Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

Skok o tyči - Žáci

(so, 5.10.2019 - 13:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.202.402.602.803.003.203.403.503.60
1 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 17 3.50 -----O-XO-
2 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 15 3.50 ----XXOO-XXOX-
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 14 3.20 ----OO-XXX
4 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 16 3.20 -----XO-XXX
5 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 18 3.20 -----XXO-XXX
6 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 11 3.00 --OOOXXX
7 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 13 3.00 --OXOXOXXX
8 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 10 2.80 --OOXXX
9 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 2.40 -OXXX
10 Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 6 2.40 OXOXXX
Adam DaněkAdam Daněk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 DNS
Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 DNS
Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 NM
Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4 NM
Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 NM
Filip StudničnýFilip Studničný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 NM
Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 12 NM
Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 9 NM
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 5.10.2019 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.002.202.402.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 12 3.50 -------XO--O--XXX
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 13 3.00 -----O-
3 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 9 2.80 --OOOXXX
4 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 2.80 --XOXXOXOXXX
5 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 2.60 -OXOOXXX
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10 2.60 --XXOOXXX
7 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 7 PB 2.60 XOOOXOXXX
8= Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 4 2.20 -OXXX
8= Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 2.20 -OXXX
10= Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 2.00 OXXX
10= Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 6 2.00 OXXX
10= Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1 2.00 OXXX
Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 2 NM
Celkem 13 závodníků