Back

 / Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava

Ostrava (20. 6. 2019)

1500 m - Muži

(čt, 20.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20 PB 3:46.32
2 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 3:46.97
3 Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 SlovakiaSlovakia 9 PB 3:48.95
4 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 3:49.31
5 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 3:50.46
6 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 3:50.81
7 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 3:53.27
8 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 3:53.41
9 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 3:53.97
10 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 SB 3:54.05
11 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 3:55.04
12 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 PB 3:55.47
13 Peter KováčPeter Kováč 91 SlovakiaSlovakia 15 SB 3:55.66
14 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 PB 3:55.94
15 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 19 PB 3:57.49
16 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 3:57.72
17 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17 PB 4:00.65
18 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 SB 4:00.71
19 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 18 4:11.97
Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF
Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 21 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40090Symerský Lukáš (VITKO)58.39
80090Symerský Lukáš (VITKO)2:00.30
120043Šinágl Viktor (OLYPR)3:01.39
Celkem 21 závodníků
(čt, 20.6.2019 - 19:41) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michael KibetMichael Kibet 99 KenyaKenya 10 3:41.84
2 Grice Charlie Da’VallGrice Charlie Da’Vall 93 United KingdomUnited Kingdom 11 3:42.75
3 Brahim KaazouziBrahim Kaazouzi 90 MoroccoMorocco 12 3:42.84
4 Ben BlankenshipBen Blankenship 88 United StatesUnited States 8 3:42.94
5 Marcin LewandowskiMarcin Lewandowski 87 PolandPoland 15 3:43.13
6 Kalle BerglundKalle Berglund 96 SwedenSweden 7 3:43.30
7 Yassine HathatYassine Hathat 91 AlgeriaAlgeria 16 3:43.61
8 Michał RozmysMichał Rozmys 95 PolandPoland 9 3:43.90
9 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Czech RepublicCzech Republic 13 3:44.01
10 Valentijn WeinansValentijn Weinans 95 NetherlandsNetherlands 5 3:44.14
11 Jakub HolušaJakub Holuša 88 Czech RepublicCzech Republic 14 3:45.44
12 Jan PetračJan Petrač 95 SloveniaSlovenia 1 3:45.74
13 Jan FrišJan Friš 95 Czech RepublicCzech Republic 6 3:45.90
14 Hillary NgetichHillary Ngetich 95 KenyaKenya 3 3:46.03
15 Timo BenitzTimo Benitz 91 GermanyGermany 4 3:48.47
16 Richard DoumaRichard Douma 93 NetherlandsNetherlands 2 3:49.55
Martin RůžičkaMartin Růžička 95 Czech RepublicCzech Republic 18 DNF
Vincent LettingVincent Letting 93 KenyaKenya 17 DNF
Celkem 18 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Michael KibetMichael Kibet 99 KenyaKenya 10 3:41.84
2 Grice Charlie Da’VallGrice Charlie Da’Vall 93 United KingdomUnited Kingdom 11 3:42.75
3 Brahim KaazouziBrahim Kaazouzi 90 MoroccoMorocco 12 3:42.84
4 Ben BlankenshipBen Blankenship 88 United StatesUnited States 8 3:42.94
5 Marcin LewandowskiMarcin Lewandowski 87 PolandPoland 15 3:43.13
6 Kalle BerglundKalle Berglund 96 SwedenSweden 7 3:43.30
7 Yassine HathatYassine Hathat 91 AlgeriaAlgeria 16 3:43.61
8 Michał RozmysMichał Rozmys 95 PolandPoland 9 3:43.90
9 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Czech RepublicCzech Republic 13 3:44.01
10 Valentijn WeinansValentijn Weinans 95 NetherlandsNetherlands 5 3:44.14
11 Jakub HolušaJakub Holuša 88 Czech RepublicCzech Republic 14 3:45.44
12 Jan PetračJan Petrač 95 SloveniaSlovenia 1 3:45.74
13 Jan FrišJan Friš 95 Czech RepublicCzech Republic 6 3:45.90
14 Hillary NgetichHillary Ngetich 95 KenyaKenya 3 3:46.03
15 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20 PB 3:46.32
16 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 3:46.97
17 Timo BenitzTimo Benitz 91 GermanyGermany 4 3:48.47
18 Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 SlovakiaSlovakia 9 PB 3:48.95
19 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 3:49.31
20 Richard DoumaRichard Douma 93 NetherlandsNetherlands 2 3:49.55
21 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 3:50.46
22 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 3:50.81
23 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 3:53.27
24 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 3:53.41
25 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 3:53.97
26 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 SB 3:54.05
27 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 3:55.04
28 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 PB 3:55.47
29 Peter KováčPeter Kováč 91 SlovakiaSlovakia 15 SB 3:55.66
30 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 PB 3:55.94
31 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 19 PB 3:57.49
32 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 3:57.72
33 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17 PB 4:00.65
34 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 SB 4:00.71
35 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 18 4:11.97
Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF
Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 21 DNF
Martin RůžičkaMartin Růžička 95 Czech RepublicCzech Republic 18 DNF
Vincent LettingVincent Letting 93 KenyaKenya 17 DNF

1500 m - Ženy

(čt, 20.6.2019 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 SB 4:30.13
2 Elena DuškováElena Dušková 01 SlovakiaSlovakia 9 4:31.12
3 Lucia KeszeghováLucia Keszeghová 96 SlovakiaSlovakia 4 PB 4:35.46
4 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 4:35.58
5 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 4:36.10
6 Veronika RosováVeronika Rosová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 4:36.93
7 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 4:38.93
8 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14 PB 4:41.22
9 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:42.18
10 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 =PB 4:42.69
11 Zofia KokoszkaZofia Kokoszka 04 PolandPoland 15 PB 4:48.12
12 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 SB 4:48.99
13 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 4:58.37
14 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 PB 5:09.33
Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400112Vocásková Renata (DUKPR)1:15.71
800112Vocásková Renata (DUKPR)2:30.52
1200112Vocásková Renata (DUKPR)3:43.63
Celkem 15 závodníků
(čt, 20.6.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gudaf TsegayGudaf Tsegay 97 EthiopiaEthiopia 14 4:02.95
2 Sarah McDonaldSarah McDonald 93 United KingdomUnited Kingdom 13 4:03.79
3 Hawi FeysaHawi Feysa 99 EthiopiaEthiopia 6 PB 4:04.13
4 Darya BarysevichDarya Barysevich 90 BelarusBelarus 3 PB 4:04.24
5 Edinah JebitokEdinah Jebitok 01 KenyaKenya 8 PB 4:05.23
6 Tigist GashawTigist Gashaw 96 BahrainBahrain 7 PB 4:05.47
7 Jemma ReekieJemma Reekie 98 United KingdomUnited Kingdom 10 PB 4:05.82
8 Heather MacLeanHeather MacLean 95 United StatesUnited States 9 PB 4:06.21
9 Maruša MišmašMaruša Mišmaš 94 SloveniaSlovenia 12 PB 4:06.64
10 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Czech RepublicCzech Republic 2 4:10.22
11 Mahelet MulugetaMahelet Mulugeta 95 EthiopiaEthiopia 5 PB 4:10.71
12 Renata PliśRenata Pliś 85 PolandPoland 4 4:11.13
13 Diana MezulianíkováDiana Mezulianíková 92 Czech RepublicCzech Republic 11 4:11.98
14 Martyna GalantMartyna Galant 95 PolandPoland 1 SB 4:12.02
Kateřina HálováKateřina HálováPACE 81 Czech RepublicCzech Republic 16 DNF
Tola KoreTola KorePACE 97 EthiopiaEthiopia 15 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400717Hálová Kateřina (CZE)1:01.51
800716Kore Tola (ETH)2:07.50
1200714Tsegay Gudaf (ETH)3:14.96
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Gudaf TsegayGudaf Tsegay 97 EthiopiaEthiopia 14 4:02.95
2 Sarah McDonaldSarah McDonald 93 United KingdomUnited Kingdom 13 4:03.79
3 Hawi FeysaHawi Feysa 99 EthiopiaEthiopia 6 PB 4:04.13
4 Darya BarysevichDarya Barysevich 90 BelarusBelarus 3 PB 4:04.24
5 Edinah JebitokEdinah Jebitok 01 KenyaKenya 8 PB 4:05.23
6 Tigist GashawTigist Gashaw 96 BahrainBahrain 7 PB 4:05.47
7 Jemma ReekieJemma Reekie 98 United KingdomUnited Kingdom 10 PB 4:05.82
8 Heather MacLeanHeather MacLean 95 United StatesUnited States 9 PB 4:06.21
9 Maruša MišmašMaruša Mišmaš 94 SloveniaSlovenia 12 PB 4:06.64
10 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Czech RepublicCzech Republic 2 4:10.22
11 Mahelet MulugetaMahelet Mulugeta 95 EthiopiaEthiopia 5 PB 4:10.71
12 Renata PliśRenata Pliś 85 PolandPoland 4 4:11.13
13 Diana MezulianíkováDiana Mezulianíková 92 Czech RepublicCzech Republic 11 4:11.98
14 Martyna GalantMartyna Galant 95 PolandPoland 1 SB 4:12.02
15 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 SB 4:30.13
16 Elena DuškováElena Dušková 01 SlovakiaSlovakia 9 4:31.12
17 Lucia KeszeghováLucia Keszeghová 96 SlovakiaSlovakia 4 PB 4:35.46
18 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 4:35.58
19 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 4:36.10
20 Veronika RosováVeronika Rosová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 4:36.93
21 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 4:38.93
22 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14 PB 4:41.22
23 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:42.18
24 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 =PB 4:42.69
25 Zofia KokoszkaZofia Kokoszka 04 PolandPoland 15 PB 4:48.12
26 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 SB 4:48.99
27 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 4:58.37
28 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 PB 5:09.33
Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS
Kateřina HálováKateřina HálováPACE 81 Czech RepublicCzech Republic 16 DNF
Tola KoreTola KorePACE 97 EthiopiaEthiopia 15 DNF