Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 5.10.2019 - 13:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 20 16.75 15.2115.8216.7516.75---
2 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 19 15.14 XX12.8312.8314.4715.14-
3 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 18 14.27 14.2514.0714.0614.2514.2714.2213.95
4 Matěj FridrichMatěj Fridrich
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 16 11.90 11.4211.6311.9011.9011.1411.6411.64
5 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 15 11.76 11.7511.6510.8011.7510.4711.7611.76
6 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 PB 11.61 11.61XX11.61XXX
7 Josef NiedermertlJosef Niedermertl
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 9 11.47 11.3511.2011.4711.4711.46X11.32
8 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 13 11.34 10.3711.3410.7911.34---
9 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 11.21 11.1811.21X11.21
10 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 11 11.21 10.55X11.2111.21
11 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 11.07 11.0710.64X11.07
12 Karel JarešKarel Jareš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 11.00 10.0511.0010.5711.00
13 Alexandr DutkaAlexandr Dutka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 14 10.98 10.9810.6010.7810.98
14 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 10.97 10.97X10.5710.97
15 Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 17 10.84 09.15X10.8410.84
16 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 10.64 10.6410.1309.9510.64
17 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 10.53 10.0310.5310.1510.53
18 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 6 10.17 10.17X-10.17
19 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 09.82 09.6409.7909.8209.82
20 Niko VránekNiko Vránek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 DNS
Celkem 20 závodníků