Back

 / Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Hodonín (7. - 8. 9. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 16:10) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.99 0.178
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.42 0.179
3 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.47 0.187
4 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.70 0.163
5 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.75 0.203
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 16:10) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.70 0.201
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.92 0.169
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 22.07 0.148
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.15 0.176
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.18 0.328
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2019 - 16:10) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 22.21 0.171
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.35 0.180
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.39 0.177
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.85 0.205
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.99 0.178
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.42 0.179
3 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.47 0.187
4 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.70 0.201
4 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.70 0.163
6 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.75 0.203
7 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.92 0.169
8 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 22.07 0.148
9 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.15 0.176
10 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.18 0.328
11 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 22.21 0.171
12 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.35 0.180
13 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.39 0.177
14 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.85 0.205

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.68 0.322
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.95 0.150
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 24.02 0.177
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.12 0.287
5 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.21 0.228
6 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 24.91 0.162
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 15:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.54 0.316
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.89 0.366
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.99 0.332
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.01 0.206
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 25.68 0.330
6 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.72 0.160
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.68 0.322
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.95 0.150
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 24.02 0.177
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.12 0.287
5 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.21 0.228
6 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.54 0.316
7 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.89 0.366
8 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 24.91 0.162
9 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.99 0.332
10 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.01 0.206
11 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 25.68 0.330
12 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.72 0.160