Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 5.10.2019 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 10 PB 40.36 28.7033.2335.4435.4435.7937.7340.36
2 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 16 38.26 32.1635.4735.0635.4732.5738.2635.80
3 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 17 37.66 X32.70X32.7033.5537.66X
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 14 37.02 32.7634.1934.1734.1930.8335.1637.02
5 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 18 36.02 33.7335.0236.0236.02X32.4833.31
6 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 12 33.18 30.4830.7827.3430.7830.01X33.18
7 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 15 32.96 28.5032.9630.0632.9632.3432.41X
8 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 19 31.53 29.4529.54X29.5431.5329.69X
9 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 6 28.46 26.6328.4625.9628.46
10 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 28.29 X28.2924.6428.29
11 Brigatte Lunyol ČoriBrigatte Lunyol Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 PB 27.97 27.9725.3822.7827.97
12 Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 2 PB 27.72 XX27.7227.72
13 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 26.47 23.3026.47X26.47
14 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 9 25.06 XX25.0625.06
15 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 24.41 24.41X23.4424.41
16 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 24.39 24.3922.36X24.39
17 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4 23.34 15.1918.9323.3423.34
18 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 23.29 23.2923.09X23.29
19 Zuzana PrejzkováZuzana Prejzková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 13 21.06 16.71X21.0621.06
Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 20 NM
Celkem 20 závodníků