100 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 3 (QA), 4. 5. a 6. (QB)
Rozběh 1 (so, 28.9.2019 - 11:45) official | Vítr: +1.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 132 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 11.23 | QA | ||||||||||||
2 | 56 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 11.26 | QA | ||||||||||||
3 | 77 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 11.31 | QA | ||||||||||||
4 | 39 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 11.40 | QB | ||||||||||||
5 | 127 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | SB 11.43 | QB | ||||||||||||
6 | 7 | Dan KovářDan Kovář | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 11.50 | QB | ||||||||||||
7 | 105 | Vít HlavenkaVít Hlavenka | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 11.53 | |||||||||||||
8 | 5 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | PB 12.37 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.9.2019 - 11:45) official | Vítr: -0.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 11.12 | QA | ||||||||||||
2 | 12 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 11.29 | QA | ||||||||||||
3 | 141 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 11.32 | QA | ||||||||||||
4 | 110 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 11.46 | QB | ||||||||||||
5 | 68 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 11.53 | QB | ||||||||||||
6 | 186 | Václav ZemanVáclav Zeman | 02 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 11.83 | QB | ||||||||||||
7 | 13 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 12.20 | |||||||||||||
45 | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 11.12 | QA | |
2 | 132 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 11.23 | QA | |
3 | 56 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 11.26 | QA | |
4 | 12 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 11.29 | QA | |
5 | 77 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 11.31 | QA | |
6 | 141 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 11.32 | QA | |
7 | 39 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 11.40 | QB | |
8 | 127 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | SB 11.43 | QB | |
9 | 110 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 11.46 | QB | |
10 | 7 | Dan KovářDan Kovář | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 11.50 | QB | |
11 | 105 | Vít HlavenkaVít Hlavenka | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 11.53 | ||
12 | 68 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 11.53 | QB | |
13 | 186 | Václav ZemanVáclav Zeman | 02 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 11.83 | QB | |
14 | 13 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 12.20 | ||
15 | 5 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | PB 12.37 | ||
45 | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | DNS |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále A (so, 28.9.2019 - 13:15) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 10.93 | |||||||||||||
2 | 132 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 11.19 | |||||||||||||
3 | 12 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 11.21 | |||||||||||||
4 | 141 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 11.22 | |||||||||||||
5 | 77 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 11.23 | |||||||||||||
6 | 56 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 11.29 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 28.9.2019 - 13:15) official | Vítr: -0.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 68 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 11.41 | |||||||||||||
2 | 39 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 11.45 | |||||||||||||
3 | 110 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 11.50 | |||||||||||||
4 | 127 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 11.54 | |||||||||||||
5 | 7 | Dan KovářDan Kovář | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 11.55 | |||||||||||||
6 | 186 | Václav ZemanVáclav Zeman | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | =PB 11.72 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 10.93 | ||
2 | 132 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 11.19 | ||
3 | 12 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 11.21 | ||
4 | 141 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 11.22 | ||
5 | 77 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 11.23 | ||
6 | 56 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 11.29 | ||
7 | 68 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 11.41 | ||
8 | 39 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 11.45 | ||
9 | 110 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 11.50 | ||
10 | 127 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 11.54 | ||
11 | 7 | Dan KovářDan Kovář | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 11.55 | ||
12 | 186 | Václav ZemanVáclav Zeman | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | =PB 11.72 |
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (QA), 3. a 4. (QB)
Rozběh 1 (so, 28.9.2019 - 11:30) official | Vítr: -0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 339 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 12.25 | QA | ||||||||||||
2 | 307 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.53 | QA | ||||||||||||
3 | 320 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.53 | QB | ||||||||||||
4 | 381 | Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 13.27 | QB | ||||||||||||
5 | 286 | Barbora DraslarováBarbora Draslarová | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 13.56 | |||||||||||||
6 | 380 | Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | =PB 14.01 | |||||||||||||
7 | 379 | Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | =SB 14.02 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.9.2019 - 11:30) official | Vítr: +0.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 209 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | =PB 12.19 | QA | ||||||||||||
2 | 236 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 12.27 | QA | ||||||||||||
3 | 341 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 12.61 | QB | ||||||||||||
4 | 245 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 13.12 | QB | ||||||||||||
5 | 252 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 13.19 | |||||||||||||
6 | 325 | Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 13.42 | |||||||||||||
7 | 384 | Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | PB 13.76 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 28.9.2019 - 11:30) official | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 229 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 12.17 | QA | ||||||||||||
2 | 318 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.22 | QA | ||||||||||||
3 | 377 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 12.48 | QB | ||||||||||||
4 | 280 | Katarína KiškováKatarína Kišková | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.61 | QB | ||||||||||||
5 | 357 | Daniela KučerováDaniela Kučerová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 13.17 | |||||||||||||
6 | 260 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 13.70 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 229 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 12.17 | QA | |
2 | 209 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | =PB 12.19 | QA | |
3 | 318 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.22 | QA | |
4 | 339 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 12.25 | QA | |
5 | 236 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 12.27 | QA | |
6 | 377 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 12.48 | QB | |
7 | 307 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.53 | QA | |
8 | 320 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.53 | QB | |
9 | 341 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 12.61 | QB | |
10 | 280 | Katarína KiškováKatarína Kišková | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.61 | QB | |
11 | 245 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 13.12 | QB | |
12 | 357 | Daniela KučerováDaniela Kučerová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 13.17 | ||
13 | 252 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 13.19 | ||
14 | 381 | Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 13.27 | QB | |
15 | 325 | Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 13.42 | ||
16 | 286 | Barbora DraslarováBarbora Draslarová | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 13.56 | ||
17 | 260 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 13.70 | ||
18 | 384 | Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | PB 13.76 | ||
19 | 380 | Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | =PB 14.01 | ||
20 | 379 | Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | =SB 14.02 |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále A (so, 28.9.2019 - 13:00) official | Vítr: -0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 339 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 12.06 | |||||||||||||
2 | 229 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 12.09 | |||||||||||||
3 | 209 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | =PB 12.19 | |||||||||||||
4 | 318 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 12.27 | |||||||||||||
5 | 236 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 12.50 | |||||||||||||
6 | 307 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 12.74 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 28.9.2019 - 13:00) official | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 377 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 12.49 | |||||||||||||
2 | 341 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 12.50 | |||||||||||||
3 | 320 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.64 | |||||||||||||
4 | 280 | Katarína KiškováKatarína Kišková | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.72 | |||||||||||||
5 | 381 | Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | 13.37 | |||||||||||||
6 | 245 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 13.42 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 339 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 12.06 | ||
2 | 229 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 12.09 | ||
3 | 209 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | =PB 12.19 | ||
4 | 318 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 12.27 | ||
5 | 377 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 12.49 | ||
6 | 341 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 12.50 | ||
7 | 236 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 12.50 | ||
8 | 320 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.64 | ||
9 | 280 | Katarína KiškováKatarína Kišková | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.72 | ||
10 | 307 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 12.74 | ||
11 | 381 | Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | 13.37 | ||
12 | 245 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 13.42 |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 28.9.2019 - 15:45) official | Vítr: +0.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.31 | |||||||||||||
2 | 56 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 22.73 | |||||||||||||
3 | 7 | Dan KovářDan Kovář | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.73 | |||||||||||||
4 | 152 | Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 22.84 | |||||||||||||
5 | 141 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 22.86 | |||||||||||||
6 | 77 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | 23.10 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 15:45) official | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 22.59 | |||||||||||||
2 | 186 | Václav ZemanVáclav Zeman | 02 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 23.75 | |||||||||||||
3 | 182 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 02 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 23.79 | |||||||||||||
4 | 44 | Adam VaryšAdam Varyš | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 24.06 | |||||||||||||
5 | 16 | Ondřej SkopalOndřej Skopal | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 24.55 | |||||||||||||
6 | 151 | Kryštof PrincKryštof Princ | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 7 | 24.67 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.31 | ||
2 | 29 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 22.59 | ||
3 | 56 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 22.73 | ||
4 | 7 | Dan KovářDan Kovář | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.73 | ||
5 | 152 | Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 22.84 | ||
6 | 141 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 22.86 | ||
7 | 77 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | 23.10 | ||
8 | 186 | Václav ZemanVáclav Zeman | 02 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 23.75 | ||
9 | 182 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 02 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 23.79 | ||
10 | 44 | Adam VaryšAdam Varyš | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 24.06 | ||
11 | 16 | Ondřej SkopalOndřej Skopal | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 24.55 | ||
12 | 151 | Kryštof PrincKryštof Princ | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 7 | 24.67 |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 28.9.2019 - 15:30) official | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 339 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 24.65 | |||||||||||||
2 | 209 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 24.70 | |||||||||||||
3 | 280 | Katarína KiškováKatarína Kišková | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 25.46 | |||||||||||||
4 | 307 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 25.67 | |||||||||||||
5 | 236 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 25.76 | |||||||||||||
6 | 360 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 26.01 | |||||||||||||
7 | 320 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 26.28 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 15:30) official | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 229 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 24.97 | |||||||||||||
2 | 318 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 26.22 | |||||||||||||
3 | 294 | Antonie TesařováAntonie Tesařová | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 27.00 | |||||||||||||
4 | 296 | Kateřina KudělováKateřina Kudělová | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 27.46 | |||||||||||||
5 | 260 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | PB 28.80 | |||||||||||||
6 | 262 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 30.31 | |||||||||||||
380 | Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | DQ 162.8 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 339 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 24.65 | ||
2 | 209 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 24.70 | ||
3 | 229 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 24.97 | ||
4 | 280 | Katarína KiškováKatarína Kišková | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 25.46 | ||
5 | 307 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 25.67 | ||
6 | 236 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 25.76 | ||
7 | 360 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 26.01 | ||
8 | 318 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 26.22 | ||
9 | 320 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 26.28 | ||
10 | 294 | Antonie TesařováAntonie Tesařová | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 27.00 | ||
11 | 296 | Kateřina KudělováKateřina Kudělová | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 27.46 | ||
12 | 260 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | PB 28.80 | ||
13 | 262 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 30.31 | ||
380 | Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | DQ 162.8 |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 28.9.2019 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 50.34 | |||||||||||||
2 | 148 | Michal ŠevčíkMichal Ševčík | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 50.44 | |||||||||||||
3 | 69 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 50.62 | |||||||||||||
4 | 90 | Andrej TobiášAndrej Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 8 | PB 51.45 | |||||||||||||
5 | 19 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 51.74 | |||||||||||||
6 | 83 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 52.15 | |||||||||||||
7 | 54 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 52.81 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 51.65 | |||||||||||||
2 | 173 | Jan HříchJan Hřích | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 51.98 | |||||||||||||
3 | 144 | Martin SedlmayerMartin Sedlmayer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | PB 52.25 | |||||||||||||
4 | 87 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 52.91 | |||||||||||||
5 | 154 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 8 | 53.02 | |||||||||||||
6 | 28 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | 53.34 | |||||||||||||
7 | 182 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 53.43 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 28.9.2019 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 52.39 | |||||||||||||
2 | 51 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | PB 53.10 | |||||||||||||
3 | 13 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 53.96 | |||||||||||||
4 | 5 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 54.43 | |||||||||||||
5 | 106 | Radim HriczoRadim Hriczo | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | PB 54.73 | |||||||||||||
6 | 16 | Ondřej SkopalOndřej Skopal | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | PB 56.57 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 50.34 | ||
2 | 148 | Michal ŠevčíkMichal Ševčík | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 50.44 | ||
3 | 69 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 50.62 | ||
4 | 90 | Andrej TobiášAndrej Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 8 | PB 51.45 | ||
5 | 27 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 51.65 | ||
6 | 19 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 51.74 | ||
7 | 173 | Jan HříchJan Hřích | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 51.98 | ||
8 | 83 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 52.15 | ||
9 | 144 | Martin SedlmayerMartin Sedlmayer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | PB 52.25 | ||
10 | 57 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 52.39 | ||
11 | 54 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 52.81 | ||
12 | 87 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 52.91 | ||
13 | 154 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 8 | 53.02 | ||
14 | 51 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | PB 53.10 | ||
15 | 28 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | 53.34 | ||
16 | 182 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 53.43 | ||
17 | 13 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 53.96 | ||
18 | 5 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 54.43 | ||
19 | 106 | Radim HriczoRadim Hriczo | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | PB 54.73 | ||
20 | 16 | Ondřej SkopalOndřej Skopal | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | PB 56.57 |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 28.9.2019 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 339 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 56.92 | |||||||||||||
2 | 309 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | PB 57.40 | |||||||||||||
3 | 244 | Andrea ŠvecováAndrea Švecová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 57.53 | |||||||||||||
4 | 345 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 58.72 | |||||||||||||
5 | 360 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 58.98 | |||||||||||||
6 | 298 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 59.37 | |||||||||||||
7 | 217 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 61.52 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 351 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 60.19 | |||||||||||||
2 | 386 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 61.19 | |||||||||||||
3 | 366 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 62.09 | |||||||||||||
4 | 376 | Natálie BeckertováNatálie Beckertová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 63.34 | |||||||||||||
5 | 294 | Antonie TesařováAntonie Tesařová | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | 63.86 | |||||||||||||
6 | 296 | Kateřina KudělováKateřina Kudělová | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | 63.90 | |||||||||||||
7 | 262 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 70.14 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 339 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 56.92 | ||
2 | 309 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | PB 57.40 | ||
3 | 244 | Andrea ŠvecováAndrea Švecová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 57.53 | ||
4 | 345 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 58.72 | ||
5 | 360 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 58.98 | ||
6 | 298 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 59.37 | ||
7 | 351 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 60.19 | ||
8 | 386 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 61.19 | ||
9 | 217 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 61.52 | ||
10 | 366 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 62.09 | ||
11 | 376 | Natálie BeckertováNatálie Beckertová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 63.34 | ||
12 | 294 | Antonie TesařováAntonie Tesařová | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | 63.86 | ||
13 | 296 | Kateřina KudělováKateřina Kudělová | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | 63.90 | ||
14 | 262 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 70.14 |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh (so, 28.9.2019 - 12:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 1:58.31 | |||||||||||||
2 | 54 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 1:59.02 | |||||||||||||
3 | 28 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 1:59.14 | |||||||||||||
4 | 37 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | =PB 2:00.63 | |||||||||||||
5 | 173 | Jan HříchJan Hřích | 03 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 2:00.69 | |||||||||||||
6 | 87 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | PB 2:01.22 | |||||||||||||
7 | 27 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | PB 2:01.73 | |||||||||||||
8 | 85 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 6 | 2:02.90 | |||||||||||||
9 | 70 | Petr ŠkvorPetr Škvor | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 2:20.67 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh (so, 28.9.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 386 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 2:19.00 | |||||||||||||
2 | 309 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | SB 2:22.13 | |||||||||||||
3 | 363 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 2:25.17 | |||||||||||||
4 | 228 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:27.03 | |||||||||||||
5 | 322 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11 | PB 2:34.79 | |||||||||||||
6 | 371 | Markéta LakomáMarkéta Lakomá | 03 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 2:34.82 | |||||||||||||
7 | 311 | Lucie OlivováLucie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9 | PB 2:43.84 | |||||||||||||
8 | 304 | Alena FridrichováAlena Fridrichová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 2:43.87 | |||||||||||||
9 | 326 | Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:45.07 | |||||||||||||
10 | 287 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | 2:45.49 | |||||||||||||
11 | 344 | Tereza ŠefrováTereza Šefrová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 10 | 3:07.37 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Běh)
Běh (so, 28.9.2019 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 149 | David ŠlapákDavid Šlapák | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 4:19.00 | |||||||||||||
2 | 57 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 4:27.68 | |||||||||||||
3 | 34 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 4:30.54 | |||||||||||||
4 | 155 | Tomáš ReichlTomáš Reichl | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 4:32.77 | |||||||||||||
5 | 145 | Pavel SchejbalPavel Schejbal | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 4:32.80 | |||||||||||||
6 | 86 | Mikuláš NovotnýMikuláš Novotný | 03 | TJ Dukla Praha | 8 | 4:38.21 | |||||||||||||
7 | 78 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 7 | 4:40.85 | |||||||||||||
8 | 20 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 4:44.45 | |||||||||||||
9 | 65 | Josef PospíšilJosef Pospíšil | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | PB 5:04.28 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Běh)
Běh (so, 28.9.2019 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 215 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | NL 4:32.19 | |||||||||||||
2 | 364 | Petra HelebrantováPetra Helebrantová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 4:42.01 | |||||||||||||
3 | 218 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 5:12.44 | |||||||||||||
4 | 256 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | PB 5:13.09 | |||||||||||||
5 | 305 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 5:14.87 | |||||||||||||
6 | 288 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 5:37.39 | |||||||||||||
7 | 226 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 5:39.55 | |||||||||||||
8 | 347 | Veronika ValentováVeronika Valentová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 5:40.82 | |||||||||||||
9 | 387 | Anežka ProškováAnežka Prošková | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | 5:48.24 | |||||||||||||
10 | 224 | Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 6:00.02 | |||||||||||||
11 | 303 | Eliška DrábkováEliška Drábková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9 | 6:03.89 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Běh)
Běh (so, 28.9.2019 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 09:15.62 | |||||||||||||
2 | 137 | Martin MariniMartin Marini | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | PB 09:40.52 | |||||||||||||
MB | Daniel StrakaDaniel Straka | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | SB 09:45.81 | ||||||||||||||
4 | 185 | Matěj VšetulaMatěj Všetula | 03 | A. C. TEPO Kladno | 12 | PB 09:54.97 | |||||||||||||
5 | 66 | Tomáš PřidalTomáš Přidal | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | SB 09:58.56 | |||||||||||||
6 | 104 | Lucas HarrisLucas Harris | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 10:02.82 | |||||||||||||
7 | 146 | Jakub StádníkJakub Stádník | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 10:05.97 | |||||||||||||
8 | 36 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | ASK Slavia Praha | 2 | 10:10.76 | |||||||||||||
9 | 142 | Vojtěch SázavskýVojtěch Sázavský | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11 | 10:31.84 | |||||||||||||
10 | 80 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | 10:59.11 | |||||||||||||
11 | 109 | Vojtěch BorýsekVojtěch Borýsek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 10 | 11:41.98 | |||||||||||||
82 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 9 | DNF | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Dorostenky (Běh)
Běh (so, 28.9.2019 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 223 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 10:47.54 | |||||||||||||
2 | 383 | Libuše KřížováLibuše Křížová | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | PB 11:30.25 | |||||||||||||
3 | 342 | Anna RydvalováAnna Rydvalová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 13:26.27 | |||||||||||||
4 | 221 | Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 13:33.34 | |||||||||||||
5 | 321 | Eliška ŠustkováEliška Šustková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 13:40.47 | |||||||||||||
6 | 210 | Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 13:54.73 | |||||||||||||
7 | 373 | Dominika VaňkováDominika Vaňková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 15:09.47 | |||||||||||||
8 | 313 | Veronika PlačkováVeronika Plačková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 15:19.04 | |||||||||||||
9 | 359 | Pavla PařízkováPavla Pařízková | 02 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 16:27.22 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 28.9.2019 - 12:30) official | Vítr: +0.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 345 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 14.30 | |||||||||||||
2 | 244 | Andrea ŠvecováAndrea Švecová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | PB 14.88 | |||||||||||||
3 | 282 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | PB 14.91 | |||||||||||||
4 | 365 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 14.93 | |||||||||||||
5 | 336 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 15.04 | |||||||||||||
6 | 298 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 15.17 | |||||||||||||
7 | 310 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 16.28 | |||||||||||||
236 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 12:30) official | Vítr: -0.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 317 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | SB 15.03 | |||||||||||||
2 | 281 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | =PB 15.16 | |||||||||||||
3 | 293 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 15.21 | |||||||||||||
4 | 211 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 15.51 | |||||||||||||
5 | 203 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 15.57 | |||||||||||||
MB | 323 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 16.33 | |||||||||||||
7 | 372 | Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 17.23 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 345 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 14.30 | ||
2 | 244 | Andrea ŠvecováAndrea Švecová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | PB 14.88 | ||
3 | 282 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | PB 14.91 | ||
4 | 365 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 14.93 | ||
5 | 317 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | SB 15.03 | ||
6 | 336 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 15.04 | ||
7 | 281 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | =PB 15.16 | ||
8 | 298 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 15.17 | ||
9 | 293 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 15.21 | ||
10 | 211 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 15.51 | ||
11 | 203 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 15.57 | ||
12 | 310 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 16.28 | ||
13 | 323 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 16.33 | ||
14 | 372 | Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 17.23 | ||
236 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNF |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 28.9.2019 - 12:45) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | PB 13.83 | |||||||||||||
2 | 42 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 14.45 | |||||||||||||
3 | 22 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 14.49 | |||||||||||||
4 | 41 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 14.70 | |||||||||||||
5 | 40 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 15.04 | |||||||||||||
6 | 111 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 15.08 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 12:45) official | Vítr: +1.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 92 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 15.35 | |||||||||||||
2 | 156 | Jakub SpišjakJakub Spišjak | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 15.50 | |||||||||||||
3 | 8 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 15.94 | |||||||||||||
4 | 108 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | PB 16.24 | |||||||||||||
5 | 21 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 16.27 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | PB 13.83 | ||
2 | 42 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 14.45 | ||
3 | 22 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 14.49 | ||
4 | 41 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 14.70 | ||
5 | 40 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 15.04 | ||
6 | 111 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 15.08 | ||
7 | 92 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 15.35 | ||
8 | 156 | Jakub SpišjakJakub Spišjak | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 15.50 | ||
9 | 8 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 15.94 | ||
10 | 108 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | PB 16.24 | ||
11 | 21 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 16.27 |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 28.9.2019 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | PB 38.78 | |||||||||||||
2 | 42 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 39.32 | |||||||||||||
3 | 156 | Jakub SpišjakJakub Spišjak | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 39.58 | |||||||||||||
4 | 132 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 39.60 | |||||||||||||
5 | 40 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 40.01 | |||||||||||||
6 | 2 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 40.19 | |||||||||||||
7 | 33 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 40.52 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 69 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 39.91 | |||||||||||||
2 | 21 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | SB 40.80 | |||||||||||||
3 | 84 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 6 | 41.95 | |||||||||||||
4 | 153 | František LáchaFrantišek Lácha | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 42.37 | |||||||||||||
5 | 9 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 42.41 | |||||||||||||
6 | 101 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 44.02 | |||||||||||||
7 | 30 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 45.75 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | PB 38.78 | ||
2 | 42 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 39.32 | ||
3 | 156 | Jakub SpišjakJakub Spišjak | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 39.58 | ||
4 | 132 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 39.60 | ||
5 | 69 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 39.91 | ||
6 | 40 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 40.01 | ||
7 | 2 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 40.19 | ||
8 | 33 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 40.52 | ||
9 | 21 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | SB 40.80 | ||
10 | 84 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 6 | 41.95 | ||
11 | 153 | František LáchaFrantišek Lácha | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 42.37 | ||
12 | 9 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 42.41 | ||
13 | 101 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 44.02 | ||
14 | 30 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 45.75 |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 28.9.2019 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 345 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 43.73 | |||||||||||||
2 | 377 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 43.90 | |||||||||||||
3 | 244 | Andrea ŠvecováAndrea Švecová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | PB 45.32 | |||||||||||||
4 | 298 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 45.35 | |||||||||||||
5 | 391 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 45.75 | |||||||||||||
6 | 282 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 46.04 | |||||||||||||
7 | 310 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 46.49 | |||||||||||||
8 | 322 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 47.70 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 311 | Lucie OlivováLucie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 48.45 | |||||||||||||
2 | 393 | Veronika VašinováVeronika Vašinová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | PB 49.34 | |||||||||||||
3 | 240 | Zuzana ZadinováZuzana Zadinová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 49.67 | |||||||||||||
4 | 238 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 51.11 | |||||||||||||
5 | 204 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 51.11 | |||||||||||||
MB | 323 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 51.33 | |||||||||||||
7 | 367 | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 51.40 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 345 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 43.73 | ||
2 | 377 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 43.90 | ||
3 | 244 | Andrea ŠvecováAndrea Švecová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | PB 45.32 | ||
4 | 298 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 45.35 | ||
5 | 391 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 45.75 | ||
6 | 282 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 46.04 | ||
7 | 310 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 46.49 | ||
8 | 322 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 47.70 | ||
9 | 311 | Lucie OlivováLucie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 48.45 | ||
10 | 393 | Veronika VašinováVeronika Vašinová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | PB 49.34 | ||
11 | 240 | Zuzana ZadinováZuzana Zadinová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 49.67 | ||
12 | 238 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 51.11 | ||
13 | 204 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 51.11 | ||
14 | 323 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 51.33 | ||
15 | 367 | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 51.40 |
2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh (so, 28.9.2019 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 84 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | 6:57.78 | |||||||||||||||||
2 | 1 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 6:59.49 | |||||||||||||||||
3 | 31 | Ondřej FábryOndřej Fábry | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | 7:00.30 | |||||||||||||||||
4 | 3 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 7:09.83 | |||||||||||||||||
5 | 129 | Eduard FojtíčekEduard Fojtíček | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | PB 7:10.49 | |||||||||||||||||
6 | 17 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 7:14.91 | |||||||||||||||||
7 | 47 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha | 8 | 7:15.43 | |||||||||||||||||
8 | 158 | Petr SynáčekPetr Synáček | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 7:18.74 | |||||||||||||||||
9 | 89 | Jakub SurgaJakub Surga | 04 | TJ Dukla Praha | 11 | 7:20.50 | |||||||||||||||||
10 | 38 | Adam LudvíkAdam Ludvík | 02 | ASK Slavia Praha | 9 | 7:55.92 | |||||||||||||||||
11 | 147 | Ondřej ŠenkOndřej Šenk | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 12 | 8:10.56 | |||||||||||||||||
12 | 139 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 10 | 8:27.82 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
2000 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)
Běh (so, 28.9.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 301 | Vanessa AdamcováVanessa Adamcová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 8:07.03 | |||||||||||||||||
2 | 259 | Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 8:30.67 | |||||||||||||||||
3 | 227 | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 8:33.77 | |||||||||||||||||
4 | 319 | Tereza ŠkopkováTereza Škopková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 8:38.91 | |||||||||||||||||
5 | 389 | Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 8:45.06 | |||||||||||||||||
6 | 283 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 9:22.00 | |||||||||||||||||
7 | 327 | Hristiana AtanasováHristiana Atanasová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 9:56.75 | |||||||||||||||||
8 | 340 | Eliška PřichystalováEliška Přichystalová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 9:59.84 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 28.9.2019 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Martínek P., Schneider S., Novotný J., Drahota J. A - Martínek P., Schneider S., Novotný J., Drahota J. | ASK Slavia Praha | 4 | 44.14 | |||||||||||||||
2 | A - Nevrla D., Lawson S., Sládek K., Horák A. A - Nevrla D., Lawson S., Sládek K., Horák A. | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 44.27 | |||||||||||||||
3 | A - Navrátil Š., Vicher J., Kovář D., Ščibráni M. A - Navrátil Š., Vicher J., Kovář D., Ščibráni M. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 44.31 | |||||||||||||||
4 | A - Jelínek K., Radostný T., Prchal M., Beníček O. A - Jelínek K., Radostný T., Prchal M., Beníček O. | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 44.89 | |||||||||||||||
5 | A - Budík O., Hriczo R., Halášek J., Slatinský E. A - Budík O., Hriczo R., Halášek J., Slatinský E. | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 45.90 | |||||||||||||||
Princ K., Jindra P., Kořínek J., Lácha F. Princ K., Jindra P., Kořínek J., Lácha F. | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | DNF | ||||||||||||||||
A - Ayeni D., Fišar O., Tobiáš A., Adam R. A - Ayeni D., Fišar O., Tobiáš A., Adam R. | TJ Dukla Praha | 7 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Lisák T., Kukač V., Zawada J., Večeřa M. B - Lisák T., Kukač V., Zawada J., Večeřa M. | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 46.33 | |||||||||||||||
2 | B - Novotný J., Lenhart O., Skopal D., Zedník J. B - Novotný J., Lenhart O., Skopal D., Zedník J. | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 46.55 | |||||||||||||||
3 | B - Mašek J., Kadlec F., Kováč J., Ševčík M. B - Mašek J., Kadlec F., Kováč J., Ševčík M. | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 46.70 | |||||||||||||||
4 | B - Varyš A., Fábry O., Valo J., Ludvík A. B - Varyš A., Fábry O., Valo J., Ludvík A. | ASK Slavia Praha | 5 | 47.40 | |||||||||||||||
5 | C - Palla M., Pospíšil J., Lochman B., Škvor P. C - Palla M., Pospíšil J., Lochman B., Škvor P. | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 49.38 | |||||||||||||||
6 | C - Omorodion S., Schejbal P., Šlapák D., Stádník J. C - Omorodion S., Schejbal P., Šlapák D., Stádník J. | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 51.08 | |||||||||||||||
B - Sup M., Adamec J., Vadlejch F., Filip V. B - Sup M., Adamec J., Vadlejch F., Filip V. | TJ Dukla Praha | 8 | DQ 170.7 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Martínek P., Schneider S., Novotný J., Drahota J. A - Martínek P., Schneider S., Novotný J., Drahota J. | ASK Slavia Praha | 4 | 44.14 | ||||
2 | A - Nevrla D., Lawson S., Sládek K., Horák A. A - Nevrla D., Lawson S., Sládek K., Horák A. | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 44.27 | ||||
3 | A - Navrátil Š., Vicher J., Kovář D., Ščibráni M. A - Navrátil Š., Vicher J., Kovář D., Ščibráni M. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 44.31 | ||||
4 | A - Jelínek K., Radostný T., Prchal M., Beníček O. A - Jelínek K., Radostný T., Prchal M., Beníček O. | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 44.89 | ||||
5 | A - Budík O., Hriczo R., Halášek J., Slatinský E. A - Budík O., Hriczo R., Halášek J., Slatinský E. | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 45.90 | ||||
6 | B - Lisák T., Kukač V., Zawada J., Večeřa M. B - Lisák T., Kukač V., Zawada J., Večeřa M. | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 46.33 | ||||
7 | B - Novotný J., Lenhart O., Skopal D., Zedník J. B - Novotný J., Lenhart O., Skopal D., Zedník J. | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 46.55 | ||||
8 | B - Mašek J., Kadlec F., Kováč J., Ševčík M. B - Mašek J., Kadlec F., Kováč J., Ševčík M. | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 46.70 | ||||
9 | B - Varyš A., Fábry O., Valo J., Ludvík A. B - Varyš A., Fábry O., Valo J., Ludvík A. | ASK Slavia Praha | 5 | 47.40 | ||||
10 | C - Palla M., Pospíšil J., Lochman B., Škvor P. C - Palla M., Pospíšil J., Lochman B., Škvor P. | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 49.38 | ||||
11 | C - Omorodion S., Schejbal P., Šlapák D., Stádník J. C - Omorodion S., Schejbal P., Šlapák D., Stádník J. | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 51.08 | ||||
Princ K., Jindra P., Kořínek J., Lácha F. Princ K., Jindra P., Kořínek J., Lácha F. | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | DNF | |||||
A - Ayeni D., Fišar O., Tobiáš A., Adam R. A - Ayeni D., Fišar O., Tobiáš A., Adam R. | TJ Dukla Praha | 7 | DNF | |||||
B - Sup M., Adamec J., Vadlejch F., Filip V. B - Sup M., Adamec J., Vadlejch F., Filip V. | TJ Dukla Praha | 8 | DQ 170.7 |
4 x 100 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 28.9.2019 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Šlehubrová K., Šafránková J., Znamínková R., Králová E. A - Šlehubrová K., Šafránková J., Znamínková R., Králová E. | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 49.55 | |||||||||||||||
2 | A - Řeháková M., Beckertová N., Hoffingerová J., Čihařová T. A - Řeháková M., Beckertová N., Hoffingerová J., Čihařová T. | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 50.22 | |||||||||||||||
3 | A - Jonášová A., Kučerová D., Havlová A., Bennett R. A - Jonášová A., Kučerová D., Havlová A., Bennett R. | A. C. TEPO Kladno | 4 | 50.37 | |||||||||||||||
4 | A - Tesařová A., Skalická M., Kudělová K., Kišková K. A - Tesařová A., Skalická M., Kudělová K., Kišková K. | ASK Slavia Praha | 3 | 50.47 | |||||||||||||||
5 | A - Richterová K., Hýblová E., Kadavá K., Sochorová A. A - Richterová K., Hýblová E., Kadavá K., Sochorová A. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 50.91 | |||||||||||||||
6 | A - Maňasová K., Sklenářová T., Suchánková B., Krchová A. A - Maňasová K., Sklenářová T., Suchánková B., Krchová A. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 51.11 | |||||||||||||||
7 | B - Vrbová Ž., Fridrichová A., Přibylová A., Rothanzlová H. B - Vrbová Ž., Fridrichová A., Přibylová A., Rothanzlová H. | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 53.17 | |||||||||||||||
8 | A - Šišková T., Adlerová K., Delprete S., Levková A. A - Šišková T., Adlerová K., Delprete S., Levková A. | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 53.31 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Švarcová A., Pařízková P., Khunová K., Zahrádková E. B - Švarcová A., Pařízková P., Khunová K., Zahrádková E. | A. C. TEPO Kladno | 2 | 52.12 | |||||||||||||||
2 | B - Draslarová B., Kotrhonzová J., Šebáková V., Fajkusová A. B - Draslarová B., Kotrhonzová J., Šebáková V., Fajkusová A. | ASK Slavia Praha | 3 | 52.45 | |||||||||||||||
3 | B - Oborná D., Klečková A., Balabánová H., Kočvarová M. B - Oborná D., Klečková A., Balabánová H., Kočvarová M. | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 53.47 | |||||||||||||||
4 | B - Vašinová V., Metálová Š., Ferenczeiová J., Schuldesová V. B - Vašinová V., Metálová Š., Ferenczeiová J., Schuldesová V. | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 53.50 | |||||||||||||||
5 | B - Dobešová T., Spáčilová T., Zadinová Z., Wiedermannová B. B - Dobešová T., Spáčilová T., Zadinová Z., Wiedermannová B. | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 53.76 | |||||||||||||||
6 | C - Procházková L., Smejkalová N., Kubrichtová A., Větrovcová K. C - Procházková L., Smejkalová N., Kubrichtová A., Větrovcová K. | ASK Slavia Praha | 1 | 53.94 | |||||||||||||||
7 | B - Abrahamová Z., Přichystalová E., Hýřová E., Hercíková K. B - Abrahamová Z., Přichystalová E., Hýřová E., Hercíková K. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 54.54 | |||||||||||||||
8 | C - Pleskačová B., Lakomá M., Berková A., Kubešová E. C - Pleskačová B., Lakomá M., Berková A., Kubešová E. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 58.16 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Šlehubrová K., Šafránková J., Znamínková R., Králová E. A - Šlehubrová K., Šafránková J., Znamínková R., Králová E. | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 49.55 | ||||
2 | A - Řeháková M., Beckertová N., Hoffingerová J., Čihařová T. A - Řeháková M., Beckertová N., Hoffingerová J., Čihařová T. | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 50.22 | ||||
3 | A - Jonášová A., Kučerová D., Havlová A., Bennett R. A - Jonášová A., Kučerová D., Havlová A., Bennett R. | A. C. TEPO Kladno | 4 | 50.37 | ||||
4 | A - Tesařová A., Skalická M., Kudělová K., Kišková K. A - Tesařová A., Skalická M., Kudělová K., Kišková K. | ASK Slavia Praha | 3 | 50.47 | ||||
5 | A - Richterová K., Hýblová E., Kadavá K., Sochorová A. A - Richterová K., Hýblová E., Kadavá K., Sochorová A. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 50.91 | ||||
6 | A - Maňasová K., Sklenářová T., Suchánková B., Krchová A. A - Maňasová K., Sklenářová T., Suchánková B., Krchová A. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 51.11 | ||||
7 | B - Švarcová A., Pařízková P., Khunová K., Zahrádková E. B - Švarcová A., Pařízková P., Khunová K., Zahrádková E. | A. C. TEPO Kladno | 2 | 52.12 | ||||
8 | B - Draslarová B., Kotrhonzová J., Šebáková V., Fajkusová A. B - Draslarová B., Kotrhonzová J., Šebáková V., Fajkusová A. | ASK Slavia Praha | 3 | 52.45 | ||||
9 | B - Vrbová Ž., Fridrichová A., Přibylová A., Rothanzlová H. B - Vrbová Ž., Fridrichová A., Přibylová A., Rothanzlová H. | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 53.17 | ||||
10 | A - Šišková T., Adlerová K., Delprete S., Levková A. A - Šišková T., Adlerová K., Delprete S., Levková A. | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 53.31 | ||||
11 | B - Oborná D., Klečková A., Balabánová H., Kočvarová M. B - Oborná D., Klečková A., Balabánová H., Kočvarová M. | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 53.47 | ||||
12 | B - Vašinová V., Metálová Š., Ferenczeiová J., Schuldesová V. B - Vašinová V., Metálová Š., Ferenczeiová J., Schuldesová V. | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 53.50 | ||||
13 | B - Dobešová T., Spáčilová T., Zadinová Z., Wiedermannová B. B - Dobešová T., Spáčilová T., Zadinová Z., Wiedermannová B. | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 53.76 | ||||
14 | C - Procházková L., Smejkalová N., Kubrichtová A., Větrovcová K. C - Procházková L., Smejkalová N., Kubrichtová A., Větrovcová K. | ASK Slavia Praha | 1 | 53.94 | ||||
15 | B - Abrahamová Z., Přichystalová E., Hýřová E., Hercíková K. B - Abrahamová Z., Přichystalová E., Hýřová E., Hercíková K. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 54.54 | ||||
16 | C - Pleskačová B., Lakomá M., Berková A., Kubešová E. C - Pleskačová B., Lakomá M., Berková A., Kubešová E. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 58.16 |
4 x 400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 28.9.2019 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Tobiáš A., Matolín M., Serafin O., Kořínek A. A - Tobiáš A., Matolín M., Serafin O., Kořínek A. | TJ Dukla Praha | 3 | 3:29.00 | |||||||||||||||
2 | A - Grégr J., Adensam J., Hroch M., Šalman J. A - Grégr J., Adensam J., Hroch M., Šalman J. | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 3:29.39 | |||||||||||||||
3 | A - Drahota J., Cihlář V., Bernášek T., Krátký M. A - Drahota J., Cihlář V., Bernášek T., Krátký M. | ASK Slavia Praha | 7 | 3:29.61 | |||||||||||||||
4 | A - Ščibráni M., Duchovný J., Šeděnka Š., Poruba M. A - Ščibráni M., Duchovný J., Šeděnka Š., Poruba M. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 3:32.16 | |||||||||||||||
5 | Lácha F., Reichl T., Spišjak J., Majer T. Lácha F., Reichl T., Spišjak J., Majer T. | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 3:33.38 | |||||||||||||||
6 | Hřích J., Šašek V., Všetula M., Zeman V. Hřích J., Šašek V., Všetula M., Zeman V. | A. C. TEPO Kladno | 4 | 3:37.49 | |||||||||||||||
7 | A - Sedlmayer M., Ševčík M., Prchal M., Beníček O. A - Sedlmayer M., Ševčík M., Prchal M., Beníček O. | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 3:49.27 | |||||||||||||||
8 | Harris L., Achrer E., Hriczo R., Borýsek V. Harris L., Achrer E., Hriczo R., Borýsek V. | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 3:53.97 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Martínek P., Fábry O., Hykš O., Konvalina S. B - Martínek P., Fábry O., Hykš O., Konvalina S. | ASK Slavia Praha | 4 | 3:34.22 | |||||||||||||||
2 | B - Filip V., Minol D., Fišar O., Adam R. B - Filip V., Minol D., Fišar O., Adam R. | TJ Dukla Praha | 3 | 3:41.31 | |||||||||||||||
3 | B - Lenhart O., Lawson S., Novotný J., Skopal D. B - Lenhart O., Lawson S., Novotný J., Skopal D. | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 3:42.94 | |||||||||||||||
4 | B - Šlapák D., Kováč J., Sázavský V., Kadlec F. B - Šlapák D., Kováč J., Sázavský V., Kadlec F. | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 3:44.95 | |||||||||||||||
5 | B - Feranec A., Bužga J., Zajíček A., Staś O. B - Feranec A., Bužga J., Zajíček A., Staś O. | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 3:45.33 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 28.9.2019 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D - Škvor P., Zedník J., Lochman B., Duda S. D - Škvor P., Zedník J., Lochman B., Duda S. | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 3:52.57 | |||||||||||||||
2 | C - Nevrla D., Přidal T., Pospíšil D., Palla M. C - Nevrla D., Přidal T., Pospíšil D., Palla M. | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 3:53.83 | |||||||||||||||
3 | C - Mašek J., Marini M., Stádník J., Schejbal P. C - Mašek J., Marini M., Stádník J., Schejbal P. | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 3:54.49 | |||||||||||||||
4 | D - Šenk O., Sedlák M., Gschwentner M., Kuc R. D - Šenk O., Sedlák M., Gschwentner M., Kuc R. | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 4:41.36 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Tobiáš A., Matolín M., Serafin O., Kořínek A. A - Tobiáš A., Matolín M., Serafin O., Kořínek A. | TJ Dukla Praha | 3 | 3:29.00 | ||||
2 | A - Grégr J., Adensam J., Hroch M., Šalman J. A - Grégr J., Adensam J., Hroch M., Šalman J. | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 3:29.39 | ||||
3 | A - Drahota J., Cihlář V., Bernášek T., Krátký M. A - Drahota J., Cihlář V., Bernášek T., Krátký M. | ASK Slavia Praha | 7 | 3:29.61 | ||||
4 | A - Ščibráni M., Duchovný J., Šeděnka Š., Poruba M. A - Ščibráni M., Duchovný J., Šeděnka Š., Poruba M. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 3:32.16 | ||||
5 | Lácha F., Reichl T., Spišjak J., Majer T. Lácha F., Reichl T., Spišjak J., Majer T. | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 3:33.38 | ||||
6 | B - Martínek P., Fábry O., Hykš O., Konvalina S. B - Martínek P., Fábry O., Hykš O., Konvalina S. | ASK Slavia Praha | 4 | 3:34.22 | ||||
7 | Hřích J., Šašek V., Všetula M., Zeman V. Hřích J., Šašek V., Všetula M., Zeman V. | A. C. TEPO Kladno | 4 | 3:37.49 | ||||
8 | B - Filip V., Minol D., Fišar O., Adam R. B - Filip V., Minol D., Fišar O., Adam R. | TJ Dukla Praha | 3 | 3:41.31 | ||||
9 | B - Lenhart O., Lawson S., Novotný J., Skopal D. B - Lenhart O., Lawson S., Novotný J., Skopal D. | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 3:42.94 | ||||
10 | B - Šlapák D., Kováč J., Sázavský V., Kadlec F. B - Šlapák D., Kováč J., Sázavský V., Kadlec F. | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 3:44.95 | ||||
11 | B - Feranec A., Bužga J., Zajíček A., Staś O. B - Feranec A., Bužga J., Zajíček A., Staś O. | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 3:45.33 | ||||
12 | A - Sedlmayer M., Ševčík M., Prchal M., Beníček O. A - Sedlmayer M., Ševčík M., Prchal M., Beníček O. | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 3:49.27 | ||||
13 | D - Škvor P., Zedník J., Lochman B., Duda S. D - Škvor P., Zedník J., Lochman B., Duda S. | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 3:52.57 | ||||
14 | C - Nevrla D., Přidal T., Pospíšil D., Palla M. C - Nevrla D., Přidal T., Pospíšil D., Palla M. | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 3:53.83 | ||||
15 | Harris L., Achrer E., Hriczo R., Borýsek V. Harris L., Achrer E., Hriczo R., Borýsek V. | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 3:53.97 | ||||
16 | C - Mašek J., Marini M., Stádník J., Schejbal P. C - Mašek J., Marini M., Stádník J., Schejbal P. | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 3:54.49 | ||||
17 | D - Šenk O., Sedlák M., Gschwentner M., Kuc R. D - Šenk O., Sedlák M., Gschwentner M., Kuc R. | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 4:41.36 |
4 x 400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 28.9.2019 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Bennett R., Quadrátová A., Havlová A., Helebrantová P. A - Bennett R., Quadrátová A., Havlová A., Helebrantová P. | A. C. TEPO Kladno | 5 | 4:04.61 | |||||||||||||||
2 | A - Novotná A., Adamcová V., Tvrdá K., Novosadová J. A - Novotná A., Adamcová V., Tvrdá K., Novosadová J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 4:07.24 | |||||||||||||||
3 | A - Šenková Z., Zemaníková A., Suchánková B., Sasynová K. A - Šenková Z., Zemaníková A., Suchánková B., Sasynová K. | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 4:10.32 | |||||||||||||||
4 | A - Beckertová N., Porubčanová Z., Hoffingerová J., Šilerová K. A - Beckertová N., Porubčanová Z., Hoffingerová J., Šilerová K. | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 4:11.44 | |||||||||||||||
5 | A - Augustová Z., Kubrichtová A., Šebáková V., Procházková L. A - Augustová Z., Kubrichtová A., Šebáková V., Procházková L. | ASK Slavia Praha | 3 | 4:26.99 | |||||||||||||||
6 | A - Richterová K., Jégrová D., Hýblová E., Hýřová E. A - Richterová K., Jégrová D., Hýblová E., Hýřová E. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 4:29.31 | |||||||||||||||
A - Zadinová Z., Šišková T., Mikulková N., Delprete S. A - Zadinová Z., Šišková T., Mikulková N., Delprete S. | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | DQ 162.8 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Ferenczeiová J., Vašinová V., Schuldesová V., Moskvitinová L. B - Ferenczeiová J., Vašinová V., Schuldesová V., Moskvitinová L. | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | 4:18.04 | |||||||||||||||
2 | B - Zahrádková E., Khunová K., Lakomá M., Heráková K. B - Zahrádková E., Khunová K., Lakomá M., Heráková K. | A. C. TEPO Kladno | 2 | 4:20.69 | |||||||||||||||
3 | B - Havlíčková T., Škopková T., Znamínková R., Olivová L. B - Havlíčková T., Škopková T., Znamínková R., Olivová L. | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 4:21.68 | |||||||||||||||
4 | B - Kočvarová M., Oborná D., Balabánová H., Krchová A. B - Kočvarová M., Oborná D., Balabánová H., Krchová A. | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 4:30.22 | |||||||||||||||
5 | B - Vlčková M., Polívková L., Draslarová B., Smejkalová N. B - Vlčková M., Polívková L., Draslarová B., Smejkalová N. | ASK Slavia Praha | 7 | 4:31.97 | |||||||||||||||
6 | B - Přichystalová E., Abrahamová Z., Holičová K., Rydvalová A. B - Přichystalová E., Abrahamová Z., Holičová K., Rydvalová A. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 4:39.81 | |||||||||||||||
7 | C - Pleskačová B., Pařízková P., Hlaváčová K., Vlasáková K. C - Pleskačová B., Pařízková P., Hlaváčová K., Vlasáková K. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 4:43.10 | |||||||||||||||
B - Spáčilová T., Gregušová A., Dobešová T., Levková A. B - Spáčilová T., Gregušová A., Dobešová T., Levková A. | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | DQ 170.19 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Bennett R., Quadrátová A., Havlová A., Helebrantová P. A - Bennett R., Quadrátová A., Havlová A., Helebrantová P. | A. C. TEPO Kladno | 5 | 4:04.61 | ||||
2 | A - Novotná A., Adamcová V., Tvrdá K., Novosadová J. A - Novotná A., Adamcová V., Tvrdá K., Novosadová J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 4:07.24 | ||||
3 | A - Šenková Z., Zemaníková A., Suchánková B., Sasynová K. A - Šenková Z., Zemaníková A., Suchánková B., Sasynová K. | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 4:10.32 | ||||
4 | A - Beckertová N., Porubčanová Z., Hoffingerová J., Šilerová K. A - Beckertová N., Porubčanová Z., Hoffingerová J., Šilerová K. | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 4:11.44 | ||||
5 | B - Ferenczeiová J., Vašinová V., Schuldesová V., Moskvitinová L. B - Ferenczeiová J., Vašinová V., Schuldesová V., Moskvitinová L. | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | 4:18.04 | ||||
6 | B - Zahrádková E., Khunová K., Lakomá M., Heráková K. B - Zahrádková E., Khunová K., Lakomá M., Heráková K. | A. C. TEPO Kladno | 2 | 4:20.69 | ||||
7 | B - Havlíčková T., Škopková T., Znamínková R., Olivová L. B - Havlíčková T., Škopková T., Znamínková R., Olivová L. | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 4:21.68 | ||||
8 | A - Augustová Z., Kubrichtová A., Šebáková V., Procházková L. A - Augustová Z., Kubrichtová A., Šebáková V., Procházková L. | ASK Slavia Praha | 3 | 4:26.99 | ||||
9 | A - Richterová K., Jégrová D., Hýblová E., Hýřová E. A - Richterová K., Jégrová D., Hýblová E., Hýřová E. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 4:29.31 | ||||
10 | B - Kočvarová M., Oborná D., Balabánová H., Krchová A. B - Kočvarová M., Oborná D., Balabánová H., Krchová A. | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 4:30.22 | ||||
11 | B - Vlčková M., Polívková L., Draslarová B., Smejkalová N. B - Vlčková M., Polívková L., Draslarová B., Smejkalová N. | ASK Slavia Praha | 7 | 4:31.97 | ||||
12 | B - Přichystalová E., Abrahamová Z., Holičová K., Rydvalová A. B - Přichystalová E., Abrahamová Z., Holičová K., Rydvalová A. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 4:39.81 | ||||
13 | C - Pleskačová B., Pařízková P., Hlaváčová K., Vlasáková K. C - Pleskačová B., Pařízková P., Hlaváčová K., Vlasáková K. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 4:43.10 | ||||
A - Zadinová Z., Šišková T., Mikulková N., Delprete S. A - Zadinová Z., Šišková T., Mikulková N., Delprete S. | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | DQ 162.8 | |||||
B - Spáčilová T., Gregušová A., Dobešová T., Levková A. B - Spáčilová T., Gregušová A., Dobešová T., Levková A. | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | DQ 170.19 |
Skok vysoký - Dorostenci
(so, 28.9.2019 - 11:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.581.631.681.721.751.781.811.84 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 15 | 1.84 | ---OOOXOXO | ||||||||||||||
2 |
Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 14 | 1.81 | -OOOXXOOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 13 | 1.78 | --XXOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 9 | 1.75 | -OOXOXOXXX | ||||||||||||||
5= |
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Dukla Praha |
03 | 11 | 1.72 | -OOOXXX | ||||||||||||||
5= |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 6 | 1.72 | -OOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 7 | 1.72 | OOXOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3 | PB 1.72 | XXOOXOXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 8 | 1.68 | -OOXXX | ||||||||||||||
9= |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 12 | 1.68 | -OOXXX | ||||||||||||||
11 |
Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10 | 1.68 | -XOXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 4 | 1.68 | XXOOXXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Jakub ValoJakub Valo
ASK Slavia Praha |
03 | 1 | PB 1.63 | OXXOXXX | ||||||||||||||
Martin SedlmayerMartin Sedlmayer
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenky
(so, 28.9.2019 - 13:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.421.471.521.571.621.651.681.71175177 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 14 | PB 1.75 | ---OOOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 10 | 1.65 | ---XOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 13 | 1.65 | --XOOXOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 11 | 1.62 | --OXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 9 | 1.57 | -OXOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 6 | 1.57 | OOXOXXOXXX | ||||||||||||||
7= |
Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 3 | 1.52 | OOOXXX | ||||||||||||||
7= |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 7 | 1.52 | OOOXXX | ||||||||||||||
7= |
Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 2 | 1.52 | OOOXXX | ||||||||||||||
7= |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 5 | 1.52 | OOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4 | 1.47 | OOXXX | ||||||||||||||
12 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 8 | 1.42 | OXXX | ||||||||||||||
Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 12 | DQ 142.4a | ||||||||||||||||
Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci
(so, 28.9.2019 - 13:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.652.853.053.253.353.453.553.653.753.853.903.954.004.054.104.154.30 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 14 | NL 4.15 | -------XO---O-XO-OXXX | ||||||||||||||
2 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 12 | 3.95 | -----O-XO-O-O-XXX | ||||||||||||||
3 |
Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 11 | 3.85 | -------O-O-XXX | ||||||||||||||
4 |
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 13 | 3.85 | -------XO-O-XXX | ||||||||||||||
5= |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 9 | PB 3.75 | ---OOOOXOXOXXX | ||||||||||||||
5= |
Martin PrchalMartin Prchal
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 10 | SB 3.75 | ---OOOOXOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Jakub ValoJakub Valo
ASK Slavia Praha |
03 | 6 | PB 3.55 | --XOOOOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla Praha |
02 | 7 | 3.35 | --OOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia Praha |
03 | 8 | 3.35 | ----XOXXX | ||||||||||||||
10 |
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4 | PB 3.35 | -OOXOXXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 5 | =PB 3.35 | -XOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 3.05 | -XXOXXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | 2.65 | OXXX | ||||||||||||||
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenky
(so, 28.9.2019 - 10:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.002.202.402.552.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.70 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 15 | 3.60 | ----------OOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 13 | 3.00 | -------O---X | ||||||||||||||
3 |
Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 12 | 2.90 | ---XOOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10 | 2.80 | --XOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 7 | =SB 2.70 | --OOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 9 | 2.70 | -OOOXXOXX- | ||||||||||||||
7 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 5 | 2.55 | -XOOOXXX | ||||||||||||||
8= |
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 8 | 2.55 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
8= |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 14 | 2.55 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 11 | 2.55 | ---XXOXXX | ||||||||||||||
11= |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 16 | 2.40 | --OXXX | ||||||||||||||
11= |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 6 | 2.40 | --OXXX | ||||||||||||||
13 |
Anna FajkusováAnna Fajkusová
ASK Slavia Praha |
03 | 3 | =PB 2.40 | -XOOXXX | ||||||||||||||
14 |
Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 2 | =PB 2.40 | XOOXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1 | 2.20 | OOXXX | ||||||||||||||
16 |
Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 4 | 2.20 | -XOXXX | ||||||||||||||
Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 17 | NM | ||||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" Henklová z důvodu zranění v 11:55 ukončila soutěž. |
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(so, 28.9.2019 - 11:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 18 | PB 6.94 +0.9 m/s | X -0.2 | 6.34 +0.5 | 6.65 +0.9 | 6.65 | 6.47 +0.4 | 6.64 +0.8 | 6.94 +0.9 | ||||||||
2 |
Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 17 | 6.83 +2.6 m/s | 6.64 +1.2 m/s | X +0.7 | 6.83 +2.6 | 6.64 +1.2 | 6.83 | 6.61 +0.9 | - | X +2.0 | |||||||
3 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 10 | PB 6.69 -0.2 m/s | 6.63 +1.0 | 6.59 -0.1 | 6.69 -0.2 | 6.69 | 6.57 +1.0 | X +1.0 | - | ||||||||
4 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 19 | 6.68 +0.7 m/s | 6.52 -0.3 | 6.59 +1.3 | 6.68 +0.7 | 6.68 | 6.17 +1.0 | - | 6.54 +0.1 | ||||||||
5 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 16 | 6.53 +0.9 m/s | 6.21 +0.0 | 6.09 -0.5 | X +1.6 | 6.21 | 6.53 +0.9 | 6.17 +0.8 | X -1.0 | ||||||||
6 |
Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 11 | PB 6.44 +1.5 m/s | 6.44 +1.5 | 6.26 +1.1 | 6.44 | ||||||||||||
7 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 15 | 6.38 -0.1 m/s | 6.28 -0.9 | 6.38 -0.1 | - | 6.38 | |||||||||||
8 |
Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 5 | SB 6.17 +0.5 m/s | 6.17 +0.5 | X +0.7 | 5.97 +1.0 | 6.17 | X +0.9 | 5.83 +1.1 | 6.05 +1.1 | ||||||||
9 |
Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 12 | 6.17 +1.7 m/s | 6.17 +1.7 | X +0.9 | X +1.5 | 6.17 | |||||||||||
10 |
Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 8 | 6.12 -0.3 m/s | 5.87 +0.3 | 3.65 +1.2 | 6.12 -0.3 | 6.12 | |||||||||||
11 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 14 | 6.06 +0.7 m/s | 5.52 +0.0 | 6.06 +0.7 | X -0.2 | 6.06 | |||||||||||
12 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 6 | PB 6.04 -0.3 m/s | 5.87 +0.8 | 5.87 +0.2 | 6.04 -0.3 | 6.04 | |||||||||||
13 |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 7 | 5.92 -0.3 m/s | 5.92 -0.3 | 5.63 -0.4 | X +0.1 | 5.92 | |||||||||||
14 |
Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 13 | 5.90 -0.1 m/s | X +0.0 | 5.18 +0.7 | 5.90 -0.1 | 5.90 | |||||||||||
15 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 9 | 5.85 +0.9 m/s | 5.85 +0.9 | 5.55 -0.5 | 5.75 +0.9 | 5.85 | |||||||||||
16 |
Pavel JindraPavel Jindra
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 4 | 5.78 -0.1 m/s | 5.77 -0.4 | 5.47 +0.3 | 5.78 -0.1 | 5.78 | |||||||||||
17 |
Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 2 | PB 5.73 +1.4 m/s | 4.25 -0.1 | 5.72 +0.9 | 5.73 +1.4 | 5.73 | |||||||||||
18 |
Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 3 | 5.56 -1.3 m/s | 5.56 -1.3 | 5.27 +1.6 | 5.48 +1.7 | 5.56 | |||||||||||
19 |
Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 1 | 5.36 +1.0 m/s | 4.75 +1.6 | 5.23 +0.5 | 5.36 +1.0 | 5.36 | |||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(so, 28.9.2019 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 20 | 5.51 +0.9 m/s | 5.28 +0.8 | 5.51 +0.9 | 5.44 -0.4 | 5.51 | 5.27 -0.3 | - | 5.47 +2.0 | ||||||||
2 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 19 | 5.44 +0.2 m/s | 5.18 +1.3 | X | 5.44 +0.2 | 5.44 | X | X | 5.11 +1.6 | ||||||||
3 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 18 | 5.43 +1.1 m/s | 5.01 +0.6 | 5.26 +0.4 | 5.43 +1.1 | 5.43 | 5.42 +1.2 | 5.34 +0.1 | 5.37 +1.2 | ||||||||
4 |
Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 21 | 5.39 +1.1 m/s | 5.35 +0.7 | 5.39 +1.1 | X | 5.39 | X | ||||||||||
5 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 11 | SB 5.34 +1.1 m/s | 5.03 +0.0 | 5.30 +0.3 | 5.29 +0.0 | 5.30 | 5.25 +0.1 | 5.34 +1.1 | 5.33 -0.2 | ||||||||
6 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 16 | 5.31 +0.8 m/s | 5.31 +0.8 | 5.21 -0.1 | 5.15 +0.9 | 5.31 | - | ||||||||||
7 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 15 | 5.30 +0.6 m/s | 5.10 +0.8 | X | 5.20 +0.0 | 5.20 | 5.24 +2.0 | X | 5.30 +0.6 | ||||||||
8 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 13 | 5.29 +0.6 m/s | X | 5.29 +0.6 | X | 5.29 | X | X | X | ||||||||
9 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 17 | 5.19 +0.7 m/s | 5.19 +0.7 | 5.07 +0.3 | X | 5.19 | |||||||||||
10 |
Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 5 | PB 5.02 +0.2 m/s | X | 5.02 +0.2 | X | 5.02 | |||||||||||
11 |
Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO Kladno |
03 | 8 | 4.86 +0.9 m/s | 4.86 +0.9 | 4.81 +0.6 | X | 4.86 | |||||||||||
12 |
Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 6 | 4.76 +0.9 m/s | X | 4.76 +0.9 | X | 4.76 | |||||||||||
13 |
Daniela KučerováDaniela Kučerová
A. C. TEPO Kladno |
03 | 7 | 4.74 +0.7 m/s | 4.74 +0.7 | X | 4.72 +1.3 | 4.74 | |||||||||||
14 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 10 | 4.71 +0.9 m/s | X | 4.71 +0.9 | 4.66 -0.5 | 4.71 | |||||||||||
15 |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 2 | PB 4.68 +1.3 m/s | 4.68 +1.3 | 4.44 +0.2 | 4.35 +0.8 | 4.68 | |||||||||||
16 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 14 | 4.67 -0.7 m/s | X | X | 4.67 -0.7 | 4.67 | |||||||||||
17 |
Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 3 | 4.64 +0.9 m/s | 4.64 +0.9 | 4.58 +0.1 | 4.58 +0.0 | 4.64 | |||||||||||
18 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 12 | 4.59 -0.3 m/s | 4.42 -0.4 | 4.59 -0.3 | X | 4.59 | |||||||||||
19 |
Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 1 | 4.38 +0.5 m/s | 4.36 +1.2 | 4.38 +0.5 | 4.19 +0.7 | 4.38 | |||||||||||
20 |
Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4 | 4.35 +0.4 m/s | 4.09 +0.0 | X | 4.35 +0.4 | 4.35 | |||||||||||
Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" 13:30 Rapplová Františka ošetřena zdravotním týmem - zraněna. |
|||||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Trojskok - Dorostenci
(so, 28.9.2019 - 14:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 13 | 14.33 +0.7 m/s | 13.92 +1.2 | X | 13.94 +0.4 | 13.94 | 14.33 +0.7 | 13.97 +0.1 | - | ||||||||
2 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 12 | 13.32 +0.9 m/s | 13.14 +0.4 | 13.13 +1.5 | X | 13.14 | X | 13.32 +0.9 | 13.28 +0.3 | ||||||||
3 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 10 | PB 13.10 +1.7 m/s | 12.72 +0.7 | X | 12.76 +0.2 | 12.76 | X | 13.10 +1.7 | X | ||||||||
4 |
Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 5 | SB 13.08 +1.9 m/s | 12.27 +0.4 | X | 13.08 +1.9 | 13.08 | |||||||||||
5 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 11 | 13.02 +1.1 m/s | 12.83 +0.7 | 12.82 +1.3 | X | 12.83 | 12.79 +0.4 | 12.58 +1.1 | 13.02 +1.1 | ||||||||
6 |
Pavel JindraPavel Jindra
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 8 | SB 12.44 +0.2 m/s | 11.75 +0.3 | 12.19 +0.7 | 12.44 +0.2 | 12.44 | 11.79 -0.1 | ||||||||||
7 |
Jindřich KořínekJindřich Kořínek
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 7 | PB 12.43 +1.0 m/s | 11.96 -0.2 | 12.21 +0.3 | 12.43 +1.0 | 12.43 | 11.97 +2.3 | 11.17 +1.1 | 12.31 +0.7 | ||||||||
8 |
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Dukla Praha |
03 | 3 | PB 12.39 +1.0 m/s | 12.32 +0.3 | 12.39 +1.0 | 12.23 +0.4 | 12.39 | 12.18 +1.6 | 11.66 +1.2 | - | ||||||||
9 |
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 6 | PB 12.31 +0.8 m/s | 12.31 +0.8 | 12.21 +0.3 | 12.11 +0.0 | 12.31 | |||||||||||
10 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 9 | 12.28 +0.7 m/s | 12.28 +0.7 | X | 12.23 +0.8 | 12.28 | |||||||||||
11 |
Jiří KováčJiří Kováč
AC Slovan Liberec, z.s. |
03 | 4 | PB 12.27 +0.7 m/s | 12.04 +1.1 | 12.12 +1.3 | 12.27 +0.7 | 12.27 | |||||||||||
12 |
Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 2 | PB 11.36 -0.4 m/s | 11.36 -0.4 | X | X | 11.36 | |||||||||||
13 |
Ondřej FišarOndřej Fišar
TJ Dukla Praha |
02 | 1 | NM | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Trojskok - Dorostenky
(so, 28.9.2019 - 15:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 16 | NL 12.11 +0.8 m/s | 11.40 +0.6 | 12.02 +0.6 | 11.95 +0.6 | 12.02 | 12.11 +0.8 | 11.88 +1.2 | X | ||||||||
2 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 13 | 11.13 -0.4 m/s | X | 11.13 -0.4 | 10.96 +0.3 | 11.13 | 10.93 +1.1 | - | 11.01 +0.9 | ||||||||
3 |
Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 9 | PB 10.98 +1.0 m/s | 10.62 +0.2 | 10.43 +1.4 | 10.52 +0.0 | 10.62 | 10.76 +1.4 | 10.68 +0.4 | 10.98 +1.0 | ||||||||
4 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1 | 10.95 -0.3 m/s | 10.00 +0.4 | 10.05 +0.5 | 10.95 -0.3 | 10.95 | 10.62 +0.4 | 10.35 +1.0 | 10.67 +0.2 | ||||||||
5 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 3 | 10.92 +1.2 m/s | 10.16 +1.2 | 10.91 -0.4 | X | 10.91 | 10.62 +0.3 | X | 10.92 +1.2 | ||||||||
6 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 12 | 10.72 +0.5 m/s | 10.26 +1.5 | 10.68 +0.8 | 10.63 +0.9 | 10.68 | 10.72 +0.5 | X | 10.22 +1.9 | ||||||||
7 |
Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 10 | 10.57 +1.0 m/s | 10.19 +0.4 | 10.57 +1.0 | 10.49 +1.6 | 10.57 | 10.06 +0.7 | - | - | ||||||||
8 |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 8 | 10.53 -0.6 m/s | 10.05 -0.2 | 09.96 +1.4 | 10.53 -0.6 | 10.53 | |||||||||||
9 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 11 | 10.43 +1.0 m/s | X | 10.43 +1.0 | 09.34 -0.8 | 10.43 | |||||||||||
10 |
Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
02 | 7 | 10.32 +0.3 m/s | 10.22 +1.1 | 10.32 +0.3 | 10.26 +1.1 | 10.32 | |||||||||||
11 |
Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 2 | 10.16 +1.1 m/s | 10.16 +1.1 | 09.96 +0.8 | 10.11 +1.1 | 10.16 | |||||||||||
12 |
Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4 | PB 10.13 +1.3 m/s | 09.66 +1.0 | 10.13 +1.3 | 09.50 +0.4 | 10.13 | |||||||||||
13 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 6 | 09.85 +0.8 m/s | 09.80 +0.6 | X | 09.85 +0.8 | 09.85 | |||||||||||
14 |
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 09.82 -0.3 m/s | 09.82 -0.3 | X | 09.70 +0.6 | 09.82 | |||||||||||
Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 14 | DQ 142.4a +0.5 m/s | ||||||||||||||||
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 15 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 28.9.2019 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 20 | 15.95 | X | 14.49 | X | 14.49 | X | 15.95 | 15.69 | ||||||||
2 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 19 | PB 14.43 | 13.98 | 13.95 | X | 13.98 | 13.80 | X | 14.43 | ||||||||
3 |
Emma ĎurovskáEmma Ďurovská
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 18 | PB 13.56 | 12.74 | 12.61 | X | 12.74 | 12.84 | 12.84 | 13.56 | ||||||||
4 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 17 | 12.36 | X | 11.68 | 11.87 | 11.87 | 11.09 | X | 12.36 | ||||||||
5 |
Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 14 | 12.20 | 11.01 | 11.30 | 11.36 | 11.36 | 11.78 | 12.20 | X | ||||||||
6 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 13 | 11.32 | 10.55 | 11.32 | 11.20 | 11.32 | X | X | 10.52 | ||||||||
7 |
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha |
03 | 12 | 11.29 | 10.90 | 11.17 | 10.58 | 11.17 | X | 11.29 | 11.27 | ||||||||
8 |
Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno |
03 | 10 | 11.29 | 10.85 | 11.22 | 11.29 | 11.29 | 10.49 | 10.67 | 11.15 | ||||||||
9 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 8 | SB 10.97 | X | 10.66 | 10.97 | 10.97 | |||||||||||
10 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 11 | 10.81 | X | 10.12 | 10.81 | 10.81 | |||||||||||
11 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 15 | 10.74 | 10.27 | 10.58 | 10.74 | 10.74 | |||||||||||
12 |
Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 9 | 10.29 | 10.29 | 10.08 | 10.09 | 10.29 | |||||||||||
13 |
Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 3 | 10.07 | 09.52 | 10.07 | X | 10.07 | |||||||||||
14 |
Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 7 | 09.92 | 09.92 | 09.52 | 09.89 | 09.92 | |||||||||||
15 |
Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 1 | PB 09.80 | 09.80 | 09.74 | 09.54 | 09.80 | |||||||||||
16 |
Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 4 | 09.40 | 08.77 | 09.40 | 09.15 | 09.40 | |||||||||||
17 |
Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 6 | 09.15 | 09.15 | X | X | 09.15 | |||||||||||
18 |
Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 5 | 08.99 | 08.36 | 08.99 | - | 08.99 | |||||||||||
19 |
Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 2 | 08.56 | 08.30 | 08.56 | 08.15 | 08.56 | |||||||||||
20 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 16 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 28.9.2019 - 13:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan HaborákMilan Haborák
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 13 | NL 17.88 | 17.88 | X | X | 17.88 | X | X | 17.16 | ||||||||
2 |
Karel ŠulaKarel Šula
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 12 | 17.04 | 16.65 | X | X | 16.65 | 17.04 | 16.58 | 16.92 | ||||||||
3 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 11 | 15.91 | 15.91 | X | X | 15.91 | X | X | 14.41 | ||||||||
4 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 8 | PB 15.25 | 14.76 | 15.25 | X | 15.25 | X | X | X | ||||||||
5 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 10 | 14.85 | 14.85 | 14.14 | X | 14.85 | 13.77 | 14.13 | X | ||||||||
6 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 9 | 14.73 | 14.02 | 14.35 | 14.60 | 14.60 | 14.73 | X | 13.40 | ||||||||
7 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 7 | 13.35 | 11.48 | 13.11 | 13.35 | 13.35 | 12.65 | 11.88 | X | ||||||||
8 |
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO Kladno |
03 | 6 | 13.12 | 13.12 | 12.61 | 12.97 | 13.12 | 12.76 | 12.75 | 12.96 | ||||||||
9 |
Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4 | 12.80 | 11.94 | 12.38 | 12.80 | 12.80 | |||||||||||
10 |
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha |
02 | 5 | 12.41 | X | 12.41 | X | 12.41 | |||||||||||
11 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 1 | 11.42 | X | 11.24 | 11.42 | 11.42 | |||||||||||
12 |
Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO Kladno |
03 | 3 | 11.31 | 11.31 | X | 10.66 | 11.31 | |||||||||||
13 |
Karel BulantKarel Bulant
A. C. TEPO Kladno |
02 | 2 | 11.08 | X | 10.90 | 11.08 | 11.08 | |||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Hod diskem 1kg - Dorostenky
(so, 28.9.2019 - 13:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 19 | 39.40 | X | X | 36.63 | 36.63 | X | 38.21 | 39.40 | ||||||||
2 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 17 | 37.77 | 36.72 | X | X | 36.72 | 36.80 | 37.77 | X | ||||||||
3 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 16 | PB 34.46 | 34.46 | 34.14 | X | 34.46 | X | 34.27 | X | ||||||||
4 |
Emma ĎurovskáEmma Ďurovská
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 15 | 33.26 | 30.03 | 33.26 | X | 33.26 | 31.98 | X | X | ||||||||
5 |
Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 14 | 29.69 | 28.31 | 26.72 | 29.69 | 29.69 | X | X | X | ||||||||
6 |
Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 12 | 29.43 | 29.43 | X | 28.36 | 29.43 | X | X | X | ||||||||
7 |
Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 11 | 28.84 | 24.84 | 27.30 | 26.69 | 27.30 | X | 28.84 | X | ||||||||
8 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 8 | 27.96 | 25.97 | 27.68 | 27.80 | 27.80 | 27.96 | X | X | ||||||||
9 |
Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno |
03 | 13 | 25.75 | 24.42 | 25.75 | 23.65 | 25.75 | |||||||||||
10 |
Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 6 | 24.37 | 22.93 | X | 24.37 | 24.37 | |||||||||||
11 |
Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 9 | 24.08 | 23.91 | 24.08 | X | 24.08 | |||||||||||
12 |
Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 2 | PB 23.68 | 23.68 | 21.56 | X | 23.68 | |||||||||||
13 |
Klára VětrovcováKlára Větrovcová
ASK Slavia Praha |
03 | 5 | 22.80 | X | X | 22.80 | 22.80 | |||||||||||
14 |
Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 1 | 22.72 | 19.56 | 18.22 | 22.72 | 22.72 | |||||||||||
15 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 10 | 22.70 | 22.70 | X | X | 22.70 | |||||||||||
16 |
Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 4 | 21.61 | 20.76 | 21.61 | X | 21.61 | |||||||||||
17 |
Beata KaplanováBeata Kaplanová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 3 | 20.52 | X | 20.52 | - | 20.52 | |||||||||||
18 |
Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 7 | 18.90 | X | X | 18.90 | 18.90 | |||||||||||
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 18 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 28.9.2019 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan HaborákMilan Haborák
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 14 | PB 50.76 | X | 46.07 | 48.52 | 48.52 | 50.76 | X | X | ||||||||
2 |
Karel ŠulaKarel Šula
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 13 | PB 48.51 | 48.15 | 47.35 | 47.13 | 48.15 | X | 47.44 | 48.51 | ||||||||
3 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 11 | PB 44.83 | 40.48 | 41.34 | 42.29 | 42.29 | 44.83 | X | 43.61 | ||||||||
4 |
Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla Praha |
02 | 10 | PB 43.14 | 41.85 | 43.14 | 37.62 | 43.14 | 38.26 | X | X | ||||||||
5 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 6 | PB 41.53 | X | 41.08 | 41.53 | 41.53 | 40.87 | X | X | ||||||||
6 |
Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO Kladno |
03 | 8 | 40.28 | 34.49 | 36.13 | 36.52 | 36.52 | 37.95 | X | 40.28 | ||||||||
7 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 7 | 39.08 | 38.36 | X | 39.08 | 39.08 | 35.09 | X | 38.92 | ||||||||
8 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 5 | 37.26 | 33.97 | 36.99 | X | 36.99 | 37.26 | 35.38 | 36.41 | ||||||||
9 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 12 | 36.06 | 33.15 | X | 36.06 | 36.06 | |||||||||||
10 |
Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 2 | 33.41 | X | 32.33 | 33.41 | 33.41 | |||||||||||
11 |
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha |
02 | 9 | 33.01 | X | X | 33.01 | 33.01 | |||||||||||
12 |
Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 3 | 32.89 | X | 30.39 | 32.89 | 32.89 | |||||||||||
13 |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia Praha |
03 | 4 | 31.58 | 31.58 | - | X | 31.58 | |||||||||||
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Hod kladivem 3kg - Dorostenky
(so, 28.9.2019 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 20 | 52.85 | X | 49.79 | 51.64 | 51.64 | 52.85 | X | X | ||||||||
2 |
Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 18 | 46.25 | X | 40.88 | 46.25 | 46.25 | X | 45.78 | X | ||||||||
3 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 13 | SB 45.66 | X | 45.66 | X | 45.66 | 42.31 | X | X | ||||||||
4 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 19 | 41.78 | 41.65 | X | X | 41.65 | X | X | 41.78 | ||||||||
5 |
Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 16 | 40.67 | X | 36.22 | 40.02 | 40.02 | 37.59 | 34.84 | 40.67 | ||||||||
6 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 14 | 40.22 | 39.42 | 40.22 | X | 40.22 | 38.48 | 39.27 | 39.71 | ||||||||
7 |
Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 12 | SB 39.24 | 39.24 | X | 30.08 | 39.24 | 36.86 | 36.18 | X | ||||||||
8 |
Beata KaplanováBeata Kaplanová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 17 | 38.55 | 38.55 | X | X | 38.55 | X | X | X | ||||||||
9 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 11 | 35.78 | 33.46 | X | 35.78 | 35.78 | |||||||||||
10 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 15 | 33.10 | 31.12 | X | 33.10 | 33.10 | |||||||||||
11 |
Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 9 | 29.86 | X | 29.86 | X | 29.86 | |||||||||||
12 |
Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | PB 28.77 | 25.81 | 28.77 | 24.75 | 28.77 | |||||||||||
13 |
Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno |
03 | 7 | 28.57 | 28.57 | 26.70 | 28.52 | 28.57 | |||||||||||
14 |
Monika MatouškováMonika Matoušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 10 | 28.38 | X | X | 28.38 | 28.38 | |||||||||||
15 |
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha |
03 | 5 | 28.09 | 28.09 | X | 26.43 | 28.09 | |||||||||||
16 |
Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 8 | 27.81 | 27.81 | 24.60 | X | 27.81 | |||||||||||
17 |
Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 4 | 27.46 | 26.91 | 27.46 | 26.49 | 27.46 | |||||||||||
18 |
Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 27.05 | 27.05 | 24.05 | 23.36 | 27.05 | |||||||||||
19 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 6 | 26.10 | 26.10 | X | X | 26.10 | |||||||||||
20 |
Patricie ŽídkováPatricie Žídková
ASK Slavia Praha |
03 | 2 | 20.27 | X | X | 20.27 | 20.27 | |||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Hod kladivem 5kg - Dorostenci
(so, 28.9.2019 - 10:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 13 | 55.68 | X | 55.68 | 51.74 | 55.68 | 53.19 | 53.34 | X | ||||||||
2 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 12 | PB 55.58 | X | 52.65 | 49.63 | 52.65 | 52.72 | 54.69 | 55.58 | ||||||||
3 |
Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia Praha |
02 | 9 | PB 44.18 | 35.84 | 38.76 | 44.18 | 44.18 | 43.65 | X | 38.26 | ||||||||
4 |
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO Kladno |
03 | 11 | 43.58 | X | X | 43.56 | 43.56 | X | 43.58 | X | ||||||||
5 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 10 | 41.98 | X | X | 40.55 | 40.55 | 41.98 | 39.97 | 41.36 | ||||||||
6 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 7 | PB 39.33 | 36.46 | 35.97 | 34.55 | 36.46 | 37.00 | 39.11 | 39.33 | ||||||||
7 |
Petr HochmannPetr Hochmann
AC Slovan Liberec, z.s. |
03 | 6 | 36.15 | 34.97 | X | X | 34.97 | 36.15 | X | X | ||||||||
8 |
Karel BulantKarel Bulant
A. C. TEPO Kladno |
02 | 1 | PB 33.58 | X | 31.95 | 33.58 | 33.58 | X | 33.41 | 31.38 | ||||||||
9 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3 | PB 32.28 | X | 27.77 | 32.28 | 32.28 | |||||||||||
10 |
Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO Kladno |
03 | 5 | 31.91 | 26.01 | 31.91 | 28.71 | 31.91 | |||||||||||
11 |
Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 2 | PB 30.56 | 30.56 | 30.56 | X | 30.56 | |||||||||||
12 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 8 | 27.66 | 27.66 | 26.88 | X | 27.66 | |||||||||||
13 |
Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO Kladno |
03 | 4 | 27.12 | 27.12 | X | X | 27.12 | |||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Hod oštěpem 500g - Dorostenky
(so, 28.9.2019 - 10:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 15 | 48.35 | 45.41 | X | 46.71 | 46.71 | 45.03 | 43.34 | 48.35 | ||||||||
2 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 12 | 44.01 | 39.19 | 39.79 | 42.28 | 42.28 | 42.84 | 41.10 | 44.01 | ||||||||
3 |
Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 14 | 41.57 | 34.05 | 41.56 | - | 41.56 | 41.39 | X | 41.57 | ||||||||
4 |
Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 11 | 40.15 | 35.96 | X | 40.15 | 40.15 | 38.88 | X | 36.99 | ||||||||
5 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 13 | 37.40 | 36.29 | 37.40 | - | 37.40 | X | 36.14 | X | ||||||||
6 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 7 | SB 33.25 | 30.15 | 30.66 | 33.25 | 33.25 | 31.68 | - | - | ||||||||
7 |
Beata KaplanováBeata Kaplanová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 10 | 32.77 | 30.69 | 29.91 | 31.79 | 31.79 | 32.77 | 32.19 | 32.30 | ||||||||
8 |
Klára VětrovcováKlára Větrovcová
ASK Slavia Praha |
03 | 8 | 32.50 | 32.50 | 31.94 | X | 32.50 | X | X | X | ||||||||
9 |
Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 9 | 30.99 | 30.99 | X | X | 30.99 | |||||||||||
10 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 30.41 | 28.59 | 30.41 | X | 30.41 | |||||||||||
11 |
Patricie ŽídkováPatricie Žídková
ASK Slavia Praha |
03 | 6 | 26.73 | 26.73 | 24.75 | 26.69 | 26.73 | |||||||||||
12 |
Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 3 | 26.57 | X | 26.57 | 26.34 | 26.57 | |||||||||||
13 |
Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | PB 26.35 | 22.07 | 23.90 | 26.35 | 26.35 | |||||||||||
14 |
Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 4 | 26.23 | 26.23 | 24.28 | 24.10 | 26.23 | |||||||||||
15 |
Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 1 | PB 19.90 | 19.90 | 18.26 | - | 19.90 | |||||||||||
Poznámky/pokusy:" v 11hod. byla zdravotní službou ošetřena závodnice S. Dočekalová (koleno). |
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 28.9.2019 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha |
02 | 13 | PB 53.95 | 49.37 | 50.05 | 47.96 | 50.05 | 46.48 | 48.19 | 53.95 | ||||||||
2 |
Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 14 | 52.20 | X | 52.12 | 46.50 | 52.12 | X | X | 52.20 | ||||||||
3 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 11 | SB 50.41 | 47.26 | 48.05 | 44.55 | 48.05 | 49.69 | 50.41 | 47.51 | ||||||||
4 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 9 | PB 50.19 | 42.57 | 50.19 | 43.85 | 50.19 | - | - | - | ||||||||
5 |
Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 7 | PB 44.99 | 41.12 | 41.43 | 44.66 | 44.66 | 44.99 | 42.24 | X | ||||||||
6 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 8 | PB 44.77 | 36.07 | 39.56 | 44.77 | 44.77 | X | 39.94 | 40.40 | ||||||||
7 |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 6 | PB 43.82 | X | 35.47 | 43.82 | 43.82 | 41.47 | X | - | ||||||||
8 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 4 | PB 43.32 | 35.39 | 34.89 | 43.32 | 43.32 | X | 39.63 | X | ||||||||
9 |
Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla Praha |
02 | 10 | 40.94 | 38.03 | 38.02 | 40.94 | 40.94 | |||||||||||
10 |
Jindřich KořínekJindřich Kořínek
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 3 | 40.91 | 39.53 | 40.50 | 40.91 | 40.91 | |||||||||||
11 |
Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 2 | 38.99 | 36.75 | 38.99 | - | 38.99 | |||||||||||
12 |
Filip VadlejchFilip Vadlejch
TJ Dukla Praha |
02 | 5 | 37.26 | 32.37 | 36.61 | 37.26 | 37.26 | |||||||||||
13 |
Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia Praha |
02 | 12 | 36.97 | 36.93 | - | 36.97 | 36.97 | |||||||||||
14 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1 | 30.40 | 28.01 | 30.40 | 29.36 | 30.40 | |||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Chůze dráha 3000 m - Dorostenci
(so, 28.9.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 176 | Kryštof AlexaKryštof Alexa | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | SB 16:43.68 | |||||||||||||
2 | 166 | Pavel PodrapskýPavel Podrapský | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 17:44.64 | |||||||||||||
3 | 135 | Radim KucRadim Kuc | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 21:25.64 | |||||||||||||
4 | 26 | Robin AdamecRobin Adamec | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 21:38.56 | |||||||||||||
93 | Filip VadlejchFilip Vadlejch | 02 | TJ Dukla Praha | 11 | DQ 230.7a | ||||||||||||||
91 | Marek TobiášMarek Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 10 | DQ 230.7a | ||||||||||||||
107 | Petr JulínekPetr Julínek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | DQ 230.7a | ||||||||||||||
143 | Tibor SedlákTibor Sedlák | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 9 | DQ 230.7a | ||||||||||||||
23 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DQ 230.7a | ||||||||||||||
14 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DQ 230.7a | ||||||||||||||
130 | Michal GschwentnerMichal Gschwentner | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | DQ 230.7a | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Chůze dráha 3000 m - Dorostenky
(so, 28.9.2019 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 368 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 16:25.82 | |||||||||||||
2 | 378 | Kristýna DenkováKristýna Denková | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 16:41.72 | |||||||||||||
3 | 255 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 17:00.20 | |||||||||||||
4 | 254 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 17:45.25 | |||||||||||||
5 | 331 | Karolína HoličováKarolína Holičová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 17:51.84 | |||||||||||||
6 | 335 | Denisa JégrováDenisa Jégrová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | SB 18:09.40 | |||||||||||||
7 | 253 | Hana KopelováHana Kopelová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 18:31.53 | |||||||||||||
8 | 220 | Vivien UvírováVivien Uvírová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 18:59.90 | |||||||||||||
9 | 392 | Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 10 | PB 20:01.20 | |||||||||||||
207 | Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenci |
---|
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 00209.00 | 0 | |||||||||||||||
2 | AKLOL AKLOL | Atletický klub Olomouc z.s. | 00184.50 | 24 | |||||||||||||||
3 | DUKPR DUKPR | TJ Dukla Praha | 00130.50 | 78 | |||||||||||||||
4 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice, z.s. | 00129.50 | 79 | |||||||||||||||
5 | SNLIB SNLIB | AC Slovan Liberec, z.s. | 00122.50 | 86 | |||||||||||||||
6 | USKUL USKUL | USK PROVOD Ústí n/L. | 00111.00 | 98 | |||||||||||||||
7 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 00107.00 | 102 | |||||||||||||||
8 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 00103.00 | 106 | |||||||||||||||
Poznámky:Stav po/State after: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 4x100 m, 4x400 m, 110 m př., 400 m, 400 m, 300 m př., 200 m, 100 m, 100 m, 4x400 m, 4x400 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenky |
---|
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOLIN KOLIN | TJ Sokol Kolín-atletika | 00237.00 | 0 | |||||||||||||||
2 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice, z.s. | 00176.00 | 61 | |||||||||||||||
3 | LIAZJ LIAZJ | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 00173.50 | 63 | |||||||||||||||
4 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 00140.50 | 96 | |||||||||||||||
5 | AKLOL AKLOL | Atletický klub Olomouc z.s. | 00137.50 | 99 | |||||||||||||||
6 | TJCHO TJCHO | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 00111.50 | 125 | |||||||||||||||
7 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 00104.00 | 133 | |||||||||||||||
8 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 00035.00 | 202 | |||||||||||||||
Poznámky:Stav po/State after: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 4x100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m, 300 m př., 200 m, 100 m, 100 m, 4x100 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |