Back

 / Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava

Ostrava (20. 6. 2019)

300 m - Ženy (Běh)

Běh A (čt, 20.6.2019 - 19:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Slanina Memorial
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Shaunae Miller-UiboShaunae Miller-Uibo 94 BahamasBahamas 6 WB 34.41 0.147
2 Brittany BrownBrittany Brown 95 United StatesUnited States 4 PB 35.91 0.255
3 Jaide StepterJaide Stepter 94 United StatesUnited States 2 PB 36.12 0.190
4 Anna KiełbasińskaAnna Kiełbasińska 90 PolandPoland 8 PB 36.34 0.213
5 Kyra JeffersonKyra Jefferson 94 United StatesUnited States 3 PB 36.49 0.184
6 Justyna Święty-ErseticJustyna Święty-Ersetic 92 PolandPoland 5 PB 36.50 0.216
7 Lada VondrováLada Vondrová 99 Czech RepublicCzech Republic 7 PB 37.33 0.218
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Stepter Jaide (USA)22.44
Celkem 7 závodníků
Běh B (čt, 20.6.2019 - 18:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Slanina Memorial
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gunta VaičuleGunta Vaičule 95 LatviaLatvia 5 WL 36.36 0.202
2 Eleni ArtymataEleni Artymata 86 CyprusCyprus 6 NR 36.41 0.212
3 Anita HorvatAnita Horvat 96 SloveniaSlovenia 4 NR 37.00 0.203
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Czech RepublicCzech Republic 7 PB 37.12 0.159
5 Natalia KaczmarekNatalia Kaczmarek 98 PolandPoland 8 PB 37.37 0.175
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 Czech RepublicCzech Republic 3 PB 39.55 0.199
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Kolářová Štěpánka (CZE)23.22
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Shaunae Miller-UiboShaunae Miller-Uibo 94 BahamasBahamas 6 WB 34.41 0.147
2 Brittany BrownBrittany Brown 95 United StatesUnited States 4 PB 35.91 0.255
3 Jaide StepterJaide Stepter 94 United StatesUnited States 2 PB 36.12 0.190
4 Anna KiełbasińskaAnna Kiełbasińska 90 PolandPoland 8 PB 36.34 0.213
5 Gunta VaičuleGunta Vaičule 95 LatviaLatvia 5 WL 36.36 0.202
6 Eleni ArtymataEleni Artymata 86 CyprusCyprus 6 NR 36.41 0.212
7 Kyra JeffersonKyra Jefferson 94 United StatesUnited States 3 PB 36.49 0.184
8 Justyna Święty-ErseticJustyna Święty-Ersetic 92 PolandPoland 5 PB 36.50 0.216
9 Anita HorvatAnita Horvat 96 SloveniaSlovenia 4 NR 37.00 0.203
10 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Czech RepublicCzech Republic 7 PB 37.12 0.159
11 Lada VondrováLada Vondrová 99 Czech RepublicCzech Republic 7 PB 37.33 0.218
12 Natalia KaczmarekNatalia Kaczmarek 98 PolandPoland 8 PB 37.37 0.175
13 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 Czech RepublicCzech Republic 3 PB 39.55 0.199

300 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 20.6.2019 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HorákTomáš Horák 08 Czech RepublicCzech Republic 4 43.37
2 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 Czech RepublicCzech Republic 5 44.09
3 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 Czech RepublicCzech Republic 3 44.81
4 Jakub PilchJakub Pilch 08 Czech RepublicCzech Republic 8 45.59
5 Richard HadárRichard Hadár 08 Czech RepublicCzech Republic 2 45.85
6 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Czech RepublicCzech Republic 6 46.06
7 Jan MajdlochJan Majdloch 09 Czech RepublicCzech Republic 7 46.14
Maciej KlimaMaciej Klima 08 PolandPoland 1 DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 20.6.2019 - 16:38) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Czech RepublicCzech Republic 4 45.99
2 Anna VeiglováAnna Veiglová 08 Czech RepublicCzech Republic 2 46.63
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Czech RepublicCzech Republic 3 46.97
4 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Czech RepublicCzech Republic 5 47.09
5 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Czech RepublicCzech Republic 7 47.42
6 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Czech RepublicCzech Republic 1 47.70
7 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 Czech RepublicCzech Republic 6 48.12
8 Julie MachalováJulie Machalová 09 Czech RepublicCzech Republic 8 48.54
Celkem 8 závodníků