Back

 / Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Hodonín (7. - 8. 9. 2019)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Veselý J., Šorm P., Hodboď L., Müller V. A - Veselý J., Šorm P., Hodboď L., Müller V. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:10.68 0.233
2 A - Desenský M., Flaška R., Zelinka A., Tesař J. A - Desenský M., Flaška R., Zelinka A., Tesař J. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:11.06 0.219
3 A - Bujna Š., Tuček M., Plaček T., Vystrk T. A - Bujna Š., Tuček M., Plaček T., Vystrk T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:13.81 0.146
4 A - Kabyš D., Davidík J., Kubeš J., Ličman F. A - Kabyš D., Davidík J., Kubeš J., Ličman F. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:19.21 0.377
5 A - Mach M., Hofta J., Tlustý M., Šnejdr F. A - Mach M., Hofta J., Tlustý M., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:19.41 0.217
6 A - Sobotka Z., Lehar D., Šmíd J., Borovka M. A - Sobotka Z., Lehar D., Šmíd J., Borovka M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:24.55 0.260
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Saleh H., Kučera M., Polák J., Sýkora J. B - Saleh H., Kučera M., Polák J., Sýkora J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:21.31 0.239
2 C - Stráský V., Ondriska J., Klézl D., Smetana J. C - Stráský V., Ondriska J., Klézl D., Smetana J. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:27.52 0.191
3 B - Hřích J., Hlaváč V., Novák V., Zeman V. B - Hřích J., Hlaváč V., Novák V., Zeman V. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:34.96 0.301
B - Kotyza D., Suchánek D., Švec J., Dvořáček A. B - Kotyza D., Suchánek D., Švec J., Dvořáček A. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ 170.6c 0.165
B - Chlopčík J., Šíp J., Kuriš Š., Sekyra D. B - Chlopčík J., Šíp J., Kuriš Š., Sekyra D. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Veselý J., Šorm P., Hodboď L., Müller V. A - Veselý J., Šorm P., Hodboď L., Müller V. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:10.68 0.233
2 A - Desenský M., Flaška R., Zelinka A., Tesař J. A - Desenský M., Flaška R., Zelinka A., Tesař J. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:11.06 0.219
3 A - Bujna Š., Tuček M., Plaček T., Vystrk T. A - Bujna Š., Tuček M., Plaček T., Vystrk T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:13.81 0.146
4 A - Kabyš D., Davidík J., Kubeš J., Ličman F. A - Kabyš D., Davidík J., Kubeš J., Ličman F. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:19.21 0.377
5 A - Mach M., Hofta J., Tlustý M., Šnejdr F. A - Mach M., Hofta J., Tlustý M., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:19.41 0.217
6 B - Saleh H., Kučera M., Polák J., Sýkora J. B - Saleh H., Kučera M., Polák J., Sýkora J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:21.31 0.239
7 A - Sobotka Z., Lehar D., Šmíd J., Borovka M. A - Sobotka Z., Lehar D., Šmíd J., Borovka M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:24.55 0.260
8 C - Stráský V., Ondriska J., Klézl D., Smetana J. C - Stráský V., Ondriska J., Klézl D., Smetana J. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:27.52 0.191
9 B - Hřích J., Hlaváč V., Novák V., Zeman V. B - Hřích J., Hlaváč V., Novák V., Zeman V. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:34.96 0.301
B - Kotyza D., Suchánek D., Švec J., Dvořáček A. B - Kotyza D., Suchánek D., Švec J., Dvořáček A. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ 170.6c 0.165
B - Chlopčík J., Šíp J., Kuriš Š., Sekyra D. B - Chlopčík J., Šíp J., Kuriš Š., Sekyra D. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Petržilková T., Suráková A., Ledecká D., Jonášová T. A - Petržilková T., Suráková A., Ledecká D., Jonášová T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 3:44.67 0.198
2 A - Holubářová V., Štoudková P., Dlabajová K., Zapletalová E. A - Holubářová V., Štoudková P., Dlabajová K., Zapletalová E. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 3:48.62 0.375
3 A - Somrová A., Lamačová T., Pertlíková L., Vondrová L. A - Somrová A., Lamačová T., Pertlíková L., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:50.22 0.292
4 A - Vocásková R., Seidlová Z., Vokálová T., Novotná J. A - Vocásková R., Seidlová Z., Vokálová T., Novotná J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:51.14 0.345
A - Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková B., Bičianová M. A - Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková B., Bičianová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Majerová D., Kocová V., Meczlová V., Schejbalová T. B - Majerová D., Kocová V., Meczlová V., Schejbalová T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:04.48 0.330
2 B - Zabloudilová A., Klímová B., Kalousová E., Novotná T. B - Zabloudilová A., Klímová B., Kalousová E., Novotná T. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:10.04 0.427
3 B - Zaplatílková L., Chocholová D., Vondrovská M., Vlková T. B - Zaplatílková L., Chocholová D., Vondrovská M., Vlková T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:24.85 0.349
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Petržilková T., Suráková A., Ledecká D., Jonášová T. A - Petržilková T., Suráková A., Ledecká D., Jonášová T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 3:44.67 0.198
2 A - Holubářová V., Štoudková P., Dlabajová K., Zapletalová E. A - Holubářová V., Štoudková P., Dlabajová K., Zapletalová E. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 3:48.62 0.375
3 A - Somrová A., Lamačová T., Pertlíková L., Vondrová L. A - Somrová A., Lamačová T., Pertlíková L., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:50.22 0.292
4 A - Vocásková R., Seidlová Z., Vokálová T., Novotná J. A - Vocásková R., Seidlová Z., Vokálová T., Novotná J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:51.14 0.345
5 B - Majerová D., Kocová V., Meczlová V., Schejbalová T. B - Majerová D., Kocová V., Meczlová V., Schejbalová T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:04.48 0.330
6 B - Zabloudilová A., Klímová B., Kalousová E., Novotná T. B - Zabloudilová A., Klímová B., Kalousová E., Novotná T. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:10.04 0.427
7 B - Zaplatílková L., Chocholová D., Vondrovská M., Vlková T. B - Zaplatílková L., Chocholová D., Vondrovská M., Vlková T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:24.85 0.349
A - Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková B., Bičianová M. A - Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková B., Bičianová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS