4 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 5.10.2019 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 156 | A - Fojt O., Jakob B., Kika Š., Grajcarík T. A - Fojt O., Jakob B., Kika Š., Grajcarík T. | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:34.50 | ||||||||||||||
2 | 116 | A - Zajíc V., Bíman T., Minařík J., Hrubý R. A - Zajíc V., Bíman T., Minařík J., Hrubý R. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:42.47 | ||||||||||||||
3 | 195 | A - Daněk M., Gužiak F., Tampa V., Václavík D. A - Daněk M., Gužiak F., Tampa V., Václavík D. | TJ Sokol Opava | 4 | 2:47.45 | ||||||||||||||
4 | 56 | A - Kulhánek K., Hudeček P., Nerad Š., Polák M. A - Kulhánek K., Hudeček P., Nerad Š., Polák M. | A. C. TEPO Kladno | 2 | 2:47.70 | ||||||||||||||
5 | 205 | A - Samek T., Novák M., Podvéský V., Červenka F. A - Samek T., Novák M., Podvéský V., Červenka F. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:48.23 | ||||||||||||||
6 | 76 | A - Boháč M., Rosenberger M., Konvalina Š., Peroutka J. A - Boháč M., Rosenberger M., Konvalina Š., Peroutka J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 2:53.41 | ||||||||||||||
7 | 47 | A - Loucký J., Krása D., Hrubý A., Kadaně J. A - Loucký J., Krása D., Hrubý A., Kadaně J. | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:57.94 | ||||||||||||||
8 | 139 | A - Čada P., Šturma M., Hála M., Koloc T. A - Čada P., Šturma M., Hála M., Koloc T. | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 3:11.01 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 5.10.2019 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 151 | B - Za Nzambi J., Haluzík M., Beran M., Háp M. B - Za Nzambi J., Haluzík M., Beran M., Háp M. | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:42.98 | ||||||||||||||
2 | 2 | A - Blatný J., Hrdlička M., Šíma M., Solský F. A - Blatný J., Hrdlička M., Šíma M., Solský F. | SK Jeseniova | 2 | 2:50.28 | ||||||||||||||
3 | 193 | B - Gebauer A., Kavan R., Trynka E., Urbánek V. B - Gebauer A., Kavan R., Trynka E., Urbánek V. | TJ Sokol Opava | 4 | 2:54.58 | ||||||||||||||
4 | 111 | B - Skala K., Skala A., Szabo M., Karas P. B - Skala K., Skala A., Szabo M., Karas P. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:55.35 | ||||||||||||||
5 | 204 | B - Kubesa J., Cienciala L., Poruba M., Nojzer O. B - Kubesa J., Cienciala L., Poruba M., Nojzer O. | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:58.09 | ||||||||||||||
6 | 87 | B - Petržálek R., Hořejš A., Nedvěd M., Pernica V. B - Petržálek R., Hořejš A., Nedvěd M., Pernica V. | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 2:59.98 | ||||||||||||||
7 | 5 | B - Dlabač V., Duroň D., Kindl O., Štibor S. B - Dlabač V., Duroň D., Kindl O., Štibor S. | SK Jeseniova | 8 | 3:02.35 | ||||||||||||||
8 | 71 | B - Bečka J., Hospodár J., Škarda F., Míka R. B - Bečka J., Hospodár J., Škarda F., Míka R. | A. C. TEPO Kladno | 1 | 3:03.59 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 5.10.2019 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 138 | B - Solnička P., Pošusta Z., Červinka J., Filipec J. B - Solnička P., Pošusta Z., Červinka J., Filipec J. | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 2:46.14 | ||||||||||||||
2 | 160 | C - Tomášek A., Künstler M., Coufal F., Janák M. C - Tomášek A., Künstler M., Coufal F., Janák M. | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:51.77 | ||||||||||||||
3 | 30 | B - Jakeš B., Tichý T., Měchura M., Beneš J. B - Jakeš B., Tichý T., Měchura M., Beneš J. | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 3:03.91 | ||||||||||||||
4 | 88 | C - Málek M., Pavlík M., Horáček V., Hála J. C - Málek M., Pavlík M., Horáček V., Hála J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 3:04.55 | ||||||||||||||
5 | 39 | C - Zelenka L., Fritz N., Bedrník J., Vyskočil V. C - Zelenka L., Fritz N., Bedrník J., Vyskočil V. | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 3:06.13 | ||||||||||||||
215 | C - Panuška D., Polášek J., Sedlář O., Stoszek F. C - Panuška D., Polášek J., Sedlář O., Stoszek F. | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ 170.7 | |||||||||||||||
239 | B - Šichnárek P., Wallek D., Migdal M., Hustý A. B - Šichnárek P., Wallek D., Migdal M., Hustý A. | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
230 | A - Mašláň J., Koníček O., Dolník D., Vystrčil T. A - Mašláň J., Koníček O., Dolník D., Vystrčil T. | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 156 | A - Fojt O., Jakob B., Kika Š., Grajcarík T. A - Fojt O., Jakob B., Kika Š., Grajcarík T. | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:34.50 | |||
2 | 116 | A - Zajíc V., Bíman T., Minařík J., Hrubý R. A - Zajíc V., Bíman T., Minařík J., Hrubý R. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:42.47 | |||
3 | 151 | B - Za Nzambi J., Haluzík M., Beran M., Háp M. B - Za Nzambi J., Haluzík M., Beran M., Háp M. | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:42.98 | |||
4 | 138 | B - Solnička P., Pošusta Z., Červinka J., Filipec J. B - Solnička P., Pošusta Z., Červinka J., Filipec J. | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 2:46.14 | |||
5 | 195 | A - Daněk M., Gužiak F., Tampa V., Václavík D. A - Daněk M., Gužiak F., Tampa V., Václavík D. | TJ Sokol Opava | 4 | 2:47.45 | |||
6 | 56 | A - Kulhánek K., Hudeček P., Nerad Š., Polák M. A - Kulhánek K., Hudeček P., Nerad Š., Polák M. | A. C. TEPO Kladno | 2 | 2:47.70 | |||
7 | 205 | A - Samek T., Novák M., Podvéský V., Červenka F. A - Samek T., Novák M., Podvéský V., Červenka F. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:48.23 | |||
8 | 2 | A - Blatný J., Hrdlička M., Šíma M., Solský F. A - Blatný J., Hrdlička M., Šíma M., Solský F. | SK Jeseniova | 2 | 2:50.28 | |||
9 | 160 | C - Tomášek A., Künstler M., Coufal F., Janák M. C - Tomášek A., Künstler M., Coufal F., Janák M. | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:51.77 | |||
10 | 76 | A - Boháč M., Rosenberger M., Konvalina Š., Peroutka J. A - Boháč M., Rosenberger M., Konvalina Š., Peroutka J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 2:53.41 | |||
11 | 193 | B - Gebauer A., Kavan R., Trynka E., Urbánek V. B - Gebauer A., Kavan R., Trynka E., Urbánek V. | TJ Sokol Opava | 4 | 2:54.58 | |||
12 | 111 | B - Skala K., Skala A., Szabo M., Karas P. B - Skala K., Skala A., Szabo M., Karas P. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:55.35 | |||
13 | 47 | A - Loucký J., Krása D., Hrubý A., Kadaně J. A - Loucký J., Krása D., Hrubý A., Kadaně J. | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:57.94 | |||
14 | 204 | B - Kubesa J., Cienciala L., Poruba M., Nojzer O. B - Kubesa J., Cienciala L., Poruba M., Nojzer O. | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:58.09 | |||
15 | 87 | B - Petržálek R., Hořejš A., Nedvěd M., Pernica V. B - Petržálek R., Hořejš A., Nedvěd M., Pernica V. | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 2:59.98 | |||
16 | 5 | B - Dlabač V., Duroň D., Kindl O., Štibor S. B - Dlabač V., Duroň D., Kindl O., Štibor S. | SK Jeseniova | 8 | 3:02.35 | |||
17 | 71 | B - Bečka J., Hospodár J., Škarda F., Míka R. B - Bečka J., Hospodár J., Škarda F., Míka R. | A. C. TEPO Kladno | 1 | 3:03.59 | |||
18 | 30 | B - Jakeš B., Tichý T., Měchura M., Beneš J. B - Jakeš B., Tichý T., Měchura M., Beneš J. | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 3:03.91 | |||
19 | 88 | C - Málek M., Pavlík M., Horáček V., Hála J. C - Málek M., Pavlík M., Horáček V., Hála J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 3:04.55 | |||
20 | 39 | C - Zelenka L., Fritz N., Bedrník J., Vyskočil V. C - Zelenka L., Fritz N., Bedrník J., Vyskočil V. | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 3:06.13 | |||
21 | 139 | A - Čada P., Šturma M., Hála M., Koloc T. A - Čada P., Šturma M., Hála M., Koloc T. | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 3:11.01 | |||
21 | 215 | C - Panuška D., Polášek J., Sedlář O., Stoszek F. C - Panuška D., Polášek J., Sedlář O., Stoszek F. | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ 170.7 | |||
239 | B - Šichnárek P., Wallek D., Migdal M., Hustý A. B - Šichnárek P., Wallek D., Migdal M., Hustý A. | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | DNS | ||||
230 | A - Mašláň J., Koníček O., Dolník D., Vystrčil T. A - Mašláň J., Koníček O., Dolník D., Vystrčil T. | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | DNS |
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 5.10.2019 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 444 | A - Fistrová A., Březná G., Válková N., Vantuchová S. A - Fistrová A., Březná G., Válková N., Vantuchová S. | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:56.13 | ||||||||||||||
2 | 405 | A - Vilčková K., Kubajurová T., Ťahanová V., Cagašová A. A - Vilčková K., Kubajurová T., Ťahanová V., Cagašová A. | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:56.33 | ||||||||||||||
3 | 362 | A - Dzurová V., Fialová M., Kubecová L., Matoušková K. A - Dzurová V., Fialová M., Kubecová L., Matoušková K. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:58.72 | ||||||||||||||
4 | 305 | A - Hůlová N., Alexová A., Bodnarová H., Lapáčková R. A - Hůlová N., Alexová A., Bodnarová H., Lapáčková R. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 3:06.84 | ||||||||||||||
5 | 270 | A - Wicková A., Polášková S., Šimůnková A., Grecmanová L. A - Wicková A., Polášková S., Šimůnková A., Grecmanová L. | ASK Slavia Praha | 2 | 3:07.77 | ||||||||||||||
6 | 376 | A - Rychterová L., Myšková V., Součková J., Blatníková M. A - Rychterová L., Myšková V., Součková J., Blatníková M. | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 3:09.83 | ||||||||||||||
7 | 489 | A - Klišíková D., Vlachynská E., Jurčeková K., Müllerová A. A - Klišíková D., Vlachynská E., Jurčeková K., Müllerová A. | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 3:10.27 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 5.10.2019 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 300 | A - Fliegelová K., Melounová N., Floriánková F., Křížová B. A - Fliegelová K., Melounová N., Floriánková F., Křížová B. | A. C. Sparta Praha | 5 | 2:55.71 | ||||||||||||||
2 | 461 | A - Borová H., Navrátilová S., Joannidu N., Lamlová K. A - Borová H., Navrátilová S., Joannidu N., Lamlová K. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 3:00.78 | ||||||||||||||
3 | 330 | A - Novotná A., Vlková A., Hroudová V., Kondrátová N. A - Novotná A., Vlková A., Hroudová V., Kondrátová N. | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 3:07.02 | ||||||||||||||
4 | 415 | B - Polášková M., Kuřilová K., Václavíková A., Bystřičanová B. B - Polášková M., Kuřilová K., Václavíková A., Bystřičanová B. | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 3:13.67 | ||||||||||||||
5 | 456 | B - Bužgová K., Suchánková J., Hrabcová T., Oprchalská A. B - Bužgová K., Suchánková J., Hrabcová T., Oprchalská A. | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 3:13.67 | ||||||||||||||
6 | 427 | C - Bienieková N., Válková E., Holšánová A., Vajdová K. C - Bienieková N., Válková E., Holšánová A., Vajdová K. | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:15.04 | ||||||||||||||
7 | 292 | C - Krimláková E., Svobodová A., Jeřábková A., Pastuchová A. C - Krimláková E., Svobodová A., Jeřábková A., Pastuchová A. | A. C. Sparta Praha | 4 | 3:20.27 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 5.10.2019 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 286 | B - Florová M., Honzíková K., Jaroušková A., Konířová K. B - Florová M., Honzíková K., Jaroušková A., Konířová K. | A. C. Sparta Praha | 7 | 3:08.59 | ||||||||||||||
2 | 318 | B - Tišerová M., Pavelková D., Vidrichová H., Hassmannová T. B - Tišerová M., Pavelková D., Vidrichová H., Hassmannová T. | A. C. TEPO Kladno | 2 | 3:13.08 | ||||||||||||||
3 | 417 | C - Ermisová L., Míčková D., Kolčářová N., Výmolová A. C - Ermisová L., Míčková D., Kolčářová N., Výmolová A. | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 3:14.09 | ||||||||||||||
4 | 366 | B - Paverová K., Eichackerová A., Hellmayerová M., Schwarczová A. B - Paverová K., Eichackerová A., Hellmayerová M., Schwarczová A. | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 3:15.57 | ||||||||||||||
5 | 341 | B - Kaňkovská L., Koděrová K., Štullerová J., Pátková A. B - Kaňkovská L., Koděrová K., Štullerová J., Pátková A. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 3:17.25 | ||||||||||||||
6 | 382 | B - Hudousková B., Coufalová H., Havlíčková T., Jakubská B. B - Hudousková B., Coufalová H., Havlíčková T., Jakubská B. | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 3:24.32 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 5.10.2019 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 432 | B - Schneeberger M., Zdražilová D., Vavrečková E., Gleňová V. B - Schneeberger M., Zdražilová D., Vavrečková E., Gleňová V. | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:05.01 | ||||||||||||||
2 | 263 | B - Brodilová L., Brejchová A., Rychlovská Š., Rákosníková A. B - Brodilová L., Brejchová A., Rychlovská Š., Rákosníková A. | ASK Slavia Praha | 5 | 3:17.91 | ||||||||||||||
3 | 465 | C - Nedopilková B., Potůčková S., Holešová K., Matějová K. C - Nedopilková B., Potůčková S., Holešová K., Matějová K. | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 3:19.13 | ||||||||||||||
4 | 490 | B - Halíková K., Hnátková A., Honsová E., Straňáková Z. B - Halíková K., Hnátková A., Honsová E., Straňáková Z. | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 3:20.89 | ||||||||||||||
5 | 329 | C - Bechyňová G., Černá A., Šlégrová S., Vitoušová A. C - Bechyňová G., Černá A., Šlégrová S., Vitoušová A. | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 3:24.84 | ||||||||||||||
C - Sedláčková N., Formanová P., Kepková Ž., Moravcová K. C - Sedláčková N., Formanová P., Kepková Ž., Moravcová K. | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 300 | A - Fliegelová K., Melounová N., Floriánková F., Křížová B. A - Fliegelová K., Melounová N., Floriánková F., Křížová B. | A. C. Sparta Praha | 5 | 2:55.71 | |||
2 | 444 | A - Fistrová A., Březná G., Válková N., Vantuchová S. A - Fistrová A., Březná G., Válková N., Vantuchová S. | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:56.13 | |||
3 | 405 | A - Vilčková K., Kubajurová T., Ťahanová V., Cagašová A. A - Vilčková K., Kubajurová T., Ťahanová V., Cagašová A. | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:56.33 | |||
4 | 362 | A - Dzurová V., Fialová M., Kubecová L., Matoušková K. A - Dzurová V., Fialová M., Kubecová L., Matoušková K. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:58.72 | |||
5 | 461 | A - Borová H., Navrátilová S., Joannidu N., Lamlová K. A - Borová H., Navrátilová S., Joannidu N., Lamlová K. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 3:00.78 | |||
6 | 432 | B - Schneeberger M., Zdražilová D., Vavrečková E., Gleňová V. B - Schneeberger M., Zdražilová D., Vavrečková E., Gleňová V. | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:05.01 | |||
7 | 305 | A - Hůlová N., Alexová A., Bodnarová H., Lapáčková R. A - Hůlová N., Alexová A., Bodnarová H., Lapáčková R. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 3:06.84 | |||
8 | 330 | A - Novotná A., Vlková A., Hroudová V., Kondrátová N. A - Novotná A., Vlková A., Hroudová V., Kondrátová N. | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 3:07.02 | |||
9 | 270 | A - Wicková A., Polášková S., Šimůnková A., Grecmanová L. A - Wicková A., Polášková S., Šimůnková A., Grecmanová L. | ASK Slavia Praha | 2 | 3:07.77 | |||
10 | 286 | B - Florová M., Honzíková K., Jaroušková A., Konířová K. B - Florová M., Honzíková K., Jaroušková A., Konířová K. | A. C. Sparta Praha | 7 | 3:08.59 | |||
11 | 376 | A - Rychterová L., Myšková V., Součková J., Blatníková M. A - Rychterová L., Myšková V., Součková J., Blatníková M. | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 3:09.83 | |||
12 | 489 | A - Klišíková D., Vlachynská E., Jurčeková K., Müllerová A. A - Klišíková D., Vlachynská E., Jurčeková K., Müllerová A. | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 3:10.27 | |||
13 | 318 | B - Tišerová M., Pavelková D., Vidrichová H., Hassmannová T. B - Tišerová M., Pavelková D., Vidrichová H., Hassmannová T. | A. C. TEPO Kladno | 2 | 3:13.08 | |||
14 | 415 | B - Polášková M., Kuřilová K., Václavíková A., Bystřičanová B. B - Polášková M., Kuřilová K., Václavíková A., Bystřičanová B. | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 3:13.67 | |||
15 | 456 | B - Bužgová K., Suchánková J., Hrabcová T., Oprchalská A. B - Bužgová K., Suchánková J., Hrabcová T., Oprchalská A. | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 3:13.67 | |||
16 | 417 | C - Ermisová L., Míčková D., Kolčářová N., Výmolová A. C - Ermisová L., Míčková D., Kolčářová N., Výmolová A. | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 3:14.09 | |||
17 | 427 | C - Bienieková N., Válková E., Holšánová A., Vajdová K. C - Bienieková N., Válková E., Holšánová A., Vajdová K. | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:15.04 | |||
18 | 366 | B - Paverová K., Eichackerová A., Hellmayerová M., Schwarczová A. B - Paverová K., Eichackerová A., Hellmayerová M., Schwarczová A. | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 3:15.57 | |||
19 | 341 | B - Kaňkovská L., Koděrová K., Štullerová J., Pátková A. B - Kaňkovská L., Koděrová K., Štullerová J., Pátková A. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 3:17.25 | |||
20 | 263 | B - Brodilová L., Brejchová A., Rychlovská Š., Rákosníková A. B - Brodilová L., Brejchová A., Rychlovská Š., Rákosníková A. | ASK Slavia Praha | 5 | 3:17.91 | |||
21 | 465 | C - Nedopilková B., Potůčková S., Holešová K., Matějová K. C - Nedopilková B., Potůčková S., Holešová K., Matějová K. | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 3:19.13 | |||
22 | 292 | C - Krimláková E., Svobodová A., Jeřábková A., Pastuchová A. C - Krimláková E., Svobodová A., Jeřábková A., Pastuchová A. | A. C. Sparta Praha | 4 | 3:20.27 | |||
23 | 490 | B - Halíková K., Hnátková A., Honsová E., Straňáková Z. B - Halíková K., Hnátková A., Honsová E., Straňáková Z. | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 3:20.89 | |||
24 | 382 | B - Hudousková B., Coufalová H., Havlíčková T., Jakubská B. B - Hudousková B., Coufalová H., Havlíčková T., Jakubská B. | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 3:24.32 | |||
25 | 329 | C - Bechyňová G., Černá A., Šlégrová S., Vitoušová A. C - Bechyňová G., Černá A., Šlégrová S., Vitoušová A. | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 3:24.84 | |||
C - Sedláčková N., Formanová P., Kepková Ž., Moravcová K. C - Sedláčková N., Formanová P., Kepková Ž., Moravcová K. | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS |