Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 5.10.2019 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 19 45.05 40.5741.06X41.0642.92X45.05
2 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 20 41.85 41.15X37.0641.1538.9339.1141.85
3 Vojtěch PončíkVojtěch Pončík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 18 41.27 38.7035.2241.2741.27X39.9240.50
4 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 PB 41.20 X41.2035.5341.2036.2135.0037.31
5 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 17 41.13 37.9541.1337.5141.1338.2240.2038.04
6 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 16 41.11 39.0336.2538.1239.0337.69X41.11
7 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 15 39.44 XX36.5636.5635.6139.4438.59
8 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 12 38.62 37.6729.0415.3037.6735.8823.0038.62
9 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 11 36.41 36.4123.0930.6736.41
10 Jakub KreysaJakub Kreysa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 PB 34.96 30.25X34.9634.96
11 Alexandr DutkaAlexandr Dutka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4 PB 34.61 27.3034.6132.6234.61
12 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10 34.23 32.9433.9834.2334.23
13 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 13 33.05 30.2133.0531.8433.05
14 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 6 32.97 31.2032.9728.5432.97
15 Tomáš BačinaTomáš Bačina
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 9 31.92 31.9229.9431.3931.92
16 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5 31.63 31.6330.3829.8231.63
17 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 2 25.43 25.4320.39X25.43
18 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 21.44 21.4419.7420.5921.44
Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 14 DNS
Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 NM
Celkem 20 závodníků