Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Fojt O., Jakob B., Kika Š., Grajcarík T. A - Fojt O., Jakob B., Kika Š., Grajcarík T. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:34.50
2 A - Zajíc V., Bíman T., Minařík J., Hrubý R. A - Zajíc V., Bíman T., Minařík J., Hrubý R. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:42.47
3 A - Daněk M., Gužiak F., Tampa V., Václavík D. A - Daněk M., Gužiak F., Tampa V., Václavík D. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:47.45
4 A - Kulhánek K., Hudeček P., Nerad Š., Polák M. A - Kulhánek K., Hudeček P., Nerad Š., Polák M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:47.70
5 A - Samek T., Novák M., Podvéský V., Červenka F. A - Samek T., Novák M., Podvéský V., Červenka F. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:48.23
6 A - Boháč M., Rosenberger M., Konvalina Š., Peroutka J. A - Boháč M., Rosenberger M., Konvalina Š., Peroutka J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:53.41
7 A - Loucký J., Krása D., Hrubý A., Kadaně J. A - Loucký J., Krása D., Hrubý A., Kadaně J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:57.94
8 A - Čada P., Šturma M., Hála M., Koloc T. A - Čada P., Šturma M., Hála M., Koloc T. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 3:11.01
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Za Nzambi J., Haluzík M., Beran M., Háp M. B - Za Nzambi J., Haluzík M., Beran M., Háp M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:42.98
2 A - Blatný J., Hrdlička M., Šíma M., Solský F. A - Blatný J., Hrdlička M., Šíma M., Solský F. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:50.28
3 B - Gebauer A., Kavan R., Trynka E., Urbánek V. B - Gebauer A., Kavan R., Trynka E., Urbánek V. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:54.58
4 B - Skala K., Skala A., Szabo M., Karas P. B - Skala K., Skala A., Szabo M., Karas P. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:55.35
5 B - Kubesa J., Cienciala L., Poruba M., Nojzer O. B - Kubesa J., Cienciala L., Poruba M., Nojzer O. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:58.09
6 B - Petržálek R., Hořejš A., Nedvěd M., Pernica V. B - Petržálek R., Hořejš A., Nedvěd M., Pernica V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:59.98
7 B - Dlabač V., Duroň D., Kindl O., Štibor S. B - Dlabač V., Duroň D., Kindl O., Štibor S. SK JeseniovaSK Jeseniova 8 3:02.35
8 B - Bečka J., Hospodár J., Škarda F., Míka R. B - Bečka J., Hospodár J., Škarda F., Míka R. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:03.59
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Solnička P., Pošusta Z., Červinka J., Filipec J. B - Solnička P., Pošusta Z., Červinka J., Filipec J. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:46.14
2 C - Tomášek A., Künstler M., Coufal F., Janák M. C - Tomášek A., Künstler M., Coufal F., Janák M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:51.77
3 B - Jakeš B., Tichý T., Měchura M., Beneš J. B - Jakeš B., Tichý T., Měchura M., Beneš J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 3:03.91
4 C - Málek M., Pavlík M., Horáček V., Hála J. C - Málek M., Pavlík M., Horáček V., Hála J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:04.55
5 C - Zelenka L., Fritz N., Bedrník J., Vyskočil V. C - Zelenka L., Fritz N., Bedrník J., Vyskočil V. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:06.13
C - Panuška D., Polášek J., Sedlář O., Stoszek F. C - Panuška D., Polášek J., Sedlář O., Stoszek F. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ 170.7
B - Šichnárek P., Wallek D., Migdal M., Hustý A. B - Šichnárek P., Wallek D., Migdal M., Hustý A. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
A - Mašláň J., Koníček O., Dolník D., Vystrčil T. A - Mašláň J., Koníček O., Dolník D., Vystrčil T. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Fojt O., Jakob B., Kika Š., Grajcarík T. A - Fojt O., Jakob B., Kika Š., Grajcarík T. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:34.50
2 A - Zajíc V., Bíman T., Minařík J., Hrubý R. A - Zajíc V., Bíman T., Minařík J., Hrubý R. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:42.47
3 B - Za Nzambi J., Haluzík M., Beran M., Háp M. B - Za Nzambi J., Haluzík M., Beran M., Háp M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:42.98
4 B - Solnička P., Pošusta Z., Červinka J., Filipec J. B - Solnička P., Pošusta Z., Červinka J., Filipec J. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:46.14
5 A - Daněk M., Gužiak F., Tampa V., Václavík D. A - Daněk M., Gužiak F., Tampa V., Václavík D. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:47.45
6 A - Kulhánek K., Hudeček P., Nerad Š., Polák M. A - Kulhánek K., Hudeček P., Nerad Š., Polák M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:47.70
7 A - Samek T., Novák M., Podvéský V., Červenka F. A - Samek T., Novák M., Podvéský V., Červenka F. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:48.23
8 A - Blatný J., Hrdlička M., Šíma M., Solský F. A - Blatný J., Hrdlička M., Šíma M., Solský F. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:50.28
9 C - Tomášek A., Künstler M., Coufal F., Janák M. C - Tomášek A., Künstler M., Coufal F., Janák M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:51.77
10 A - Boháč M., Rosenberger M., Konvalina Š., Peroutka J. A - Boháč M., Rosenberger M., Konvalina Š., Peroutka J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:53.41
11 B - Gebauer A., Kavan R., Trynka E., Urbánek V. B - Gebauer A., Kavan R., Trynka E., Urbánek V. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:54.58
12 B - Skala K., Skala A., Szabo M., Karas P. B - Skala K., Skala A., Szabo M., Karas P. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:55.35
13 A - Loucký J., Krása D., Hrubý A., Kadaně J. A - Loucký J., Krása D., Hrubý A., Kadaně J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:57.94
14 B - Kubesa J., Cienciala L., Poruba M., Nojzer O. B - Kubesa J., Cienciala L., Poruba M., Nojzer O. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:58.09
15 B - Petržálek R., Hořejš A., Nedvěd M., Pernica V. B - Petržálek R., Hořejš A., Nedvěd M., Pernica V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:59.98
16 B - Dlabač V., Duroň D., Kindl O., Štibor S. B - Dlabač V., Duroň D., Kindl O., Štibor S. SK JeseniovaSK Jeseniova 8 3:02.35
17 B - Bečka J., Hospodár J., Škarda F., Míka R. B - Bečka J., Hospodár J., Škarda F., Míka R. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:03.59
18 B - Jakeš B., Tichý T., Měchura M., Beneš J. B - Jakeš B., Tichý T., Měchura M., Beneš J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 3:03.91
19 C - Málek M., Pavlík M., Horáček V., Hála J. C - Málek M., Pavlík M., Horáček V., Hála J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:04.55
20 C - Zelenka L., Fritz N., Bedrník J., Vyskočil V. C - Zelenka L., Fritz N., Bedrník J., Vyskočil V. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:06.13
21 A - Čada P., Šturma M., Hála M., Koloc T. A - Čada P., Šturma M., Hála M., Koloc T. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 3:11.01
21 C - Panuška D., Polášek J., Sedlář O., Stoszek F. C - Panuška D., Polášek J., Sedlář O., Stoszek F. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ 170.7
B - Šichnárek P., Wallek D., Migdal M., Hustý A. B - Šichnárek P., Wallek D., Migdal M., Hustý A. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
A - Mašláň J., Koníček O., Dolník D., Vystrčil T. A - Mašláň J., Koníček O., Dolník D., Vystrčil T. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Fistrová A., Březná G., Válková N., Vantuchová S. A - Fistrová A., Březná G., Válková N., Vantuchová S. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:56.13
2 A - Vilčková K., Kubajurová T., Ťahanová V., Cagašová A. A - Vilčková K., Kubajurová T., Ťahanová V., Cagašová A. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:56.33
3 A - Dzurová V., Fialová M., Kubecová L., Matoušková K. A - Dzurová V., Fialová M., Kubecová L., Matoušková K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:58.72
4 A - Hůlová N., Alexová A., Bodnarová H., Lapáčková R. A - Hůlová N., Alexová A., Bodnarová H., Lapáčková R. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:06.84
5 A - Wicková A., Polášková S., Šimůnková A., Grecmanová L. A - Wicková A., Polášková S., Šimůnková A., Grecmanová L. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:07.77
6 A - Rychterová L., Myšková V., Součková J., Blatníková M. A - Rychterová L., Myšková V., Součková J., Blatníková M. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:09.83
7 A - Klišíková D., Vlachynská E., Jurčeková K., Müllerová A. A - Klišíková D., Vlachynská E., Jurčeková K., Müllerová A. AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 3:10.27
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Fliegelová K., Melounová N., Floriánková F., Křížová B. A - Fliegelová K., Melounová N., Floriánková F., Křížová B. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:55.71
2 A - Borová H., Navrátilová S., Joannidu N., Lamlová K. A - Borová H., Navrátilová S., Joannidu N., Lamlová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:00.78
3 A - Novotná A., Vlková A., Hroudová V., Kondrátová N. A - Novotná A., Vlková A., Hroudová V., Kondrátová N. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:07.02
4 B - Polášková M., Kuřilová K., Václavíková A., Bystřičanová B. B - Polášková M., Kuřilová K., Václavíková A., Bystřičanová B. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 3:13.67
5 B - Bužgová K., Suchánková J., Hrabcová T., Oprchalská A. B - Bužgová K., Suchánková J., Hrabcová T., Oprchalská A. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:13.67
6 C - Bienieková N., Válková E., Holšánová A., Vajdová K. C - Bienieková N., Válková E., Holšánová A., Vajdová K. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 3:15.04
7 C - Krimláková E., Svobodová A., Jeřábková A., Pastuchová A. C - Krimláková E., Svobodová A., Jeřábková A., Pastuchová A. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 3:20.27
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Florová M., Honzíková K., Jaroušková A., Konířová K. B - Florová M., Honzíková K., Jaroušková A., Konířová K. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 3:08.59
2 B - Tišerová M., Pavelková D., Vidrichová H., Hassmannová T. B - Tišerová M., Pavelková D., Vidrichová H., Hassmannová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:13.08
3 C - Ermisová L., Míčková D., Kolčářová N., Výmolová A. C - Ermisová L., Míčková D., Kolčářová N., Výmolová A. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:14.09
4 B - Paverová K., Eichackerová A., Hellmayerová M., Schwarczová A. B - Paverová K., Eichackerová A., Hellmayerová M., Schwarczová A. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:15.57
5 B - Kaňkovská L., Koděrová K., Štullerová J., Pátková A. B - Kaňkovská L., Koděrová K., Štullerová J., Pátková A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:17.25
6 B - Hudousková B., Coufalová H., Havlíčková T., Jakubská B. B - Hudousková B., Coufalová H., Havlíčková T., Jakubská B. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 3:24.32
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Schneeberger M., Zdražilová D., Vavrečková E., Gleňová V. B - Schneeberger M., Zdražilová D., Vavrečková E., Gleňová V. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 3:05.01
2 B - Brodilová L., Brejchová A., Rychlovská Š., Rákosníková A. B - Brodilová L., Brejchová A., Rychlovská Š., Rákosníková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:17.91
3 C - Nedopilková B., Potůčková S., Holešová K., Matějová K. C - Nedopilková B., Potůčková S., Holešová K., Matějová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:19.13
4 B - Halíková K., Hnátková A., Honsová E., Straňáková Z. B - Halíková K., Hnátková A., Honsová E., Straňáková Z. AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 3:20.89
5 C - Bechyňová G., Černá A., Šlégrová S., Vitoušová A. C - Bechyňová G., Černá A., Šlégrová S., Vitoušová A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:24.84
C - Sedláčková N., Formanová P., Kepková Ž., Moravcová K. C - Sedláčková N., Formanová P., Kepková Ž., Moravcová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Fliegelová K., Melounová N., Floriánková F., Křížová B. A - Fliegelová K., Melounová N., Floriánková F., Křížová B. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:55.71
2 A - Fistrová A., Březná G., Válková N., Vantuchová S. A - Fistrová A., Březná G., Válková N., Vantuchová S. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:56.13
3 A - Vilčková K., Kubajurová T., Ťahanová V., Cagašová A. A - Vilčková K., Kubajurová T., Ťahanová V., Cagašová A. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:56.33
4 A - Dzurová V., Fialová M., Kubecová L., Matoušková K. A - Dzurová V., Fialová M., Kubecová L., Matoušková K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:58.72
5 A - Borová H., Navrátilová S., Joannidu N., Lamlová K. A - Borová H., Navrátilová S., Joannidu N., Lamlová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:00.78
6 B - Schneeberger M., Zdražilová D., Vavrečková E., Gleňová V. B - Schneeberger M., Zdražilová D., Vavrečková E., Gleňová V. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 3:05.01
7 A - Hůlová N., Alexová A., Bodnarová H., Lapáčková R. A - Hůlová N., Alexová A., Bodnarová H., Lapáčková R. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:06.84
8 A - Novotná A., Vlková A., Hroudová V., Kondrátová N. A - Novotná A., Vlková A., Hroudová V., Kondrátová N. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:07.02
9 A - Wicková A., Polášková S., Šimůnková A., Grecmanová L. A - Wicková A., Polášková S., Šimůnková A., Grecmanová L. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:07.77
10 B - Florová M., Honzíková K., Jaroušková A., Konířová K. B - Florová M., Honzíková K., Jaroušková A., Konířová K. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 3:08.59
11 A - Rychterová L., Myšková V., Součková J., Blatníková M. A - Rychterová L., Myšková V., Součková J., Blatníková M. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:09.83
12 A - Klišíková D., Vlachynská E., Jurčeková K., Müllerová A. A - Klišíková D., Vlachynská E., Jurčeková K., Müllerová A. AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 3:10.27
13 B - Tišerová M., Pavelková D., Vidrichová H., Hassmannová T. B - Tišerová M., Pavelková D., Vidrichová H., Hassmannová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:13.08
14 B - Polášková M., Kuřilová K., Václavíková A., Bystřičanová B. B - Polášková M., Kuřilová K., Václavíková A., Bystřičanová B. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 3:13.67
15 B - Bužgová K., Suchánková J., Hrabcová T., Oprchalská A. B - Bužgová K., Suchánková J., Hrabcová T., Oprchalská A. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:13.67
16 C - Ermisová L., Míčková D., Kolčářová N., Výmolová A. C - Ermisová L., Míčková D., Kolčářová N., Výmolová A. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:14.09
17 C - Bienieková N., Válková E., Holšánová A., Vajdová K. C - Bienieková N., Válková E., Holšánová A., Vajdová K. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 3:15.04
18 B - Paverová K., Eichackerová A., Hellmayerová M., Schwarczová A. B - Paverová K., Eichackerová A., Hellmayerová M., Schwarczová A. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:15.57
19 B - Kaňkovská L., Koděrová K., Štullerová J., Pátková A. B - Kaňkovská L., Koděrová K., Štullerová J., Pátková A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:17.25
20 B - Brodilová L., Brejchová A., Rychlovská Š., Rákosníková A. B - Brodilová L., Brejchová A., Rychlovská Š., Rákosníková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:17.91
21 C - Nedopilková B., Potůčková S., Holešová K., Matějová K. C - Nedopilková B., Potůčková S., Holešová K., Matějová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:19.13
22 C - Krimláková E., Svobodová A., Jeřábková A., Pastuchová A. C - Krimláková E., Svobodová A., Jeřábková A., Pastuchová A. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 3:20.27
23 B - Halíková K., Hnátková A., Honsová E., Straňáková Z. B - Halíková K., Hnátková A., Honsová E., Straňáková Z. AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 3:20.89
24 B - Hudousková B., Coufalová H., Havlíčková T., Jakubská B. B - Hudousková B., Coufalová H., Havlíčková T., Jakubská B. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 3:24.32
25 C - Bechyňová G., Černá A., Šlégrová S., Vitoušová A. C - Bechyňová G., Černá A., Šlégrová S., Vitoušová A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:24.84
C - Sedláčková N., Formanová P., Kepková Ž., Moravcová K. C - Sedláčková N., Formanová P., Kepková Ž., Moravcová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS