Zpět

 / Vánoční hala mladšího žactva 2018

Ostrava - Vítkovice (14. 12. 2018)

-

01 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UherPetr Uher 050305 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.64
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 050811 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.72
3 Vít HolubVít Holub 050107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.88
4 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.97
5 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.02
6 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.35
7 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 050105 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 08.46
8 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.49
Celkem 8 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.14
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.26
3 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 060615 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.38
4 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.41
5 Jakub DudychaJakub Dudycha 050905 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 08.47
6 Jan DonnebergerJan Donneberger 050320 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.50
7 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.55
8 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.72
Celkem 8 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 050524 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.12
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.40
3 Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.46
4 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.61
5 Jan ResslerJan Ressler 060613 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.71
6 Matouš AdámekMatouš Adámek 050413 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 08.98
7 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.01
8 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan 050118 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.44
Celkem 8 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.46
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.51
3 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.63
4 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 060425 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.72
5 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 08.82
6 Filip BöhmFilip Böhm 060830 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.92
7 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.04
8 Martin SukanýMartin Sukaný 060624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.28
Celkem 8 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.17
2 Dominik WallekDominik Wallek 050405 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.72
3 Jiří SedláčekJiří Sedláček 060815 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.89
4 Matěj StachMatěj Stach 050321 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.95
5 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.03
6 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 060315 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.04
7 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 061124 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09.39
8 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 060416 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.83
Celkem 8 závodníků
06 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis PyšDenis Pyš 050809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.38
2 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.02
3 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 060530 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.03
4 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.08
5 Matyáš LojekMatyáš Lojek 061120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.09
6 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 050323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.13
7 Adam KoukalAdam Koukal 061106 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.41
8 Adam MatušekAdam Matušek 060721 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.48
Celkem 8 závodníků
07 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 060510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.72
2 Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.88
3 Adam VrábelAdam Vrábel 061212 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.89
4 Jakub ŠkapaJakub Škapa 050516 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.91
5 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 050526 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.04
6 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 060519 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.32
7 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 061002 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.70
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 060608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
08 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 061013 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.03
2 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 060511 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.17
3 Filip KřížekFilip Křížek 060108 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.29
4 Adam HurychAdam Hurych 061004 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.36
5 Richard FreudlRichard Freudl 060929 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 09.61
6 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.67
7 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 051109 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.35
Marek BieligMarek Bielig 050509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
09 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.00
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.02
3 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 050922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.15
4 Martin BousekMartin Bousek 051011 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.57
5 Filip KozubíkFilip Kozubík 061001 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.59
6 Michal ŘepkaMichal Řepka 051022 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.21
Ondřej KocúrOndřej Kocúr 050316 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Ondřej SedlářOndřej Sedlář 050811 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
10 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar HolíkOtakar Holík 061012 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.32
2 Dominik ZátopekDominik Zátopek 060305 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.33
3 David ŘímanDavid Říman 061003 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.49
4 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 051205 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.51
5 Jakub SzczotkaJakub Szczotka 060518 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.56
6 Marek MuchaMarek Mucha 060912 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.57
7 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.59
Daniel ReisDaniel Reis 050404 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
11 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.82
2 Jakub FojtíkJakub Fojtík 060324 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.27
3 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 061211 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.56
4 Dominik MozolaDominik Mozola 060720 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.72
5 Jakub PodlešákJakub Podlešák 060428 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 09.80
6 Patrik ŠášekPatrik Šášek 060808 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.10
7 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 060920 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.88
Samuel VavrušaSamuel Vavruša 060322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
12 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ChytilDaniel Chytil 050623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.82
2 Alex BlahutAlex Blahut 061219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.20
3 Martin JagošMartin Jagoš 060930 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.55
4 Aleš HaburaAleš Habura 060731 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.64
5 Šimon CagalaŠimon Cagala 061026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.70
6 Jakub TobolaJakub Tobola 050303 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.07
7 Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski 050504 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 11.65
Celkem 7 závodníků
13 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 050110 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.48
2 Kryštof KáňaKryštof Káňa 061024 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.33
3 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 060622 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.40
4 Adam ZycháčekAdam Zycháček 061120 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.58
5 Jakub ZajacJakub Zajac 060126 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.83
6 Lukáš KomárekLukáš Komárek 061111 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.86
7 Adam WantulokAdam Wantulok 060101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.21
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Petr UherPetr Uher 050305 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.64
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 050811 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.72
3 Vít HolubVít Holub 050107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.88
4 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.97
5 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.02
6 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 050524 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.12
7 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.14
8 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.17
9 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.26
10 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.35
11 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 060615 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.38
11 Denis PyšDenis Pyš 050809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.38
13 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.40
14 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.41
15 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 050105 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 08.46
15 Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.46
15 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.46
18 Jakub DudychaJakub Dudycha 050905 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 08.47
19 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 050110 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.48
20 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.49
21 Jan DonnebergerJan Donneberger 050320 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.50
22 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.51
23 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.55
24 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.61
25 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.63
26 Jan ResslerJan Ressler 060613 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.71
27 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.72
27 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 060425 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.72
27 Dominik WallekDominik Wallek 050405 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.72
27 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 060510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.72
31 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 08.82
31 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.82
31 Daniel ChytilDaniel Chytil 050623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.82
34 Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.88
35 Jiří SedláčekJiří Sedláček 060815 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.89
35 Adam VrábelAdam Vrábel 061212 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.89
37 Jakub ŠkapaJakub Škapa 050516 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.91
38 Filip BöhmFilip Böhm 060830 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.92
39 Matěj StachMatěj Stach 050321 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.95
40 Matouš AdámekMatouš Adámek 050413 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 08.98
41 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.00
42 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.01
43 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.02
43 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.02
45 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.03
45 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 060530 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.03
45 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 061013 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.03
48 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.04
48 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 060315 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.04
48 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 050526 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.04
51 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.08
52 Matyáš LojekMatyáš Lojek 061120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.09
53 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 050323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.13
54 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 050922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.15
55 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 060511 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.17
56 Alex BlahutAlex Blahut 061219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.20
57 Jakub FojtíkJakub Fojtík 060324 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.27
58 Martin SukanýMartin Sukaný 060624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.28
59 Filip KřížekFilip Křížek 060108 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.29
60 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 060519 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.32
60 Otakar HolíkOtakar Holík 061012 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.32
62 Dominik ZátopekDominik Zátopek 060305 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.33
62 Kryštof KáňaKryštof Káňa 061024 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.33
64 Adam HurychAdam Hurych 061004 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.36
65 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 061124 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09.39
66 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 060622 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.40
67 Adam KoukalAdam Koukal 061106 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.41
68 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan 050118 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.44
69 Adam MatušekAdam Matušek 060721 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.48
70 David ŘímanDavid Říman 061003 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.49
71 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 051205 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.51
72 Martin JagošMartin Jagoš 060930 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.55
73 Jakub SzczotkaJakub Szczotka 060518 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.56
73 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 061211 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.56
75 Martin BousekMartin Bousek 051011 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.57
75 Marek MuchaMarek Mucha 060912 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.57
77 Adam ZycháčekAdam Zycháček 061120 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.58
78 Filip KozubíkFilip Kozubík 061001 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.59
78 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.59
80 Richard FreudlRichard Freudl 060929 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 09.61
81 Aleš HaburaAleš Habura 060731 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.64
82 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.67
83 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 061002 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.70
83 Šimon CagalaŠimon Cagala 061026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.70
85 Dominik MozolaDominik Mozola 060720 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.72
86 Jakub PodlešákJakub Podlešák 060428 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 09.80
87 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 060416 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.83
87 Jakub ZajacJakub Zajac 060126 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.83
89 Lukáš KomárekLukáš Komárek 061111 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.86
90 Jakub TobolaJakub Tobola 050303 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.07
91 Patrik ŠášekPatrik Šášek 060808 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.10
92 Michal ŘepkaMichal Řepka 051022 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.21
92 Adam WantulokAdam Wantulok 060101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.21
94 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 051109 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.35
95 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 060920 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.88
96 Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski 050504 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 11.65
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 060608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Marek BieligMarek Bielig 050509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Ondřej KocúrOndřej Kocúr 050316 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Ondřej SedlářOndřej Sedlář 050811 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Daniel ReisDaniel Reis 050404 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Samuel VavrušaSamuel Vavruša 060322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS

-

(pá, 14.12.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 050811 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.66
2 Petr UherPetr Uher 050305 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.71
3 Vít HolubVít Holub 050107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.85
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.97
5 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.98
6 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.22
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 050524 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 DNS
Celkem 8 závodníků

-

(pá, 14.12.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.16
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.31
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.38
4 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 8 08.50
6 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 050510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.54
7 Adriana HefkováAdriana Hefková 050919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.57
8 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 050304 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 08.60
Celkem 8 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.22
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.33
3 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.37
4 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 050510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.49
5 Andrea NěmcováAndrea Němcová 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.50
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.56
7 Adriana HefkováAdriana Hefková 050919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.57
8 Kateřina SolichováKateřina Solichová 050131 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 08.69
Celkem 8 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 050304 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.53
2 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 060403 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 08.69
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 060904 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.77
4 Markéta MaškováMarkéta Mašková 050202 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.80
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 061029 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.82
6 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 060425 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 08.88
7 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 050729 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.02
8 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 061220 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.34
Celkem 8 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 061205 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.66
2 Tereza KovalskáTereza Kovalská 060510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.71
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.76
4 Linda OrlováLinda Orlová 050521 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.77
5 Julie JadrnáJulie Jadrná 060607 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.88
6 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 050303 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.93
7 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 050513 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.22
8 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 060723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.64
Celkem 8 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 050702 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.87
2 Klára HalíkováKlára Halíková 051208 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.94
3 Natálie ZychováNatálie Zychová 050324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.97
4 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 060210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.03
5 Kateřina BébarováKateřina Bébarová 051230 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.33
6 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 060401 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.35
Ivana ZachrlováIvana Zachrlová 050302 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNS
Karolína TaftováKarolína Taftová 050621 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DostálováEma Dostálová 050811 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 08.82
2 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 050403 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.99
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 060713 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.00
4 Lucie KročováLucie Kročová 050307 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 09.02
5 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 051221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.09
6 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.18
7 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 060209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.25
8 Sabina MarkováSabina Marková 061018 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.26
Celkem 8 závodníků
06 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína GörglováKarolína Görglová 051121 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 08.81
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.81
3 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 051202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.88
4 Adéla FuskováAdéla Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.90
5 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 060228 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.99
6 Iva RigouletováIva Rigouletová 051223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.19
7 Natálie MaternováNatálie Maternová 050117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.20
8 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 061102 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 10.07
Celkem 8 závodníků
07 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 060206 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.74
2 Barbora GonováBarbora Gonová 060105 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.00
3 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 051116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.06
4 Kristýna CependováKristýna Cependová 051107 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.14
5 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 050517 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.19
6 Nela TeslováNela Teslová 060317 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.19
7 Amálie HorákováAmálie Horáková 051128 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.19
8 Karolína DiasováKarolína Diasová 061023 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.80
Celkem 8 závodníků
08 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.05
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 060202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.12
3 Sofie KrestováSofie Krestová 050117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.21
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 060318 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.25
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 060829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.26
6 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 050518 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.32
7 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 050330 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.44
8 Kristýna KrálováKristýna Králová 051127 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.51
Celkem 8 závodníků
09 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana DatkováZuzana Datková 051127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.11
2 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 050928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.11
3 Eliška MučkováEliška Mučková 050313 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.18
4 Nikola BobokováNikola Boboková 051125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.28
5 Daniela BazsováDaniela Bazsová 050905 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.40
6 Nela KadaváNela Kadavá 051121 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.57
7 Adéla MátlováAdéla Mátlová 060209 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.75
8 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 050714 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.01
Celkem 8 závodníků
10 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MolkováMichaela Molková 060714 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.08
2 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 050729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.47
3 Aneta MotykováAneta Motyková 051205 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.50
4 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 060216 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.60
5 Barbora OndováBarbora Ondová 050918 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.63
6 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 060908 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.03
7 Alžběta DohnalováAlžběta Dohnalová 060412 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.08
Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 061121 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
11 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VeseláKristýna Veselá 061221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.35
2 Karolína MachováKarolína Machová 061008 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.40
3 Vendula TrojanováVendula Trojanová 051212 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.40
4 Jůlie JežováJůlie Ježová 060203 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.56
5 Anna KavalcováAnna Kavalcová 060523 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.87
6 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 061101 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.11
7 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 060915 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.21
8 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková 060915 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.87
Celkem 8 závodníků
12 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KoniarováAneta Koniarová 060522 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.61
2 Veronika BelásováVeronika Belásová 060204 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.65
3 Adéla BláhováAdéla Bláhová 051111 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.67
4 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 050710 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.03
5 Anna KalinAnna Kalin 050512 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.19
6 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 061029 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.32
7 Elena JakubcováElena Jakubcová 060424 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.36
Celkem 7 závodníků
13 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GregorováMichaela Gregorová 050513 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.05
2 Tereza PicmausováTereza Picmausová 060309 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.73
3 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 060614 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.27
4 Tereza BromováTereza Bromová 061020 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.37
5 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.47
6 Kateřina LaušováKateřina Laušová 050530 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.51
7 Michaela KřenováMichaela Křenová 050525 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.71
8 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 050106 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.79
Celkem 8 závodníků
14 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 061202 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.87
2 Natálie BuryNatálie Bury 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.14
3 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 060620 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.35
4 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 060919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.51
5 Karolína BalášováKarolína Balášová 061007 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.58
6 Tereza GroškováTereza Grošková 050728 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 09.70
7 Kristýna JurajdováKristýna Jurajdová 060216 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 10.18
Celkem 7 závodníků
15 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KlimánkováEma Klimánková 050616 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 2 09.29
2 Eliška AdámkováEliška Adámková 051127 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.41
3 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 051202 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.67
4 Klára KocurováKlára Kocurová 051125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.88
5 Anna KotzianováAnna Kotzianová 061013 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.91
6 Karolína KavanováKarolína Kavanová 061101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.19
7 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 060914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.94
Kristýna KlímkováKristýna Klímková 061207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
16 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura KrálováLaura Králová 061229 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.25
2 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 060311 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.34
3 Daniela MíčkováDaniela Míčková 050927 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.41
4 Mia PospěchováMia Pospěchová 060624 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 1 09.50
5 Adéla PlevkováAdéla Plevková 060101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.55
6 Kristýna KrupováKristýna Krupová 060607 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.47
Tereza KucharskáTereza Kucharská 070124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
17 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SynkováKarolína Synková 050328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.93
2 Marie TomicováMarie Tomicová 060615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.16
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 061207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.32
4 Aneta TrojkováAneta Trojková 050513 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.41
5 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 060913 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.50
6 Karolína StodolováKarolína Stodolová 060627 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.68
7 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 060824 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.12
Celkem 7 závodníků
18 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HonsováEliška Honsová 051120 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.64
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 050807 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.71
3 Karolína RaušováKarolína Raušová 051110 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.76
4 Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.79
5 Lenka PetráňováLenka Petráňová 050514 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.86
6 Alena TrnkováAlena Trnková 050725 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.37
7 Simona BělinováSimona Bělinová 060312 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.59
8 Magdalena ValováMagdalena Valová 051010 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.97
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.22
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.33
3 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.37
4 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 050510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.49
5 Andrea NěmcováAndrea Němcová 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.50
6 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 050304 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.53
7 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.56
8 Adriana HefkováAdriana Hefková 050919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.57
9 Eliška HonsováEliška Honsová 051120 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.64
10 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 061205 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.66
11 Kateřina SolichováKateřina Solichová 050131 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 08.69
11 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 060403 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 08.69
13 Tereza KovalskáTereza Kovalská 060510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.71
13 Eliška KonečnáEliška Konečná 050807 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.71
15 Anna BalúchováAnna Balúchová 060206 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.74
16 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.76
16 Karolína RaušováKarolína Raušová 051110 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.76
18 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 060904 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.77
18 Linda OrlováLinda Orlová 050521 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.77
20 Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.79
21 Markéta MaškováMarkéta Mašková 050202 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.80
22 Karolína GörglováKarolína Görglová 051121 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 08.81
22 Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.81
24 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 061029 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.82
24 Ema DostálováEma Dostálová 050811 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 08.82
26 Lenka PetráňováLenka Petráňová 050514 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.86
27 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 050702 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.87
27 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 061202 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.87
29 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 060425 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 08.88
29 Julie JadrnáJulie Jadrná 060607 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.88
29 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 051202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.88
32 Adéla FuskováAdéla Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.90
33 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 050303 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.93
33 Karolína SynkováKarolína Synková 050328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.93
35 Klára HalíkováKlára Halíková 051208 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.94
36 Natálie ZychováNatálie Zychová 050324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.97
37 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 050403 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.99
37 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 060228 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.99
39 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 060713 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.00
39 Barbora GonováBarbora Gonová 060105 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.00
41 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 050729 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.02
41 Lucie KročováLucie Kročová 050307 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 09.02
43 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 060210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.03
44 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.05
44 Michaela GregorováMichaela Gregorová 050513 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.05
46 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 051116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.06
47 Michaela MolkováMichaela Molková 060714 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.08
48 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 051221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.09
49 Zuzana DatkováZuzana Datková 051127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.11
49 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 050928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.11
51 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 060202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.12
52 Kristýna CependováKristýna Cependová 051107 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.14
52 Natálie BuryNatálie Bury 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.14
54 Marie TomicováMarie Tomicová 060615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.16
55 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.18
55 Eliška MučkováEliška Mučková 050313 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.18
57 Iva RigouletováIva Rigouletová 051223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.19
57 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 050517 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.19
57 Nela TeslováNela Teslová 060317 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.19
57 Amálie HorákováAmálie Horáková 051128 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.19
61 Natálie MaternováNatálie Maternová 050117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.20
62 Sofie KrestováSofie Krestová 050117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.21
63 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 050513 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.22
64 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 060209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.25
64 Tereza SvobodováTereza Svobodová 060318 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.25
64 Laura KrálováLaura Králová 061229 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.25
67 Sabina MarkováSabina Marková 061018 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.26
67 Karolína KřížováKarolína Křížová 060829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.26
69 Nikola BobokováNikola Boboková 051125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.28
70 Ema KlimánkováEma Klimánková 050616 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 2 09.29
71 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 050518 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.32
71 Tereza SvobodováTereza Svobodová 061207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.32
73 Kateřina BébarováKateřina Bébarová 051230 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.33
74 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 061220 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.34
74 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 060311 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.34
76 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 060401 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.35
76 Kristýna VeseláKristýna Veselá 061221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.35
76 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 060620 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.35
79 Alena TrnkováAlena Trnková 050725 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.37
80 Daniela BazsováDaniela Bazsová 050905 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.40
80 Karolína MachováKarolína Machová 061008 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.40
80 Vendula TrojanováVendula Trojanová 051212 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.40
83 Eliška AdámkováEliška Adámková 051127 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.41
83 Daniela MíčkováDaniela Míčková 050927 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.41
83 Aneta TrojkováAneta Trojková 050513 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.41
86 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 050330 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.44
87 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 050729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.47
88 Aneta MotykováAneta Motyková 051205 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.50
88 Mia PospěchováMia Pospěchová 060624 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 1 09.50
88 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 060913 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.50
91 Kristýna KrálováKristýna Králová 051127 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.51
91 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 060919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.51
93 Adéla PlevkováAdéla Plevková 060101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.55
94 Jůlie JežováJůlie Ježová 060203 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.56
95 Nela KadaváNela Kadavá 051121 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.57
96 Karolína BalášováKarolína Balášová 061007 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.58
97 Simona BělinováSimona Bělinová 060312 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.59
98 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 060216 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.60
99 Aneta KoniarováAneta Koniarová 060522 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.61
100 Barbora OndováBarbora Ondová 050918 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.63
101 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 060723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.64
102 Veronika BelásováVeronika Belásová 060204 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.65
103 Adéla BláhováAdéla Bláhová 051111 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.67
103 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 051202 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.67
105 Karolína StodolováKarolína Stodolová 060627 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.68
106 Tereza GroškováTereza Grošková 050728 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 09.70
107 Tereza PicmausováTereza Picmausová 060309 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.73
108 Adéla MátlováAdéla Mátlová 060209 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.75
109 Karolína DiasováKarolína Diasová 061023 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.80
110 Anna KavalcováAnna Kavalcová 060523 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.87
111 Klára KocurováKlára Kocurová 051125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.88
112 Anna KotzianováAnna Kotzianová 061013 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.91
113 Magdalena ValováMagdalena Valová 051010 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.97
114 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 050714 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.01
115 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 060908 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.03
115 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 050710 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.03
117 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 061102 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 10.07
118 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 061101 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.11
119 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 060824 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.12
120 Kristýna JurajdováKristýna Jurajdová 060216 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 10.18
121 Anna KalinAnna Kalin 050512 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.19
121 Karolína KavanováKarolína Kavanová 061101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.19
123 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 060915 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.21
124 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 060614 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.27
125 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 061029 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.32
126 Elena JakubcováElena Jakubcová 060424 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.36
127 Tereza BromováTereza Bromová 061020 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.37
128 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.47
128 Kristýna KrupováKristýna Krupová 060607 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.47
130 Kateřina LaušováKateřina Laušová 050530 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.51
131 Michaela KřenováMichaela Křenová 050525 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.71
132 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 050106 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.79
133 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková 060915 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.87
134 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 060914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.94
135 Alžběta DohnalováAlžběta Dohnalová 060412 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.08
Ivana ZachrlováIvana Zachrlová 050302 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNS
Karolína TaftováKarolína Taftová 050621 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNS
Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 061121 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Kristýna KlímkováKristýna Klímková 061207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Tereza KucharskáTereza Kucharská 070124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

-

01 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 050811 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.72
2 Kryštof HanekKryštof Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 19.54
3 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 050524 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.62
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.91
5 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.55
6 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.19
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 20.56
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 050105 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 21.63
3 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.12
4 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 22.13
5 Igor NovákIgor Novák 050626 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.53
6 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 061002 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.90
Celkem 6 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik WallekDominik Wallek 050405 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 20.92
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 060425 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.06
3 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.62
4 Kryštof PetrůKryštof Petrů 050226 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.94
5 Petr SolařPetr Solař 060718 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 25.23
Lukáš BokLukáš Bok 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.90
2 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.10
3 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.38
4 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal 050725 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 21.58
5 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan 050118 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.77
6 Patrik ŠášekPatrik Šášek 060808 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 27.05
Celkem 6 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MatulaPatrik Matula 050607 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 19.81
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 20.37
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.42
4 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 21.22
5 Daniel ChytilDaniel Chytil 050623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.51
6 Tomáš HolubTomáš Holub 061020 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.63
Celkem 6 závodníků
06 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DerkaMichal Derka 060430 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 21.73
2 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 060530 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.90
3 Filip KřížekFilip Křížek 060108 Orel VyškovOrel Vyškov 4 22.22
4 Matyáš LojekMatyáš Lojek 061120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.86
5 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.06
Adam HurychAdam Hurych 061004 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
07 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.27
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 060530 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.61
3 Adam HoněkAdam Honěk 051106 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 21.73
4 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.82
Sebastian HošákSebastian Hošák 060801 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Vít HolubVít Holub 050107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Celkem 6 závodníků
08 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.23
2 Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.29
3 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 050922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.05
4 René SchromRené Schrom 060427 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.92
5 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 23.12
6 Kryštof KáňaKryštof Káňa 061024 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.18
Celkem 6 závodníků
09 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 050110 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 20.46
2 Matěj StachMatěj Stach 050321 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.23
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 060327 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.50
4 Adam ZycháčekAdam Zycháček 061120 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.46
5 Šimon VeselýŠimon Veselý 060410 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.88
6 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák 061206 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 24.66
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 050811 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.72
2 Kryštof HanekKryštof Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 19.54
3 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 050524 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.62
4 Patrik MatulaPatrik Matula 050607 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 19.81
5 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.90
6 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.91
7 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.10
8 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.23
9 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.27
10 Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.29
11 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 20.37
12 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.42
13 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 050110 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 20.46
14 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 20.56
15 Dominik WallekDominik Wallek 050405 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 20.92
16 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 060425 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.06
17 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 21.22
18 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.38
19 Daniel ChytilDaniel Chytil 050623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.51
20 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.55
21 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal 050725 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 21.58
22 Šimon CeplýŠimon Ceplý 060530 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.61
23 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 050105 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 21.63
24 Michal DerkaMichal Derka 060430 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 21.73
24 Adam HoněkAdam Honěk 051106 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 21.73
26 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 060530 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.90
27 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 050922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.05
28 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.12
29 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 22.13
30 Filip KřížekFilip Křížek 060108 Orel VyškovOrel Vyškov 4 22.22
31 Matěj StachMatěj Stach 050321 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.23
32 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 060327 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.50
33 Igor NovákIgor Novák 050626 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.53
34 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.62
35 Tomáš HolubTomáš Holub 061020 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.63
36 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.82
37 Matyáš LojekMatyáš Lojek 061120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.86
38 René SchromRené Schrom 060427 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.92
39 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.06
40 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 23.12
41 Kryštof KáňaKryštof Káňa 061024 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.18
42 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.19
43 Adam ZycháčekAdam Zycháček 061120 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.46
44 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan 050118 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.77
45 Šimon VeselýŠimon Veselý 060410 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.88
46 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 061002 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.90
47 Kryštof PetrůKryštof Petrů 050226 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.94
48 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák 061206 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 24.66
49 Petr SolařPetr Solař 060718 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 25.23
50 Patrik ŠášekPatrik Šášek 060808 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 27.05
Lukáš BokLukáš Bok 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 DNS
Adam HurychAdam Hurych 061004 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 DNS
Sebastian HošákSebastian Hošák 060801 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Vít HolubVít Holub 050107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS

-

01 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 4 19.38
2 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.01
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 20.11
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 050919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.29
5 Lenka PetráňováLenka Petráňová 050514 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 22.03
6 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 050304 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 22.17
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 20.12
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 050701 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 20.60
3 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 050510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.80
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.82
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 061102 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Sabina MarkováSabina Marková 061018 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SolichováKateřina Solichová 050131 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 20.64
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 060904 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 21.35
3 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 050613 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.82
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.22
5 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 060210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.31
6 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 050729 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.46
Celkem 6 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína GörglováKarolína Görglová 051121 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 21.21
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 050820 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 21.48
3 Tereza JanouškováTereza Janoušková 050318 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 21.55
4 Eliška KonečnáEliška Konečná 050807 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.76
5 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 060209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.90
6 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 060425 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 22.81
Celkem 6 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 20.80
2 Linda OrlováLinda Orlová 050521 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 18 21.67
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 060430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20 21.90
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 42 22.04
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 061029 ASK BlanskoASK Blansko 34 22.44
6 Karolína TaftováKarolína Taftová 050621 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 33 22.75
Celkem 6 závodníků
06 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KročováLucie Kročová 050307 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 21.74
2 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 050126 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.14
3 Julie JadrnáJulie Jadrná 060607 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.32
4 Karolína SynkováKarolína Synková 050328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.35
5 Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová 000712 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 23.00
6 Julie TicháJulie Tichá 050305 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 24.46
Celkem 6 závodníků
07 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 060510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.56
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 061205 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 21.74
3 Lea ErmisováLea Ermisová 060513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 21.85
4 Klára HalíkováKlára Halíková 051208 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.13
5 Karolína MaderováKarolína Maderová 060526 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 22.22
6 Tereza SvobodováTereza Svobodová 060318 Orel VyškovOrel Vyškov 1 22.57
Celkem 6 závodníků
08 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 060206 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.60
2 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 050517 ASK BlanskoASK Blansko 2 23.18
3 Iva RigouletováIva Rigouletová 051223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.18
4 Tereza RačanskáTereza Račanská 050308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.39
5 Karolína DiasováKarolína Diasová 061023 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 24.42
Karolína KlotkováKarolína Klotková 050307 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
09 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MolkováMichaela Molková 060714 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 22.84
2 Natálie HanleyNatálie Hanley 050527 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.08
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 051005 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.70
4 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 050714 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.90
5 Kateřina BébarováKateřina Bébarová 051230 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.21
6 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 060915 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 25.11
Celkem 6 závodníků
10 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DostálováEma Dostálová 050811 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 21.69
2 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 051116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.42
3 Nikola BobokováNikola Boboková 051125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.28
4 Zuzana KřížováZuzana Křížová 050130 Orel VyškovOrel Vyškov 6 23.95
5 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 050117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 24.20
6 Anna KavalcováAnna Kavalcová 060523 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.64
Celkem 6 závodníků
11 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 050719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.33
2 Kristýna VeseláKristýna Veselá 061221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.39
3 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 060923 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.12
4 Barbora SasínováBarbora Sasínová 050412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 24.87
5 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 050102 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 25.51
6 Anna KalinAnna Kalin 050512 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.63
Celkem 6 závodníků
12 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VálkováEma Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.21
2 Aneta TrojkováAneta Trojková 050513 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.62
3 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 050928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.75
4 Petra VitovskáPetra Vitovská 060818 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 23.67
5 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 060824 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 24.60
Celkem 5 závodníků
13 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 060403 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 20.98
2 Kateřina HolešováKateřina Holešová 050413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.32
3 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 050424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.50
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 060620 ASK BlanskoASK Blansko 3 23.05
5 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 060919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.53
Celkem 5 závodníků
14 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 061220 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 23.10
2 Nela KožuchováNela Kožuchová 060731 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.72
3 Veronika BelásováVeronika Belásová 060204 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 23.74
4 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 060614 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.34
5 Karolína BalášováKarolína Balášová 061007 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 24.56
Ema KoláčkováEma Koláčková 060707 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
15 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 060930 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 22.19
2 Laura KrálováLaura Králová 061229 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.28
3 Vendula MachováVendula Machová 060328 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 23.70
4 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 060711 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 23.74
5 Karolína KavanováKarolína Kavanová 061101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.50
Celkem 5 závodníků
16 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 050403 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.59
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 061207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.92
3 Daniela MíčkováDaniela Míčková 050927 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.65
4 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 24.27
5 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 061101 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 25.19
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 4 19.38
2 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.01
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 20.11
4 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 20.12
5 Adriana HefkováAdriana Hefková 050919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.29
6 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 050701 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 20.60
7 Kateřina SolichováKateřina Solichová 050131 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 20.64
8 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 050510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.80
8 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 20.80
10 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.82
11 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 060403 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 20.98
12 Karolína GörglováKarolína Görglová 051121 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 21.21
13 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 060904 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 21.35
14 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 050820 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 21.48
15 Tereza JanouškováTereza Janoušková 050318 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 21.55
16 Tereza KovalskáTereza Kovalská 060510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.56
17 Anna BalúchováAnna Balúchová 060206 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.60
18 Linda OrlováLinda Orlová 050521 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 18 21.67
19 Ema DostálováEma Dostálová 050811 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 21.69
20 Lucie KročováLucie Kročová 050307 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 21.74
20 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 061205 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 21.74
22 Eliška KonečnáEliška Konečná 050807 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.76
23 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 050613 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.82
24 Lea ErmisováLea Ermisová 060513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 21.85
25 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 060209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.90
25 Lucie HudečkováLucie Hudečková 060430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20 21.90
27 Lenka PetráňováLenka Petráňová 050514 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 22.03
28 Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 42 22.04
29 Klára HalíkováKlára Halíková 051208 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.13
30 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 050126 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.14
31 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 050304 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 22.17
32 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 060930 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 22.19
33 Ema VálkováEma Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.21
34 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.22
34 Karolína MaderováKarolína Maderová 060526 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 22.22
36 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 060210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.31
37 Julie JadrnáJulie Jadrná 060607 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.32
37 Kateřina HolešováKateřina Holešová 050413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.32
39 Karolína SynkováKarolína Synková 050328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.35
40 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 051116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.42
41 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 061029 ASK BlanskoASK Blansko 34 22.44
42 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 050729 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.46
43 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 050424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.50
44 Tereza SvobodováTereza Svobodová 060318 Orel VyškovOrel Vyškov 1 22.57
45 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 050403 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.59
46 Aneta TrojkováAneta Trojková 050513 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.62
47 Karolína TaftováKarolína Taftová 050621 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 33 22.75
47 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 050928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.75
49 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 060425 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 22.81
50 Michaela MolkováMichaela Molková 060714 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 22.84
51 Tereza SvobodováTereza Svobodová 061207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.92
52 Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová 000712 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 23.00
53 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 060620 ASK BlanskoASK Blansko 3 23.05
54 Natálie HanleyNatálie Hanley 050527 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.08
55 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 061220 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 23.10
56 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 050517 ASK BlanskoASK Blansko 2 23.18
56 Iva RigouletováIva Rigouletová 051223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.18
58 Nikola BobokováNikola Boboková 051125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.28
58 Laura KrálováLaura Králová 061229 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.28
60 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 050719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.33
61 Tereza RačanskáTereza Račanská 050308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.39
61 Kristýna VeseláKristýna Veselá 061221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.39
63 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 060919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.53
64 Daniela MíčkováDaniela Míčková 050927 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.65
65 Petra VitovskáPetra Vitovská 060818 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 23.67
66 Hana MaštalířováHana Maštalířová 051005 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.70
66 Vendula MachováVendula Machová 060328 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 23.70
68 Nela KožuchováNela Kožuchová 060731 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.72
69 Veronika BelásováVeronika Belásová 060204 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 23.74
69 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 060711 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 23.74
71 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 050714 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.90
72 Zuzana KřížováZuzana Křížová 050130 Orel VyškovOrel Vyškov 6 23.95
73 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 060923 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.12
74 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 050117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 24.20
75 Kateřina BébarováKateřina Bébarová 051230 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.21
76 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 24.27
77 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 060614 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.34
78 Karolína DiasováKarolína Diasová 061023 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 24.42
79 Julie TicháJulie Tichá 050305 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 24.46
80 Karolína KavanováKarolína Kavanová 061101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.50
81 Karolína BalášováKarolína Balášová 061007 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 24.56
82 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 060824 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 24.60
83 Anna KavalcováAnna Kavalcová 060523 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.64
84 Barbora SasínováBarbora Sasínová 050412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 24.87
85 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 060915 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 25.11
86 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 061101 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 25.19
87 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 050102 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 25.51
88 Anna KalinAnna Kalin 050512 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.63
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 061102 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Sabina MarkováSabina Marková 061018 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
Karolína KlotkováKarolína Klotková 050307 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 DNS
Ema KoláčkováEma Koláčková 060707 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS

-

01 (pá, 14.12.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 050226 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 40.13
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 40.80
3 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 050811 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 40.81
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 41.82
5 Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 45.26
6 Michal DerkaMichal Derka 060430 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 47.26
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KremserJan Kremser 050215 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 42.19
2 Patrik MatulaPatrik Matula 050607 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 42.94
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 44.24
4 Tomáš HolubTomáš Holub 061020 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 48.32
5 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 49.48
6 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 50.31
Celkem 6 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UherPetr Uher 050305 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 43.07
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 43.23
3 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 43.81
4 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 060511 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 49.78
5 Otakar HolíkOtakar Holík 061012 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 55.07
Celkem 5 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 050923 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 44.63
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk 050424 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 45.87
3 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 45.88
4 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 050526 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 49.32
5 Filip ChrástekFilip Chrástek 061119 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 53.69
Celkem 5 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 050110 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 44.57
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 060530 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.59
3 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.33
4 Jan HarhajJan Harhaj 050512 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 53.93
5 Vít ŠebestaVít Šebesta 060130 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 56.44
6 Michal ŘepkaMichal Řepka 051022 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 050226 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 40.13
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 40.80
3 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 050811 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 40.81
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 41.82
5 Jan KremserJan Kremser 050215 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 42.19
6 Patrik MatulaPatrik Matula 050607 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 42.94
7 Petr UherPetr Uher 050305 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 43.07
8 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 43.23
9 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 43.81
10 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 44.24
11 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 050110 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 44.57
12 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 050923 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 44.63
13 Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 45.26
14 Alan NiemczykAlan Niemczyk 050424 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 45.87
15 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 45.88
16 Michal DerkaMichal Derka 060430 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 47.26
17 Tomáš HolubTomáš Holub 061020 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 48.32
18 Šimon CeplýŠimon Ceplý 060530 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.59
19 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 050526 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 49.32
20 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 49.48
21 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 060511 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 49.78
22 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 50.31
23 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.33
24 Filip ChrástekFilip Chrástek 061119 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 53.69
25 Jan HarhajJan Harhaj 050512 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 53.93
26 Otakar HolíkOtakar Holík 061012 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 55.07
27 Vít ŠebestaVít Šebesta 060130 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 56.44
28 Michal ŘepkaMichal Řepka 051022 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.45

-

01 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 4 44.34
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 44.61
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 060430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 46.93
4 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 050303 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 47.72
5 Julie JadrnáJulie Jadrná 060607 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 49.14
Celkem 5 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 061029 ASK BlanskoASK Blansko 6 50.49
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 51.01
3 Linda OrlováLinda Orlová 050521 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 51.20
4 Michaela GregorováMichaela Gregorová 050513 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 51.47
5 Simona BělinováSimona Bělinová 060312 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 51.57
Celkem 5 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 050422 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 48.59
2 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 060401 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 51.16
3 Alena TrnkováAlena Trnková 050725 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 51.93
4 Petra VitovskáPetra Vitovská 060818 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 52.76
5 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 061012 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 59.75
Celkem 5 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna CependováKristýna Cependová 051107 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.22
2 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 060713 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.67
3 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 060713 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 49.74
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 060829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 50.08
5 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 051102 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 52.27
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 061102 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 57.35
Celkem 6 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 050603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 42.96
2 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 060821 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 49.33
3 Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 49.47
4 Julie TicháJulie Tichá 050305 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 53.62
5 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 56.59
6 Michalina BugyelMichalina Bugyel 060306 PolskoPolsko 5 57.13
Celkem 6 závodníků
06 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RačanskáTereza Račanská 050308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 49.39
2 Nela KožuchováNela Kožuchová 060731 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 52.39
3 Sabina MarkováSabina Marková 061018 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 53.55
4 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 54.79
5 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 050710 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 56.43
6 Jana FialováJana Fialová 060403 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.95
Celkem 6 závodníků
07 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 050615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 45.09
2 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 050424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 46.56
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 061105 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.54
4 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 050722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.31
5 Tereza GroškováTereza Grošková 050728 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 53.64
Anna KotzianováAnna Kotzianová 061013 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 050603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 42.96
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 4 44.34
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 44.61
4 Tereza MatýskováTereza Matýsková 050615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 45.09
5 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 050424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 46.56
6 Lucie HudečkováLucie Hudečková 060430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 46.93
7 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 061105 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.54
8 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 050303 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 47.72
9 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 050422 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 48.59
10 Julie JadrnáJulie Jadrná 060607 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 49.14
11 Kristýna CependováKristýna Cependová 051107 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.22
12 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 060821 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 49.33
13 Tereza RačanskáTereza Račanská 050308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 49.39
14 Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 49.47
15 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 060713 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.67
16 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 060713 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 49.74
17 Karolína KřížováKarolína Křížová 060829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 50.08
18 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 061029 ASK BlanskoASK Blansko 6 50.49
19 Adéla FuskováAdéla Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 51.01
20 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 060401 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 51.16
21 Linda OrlováLinda Orlová 050521 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 51.20
22 Michaela GregorováMichaela Gregorová 050513 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 51.47
23 Simona BělinováSimona Bělinová 060312 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 51.57
24 Alena TrnkováAlena Trnková 050725 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 51.93
25 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 051102 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 52.27
26 Nela KožuchováNela Kožuchová 060731 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 52.39
27 Petra VitovskáPetra Vitovská 060818 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 52.76
28 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 050722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.31
29 Sabina MarkováSabina Marková 061018 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 53.55
30 Julie TicháJulie Tichá 050305 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 53.62
31 Tereza GroškováTereza Grošková 050728 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 53.64
32 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 54.79
33 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 050710 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 56.43
34 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 56.59
35 Michalina BugyelMichalina Bugyel 060306 PolskoPolsko 5 57.13
36 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 061102 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 57.35
37 Jana FialováJana Fialová 060403 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.95
38 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 061012 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 59.75
Anna KotzianováAnna Kotzianová 061013 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS

-

01 (pá, 14.12.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 050905 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:20.01
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:20.57
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:20.90
4 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 050816 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:20.94
5 Adam HoněkAdam Honěk 051106 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:24.91
6 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 060714 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 2:25.80
7 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 050830 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:31.89
8 Filip StoszekFilip Stoszek 050224 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:35.58
9 David KarolaDavid Karola 061109 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:39.09
10 Adam HurychAdam Hurych 061004 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 2:40.41
Celkem 10 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 060510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:36.30
2 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 060416 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:42.50
3 Daniel DostálDaniel Dostál 060406 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:44.35
4 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 051205 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:45.42
5 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 061211 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:46.61
6 Kryštof SmékalKryštof Smékal 060212 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:47.76
7 Jakub TobolaJakub Tobola 050303 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:48.34
8 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 051109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:53.41
9 Jiří HradeckýJiří Hradecký 050228 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 2:55.43
10 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 060322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:56.11
Celkem 10 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František JaníkFrantišek Janík 051009 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 2:39.25
2 Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 061030 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:52.48
3 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 060622 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:54.99
4 Aleš HaburaAleš Habura 060731 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:55.02
5 Aleš VčelkaAleš Včelka 061206 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:55.31
6 Jeroným PolášekJeroným Polášek 050624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:55.67
7 Petr SolařPetr Solař 060718 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:58.67
8 Lukáš KomárekLukáš Komárek 061111 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:59.24
9 Robert LangpaulRobert Langpaul 060220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:59.86
Tomáš UherTomáš Uher 061012 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 9 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 050905 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:20.01
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:20.57
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:20.90
4 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 050816 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:20.94
5 Adam HoněkAdam Honěk 051106 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:24.91
6 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 060714 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 2:25.80
7 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 050830 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:31.89
8 Filip StoszekFilip Stoszek 050224 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:35.58
9 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 060510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:36.30
10 David KarolaDavid Karola 061109 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:39.09
11 František JaníkFrantišek Janík 051009 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 2:39.25
12 Adam HurychAdam Hurych 061004 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 2:40.41
13 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 060416 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:42.50
14 Daniel DostálDaniel Dostál 060406 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:44.35
15 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 051205 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:45.42
16 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 061211 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:46.61
17 Kryštof SmékalKryštof Smékal 060212 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:47.76
18 Jakub TobolaJakub Tobola 050303 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:48.34
19 Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 061030 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:52.48
20 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 051109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:53.41
21 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 060622 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:54.99
22 Aleš HaburaAleš Habura 060731 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:55.02
23 Aleš VčelkaAleš Včelka 061206 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:55.31
24 Jiří HradeckýJiří Hradecký 050228 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 2:55.43
25 Jeroným PolášekJeroným Polášek 050624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:55.67
26 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 060322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:56.11
27 Petr SolařPetr Solař 060718 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:58.67
28 Lukáš KomárekLukáš Komárek 061111 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:59.24
29 Robert LangpaulRobert Langpaul 060220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:59.86
Tomáš UherTomáš Uher 061012 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 9 DNS

-

01 (pá, 14.12.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 2:27.08
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 050701 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:28.81
3 Tereza FuskováTereza Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:32.39
4 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 051007 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:36.65
5 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 060913 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 2:38.40
6 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 050613 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:39.68
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 060930 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:40.27
8 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 050729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:46.21
9 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 050102 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 2:47.53
10 Dominika BankoDominika Banko 050727 PolskoPolsko 3 2:52.81
11 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 060202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 2:52.82
12 Natálie HanleyNatálie Hanley 050527 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11 2:56.21
13 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 050610 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:03.97
Celkem 13 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie BuryNatálie Bury 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:41.85
2 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 050513 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 2:46.21
3 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 050126 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:48.41
4 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 050304 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:49.69
5 Adéla RohlováAdéla Rohlová 060406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:49.80
6 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 060824 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 2:52.66
7 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 051031 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 2:53.62
8 Karolina TymanKarolina Tyman 060412 PolskoPolsko 14 2:55.22
9 Aneta BeránkováAneta Beránková 051016 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:56.00
10 Jůlie JežováJůlie Ježová 060203 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:56.20
11 Marlena CzyžMarlena Czyž 060317 PolskoPolsko 8 3:02.87
12 Zuzanna ZniszczolZuzanna Zniszczol 060626 PolskoPolsko 15 3:06.75
13 Daniela MíčkováDaniela Míčková 050927 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 3:07.55
14 Aneta KoniarováAneta Koniarová 060522 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 3:08.24
15 Anežka KraisováAnežka Kraisová 051021 Orel VyškovOrel Vyškov 2 3:13.12
Ema KoláčkováEma Koláčková 060707 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 2:27.08
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 050701 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:28.81
3 Tereza FuskováTereza Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:32.39
4 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 051007 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:36.65
5 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 060913 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 2:38.40
6 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 050613 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:39.68
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 060930 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:40.27
8 Natálie BuryNatálie Bury 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:41.85
9 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 050729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:46.21
9 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 050513 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 2:46.21
11 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 050102 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 2:47.53
12 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 050126 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:48.41
13 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 050304 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:49.69
14 Adéla RohlováAdéla Rohlová 060406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:49.80
15 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 060824 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 2:52.66
16 Dominika BankoDominika Banko 050727 PolskoPolsko 3 2:52.81
17 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 060202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 2:52.82
18 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 051031 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 2:53.62
19 Karolina TymanKarolina Tyman 060412 PolskoPolsko 14 2:55.22
20 Aneta BeránkováAneta Beránková 051016 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:56.00
21 Jůlie JežováJůlie Ježová 060203 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:56.20
22 Natálie HanleyNatálie Hanley 050527 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11 2:56.21
23 Marlena CzyžMarlena Czyž 060317 PolskoPolsko 8 3:02.87
24 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 050610 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:03.97
25 Zuzanna ZniszczolZuzanna Zniszczol 060626 PolskoPolsko 15 3:06.75
26 Daniela MíčkováDaniela Míčková 050927 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 3:07.55
27 Aneta KoniarováAneta Koniarová 060522 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 3:08.24
28 Anežka KraisováAnežka Kraisová 051021 Orel VyškovOrel Vyškov 2 3:13.12
Ema KoláčkováEma Koláčková 060707 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS

-