Back

 / Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Hodonín (7. - 8. 9. 2019)

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 12:10) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.20 0.128
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.33 0.165
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.38 0.150
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.54 0.146
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.54 0.172
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 14.79 0.199
Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 12:10) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.87 0.154
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.91 0.145
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 15.25 0.187
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.34 0.162
5 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.90 0.211
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.97 0.199
7 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 16.31 0.172
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.20 0.128
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.33 0.165
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.38 0.150
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.54 0.146
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.54 0.172
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 14.79 0.199
7 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.87 0.154
8 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.91 0.145
9 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 15.25 0.187
10 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.34 0.162
11 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.90 0.211
12 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.97 0.199
13 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 16.31 0.172
Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS