Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 5.10.2019 - 13:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 20 34.79 34.7924.52X34.79XXX
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 18 PB 33.51 X22.6227.9227.9223.03X33.51
3 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 PB 29.17 29.17X27.1329.1722.5622.0028.99
4 Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 27.83 X27.83X27.8319.0721.54X
5 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 15 27.45 XX27.4527.4522.29XX
6 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 17 26.69 XX26.1426.14X26.6925.94
7 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 25.88 25.8821.7021.8725.8818.7216.26X
8 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 3 25.20 25.2020.08X25.20X19.4321.44
9 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 9 25.06 24.1323.9225.0625.06
10 Sára ŠlégrováSára Šlégrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 PB 24.29 20.5124.29X24.29
11 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 14 23.94 23.9422.46X23.94
12 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 19 23.92 22.06X23.9223.92
13 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 11 23.42 XX23.4223.42
14 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 16 23.16 23.16X18.4223.16
15 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 22.62 X22.6221.4722.62
16 Brigatte Lunyol ČoriBrigatte Lunyol Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 22.34 22.3421.1620.7422.34
17 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 7 22.32 20.5522.3220.2522.32
18 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5 19.61 X19.61X19.61
19 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 18.86 XX18.8618.86
20 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 17.90 17.90XX17.90
Celkem 20 závodníků