Back

 / Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Hodonín (7. - 8. 9. 2019)

3000 m překážek - Muži (Běh)

Běh (ne, 8.9.2019 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09:12.27
2 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:17.97
3 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09:34.06
4 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 09:37.57
5 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 09:39.39
6 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 09:40.72
7 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09:49.66
8 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09:57.08
9 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 09:57.78
10 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 11:08.00
11 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 11:08.12
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
10008Kovář Jáchym (DUKPR)2:57.85
20008Kovář Jáchym (DUKPR)6:03.23
Celkem 11 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Běh)

Běh (ne, 8.9.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva KrchováEva Krchová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10:15.40
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 10:21.30
3 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 10:22.08
4 Bára StýblováBára Stýblová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 10:39.69
5 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 11:15.98
6 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11:29.24
7 Eva FilipiováEva Filipiová 86 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 11:39.60
8 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 12:58.37
9 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13:15.53
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000205Hrochová Tereza (SKPLZ)3:23.99
2000167Krchová Eva (USKPR)6:53.61
Celkem 9 závodníků