Back

 / Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Hodonín (7. - 8. 9. 2019)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Ličman F., Maruštík D., Kubeš J., Vejražka D. A - Ličman F., Maruštík D., Kubeš J., Vejražka D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 41.07 0.178
2 B - Pechar J., Procházka J., Jirka J., Wijas A. B - Pechar J., Procházka J., Jirka J., Wijas A. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 41.25 0.149
3 A - Záleský D., Bujna Š., Pírek M., Suchánek D. A - Záleský D., Bujna Š., Pírek M., Suchánek D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 41.76 0.196
4 A - Pekárek A., Tlustý M., Svoboda J., Mach M. A - Pekárek A., Tlustý M., Svoboda J., Mach M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 41.98 0.148
A - Zeman V., Novák V., Frolík P., Zuska D. A - Zeman V., Novák V., Frolík P., Zuska D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ 170.7 0.231
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Ondriska J., Stráský V., Klézl D., Tuček M. B - Ondriska J., Stráský V., Klézl D., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 43.29 0.210
2 B - Chlopčík J., Sekyra D., Petřík P., Šnejdr F. B - Chlopčík J., Sekyra D., Petřík P., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 44.32 0.232
3 C - Vodák O., Švec J., Plaček T., Vystrk T. C - Vodák O., Švec J., Plaček T., Vystrk T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 46.11 0.183
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Ličman F., Maruštík D., Kubeš J., Vejražka D. A - Ličman F., Maruštík D., Kubeš J., Vejražka D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 41.07 0.178
2 B - Pechar J., Procházka J., Jirka J., Wijas A. B - Pechar J., Procházka J., Jirka J., Wijas A. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 41.25 0.149
3 A - Záleský D., Bujna Š., Pírek M., Suchánek D. A - Záleský D., Bujna Š., Pírek M., Suchánek D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 41.76 0.196
4 A - Pekárek A., Tlustý M., Svoboda J., Mach M. A - Pekárek A., Tlustý M., Svoboda J., Mach M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 41.98 0.148
5 B - Ondriska J., Stráský V., Klézl D., Tuček M. B - Ondriska J., Stráský V., Klézl D., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 43.29 0.210
6 B - Chlopčík J., Sekyra D., Petřík P., Šnejdr F. B - Chlopčík J., Sekyra D., Petřík P., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 44.32 0.232
7 C - Vodák O., Švec J., Plaček T., Vystrk T. C - Vodák O., Švec J., Plaček T., Vystrk T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 46.11 0.183
A - Zeman V., Novák V., Frolík P., Zuska D. A - Zeman V., Novák V., Frolík P., Zuska D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ 170.7 0.231

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Kobiánová K., Hofmanová M., Seidlová K., Domská L. A - Kobiánová K., Hofmanová M., Seidlová K., Domská L. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.49 0.176
2 A - Hettlerová L., Ledecká D., Petržilková T., Majerová D. A - Hettlerová L., Ledecká D., Petržilková T., Majerová D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 47.02 0.188
3 A - Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Šínová T. A - Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Šínová T. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.86 0.192
4 A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Holubářová V., Pírková M. A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Holubářová V., Pírková M. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 48.51 0.263
5 A - Lamačová T., Kubicová Z., Vachata Š., Vondrová L. A - Lamačová T., Kubicová Z., Vachata Š., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.58 0.211
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Dvořáková B., Kučerová M., Vadlejch L., Kožuškaničová N. B - Dvořáková B., Kučerová M., Vadlejch L., Kožuškaničová N. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 46.90 0.162
2 B - Vokálová T., Novotná J., Čejchanová N., Slanařová R. B - Vokálová T., Novotná J., Čejchanová N., Slanařová R. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 49.01 0.172
3 B - Pöschlová N., Vondrovská M., Pertlíková L., Chocholová D. B - Pöschlová N., Vondrovská M., Pertlíková L., Chocholová D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 50.72 0.158
4 B - Meczlová V., Jonášová T., Kocová V., Rauchová I. B - Meczlová V., Jonášová T., Kocová V., Rauchová I. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.22 0.293
5 B - Štoudková P., Sedláčková L., Burianová L., Klímová B. B - Štoudková P., Sedláčková L., Burianová L., Klímová B. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 51.98 0.422
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Kobiánová K., Hofmanová M., Seidlová K., Domská L. A - Kobiánová K., Hofmanová M., Seidlová K., Domská L. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.49 0.176
2 B - Dvořáková B., Kučerová M., Vadlejch L., Kožuškaničová N. B - Dvořáková B., Kučerová M., Vadlejch L., Kožuškaničová N. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 46.90 0.162
3 A - Hettlerová L., Ledecká D., Petržilková T., Majerová D. A - Hettlerová L., Ledecká D., Petržilková T., Majerová D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 47.02 0.188
4 A - Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Šínová T. A - Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Šínová T. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.86 0.192
5 A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Holubářová V., Pírková M. A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Holubářová V., Pírková M. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 48.51 0.263
6 A - Lamačová T., Kubicová Z., Vachata Š., Vondrová L. A - Lamačová T., Kubicová Z., Vachata Š., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.58 0.211
7 B - Vokálová T., Novotná J., Čejchanová N., Slanařová R. B - Vokálová T., Novotná J., Čejchanová N., Slanařová R. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 49.01 0.172
8 B - Pöschlová N., Vondrovská M., Pertlíková L., Chocholová D. B - Pöschlová N., Vondrovská M., Pertlíková L., Chocholová D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 50.72 0.158
9 B - Meczlová V., Jonášová T., Kocová V., Rauchová I. B - Meczlová V., Jonášová T., Kocová V., Rauchová I. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.22 0.293
10 B - Štoudková P., Sedláčková L., Burianová L., Klímová B. B - Štoudková P., Sedláčková L., Burianová L., Klímová B. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 51.98 0.422