Back

 / Vánoční hala mladšího žactva 2018

Ostrava - Vítkovice (14. 12. 2018)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.211.311.381.451.481.531.561.591.621.65
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 34 1.63
2 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 32 1.60
3 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 33 1.57
4 Patrik HrdýPatrik Hrdý
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3 1.57
5 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 1.54
6 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 28 1.51
7= Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 24 1.48
7= Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 30 1.48
7= Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 25 1.48
7= Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 21 1.48
11= Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 31 1.45
11= Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 1 1.45
11= Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 8 1.45
11= Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 19 1.45
15= Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 27 1.38
15= Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 16 1.38
15= Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 29 1.38
15= Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 17 1.38
15= Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 23 1.38
15= Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 20 1.38
15= Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4 1.38
15= Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 18 1.38
15= Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 9 1.38
24= Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 15 1.31
24= Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 14 1.31
24= Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 26 1.31
24= Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 22 1.31
28= René SchromRené Schrom
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 7 1.21
28= Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 2 1.21
28= Igor NovákIgor Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 6 1.21
28= Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 1.21
Robert LangpaulRobert Langpaul
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 11 NM
Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 13 NM
Jiří HradeckýJiří Hradecký
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 10 NM
Celkem 34 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.251.321.371.421.471.501.531.56
1 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 38 1.53
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 37 1.53
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 35 1.50
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 43 1.50
5 Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 31 1.47
6= Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 18 1.42
6= Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 34 1.42
6= Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 36 1.42
6= Kateřina SolichováKateřina Solichová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 42 1.42
6= Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 39 1.42
6= Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 33 1.42
12= Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 32 1.37
12= Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 4 1.37
12= Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 27 1.37
12= Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 28 1.37
12= Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 15 1.37
12= Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 13 1.37
12= Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 17 1.37
12= Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 41 1.37
20= Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 26 1.32
20= Vendula MachováVendula Machová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 23 1.32
20= Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 11 1.32
20= Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 24 1.32
20= Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 29 1.32
25= Ivana ZachrlováIvana Zachrlová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 25 1.25
25= Anna KavalcováAnna Kavalcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 10 1.25
25= Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 20 1.25
25= Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 1.25
25= Lucie DrexlerováLucie Drexlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 22 1.25
25= Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 21 1.25
25= Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 12 1.25
25= Kateřina BébarováKateřina Bébarová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 30 1.25
25= Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3 1.25
34 Jana FialováJana Fialová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 8 1.15
35= Aneta VoksováAneta Voksová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 19 1.15
35= Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 14 1.15
35= Markéta SkalkováMarkéta Skalková
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
05 7 1.15
35= Karolína TaftováKarolína Taftová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 16 1.15
35= Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 6 1.15
Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 NM
Kristýna JurajdováKristýna Jurajdová
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
06 2 NM
Celkem 41 závodníků