Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

Skok daleký - Žáci

(so, 5.10.2019 - 13:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 19 6.42 -3.5 m/s 6.24  -1.76.42  -3.5-6.42---
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 18 6.07 -2.6 m/s 5.94  -1.46.07  -2.64.85  -2.26.075.97  -4.4--
3 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 17 5.90 -0.7 m/s  -4.95.55  -4.75.90  -0.75.90---
4 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 16 5.67 -3.4 m/s 5.67  -3.4 -3.3 -2.35.67---
5 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 15 5.52 -2.8 m/s 5.41  -1.95.31  -3.05.52  -2.85.52---
6 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2 PB 5.47 -1.8 m/s 5.34  -2.95.42  -2.15.47  -1.85.47 -3.45.41  -2.75.46  -2.7
7 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 11 5.42 -3.2 m/s 5.42  -3.23.94  -2.25.13  -2.35.425.23  -1.4--
8 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 12 5.32 -1.6 m/s 5.32  -1.6 -2.7 -2.15.32 -1.8--
9 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 14 5.23 -1.6 m/s 4.49  -3.25.23  -1.64.68  -4.65.23
10 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 5.16 -2.8 m/s  -1.55.15  -1.95.16  -2.85.16
11 Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 5.11 -3.9 m/s 5.11  -3.9 -2.24.62  -3.55.11
12 Jakub KreysaJakub Kreysa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 5.05 -2.9 m/s 5.05  -2.95.01  -3.14.43  -1.35.05
13 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 13 5.03 -1.8 m/s  -3.6 -2.75.03  -1.85.03
14 Filip StudničnýFilip Studničný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 4.98 -0.6 m/s  -2.34.83  -3.34.98  -0.64.98
15 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 4.85 -4.4 m/s 4.85  -4.44.60  -4.34.59  -1.64.85
16 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 9 4.79 -1.9 m/s 4.79  -1.94.66  -4.0-4.79
17 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 4.75 -3.5 m/s 4.33  -4.04.75  -3.5 -1.24.75
18 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1 4.73 -4.4 m/s 4.73  -4.44.68  -3.9 -3.64.73
19 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.69 -2.1 m/s 4.36  -3.94.69  -2.14.46  -4.34.69
20 Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.35 -2.5 m/s  -3.5 -3.64.35  -2.54.35
Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 DNS
Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 6 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 5.10.2019 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 18 5.40 -2.4 m/s 5.35  -1.35.40  -2.45.33  -1.05.405.34  -0.6 -1.3 -2.0
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 17 5.40 -0.7 m/s 5.40  -0.7-4.96  -0.25.40 -0.75.18  -0.4 -0.7
3 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 20 5.39 -0.2 m/s 5.37  -1.2-5.39  -0.25.39 -2.45.27  -1.1 -1.0
4 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 16 5.33 -1.0 m/s  -2.55.15  -1.0 -1.05.154.92  -2.0 -1.05.33  -1.0
5 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 19 5.05 -2.2 m/s 5.05  -2.25.01  -1.54.92  +0.25.055.02  -0.55.01  -0.44.74  -0.5
6 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 12 4.95 -2.1 m/s 4.23  -2.6 -0.34.95  -2.14.954.63  +0.74.65  -1.4 -0.5
7 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3 PB 4.92 -1.9 m/s 4.92  -1.9 -1.54.83  -1.44.924.84  -1.2 -1.04.78  -0.9
8 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 13 4.85 -2.5 m/s 3.72  -0.44.62  -0.64.85  -2.54.854.66  -0.94.73  -2.94.57  -1.0
9 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 15 4.84 -1.9 m/s 4.76  -1.34.84  -1.94.77  -1.14.84
10 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 4.84 -0.9 m/s  -2.6 -1.14.84  -0.94.84
11 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 14 4.82 -2.0 m/s 4.82  -2.04.36  -1.04.62  -0.94.82
12 Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 11 4.80 -1.4 m/s 4.44  +0.14.68  -0.54.80  -1.44.80
13 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10 4.74 -1.2 m/s 4.74  -1.2 -0.74.24  -2.94.74
14 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2 4.66 -1.1 m/s 4.66  -1.14.45  -1.74.65  -1.54.66
15 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 6 4.65 -0.3 m/s 4.65  -0.34.53  -0.6 +1.14.65
16 Martina PrimasováMartina Primasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 4.58 -1.2 m/s 4.20  -1.3 -0.64.58  -1.24.58
17 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 4.50 -1.3 m/s 4.50  -1.34.49  -0.84.15  -1.34.50
18 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 4.39 -1.2 m/s  -0.1 -2.74.39  -1.24.39
19 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 7 4.35 -2.2 m/s 4.27  -2.54.35  -2.23.97  -0.94.35
20 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 5 4.18 -1.6 m/s 3.97  -0.8 -1.24.18  -1.64.18
Celkem 20 závodníků