Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Fojt O., Todorov R., Jakob B., Kika Š. A - Fojt O., Todorov R., Jakob B., Kika Š. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 27.48
2 A - Bek M., Daněk M., Glocman M., Gužiak F. A - Bek M., Daněk M., Glocman M., Gužiak F. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 28.96
3 A - Douděra J., Pernica V., Čudlý M., Konvalina Š. A - Douděra J., Pernica V., Čudlý M., Konvalina Š. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 29.63
4 A - Bobek L., Bačina T., Filipec J., Pošusta Z. A - Bobek L., Bačina T., Filipec J., Pošusta Z. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 29.79
5 A - Kreysa J., Karas P., Skala K., Bíman T. A - Kreysa J., Karas P., Skala K., Bíman T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.99
6 A - Frühauf O., Zelenka V., Jakeš B., Hrubý A. A - Frühauf O., Zelenka V., Jakeš B., Hrubý A. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 30.06
7 A - Kubesa J., Červenka F., Podvéský V., Samek T. A - Kubesa J., Červenka F., Podvéský V., Samek T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 31.03
8 Polák M., Jícha D., Míka R., Hospodár J. Polák M., Jícha D., Míka R., Hospodár J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 32.23
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Kelnar M., Mikeš J., Moravec M., Neudörfler A. B - Kelnar M., Mikeš J., Moravec M., Neudörfler A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 30.51
2 A - Horák M., Solský F., Studničný F., Hrdlička M. A - Horák M., Solský F., Studničný F., Hrdlička M. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 31.30
3 Wallek D., Migdal M., Dolník D., Mičke J. Wallek D., Migdal M., Dolník D., Mičke J. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 31.40
4 B - Trnčák J., Szabo M., Hrubý R., Bažant T. B - Trnčák J., Szabo M., Hrubý R., Bažant T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 31.94
5 B - Gebauer J., Kavan R., Krček J., Tampa V. B - Gebauer J., Kavan R., Krček J., Tampa V. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 32.48
6 B - Nedvěd M., Hořejš A., Petržálek R., Peroutka J. B - Nedvěd M., Hořejš A., Petržálek R., Peroutka J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 32.61
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Fritz N., Loucký J., Krása D., Měchura M. B - Fritz N., Loucký J., Krása D., Měchura M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 30.97
2 B - Štibor S., Dlabač V., Kolínský J., Duroň D. B - Štibor S., Dlabač V., Kolínský J., Duroň D. SK JeseniovaSK Jeseniova 5 31.08
3 B - Koloc T., Solnička P., Vrba T., Zouhar V. B - Koloc T., Solnička P., Vrba T., Zouhar V. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 31.56
4 B - Hrabovský M., Hroch M., Panuška D., Novák M. B - Hrabovský M., Hroch M., Panuška D., Novák M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 31.87
5 C - Kukla A., Boček T., Jaroš V., Kára M. C - Kukla A., Boček T., Jaroš V., Kára M. SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DQ
C - Vyskočil V., Zelenka L., Kadaně J., Tichý T. C - Vyskočil V., Zelenka L., Kadaně J., Tichý T. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Fojt O., Todorov R., Jakob B., Kika Š. A - Fojt O., Todorov R., Jakob B., Kika Š. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 27.48
2 A - Bek M., Daněk M., Glocman M., Gužiak F. A - Bek M., Daněk M., Glocman M., Gužiak F. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 28.96
3 A - Douděra J., Pernica V., Čudlý M., Konvalina Š. A - Douděra J., Pernica V., Čudlý M., Konvalina Š. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 29.63
4 A - Bobek L., Bačina T., Filipec J., Pošusta Z. A - Bobek L., Bačina T., Filipec J., Pošusta Z. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 29.79
5 A - Kreysa J., Karas P., Skala K., Bíman T. A - Kreysa J., Karas P., Skala K., Bíman T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.99
6 A - Frühauf O., Zelenka V., Jakeš B., Hrubý A. A - Frühauf O., Zelenka V., Jakeš B., Hrubý A. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 30.06
7 B - Kelnar M., Mikeš J., Moravec M., Neudörfler A. B - Kelnar M., Mikeš J., Moravec M., Neudörfler A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 30.51
8 B - Fritz N., Loucký J., Krása D., Měchura M. B - Fritz N., Loucký J., Krása D., Měchura M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 30.97
9 A - Kubesa J., Červenka F., Podvéský V., Samek T. A - Kubesa J., Červenka F., Podvéský V., Samek T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 31.03
10 B - Štibor S., Dlabač V., Kolínský J., Duroň D. B - Štibor S., Dlabač V., Kolínský J., Duroň D. SK JeseniovaSK Jeseniova 5 31.08
11 A - Horák M., Solský F., Studničný F., Hrdlička M. A - Horák M., Solský F., Studničný F., Hrdlička M. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 31.30
12 Wallek D., Migdal M., Dolník D., Mičke J. Wallek D., Migdal M., Dolník D., Mičke J. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 31.40
13 B - Koloc T., Solnička P., Vrba T., Zouhar V. B - Koloc T., Solnička P., Vrba T., Zouhar V. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 31.56
13 C - Kukla A., Boček T., Jaroš V., Kára M. C - Kukla A., Boček T., Jaroš V., Kára M. SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DQ
14 B - Hrabovský M., Hroch M., Panuška D., Novák M. B - Hrabovský M., Hroch M., Panuška D., Novák M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 31.87
15 B - Trnčák J., Szabo M., Hrubý R., Bažant T. B - Trnčák J., Szabo M., Hrubý R., Bažant T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 31.94
16 Polák M., Jícha D., Míka R., Hospodár J. Polák M., Jícha D., Míka R., Hospodár J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 32.23
17 B - Gebauer J., Kavan R., Krček J., Tampa V. B - Gebauer J., Kavan R., Krček J., Tampa V. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 32.48
18 B - Nedvěd M., Hořejš A., Petržálek R., Peroutka J. B - Nedvěd M., Hořejš A., Petržálek R., Peroutka J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 32.61
C - Vyskočil V., Zelenka L., Kadaně J., Tichý T. C - Vyskočil V., Zelenka L., Kadaně J., Tichý T. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Navrátilová S., Bužgová K., Lamlová K., Stankovičová A. A - Navrátilová S., Bužgová K., Lamlová K., Stankovičová A. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 NL 31.33
2 A - Vojtěchovská E., Němečková E., Vodová T., Vaňková B. A - Vojtěchovská E., Němečková E., Vodová T., Vaňková B. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 31.38
3 A - Dokulilová A., Holšánová A., Vantuchová S., Březná G. A - Dokulilová A., Holšánová A., Vantuchová S., Březná G. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 31.48
4 A - Ondrigová J., Prášilová M., Klišíková D., Vlachynská E. A - Ondrigová J., Prášilová M., Klišíková D., Vlachynská E. AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 31.91
5 A - Hassmannová T., Pavelková D., Hůlová N., Káňová B. A - Hassmannová T., Pavelková D., Hůlová N., Káňová B. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 31.95
6 A - Kuřilová K., Polášková M., Kubajurová T., Vilčková K. A - Kuřilová K., Polášková M., Kubajurová T., Vilčková K. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 32.07
7 A - Jaroušková A., Svobodová A., Krimláková E., Florová M. A - Jaroušková A., Svobodová A., Krimláková E., Florová M. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 32.12
8 A - Paverová K., Eichackerová A., Fialová M., Moravcová K. A - Paverová K., Eichackerová A., Fialová M., Moravcová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 32.59
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Fistrová A., Petrová N., Válková E., Homolková V. B - Fistrová A., Petrová N., Válková E., Homolková V. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 NL 31.69
2 A - Hloucalová A., Rychterová L., Součková E., Šmídová J. A - Hloucalová A., Rychterová L., Součková E., Šmídová J. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 32.13
3 A - Vitoušová A., Pesslová R., Štullerová J., Kondrátová N. A - Vitoušová A., Pesslová R., Štullerová J., Kondrátová N. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 32.73
4 B - Sedláčková N., Matasová K., Kepková Ž., Řezáčová K. B - Sedláčková N., Matasová K., Kepková Ž., Řezáčová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 32.91
5 B - Honsová E., Straňáková Z., Jurčeková K., Halíková K. B - Honsová E., Straňáková Z., Jurčeková K., Halíková K. AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 33.24
6 B - Hájková K., Konířová K., Honzíková K., Floriánková F. B - Hájková K., Konířová K., Honzíková K., Floriánková F. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 33.33
7 B - Ermisová L., Ťahanová V., Míčková D., Boboková N. B - Ermisová L., Ťahanová V., Míčková D., Boboková N. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 33.62
8 B - Ondráčková J., Hrabcová T., Nedopilková B., Klásková L. B - Ondráčková J., Hrabcová T., Nedopilková B., Klásková L. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 33.64
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 C - Gleňová V., Vajdová K., Válková E., Zdražilová D. C - Gleňová V., Vajdová K., Válková E., Zdražilová D. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NL 33.29
2 B - Lapáčková R., Bodnarová A., Alexová A., Tišerová M. B - Lapáčková R., Bodnarová A., Alexová A., Tišerová M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 33.39
3 B - Wicková A., Polášková S., Grecmanová L., Rákosníková A. B - Wicková A., Polášková S., Grecmanová L., Rákosníková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 33.40
4 C - Oprchalská A., Potůčková V., Holešová K., Matějová K. C - Oprchalská A., Potůčková V., Holešová K., Matějová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 33.61
5 B - Šubrtová M., Fraňková K., Hudousková B., Myšková V. B - Šubrtová M., Fraňková K., Hudousková B., Myšková V. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 33.75
6 C - Čadová N., Pastuchová A., Jeřábková A., Prejzková Z. C - Čadová N., Pastuchová A., Jeřábková A., Prejzková Z. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 33.82
7 C - Formanová P., Kubecová L., Schwarczová A., Hellmayerová M. C - Formanová P., Kubecová L., Schwarczová A., Hellmayerová M. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 34.24
8 B - Bechyňová G., Kaňkovská L., Koděrová K., Pátková A. B - Bechyňová G., Kaňkovská L., Koděrová K., Pátková A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 35.08
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Navrátilová S., Bužgová K., Lamlová K., Stankovičová A. A - Navrátilová S., Bužgová K., Lamlová K., Stankovičová A. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 NL 31.33
2 A - Vojtěchovská E., Němečková E., Vodová T., Vaňková B. A - Vojtěchovská E., Němečková E., Vodová T., Vaňková B. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 31.38
3 A - Dokulilová A., Holšánová A., Vantuchová S., Březná G. A - Dokulilová A., Holšánová A., Vantuchová S., Březná G. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 31.48
4 B - Fistrová A., Petrová N., Válková E., Homolková V. B - Fistrová A., Petrová N., Válková E., Homolková V. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 NL 31.69
5 A - Ondrigová J., Prášilová M., Klišíková D., Vlachynská E. A - Ondrigová J., Prášilová M., Klišíková D., Vlachynská E. AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 31.91
6 A - Hassmannová T., Pavelková D., Hůlová N., Káňová B. A - Hassmannová T., Pavelková D., Hůlová N., Káňová B. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 31.95
7 A - Kuřilová K., Polášková M., Kubajurová T., Vilčková K. A - Kuřilová K., Polášková M., Kubajurová T., Vilčková K. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 32.07
8 A - Jaroušková A., Svobodová A., Krimláková E., Florová M. A - Jaroušková A., Svobodová A., Krimláková E., Florová M. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 32.12
9 A - Hloucalová A., Rychterová L., Součková E., Šmídová J. A - Hloucalová A., Rychterová L., Součková E., Šmídová J. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 32.13
10 A - Paverová K., Eichackerová A., Fialová M., Moravcová K. A - Paverová K., Eichackerová A., Fialová M., Moravcová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 32.59
11 A - Vitoušová A., Pesslová R., Štullerová J., Kondrátová N. A - Vitoušová A., Pesslová R., Štullerová J., Kondrátová N. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 32.73
12 B - Sedláčková N., Matasová K., Kepková Ž., Řezáčová K. B - Sedláčková N., Matasová K., Kepková Ž., Řezáčová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 32.91
13 B - Honsová E., Straňáková Z., Jurčeková K., Halíková K. B - Honsová E., Straňáková Z., Jurčeková K., Halíková K. AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 33.24
14 C - Gleňová V., Vajdová K., Válková E., Zdražilová D. C - Gleňová V., Vajdová K., Válková E., Zdražilová D. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NL 33.29
15 B - Hájková K., Konířová K., Honzíková K., Floriánková F. B - Hájková K., Konířová K., Honzíková K., Floriánková F. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 33.33
16 B - Lapáčková R., Bodnarová A., Alexová A., Tišerová M. B - Lapáčková R., Bodnarová A., Alexová A., Tišerová M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 33.39
17 B - Wicková A., Polášková S., Grecmanová L., Rákosníková A. B - Wicková A., Polášková S., Grecmanová L., Rákosníková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 33.40
18 C - Oprchalská A., Potůčková V., Holešová K., Matějová K. C - Oprchalská A., Potůčková V., Holešová K., Matějová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 33.61
19 B - Ermisová L., Ťahanová V., Míčková D., Boboková N. B - Ermisová L., Ťahanová V., Míčková D., Boboková N. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 33.62
20 B - Ondráčková J., Hrabcová T., Nedopilková B., Klásková L. B - Ondráčková J., Hrabcová T., Nedopilková B., Klásková L. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 33.64
21 B - Šubrtová M., Fraňková K., Hudousková B., Myšková V. B - Šubrtová M., Fraňková K., Hudousková B., Myšková V. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 33.75
22 C - Čadová N., Pastuchová A., Jeřábková A., Prejzková Z. C - Čadová N., Pastuchová A., Jeřábková A., Prejzková Z. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 33.82
23 C - Formanová P., Kubecová L., Schwarczová A., Hellmayerová M. C - Formanová P., Kubecová L., Schwarczová A., Hellmayerová M. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 34.24
24 B - Bechyňová G., Kaňkovská L., Koděrová K., Pátková A. B - Bechyňová G., Kaňkovská L., Koděrová K., Pátková A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 35.08