Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 5.10.2019 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 20 46.01 XOO0OOO
2 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 19 43.56 OXX0XXO
3 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 18 36.81 OXO0OOX
4 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 7 PB 35.34 OXO0OOX
5 Veronika SmutkováVeronika Smutková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 13 SB 31.04 OOO0OOO
6 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 16 30.14 XXO0XOO
7 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 PB 30.07 XOO0XOO
8 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 12 28.06 OOO0OOO
9 Zuzana PrejzkováZuzana Prejzková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 11 26.79 OOO0
10 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 PB 26.57 OXO0
11 Andrea HnátkováAndrea Hnátková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 10 24.08 XXO0
12 Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 6 24.04 OOX0
13 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 8 23.52 XXO0
14 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 22.58 XOO0
15 Dominika FrkousováDominika Frkousová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3 21.04 OOO0
16 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 9 20.76 OXX0
17 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1 20.46 OXO0
18 Brigatte Lunyol ČoriBrigatte Lunyol Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 16.87 XXO0
Sára ŠlégrováSára Šlégrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 17 NM
Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 14 NM
Celkem 20 závodníků