Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

Skok vysoký - Žáci

(so, 5.10.2019 - 11:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.731.761.79
1 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 20 1.73 -OOOXOOXXX
2 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 16 1.73 ---O-XO
3 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 19 1.73 --OOXOXXOXXX
4 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 12 PB 1.70 O-OOXXOXXX
5= Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 18 1.65 OOOOXXX
5= Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 13 1.65 OOOOXXX
5= Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 17 1.65 OOOOXXX
5= Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 14 1.65 OOOOXXX
9 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 15 1.65 -OXOOXXX
10 Tomáš BačinaTomáš Bačina
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 5 1.60 OXXOXOXXX
11 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 9 1.50 OXXX
12= Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 1.50 XOXXX
12= Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 8 1.50 XOXXX
12= Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10 1.50 XOXXX
15 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 1.50 XXOXXX
Jakub StrakaJakub Straka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 2 DNS
Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 11 DNS
Adam DaněkAdam Daněk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 DNS
Martin HladMartin Hlad
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 NM
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 5.10.2019 - 13:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.401.451.50
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 11 1.50 OOO-
2= Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 12 1.45 OOXXX
2= Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 14 1.45 OOXXX
4 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 1.45 XOOXXX
5= Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 9 1.45 OXOXXX
5= Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 15 1.45 OXOXXX
7 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 PB 1.45 XXOXOXXX
8 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 6 1.45 OXXOXXX
9= Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 1.40 OXXX
9= Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 1.40 OXXX
9= Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 13 1.40 OXXX
9= Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10 1.40 OXXX
13 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 1.40 XOXXX
14 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 1.40 XXOXXX
Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 2 NM
Celkem 15 závodníků