Back

 / Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Hodonín (7. - 8. 9. 2019)

Skok daleký - Muži

(ne, 8.9.2019 - 12:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 8 =SB 7.22 +0.4 m/s -7.15  +0.37.01  +1.57.157.21  +0.07.22  +0.47.12  +0.3
2 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 11 7.16 +0.6 m/s 6.99  +0.07.00  +0.9X7.00X7.07  -0.17.16  +0.6
3 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 7.11 +0.9 m/s 6.69  +0.2X6.88  +1.66.887.11  +0.97.00  +0.47.11  +1.3
4 David HolýDavid Holý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6 7.08 +0.5 m/s 5.06  +0.37.08  +0.56.73  +1.27.086.74  +0.16.98  +0.4X
5 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 7.02 +0.1 m/s X7.02  +0.17.00  +0.47.026.94  -0.36.91  -0.2X
6 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 9 6.92 -0.1 m/s X6.86  +0.0X6.86X6.92  -0.16.92  +0.2
7 Adam ZelinkaAdam Zelinka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 7 6.82 +0.3 m/s 6.82  +0.3--6.82-XX
8 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4 6.70 +1.3 m/s 6.64  +1.1XX6.646.70  +1.3--
9 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 =SB 6.58 +0.1 m/s 6.26  +1.16.44  +0.36.58  +0.16.58
10 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 6.56 +0.8 m/s 6.56  +0.8X6.53  +0.56.56
11 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 5.62 +0.3 m/s 5.09  +0.85.62  +0.35.57  +0.45.62
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 9 SB 6.34 +0.7 m/s 6.06  +0.3X6.12  -0.66.126.13  +0.36.34  +0.7-
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 11 6.25 +0.0 m/s 6.19  +0.56.10  +1.06.02  -0.76.19X6.17  +0.66.25  +0.0
3 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13 6.23 +0.6 m/s 6.23  +0.6--6.23---
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 10 5.97 +0.3 m/s 5.97  +0.3X5.75  -0.95.97X5.67  +0.45.91  +0.0
5 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 14 5.95 +0.7 m/s 5.95  +0.75.58  +0.23.85  -0.55.955.85  +0.2--
6 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 12 5.85 +0.5 m/s X5.85  +0.5X5.85XXX
7 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5 5.82 +0.5 m/s 5.58  +0.85.66  +0.65.67  -0.95.675.73  +0.75.78  +0.75.82  +0.5
8 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 8 5.71 -0.2 m/s 5.58  -0.2X5.71  -0.25.71XXX
9 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 7 5.67 +0.8 m/s 5.52  -0.35.67  +0.85.41  -0.25.67
10 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 6 5.53 +1.1 m/s 5.53  +1.15.45  +0.4X5.53
11 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 5.44 +0.7 m/s 5.44  +0.75.36  +0.45.23  -0.15.44
12 Šárka VachataŠárka Vachata
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 4 5.37 -0.4 m/s X5.22  +0.75.37  -0.45.37
13 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 3 5.22 -0.2 m/s 5.01  +0.44.97  +0.65.22  -0.25.22
14 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1 5.11 +1.3 m/s 5.11  +1.33.59  +0.55.10  +0.05.11
Celkem 14 závodníků