 | 0.196 | ||||||||||||||
4 | Němec O., Košťál J., Hyánek V., Pohanka M. Němec O., Košťál J., Hyánek V., Pohanka M. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 3:54.31 | 0.200 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáček P., Ježek D., Krčma V., Plaček T. Horáček P., Ježek D., Krčma V., Plaček T. | VSK Univerzita Brno | 5 | 3:25.38 | 0.210 | |||
2 | Hykš S., Konvalina S., Cihlář V., Höfner M. Hykš S., Konvalina S., Cihlář V., Höfner M. | ASK Slavia Praha | 4 | 3:26.59 | 0.141 | |||
3 | Jakob B., Hroch M., Horák V., Šalman J. Jakob B., Hroch M., Horák V., Šalman J. | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 3:29.75 | 0.185 | |||
4 | Lenhart O., Hřebíček A., Grégr J., Dohnal A. Lenhart O., Hřebíček A., Grégr J., Dohnal A. | AK Šternberk z.s. | 4 | SB 3:31.91 | 0.397 | |||
5 | Staněk J., Budík L., Dočkal P., Pražák M. Staněk J., Budík L., Dočkal P., Pražák M. | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 3:35.40 | 0.363 | |||
6 | Gnip D., Boketta N., Novotný M., Krenek P. Gnip D., Boketta N., Novotný M., Krenek P. | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | SB 3:36.84 | 0.288 | |||
7 | Novák M., Severa T., Dudycha J., Vávra J. Novák M., Severa T., Dudycha J., Vávra J. | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | SB 3:39.46 | 0.196 | |||
8 | Němec O., Košťál J., Hyánek V., Pohanka M. Němec O., Košťál J., Hyánek V., Pohanka M. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 3:54.31 | 0.200 | |||
Surjomartono M., Halbich A., Jisl D., Weiser Š. Surjomartono M., Halbich A., Jisl D., Weiser Š. | SK Jeseniova | 7 | DNS |
4 x 400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 30.6.2019 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šmilauerová K., Štanclová V., Novotná A., Hůlková B. Šmilauerová K., Štanclová V., Novotná A., Hůlková B. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | MR 3:47.56 | 0.369 | ||||||||||||||
2 | Koudelková S., Korelová K., Čechová E., Veselá B. Koudelková S., Korelová K., Čechová E., Veselá B. | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 3:51.91 | 0.362 | ||||||||||||||
3 | Furchová N., Štoudková P., Dlabajová K., Holubářová T. Furchová N., Štoudková P., Dlabajová K., Holubářová T. | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 3:52.57 | 0.225 | ||||||||||||||
4 | Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. | AC Čáslav z.s. | 3 | 3:56.49 | 0.252 | ||||||||||||||
5 | Staňková K., Šimková K., Marková T., Cymbálová Z. Staňková K., Šimková K., Marková T., Cymbálová Z. | ASK Slavia Praha | 7 | 3:56.83 | 0.336 | ||||||||||||||
6 | Eibichová E., Málková A., Husáková T., Cikánová V. Eibichová E., Málková A., Husáková T., Cikánová V. | SK Jeseniova | 1 | 4:03.42 | 0.263 | ||||||||||||||
Hladíková M., Matějáková A., Dobrovolná A., Kouřilová S. Hladíková M., Matějáková A., Dobrovolná A., Kouřilová S. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | DQ 170.19 | 0.177 | |||||||||||||||
Kramolišová M., Barnoky E., Cikánková K., Brečkayová Ž. Kramolišová M., Barnoky E., Cikánková K., Brečkayová Ž. | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 30.6.2019 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Quadrátová A., Bennett R., Havlová A., Lamačová T. Quadrátová A., Bennett R., Havlová A., Lamačová T. | A. C. TEPO Kladno | 7 | 3:59.32 | 0.231 | ||||||||||||||
2 | Měšťanová B., Hlaváčová A., Dvořáková T., Jakabová N. Měšťanová B., Hlaváčová A., Dvořáková T., Jakabová N. | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 4:02.75 | 0.359 | ||||||||||||||
3 | Kučerová A., Kaletová E., Hrdličková V., Gaigrová S. Kučerová A., Kaletová E., Hrdličková V., Gaigrová S. | Spartak Praha 4 | 4 | 4:09.78 | 0.241 | ||||||||||||||
4 | Kočnarová T., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. Kočnarová T., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. | SK Hranice, z.s. | 6 | 4:24.44 | 0.376 | ||||||||||||||
Viktorová B., Vimmerová N., Dolejšová Š., Rychlíková A. Viktorová B., Vimmerová N., Dolejšová Š., Rychlíková A. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | DQ 170.19 | 0.267 | |||||||||||||||
Červená M., Bundilová E., Hřebíčková L., Černocká K. Červená M., Bundilová E., Hřebíčková L., Černocká K. | AK Šternberk z.s. | 8 | DQ 170.19 | 0.438 | |||||||||||||||
Borová H., Suchánková B., Fornůsková A., Sklenářová T. Borová H., Suchánková B., Fornůsková A., Sklenářová T. | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |