100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (čt, 20.6.2019 - 14:53) official | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
National |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 36 | Marzouk Ahmed AbduMarzouk Ahmed Abdu | 21 | Saudi Arabia | 7 | SB 10.56 | 0.131 | ||||||||||||
2 | 32 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.64 | 0.141 | ||||||||||||
3 | 51 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 10.75 | 0.136 | ||||||||||||
4 | 61 | Matěj BaluchMatěj Baluch | 00 | Slovakia | 8 | 10.80 | 0.150 | ||||||||||||
5 | 86 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.85 | 0.134 | ||||||||||||
6 | 17 | Michal BrožMichal Brož | 92 | TJ Dukla Praha | 2 | 10.96 | 0.136 | ||||||||||||
7 | 72 | Samuel SlobodaSamuel Sloboda | 01 | Slovakia | 1 | 10.99 | 0.156 | ||||||||||||
8 | 33 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.01 | 0.156 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 20.6.2019 - 14:58) official | Vítr: +0.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
National |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 7 | SB 10.80 | 0.121 | ||||||||||||
2 | 62 | Jakub BendaJakub Benda | 00 | Slovakia | 2 | PB 10.98 | 0.181 | ||||||||||||
3 | 47 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 4 | 10.98 | 0.136 | ||||||||||||
4 | 18 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | TJ Dukla Praha | 6 | 10.99 | 0.190 | ||||||||||||
5 | 67 | Rastislav JelínekRastislav Jelínek | 01 | Slovakia | 8 | PB 11.02 | 0.141 | ||||||||||||
6 | 92 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.15 | 0.200 | ||||||||||||
7 | 53 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 11.19 | 0.201 | ||||||||||||
8 | 169 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | SB 11.55 | 0.156 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 20.6.2019 - 15:03) official | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
National |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 77 | David KlézlDavid Klézl | 94 | VSK Univerzita Brno | 4 | 11.23 | 0.121 | ||||||||||||
2 | 46 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | =PB 11.27 | 0.184 | ||||||||||||
3 | 6 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 11.38 | 0.130 | ||||||||||||
4 | 7 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 11.39 | 0.157 | ||||||||||||
5 | 34 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.41 | 0.132 | ||||||||||||
6 | 35 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 11.43 | 0.156 | ||||||||||||
7 | 4 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | =PB 11.44 | 0.167 | ||||||||||||
8 | 170 | Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 11.53 | 0.194 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh A (čt, 20.6.2019 - 18:45) official | Vítr: -1.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mike RodgersMike Rodgers | 85 | United States | 3 | 10.04 | 0.147 | |||||||||||||
2 | Grasse Andre DeGrasse Andre De | 94 | Canada | 4 | SB 10.05 | 0.134 | |||||||||||||
3 | Xie ZhenyeXie Zhenye | 93 | China | 2 | 10.06 | 0.150 | |||||||||||||
4 | Akani SimbineAkani Simbine | 93 | South Africa | 5 | 10.08 | 0.166 | |||||||||||||
5 | Filippo TortuFilippo Tortu | 98 | Italy | 6 | 10.15 | 0.175 | |||||||||||||
6 | Simon MagakweSimon Magakwe | 85 | South Africa | 8 | 10.16 | 0.163 | |||||||||||||
7 | Christopher BelcherChristopher Belcher | 94 | United States | 1 | 10.17 | 0.160 | |||||||||||||
8 | Kemar HymanKemar Hyman | 89 | Cayman Islands | 7 | 10.26 | 0.168 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh B (čt, 20.6.2019 - 18:35) official | Vítr: -0.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bryce RobinsonBryce Robinson | 93 | United States | 6 | 10.21 | 0.177 | |||||||||||||
2 | Thando DlodloThando Dlodlo | 99 | South Africa | 2 | 10.24 | 0.181 | |||||||||||||
3 | Richard KiltyRichard Kilty | 89 | United Kingdom | 4 | SB 10.27 | 0.129 | |||||||||||||
4 | Thando RotoThando Roto | 95 | South Africa | 1 | 10.29 | 0.191 | |||||||||||||
5 | Henricho BruintjiesHenricho Bruintjies | 93 | South Africa | 8 | SB 10.34 | 0.152 | |||||||||||||
6 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Czech Republic | 7 | 10.40 | 0.153 | |||||||||||||
7 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | Czech Republic | 5 | 10.45 | 0.168 | |||||||||||||
8 | Dominik ZáleskýDominik Záleský | 95 | Czech Republic | 3 | 14.48 | 0.146 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mike RodgersMike Rodgers | 85 | United States | 3 | 10.04 | 0.147 | ||
2 | Grasse Andre DeGrasse Andre De | 94 | Canada | 4 | SB 10.05 | 0.134 | ||
3 | Xie ZhenyeXie Zhenye | 93 | China | 2 | 10.06 | 0.150 | ||
4 | Akani SimbineAkani Simbine | 93 | South Africa | 5 | 10.08 | 0.166 | ||
5 | Filippo TortuFilippo Tortu | 98 | Italy | 6 | 10.15 | 0.175 | ||
6 | Simon MagakweSimon Magakwe | 85 | South Africa | 8 | 10.16 | 0.163 | ||
7 | Christopher BelcherChristopher Belcher | 94 | United States | 1 | 10.17 | 0.160 | ||
8 | Bryce RobinsonBryce Robinson | 93 | United States | 6 | 10.21 | 0.177 | ||
9 | Thando DlodloThando Dlodlo | 99 | South Africa | 2 | 10.24 | 0.181 | ||
10 | Kemar HymanKemar Hyman | 89 | Cayman Islands | 7 | 10.26 | 0.168 | ||
11 | Richard KiltyRichard Kilty | 89 | United Kingdom | 4 | SB 10.27 | 0.129 | ||
12 | Thando RotoThando Roto | 95 | South Africa | 1 | 10.29 | 0.191 | ||
13 | Henricho BruintjiesHenricho Bruintjies | 93 | South Africa | 8 | SB 10.34 | 0.152 | ||
14 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Czech Republic | 7 | 10.40 | 0.153 | ||
15 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | Czech Republic | 5 | 10.45 | 0.168 | ||
16 | 36 | Marzouk Ahmed AbduMarzouk Ahmed Abdu | 21 | Saudi Arabia | 7 | SB 10.56 | 0.131 | |
17 | 32 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.64 | 0.141 | |
18 | 51 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 10.75 | 0.136 | |
19 | 61 | Matěj BaluchMatěj Baluch | 00 | Slovakia | 8 | 10.80 | 0.150 | |
19 | 31 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 7 | SB 10.80 | 0.121 | |
21 | 86 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.85 | 0.134 | |
22 | 17 | Michal BrožMichal Brož | 92 | TJ Dukla Praha | 2 | 10.96 | 0.136 | |
23 | 62 | Jakub BendaJakub Benda | 00 | Slovakia | 2 | PB 10.98 | 0.181 | |
24 | 47 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 4 | 10.98 | 0.136 | |
25 | 18 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | TJ Dukla Praha | 6 | 10.99 | 0.190 | |
26 | 72 | Samuel SlobodaSamuel Sloboda | 01 | Slovakia | 1 | 10.99 | 0.156 | |
27 | 33 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.01 | 0.156 | |
28 | 67 | Rastislav JelínekRastislav Jelínek | 01 | Slovakia | 8 | PB 11.02 | 0.141 | |
29 | 92 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.15 | 0.200 | |
30 | 53 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 11.19 | 0.201 | |
31 | 77 | David KlézlDavid Klézl | 94 | VSK Univerzita Brno | 4 | 11.23 | 0.121 | |
32 | 46 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | =PB 11.27 | 0.184 | |
33 | 6 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 11.38 | 0.130 | |
34 | 7 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 11.39 | 0.157 | |
35 | 34 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.41 | 0.132 | |
36 | 35 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 11.43 | 0.156 | |
37 | 4 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | =PB 11.44 | 0.167 | |
38 | 170 | Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 11.53 | 0.194 | |
39 | 169 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | SB 11.55 | 0.156 | |
40 | Dominik ZáleskýDominik Záleský | 95 | Czech Republic | 3 | 14.48 | 0.146 |
100 m - Veteráni
(čt, 20.6.2019 - 15:35) official | Vítr: +1.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav NoskovičLadislav Noskovič | 80 | AC Stavbár Nitra | 4 | 11.30 | 0.143 | |||||||||||||
2 | Karel KolečkoKarel Kolečko | 72 | Spartak Praha 4 | 5 | 12.01 | 0.137 | |||||||||||||
3 | František TlukaFrantišek Tluka | 54 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 13.21 | 0.179 | |||||||||||||
4 | Jiří BurdaJiří Burda | 67 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 13.21 | 0.183 | |||||||||||||
5 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 13.45 | 0.162 | |||||||||||||
6 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 13.63 | 0.163 | |||||||||||||
7 | Vladimír VýbošťokVladimír Výbošťok | 47 | VŠC Dukla Banská Bystrica | 2 | 14.16 | 0.193 | |||||||||||||
8 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 7 | 17.78 | 0.443 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (čt, 20.6.2019 - 14:38) official | Vítr: +1.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
National |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 145 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 11.89 | 0.154 | ||||||||||||
2 | 148 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 12.12 | 0.156 | ||||||||||||
3 | 157 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 12.13 | 0.159 | ||||||||||||
4 | 150 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 12.17 | 0.172 | ||||||||||||
5 | 122 | Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska | 01 | Poland | 7 | 12.60 | 0.138 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 20.6.2019 - 14:43) official | Vítr: -0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
National |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 103 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | AK Sokolov | 3 | SB 12.27 | 0.319 | ||||||||||||
2 | 101 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 12.38 | 0.161 | ||||||||||||
3 | 151 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 12.39 | 0.254 | ||||||||||||
4 | 154 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 12.42 | 0.153 | ||||||||||||
5 | 155 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 12.43 | 0.124 | ||||||||||||
6 | 158 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.64 | 0.141 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 20.6.2019 - 14:48) official | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
National |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 125 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 12.50 | 0.149 | ||||||||||||
2 | 124 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Poland | 7 | 12.65 | 0.147 | ||||||||||||
3 | 110 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | 12.71 | 0.136 | ||||||||||||
4 | 142 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 12.79 | 0.154 | ||||||||||||
5 | 159 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 12.96 | 0.171 | ||||||||||||
6 | 156 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 13.71 | 0.365 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 145 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 11.89 | 0.154 | |
2 | 148 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 12.12 | 0.156 | |
3 | 157 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 12.13 | 0.159 | |
4 | 150 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 12.17 | 0.172 | |
5 | 103 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | AK Sokolov | 3 | SB 12.27 | 0.319 | |
6 | 101 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 12.38 | 0.161 | |
7 | 151 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 12.39 | 0.254 | |
8 | 154 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 12.42 | 0.153 | |
9 | 155 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 12.43 | 0.124 | |
10 | 125 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 12.50 | 0.149 | |
11 | 122 | Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska | 01 | Poland | 7 | 12.60 | 0.138 | |
12 | 158 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.64 | 0.141 | |
13 | 124 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Poland | 7 | 12.65 | 0.147 | |
14 | 110 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | 12.71 | 0.136 | |
15 | 142 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 12.79 | 0.154 | |
16 | 159 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 12.96 | 0.171 | |
17 | 156 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 13.71 | 0.365 |
100 m - Veteránky
(čt, 20.6.2019 - 15:25) official | Vítr: -0.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka BočkayováJitka Bočkayová | 75 | SKP České Budějovice | 4 | 13.16 | 0.187 | |||||||||||||
2 | Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková | 77 | AC TJ Jičín | 2 | 13.87 | 0.358 | |||||||||||||
3 | Martina BeránkováMartina Beránková | 71 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 14.18 | 0.180 | |||||||||||||
4 | Jana FrabšováJana Frabšová | 64 | ASK Slavia Praha | 5 | 14.34 | 0.141 | |||||||||||||
5 | Ivana JíchováIvana Jíchová | 68 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 14.44 | 0.200 | |||||||||||||
6 | Štěpánka GottvaldováŠtěpánka Gottvaldová | 72 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 14.45 | 0.155 | |||||||||||||
7 | Dana DvořákováDana Dvořáková | 71 | TJ Dukla Praha | 7 | 14.79 | 0.260 | |||||||||||||
8 | Iva PodjuklováIva Podjuklová | 74 | SK Hranice, z.s. | 8 | 15.20 | 0.394 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)
Finále (čt, 20.6.2019 - 16:45) official | Vítr: +0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Chocolate Spike |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří LukešJiří Lukeš | 12 | Czech Republic | 4 | 16.50 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KazdaVojtěch Kazda | 12 | Czech Republic | 6 | 16.52 | ||||||||||||||
3 | Ezra LubwamaEzra Lubwama | 12 | Czech Republic | 5 | 16.60 | ||||||||||||||
4 | Richard MrázRichard Mráz | 12 | Slovakia | 2 | 16.78 | ||||||||||||||
5 | Ján PenkertJán Penkert | 12 | Slovakia | 3 | 16.81 | ||||||||||||||
6 | Maxim PavlíkMaxim Pavlík | 12 | Slovakia | 8 | 16.89 | ||||||||||||||
7 | Jakub Sebastian BednárJakub Sebastian Bednár | 12 | Slovakia | 7 | 17.04 | ||||||||||||||
8 | Štěpán DařílekŠtěpán Dařílek | 12 | Czech Republic | 1 | 17.55 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)
Finále (čt, 20.6.2019 - 16:48) official | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Chocolate Spike |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka StřížekAnežka Střížek | 12 | Czech Republic | 5 | 16.70 | ||||||||||||||
2 | Michaela MünsterováMichaela Münsterová | 12 | Czech Republic | 4 | 16.86 | ||||||||||||||
3 | Soňa HintošováSoňa Hintošová | 12 | Slovakia | 6 | 17.39 | ||||||||||||||
4 | Michaela BaňackáMichaela Baňacká | 12 | Slovakia | 7 | 17.46 | ||||||||||||||
5 | Aneta KrálováAneta Králová | 12 | Czech Republic | 8 | 17.53 | ||||||||||||||
6 | Tereza HavelkováTereza Havelková | 12 | Czech Republic | 1 | 17.56 | ||||||||||||||
7 | Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová | 12 | Czech Republic | 2 | 17.81 | ||||||||||||||
8 | Sára DudováSára Dudová | 12 | Czech Republic | 3 | 17.99 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |