Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

Chůze dráha 3000 m - Žáci

(so, 5.10.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 16:12.12
2 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 17:34.30
3 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 18:06.47
4 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 18:32.64
5 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 20:20.04
6 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 20:29.60
7 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 21:56.45
8 Denis BergerDenis Berger 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 22:16.43
9 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 22:52.72
10 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 22:53.59
11 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 24:00.07
12 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 25:03.93
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 DQ 142.4c
Simon RycheckýSimon Rychecký 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 DQ 142.4c
Martin HladMartin Hlad 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 DNS
Jan VýškaJan Výška 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 DNS
Celkem 16 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(so, 5.10.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 18:04.18
2 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 18:16.13
3 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18:41.70
4 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 18:42.08
5 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 18:42.14
6 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 18:49.86
7 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18:55.73
8 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 19:03.00
9 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17 19:03.06
10 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 PB 19:42.26
11 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14 PB 19:53.01
12 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 PB 19:56.07
13 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 PB 20:12.52
14 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 PB 20:15.25
15 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 PB 20:29.05
16 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19 21:09.56
17 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18 21:13.60
18 Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 PB 21:26.93
19 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15 22:06.43
Celkem 19 závodníků