Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:34.69
2 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:36.49
3 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 4:50.20
4 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 4:52.58
5 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:58.19
6 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 4:58.20
7 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 PB 5:07.59
8 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 5:15.91
9 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 5:20.26
10 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 5:25.48
Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 PB 5:25.48
12 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 PB 5:29.15
13 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 5:30.64
14 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18 5:31.57
15 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 15 5:32.28
16 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 5:51.30
17 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 5:58.17
Lukáš CiencialaLukáš Cienciala 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 5:04.85
2 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:15.44
3 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 5:17.71
4 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 5:25.86
5 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:27.05
6 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 PB 5:27.24
7 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 5:31.62
8 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 SB 5:32.39
9 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 5:34.53
10 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 5:38.11
11 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18 5:38.38
12 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16 5:47.26
13 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 PB 5:50.75
14 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 5:52.28
15 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 6:06.61
16 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 PB 6:09.24
17 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15 6:23.53
Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 DNS
Celkem 18 závodníků