Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2019 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NR 12.95
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 13.24
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 13.43
4 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 13.74
5 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 13.89
6 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.03
Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2019 - 12:45) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 14.48
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 14.58
3 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.68
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 14.73
5 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.88
6 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.44
7 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 15.49
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2019 - 12:45) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 15.40
2 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 15.44
3 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 15.70
4 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 15.75
5 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 16.95
6 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 17.31
7 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.74
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NR 12.95
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 13.24
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 13.43
4 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 13.74
5 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 13.89
6 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.03
7 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 14.48
8 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 14.58
9 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.68
10 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 14.73
11 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.88
12 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 15.40
13 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.44
13 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 15.44
15 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 15.49
16 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 15.70
17 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 15.75
18 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 16.95
19 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 17.31
20 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.74
Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2019 - 12:30) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 PB 14.40
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.75
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 14.98
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.16
5 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.25
6 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 15.36
7 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 15.43
8 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 28.57
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2019 - 12:30) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 14.92
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 =PB 15.29
3 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.31
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.44
5 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 15.46
6 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 15.64
7 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 16.12
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2019 - 12:30) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 15.71
2 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 15.77
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 15.84
4 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 15.85
5 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 16.62
6 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 17.01
Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 PB 14.40
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.75
3 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 14.92
4 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 14.98
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.16
6 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.25
7 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 =PB 15.29
8 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.31
9 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 15.36
10 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 15.43
11 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.44
12 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 15.46
13 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 15.64
14 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 15.71
15 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 15.77
16 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 15.84
17 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 15.85
18 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 16.12
19 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 16.62
20 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 17.01
21 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 28.57
Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF