Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 11:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 16 44.40 X31.5234.3634.36X44.4043.69
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 15 43.30 X40.51X40.5143.30X40.91
3 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 14 43.17 XX38.2338.2338.6542.8343.17
4 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 13 38.68 37.15X35.3737.1532.2836.8038.68
5 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 11 PB 37.88 36.3735.9537.8837.8837.44X37.85
6 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 12 37.26 36.7537.26X37.26XX33.88
7 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10 34.80 34.80X31.9634.8033.1433.3533.47
8 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 8 34.70 X33.1732.2833.1734.70XX
9 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 6 32.89 32.89X32.7632.89
10 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 32.32 30.42X32.3232.32
11 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 9 31.75 30.9431.2031.7531.75
12 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 5 31.28 30.9631.2830.3931.28
13 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 3 30.69 30.2830.6930.3530.69
14 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 2 29.41 X29.41X29.41
15 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4 27.01 X27.01X27.01
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1 NM
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 16 42.08 41.60X35.9141.6040.0442.0839.80
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 13 38.80 X37.33X37.3338.0938.8038.09
3 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 15 37.85 31.9732.2234.5134.5134.58X37.85
4 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 6 PB 37.62 X35.5034.2835.5037.6236.0934.77
5 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 37.47 X37.44X37.4437.47XX
6 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 11 34.83 34.83X31.7934.83X33.66X
7 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 7 33.98 33.9832.32X33.9831.8329.04X
8 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 10 33.40 26.7929.4533.1133.1133.4032.0331.60
9 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 PB 32.89 30.5931.1032.8932.89
10 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 9 31.75 30.6831.4431.7531.75
11 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 31.75 31.75X30.9131.75
12 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 12 31.09 31.0929.31X31.09
13 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1 30.52 X27.5230.5230.52
14 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 29.97 29.97X29.1929.97
15 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 26.46 24.3426.46X26.46
16 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 25.76 25.76XX25.76
Celkem 16 závodníků