Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 5.10.2019 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 20 11.87 11.1611.48X11.4810.5910.6411.87
2 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 18 11.48 10.2011.4810.6411.4810.1210.37X
3 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 17 11.16 10.1211.1611.0411.16X11.1011.11
4 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 19 11.02 10.8110.8109.5710.8111.02X10.87
5 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 15 10.72 09.3909.8409.4109.8410.1109.6710.72
6 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 11 10.24 10.24XX10.2409.5309.29X
7 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 10.12 08.1710.1208.1710.1209.5208.5310.02
8 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 6 09.70 09.1009.1209.7009.70X09.2909.63
9 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 16 09.68 09.68XX09.68
10 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 5 09.66 09.6609.5109.2809.66
11 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 09.53 XX09.5309.53
12 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 09.38 09.0908.7309.3809.38
13 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 14 09.30 X09.3008.7809.30
14 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4 09.23 08.9008.5309.2309.23
15 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 08.87 08.6808.5708.8708.87
16 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 13 08.85 06.41X08.8508.85
17 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 10 08.79 X08.7908.6708.79
18 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 08.63 X08.5208.6308.63
19 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 08.45 08.4507.9408.2208.45
20 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 07.42 XX07.4207.42
Celkem 20 závodníků