Back

 / Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Hodonín (7. - 8. 9. 2019)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.19 0.179
2 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 50.34 0.354
3 Martin KučeraMartin Kučera 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.54 0.216
4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.63 0.205
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.88 0.287
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.25 0.188
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.65 0.365
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.90 0.275
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.19 0.179
2 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 50.34 0.354
3 Martin KučeraMartin Kučera 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.54 0.216
4 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.88 0.287
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.25 0.188
6 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.63 0.205
7 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.65 0.365
8 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.90 0.275

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 60.88 0.290
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.19 0.416
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 61.24 0.410
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 63.31 0.415
Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNF 0.156
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 59.40 0.391
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 62.62 0.407
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 65.33 0.268
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 66.56 0.592
Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 59.40 0.391
2 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 60.88 0.290
3 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.19 0.416
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 61.24 0.410
5 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 62.62 0.407
6 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 63.31 0.415
7 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 65.33 0.268
8 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 66.56 0.592
Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNF 0.156
Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS