Zpět

 / Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

-

01 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 06.95 900.00
2 Filip LičmanFilip Ličman 000119 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 3 07.05 865.00
3 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 07.15 830.00
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 2 07.21 809.00
5 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.30 779.00
6 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 7 07.33 769.00
7 Ondřej MachátOndřej Machát 020216 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 07.48 719.00
8 Jan ŠvábJan Šváb 020512 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 8 07.69 653.00
Celkem 8 závodníků
02 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 07.17 823.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 07.23 802.00
3 Jan UllmannJan Ullmann 000524 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 3 07.25 796.00
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1 07.32 772.00
5 Martin ŽenkaMartin Ženka 000329 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 7 07.35 762.00
6 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 010816 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 07.37 755.00
7 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 07.37 755.00
8 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 020401 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8 07.68 656.00
Celkem 8 závodníků
03 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 07.43 736.00
2 Dominik HerlesDominik Herles 010423 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.46 726.00
3 Pavel MorongPavel Morong 020325 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 3 07.49 716.00
4 Josef MašekJosef Mašek 991204 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 7 07.56 694.00
5 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1 07.59 684.00
6 Jakub PavlíkJakub Pavlík 001104 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.62 675.00
7 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 020817 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 8 07.80 619.00
Marek ŠvábMarek Šváb 000323 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 DNS
Celkem 8 závodníků
04 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 020430 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 07.36 759.00
2 Ondřej KiszaOndřej Kisza 000526 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 07.48 719.00
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 07.54 700.00
4 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.58 687.00
5 David DvořákDavid Dvořák 010509 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 7 07.59 684.00
6 Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum 010527 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 8 07.60 681.00
7 Radim PlškoRadim Plško 011205 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.66 662.00
8 Filip AdámekFilip Adámek 010603 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.92 583.00
Celkem 8 závodníků
05 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 010928 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.45 729.00
2 Josef TerčJosef Terč 030202 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 4 07.62 675.00
3 Tomáš Eliot SojkaTomáš Eliot Sojka 020924 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 07.64 668.00
4 Jaroslav VitákJaroslav Viták 020714 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 07.69 653.00
5 Jiří BeránekJiří Beránek 991227 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 07.71 646.00
6 Pavel ŠvecPavel Švec 011127 SPŠ TáborSPŠ Tábor 6 07.74 637.00
7 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK 020516 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1 07.83 610.00
Celkem 7 závodníků
06 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PaušDominik Pauš 011229 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.71 646.00
2 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK 020217 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 6 07.75 634.00
3 JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK 000707 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 07.77 628.00
4 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 000709 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4 07.80 619.00
5 Jan VorelJan Vorel 000930 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 08.41 447.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 06.95 900.00
2 Filip LičmanFilip Ličman 000119 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 3 07.05 865.00
3 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 07.15 830.00
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 07.17 823.00
5 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 2 07.21 809.00
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 07.23 802.00
7 Jan UllmannJan Ullmann 000524 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 3 07.25 796.00
8 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.30 779.00
9 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1 07.32 772.00
10 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 7 07.33 769.00
11 Martin ŽenkaMartin Ženka 000329 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 7 07.35 762.00
12 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 020430 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 07.36 759.00
13 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 010816 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 07.37 755.00
13 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 07.37 755.00
15 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 07.43 736.00
16 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 010928 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.45 729.00
17 Dominik HerlesDominik Herles 010423 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.46 726.00
18 Ondřej MachátOndřej Machát 020216 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 07.48 719.00
18 Ondřej KiszaOndřej Kisza 000526 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 07.48 719.00
20 Pavel MorongPavel Morong 020325 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 3 07.49 716.00
21 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 07.54 700.00
22 Josef MašekJosef Mašek 991204 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 7 07.56 694.00
23 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.58 687.00
24 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1 07.59 684.00
24 David DvořákDavid Dvořák 010509 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 7 07.59 684.00
26 Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum 010527 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 8 07.60 681.00
27 Jakub PavlíkJakub Pavlík 001104 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.62 675.00
27 Josef TerčJosef Terč 030202 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 4 07.62 675.00
29 Tomáš Eliot SojkaTomáš Eliot Sojka 020924 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 07.64 668.00
30 Radim PlškoRadim Plško 011205 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.66 662.00
31 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 020401 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8 07.68 656.00
32 Jan ŠvábJan Šváb 020512 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 8 07.69 653.00
32 Jaroslav VitákJaroslav Viták 020714 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 07.69 653.00
34 Jiří BeránekJiří Beránek 991227 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 07.71 646.00
34 Dominik PaušDominik Pauš 011229 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.71 646.00
36 Pavel ŠvecPavel Švec 011127 SPŠ TáborSPŠ Tábor 6 07.74 637.00
37 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK 020217 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 6 07.75 634.00
38 JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK 000707 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 07.77 628.00
39 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 020817 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 8 07.80 619.00
39 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 000709 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4 07.80 619.00
41 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK 020516 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1 07.83 610.00
42 Filip AdámekFilip Adámek 010603 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.92 583.00
43 Jan VorelJan Vorel 000930 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 08.41 447.00
Marek ŠvábMarek Šváb 000323 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 DNS

-

01 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 010210 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 07.96 860.00
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 020527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 07.97 857.00
3 Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová 030701 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 07.97 857.00
4 Nikola HerzováNikola Herzová 010714 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 08.06 830.00
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 8 08.08 824.00
6 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 011109 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 08.24 776.00
7 Marie SchubertováMarie Schubertová 011021 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7 08.27 767.00
8 Dalia ŽurDalia Žur 030325 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 5 08.38 735.00
Celkem 8 závodníků
02 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 000504 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.08 824.00
2 Hana TrundováHana Trundová 990507 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.36 741.00
3 Tereza BeranováTereza Beranová 990824 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 08.42 723.00
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 010404 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.49 704.00
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010922 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 08.56 684.00
6 Barbora BradováBarbora Bradová 000723 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 08.64 662.00
7 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 020129 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.70 645.00
8 Barbora HájkováBarbora Hájková 010119 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 8 08.84 608.00
Celkem 8 závodníků
03 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 011125 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 08.18 794.00
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 000604 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 3 08.27 767.00
3 Maria CukerováMaria Cukerová 010718 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 6 08.47 709.00
4 Haasová SimonaHaasová Simona 000722 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.50 701.00
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 020421 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 08.52 695.00
6 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 020311 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 08.55 687.00
7 Markéta MičkováMarkéta Mičková 000329 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 7 08.59 676.00
8 Barbora LánskáBarbora Lánská 020207 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 8 08.71 643.00
Celkem 8 závodníků
04 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HýskováAdriana Hýsková 021220 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 08.46 712.00
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 030424 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 08.56 684.00
3 Denisa KrižanováDenisa Križanová 010523 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 7 08.57 681.00
4 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 020219 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 08.64 662.00
5 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 020607 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.66 656.00
6 Simona JonášováSimona Jonášová 010805 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 08.70 645.00
7 Hana DočekalováHana Dočekalová 010429 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 8 08.74 635.00
8 Karolína BarešováKarolína Barešová 991208 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.77 626.00
Celkem 8 závodníků
05 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 010515 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1 08.38 735.00
2 Vendula PřibylováVendula Přibylová 000502 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.51 698.00
3 Laura TrávníkováLaura Trávníková 020914 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 08.59 676.00
4 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 990915 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.72 640.00
5 Nela JandurováNela Jandurová 020331 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 7 08.72 640.00
6 Karolína MyškováKarolína Myšková 030527 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 08.73 637.00
7 Pavla BasíkováPavla Basíková 020820 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 08.91 589.00
8 Anna HrdinováAnna Hrdinová 030203 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 6 09.11 538.00
Celkem 8 závodníků
06 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HyklováHana Hyklová 011024 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.80 618.00
2 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 011018 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.86 603.00
3 Lenka NálevkováLenka Nálevková 030416 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 08.93 584.00
4 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 010313 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 09.07 548.00
5 Kateřina TulkováKateřina Tulková 000721 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1 09.12 536.00
6 Michaela FarováMichaela Farová 000412 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 09.18 521.00
7 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 020210 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 09.24 506.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 010210 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 07.96 860.00
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 020527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 07.97 857.00
2 Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová 030701 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 07.97 857.00
4 Nikola HerzováNikola Herzová 010714 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 08.06 830.00
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 8 08.08 824.00
5 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 000504 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.08 824.00
7 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 011125 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 08.18 794.00
8 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 011109 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 08.24 776.00
9 Marie SchubertováMarie Schubertová 011021 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7 08.27 767.00
9 Věra HolubářováVěra Holubářová 000604 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 3 08.27 767.00
11 Hana TrundováHana Trundová 990507 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.36 741.00
12 Dalia ŽurDalia Žur 030325 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 5 08.38 735.00
12 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 010515 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1 08.38 735.00
14 Tereza BeranováTereza Beranová 990824 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 08.42 723.00
15 Adriana HýskováAdriana Hýsková 021220 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 08.46 712.00
16 Maria CukerováMaria Cukerová 010718 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 6 08.47 709.00
17 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 010404 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.49 704.00
18 Haasová SimonaHaasová Simona 000722 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.50 701.00
19 Vendula PřibylováVendula Přibylová 000502 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.51 698.00
20 Kateřina HájkováKateřina Hájková 020421 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 08.52 695.00
21 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 020311 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 08.55 687.00
22 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010922 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 08.56 684.00
22 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 030424 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 08.56 684.00
24 Denisa KrižanováDenisa Križanová 010523 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 7 08.57 681.00
25 Markéta MičkováMarkéta Mičková 000329 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 7 08.59 676.00
25 Laura TrávníkováLaura Trávníková 020914 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 08.59 676.00
27 Barbora BradováBarbora Bradová 000723 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 08.64 662.00
27 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 020219 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 08.64 662.00
29 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 020607 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.66 656.00
30 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 020129 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.70 645.00
30 Simona JonášováSimona Jonášová 010805 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 08.70 645.00
32 Barbora LánskáBarbora Lánská 020207 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 8 08.71 643.00
33 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 990915 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.72 640.00
33 Nela JandurováNela Jandurová 020331 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 7 08.72 640.00
35 Karolína MyškováKarolína Myšková 030527 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 08.73 637.00
36 Hana DočekalováHana Dočekalová 010429 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 8 08.74 635.00
37 Karolína BarešováKarolína Barešová 991208 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.77 626.00
38 Hana HyklováHana Hyklová 011024 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.80 618.00
39 Barbora HájkováBarbora Hájková 010119 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 8 08.84 608.00
40 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 011018 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.86 603.00
41 Pavla BasíkováPavla Basíková 020820 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 08.91 589.00
42 Lenka NálevkováLenka Nálevková 030416 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 08.93 584.00
43 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 010313 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 09.07 548.00
44 Anna HrdinováAnna Hrdinová 030203 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 6 09.11 538.00
45 Kateřina TulkováKateřina Tulková 000721 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1 09.12 536.00
46 Michaela FarováMichaela Farová 000412 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 09.18 521.00
47 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 020210 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 09.24 506.00

-

01 (út, 11.12.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 020527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 25.62 831.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 010912 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 25.85 810.00
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 000604 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 25.98 799.00
4 Adriana HýskováAdriana Hýsková 021220 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 27.73 652.00
5 Adéla HlucháAdéla Hluchá 010710 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 4 28.46 595.00
Celkem 5 závodníků
02 (út, 11.12.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 011205 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 26.10 788.00
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 000504 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 26.13 786.00
3 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 011109 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 26.34 768.00
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 020913 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 26.45 758.00
5 Nela JandurováNela Jandurová 020331 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2 28.93 559.00
Celkem 5 závodníků
03 (út, 11.12.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 021027 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 26.30 771.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 990507 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 26.56 749.00
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 030603 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 5 27.07 706.00
4 Julie ČervinkováJulie Červinková 011021 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 27.76 650.00
5 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 020311 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 28.53 590.00
Celkem 5 závodníků
04 (út, 11.12.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 010210 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 25.86 809.00
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 26.32 769.00
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 030524 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 26.57 748.00
4 Tereza SupováTereza Supová 020307 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 27.00 712.00
5 Vendula PřibylováVendula Přibylová 000502 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 28.87 564.00
Celkem 5 závodníků
05 (út, 11.12.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 010915 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 4 26.24 776.00
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 011021 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 27.21 694.00
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 010927 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 27.33 685.00
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010922 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 27.89 640.00
5 Denisa KrižanováDenisa Križanová 010523 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 28.45 596.00
6 Sára PoprováSára Poprová 020911 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1 29.90 489.00
Celkem 6 závodníků
06 (út, 11.12.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 030424 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 27.78 648.00
2 Karolína MagerováKarolína Magerová 020210 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 28.02 629.00
3 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 020129 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 28.49 593.00
4 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 020607 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1 28.50 592.00
5 Leona VargováLeona Vargová 991217 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3 29.24 537.00
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 991023 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 29.89 490.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 020527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 25.62 831.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 010912 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 25.85 810.00
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 010210 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 25.86 809.00
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 000604 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 25.98 799.00
5 Anna KorbováAnna Korbová 011205 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 26.10 788.00
6 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 000504 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 26.13 786.00
7 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 010915 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 4 26.24 776.00
8 Jitka NovosadováJitka Novosadová 021027 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 26.30 771.00
9 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 26.32 769.00
10 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 011109 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 26.34 768.00
11 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 020913 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 26.45 758.00
12 Markéta TrundováMarkéta Trundová 990507 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 26.56 749.00
13 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 030524 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 26.57 748.00
14 Tereza SupováTereza Supová 020307 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 27.00 712.00
15 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 030603 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 5 27.07 706.00
16 Marie SchubertováMarie Schubertová 011021 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 27.21 694.00
17 Kristýna KorelováKristýna Korelová 010927 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 27.33 685.00
18 Adriana HýskováAdriana Hýsková 021220 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 27.73 652.00
19 Julie ČervinkováJulie Červinková 011021 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 27.76 650.00
20 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 030424 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 27.78 648.00
21 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010922 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 27.89 640.00
22 Karolína MagerováKarolína Magerová 020210 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 28.02 629.00
23 Denisa KrižanováDenisa Križanová 010523 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 28.45 596.00
24 Adéla HlucháAdéla Hluchá 010710 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 4 28.46 595.00
25 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 020129 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 28.49 593.00
26 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 020607 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1 28.50 592.00
27 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 020311 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 28.53 590.00
28 Vendula PřibylováVendula Přibylová 000502 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 28.87 564.00
29 Nela JandurováNela Jandurová 020331 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2 28.93 559.00
30 Leona VargováLeona Vargová 991217 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3 29.24 537.00
31 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 991023 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 29.89 490.00
32 Sára PoprováSára Poprová 020911 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1 29.90 489.00

-

01 (út, 11.12.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 49.42 842.00
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 49.68 829.00
3 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 50.62 786.00
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 51.96 726.00
5 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 010928 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 55.83 566.00
Celkem 5 závodníků
02 (út, 11.12.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip LičmanFilip Ličman 000119 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 5 49.17 853.00
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 51.11 764.00
3 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek 990916 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 51.37 753.00
4 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 3 51.37 753.00
5 MATĚJ STRNADMATĚJ STRNAD 020316 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 2 56.33 546.00
Celkem 5 závodníků
03 (út, 11.12.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmannJan Ullmann 000524 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 5 51.42 750.00
2 Marek ŠvábMarek Šváb 000323 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 51.87 730.00
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 51.97 726.00
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 010202 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 53.65 654.00
5 DANIEL ČERMÁKDANIEL ČERMÁK 020817 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 2 56.89 525.00
Celkem 5 závodníků
04 (út, 11.12.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 52.44 706.00
2 Dominik HerlesDominik Herles 010423 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 52.66 696.00
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 52.76 692.00
4 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 020817 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 53.00 682.00
5 Jan KopečekJan Kopeček 010803 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 2 56.92 524.00
Celkem 5 závodníků
05 (út, 11.12.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 René SasynRené Sasyn 000920 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 3 53.97 641.00
2 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 2 54.24 630.00
3 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 020401 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 54.78 608.00
4 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 55.17 592.00
5 Martin ŽenkaMartin Ženka 000329 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 55.57 576.00
6 Pavel MorongPavel Morong 020325 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 1 56.95 523.00
Celkem 6 závodníků
06 (út, 11.12.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HaladaMartin Halada 020216 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1 53.52 660.00
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 53.56 658.00
3 Jakub FaistuerJakub Faistuer 020612 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 6 54.32 626.00
4 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 181204 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 3 54.62 614.00
5 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 000210 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 54.98 600.00
6 Jakub RandusJakub Randus 021229 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 4 55.21 590.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Filip LičmanFilip Ličman 000119 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 5 49.17 853.00
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 49.42 842.00
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 49.68 829.00
4 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 50.62 786.00
5 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 51.11 764.00
6 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek 990916 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 51.37 753.00
6 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 3 51.37 753.00
8 Jan UllmannJan Ullmann 000524 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 5 51.42 750.00
9 Marek ŠvábMarek Šváb 000323 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 51.87 730.00
10 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 51.96 726.00
11 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 51.97 726.00
12 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 52.44 706.00
13 Dominik HerlesDominik Herles 010423 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 52.66 696.00
14 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 52.76 692.00
15 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 020817 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 53.00 682.00
16 Martin HaladaMartin Halada 020216 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1 53.52 660.00
17 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 53.56 658.00
18 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 010202 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 53.65 654.00
19 René SasynRené Sasyn 000920 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 3 53.97 641.00
20 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 2 54.24 630.00
21 Jakub FaistuerJakub Faistuer 020612 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 6 54.32 626.00
22 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 181204 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 3 54.62 614.00
23 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 020401 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 54.78 608.00
24 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 000210 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 54.98 600.00
25 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 55.17 592.00
26 Jakub RandusJakub Randus 021229 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 4 55.21 590.00
27 Martin ŽenkaMartin Ženka 000329 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 55.57 576.00
28 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 010928 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 55.83 566.00
29 MATĚJ STRNADMATĚJ STRNAD 020316 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 2 56.33 546.00
30 DANIEL ČERMÁKDANIEL ČERMÁK 020817 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 2 56.89 525.00
31 Jan KopečekJan Kopeček 010803 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 2 56.92 524.00
32 Pavel MorongPavel Morong 020325 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 1 56.95 523.00

-

01 (út, 11.12.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 010927 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 2:18.16 849.00
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 010710 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 2:18.18 848.00
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 011021 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 8 2:21.41 804.00
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 990507 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 2:22.33 792.00
5 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 020322 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 9 2:23.65 775.00
6 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 011116 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 11 2:24.00 770.00
7 Anna KorbováAnna Korbová 011205 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 2:26.25 741.00
8 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 991023 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 2:26.33 740.00
9 Martina DrásalováMartina Drásalová 011113 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 2:26.42 738.00
10 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 010223 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 10 2:30.40 688.00
11 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 030406 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 2:45.52 511.00
Celkem 11 závodníků
02 (út, 11.12.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 000121 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 2:26.61 736.00
2 Eliška PoborskáEliška Poborská 030527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 2:28.58 711.00
3 Tereza CibikováTereza Cibiková 020115 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 2:29.35 701.00
4 Alexandra De SousaAlexandra De Sousa 991225 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 2:32.61 661.00
5 Tereza SimonováTereza Simonová 030323 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 4 2:32.89 657.00
6 Nikola ProcházkováNikola Procházková 020101 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 2:35.09 630.00
7 Karolína KoulováKarolína Koulová 030726 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 2:35.17 629.00
8 Hana HybáškováHana Hybášková 030703 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 8 2:35.26 628.00
9 Hana ZápotockáHana Zápotocká 000301 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 2:36.95 608.00
10 Anna DrábováAnna Drábová 010217 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 11 2:39.07 584.00
11 Eva ChludováEva Chludová 011107 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 10 2:44.13 526.00
Celkem 11 závodníků
03 (út, 11.12.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 021027 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 2:30.56 686.00
2 Ingrid TillmanIngrid Tillman 000111 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2 2:40.82 563.00
3 Anna GerberováAnna Gerberová 011110 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 2:45.41 512.00
4 Sabina StrachováSabina Strachová 030121 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 2:46.37 502.00
5 Štěpánka KlackováŠtěpánka Klacková 000424 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 2:47.94 485.00
6 Eliška KolečkářováEliška Kolečkářová 020510 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 2:49.12 473.00
7 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 001207 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 10 2:52.33 440.00
8 Lucie ŠikováLucie Šiková 030520 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 2:53.37 429.00
9 Barbora MatějkováBarbora Matějková 011119 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 6 2:55.65 407.00
10 Adéla RoučkováAdéla Roučková 001120 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 3:11.07 269.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 010927 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 2:18.16 849.00
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 010710 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 2:18.18 848.00
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 011021 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 8 2:21.41 804.00
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 990507 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 2:22.33 792.00
5 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 020322 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 9 2:23.65 775.00
6 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 011116 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 11 2:24.00 770.00
7 Anna KorbováAnna Korbová 011205 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 2:26.25 741.00
8 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 991023 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 2:26.33 740.00
9 Martina DrásalováMartina Drásalová 011113 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 2:26.42 738.00
10 Tereza SvobodováTereza Svobodová 000121 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 2:26.61 736.00
11 Eliška PoborskáEliška Poborská 030527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 2:28.58 711.00
12 Tereza CibikováTereza Cibiková 020115 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 2:29.35 701.00
13 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 010223 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 10 2:30.40 688.00
14 Jitka NovosadováJitka Novosadová 021027 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 2:30.56 686.00
15 Alexandra De SousaAlexandra De Sousa 991225 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 2:32.61 661.00
16 Tereza SimonováTereza Simonová 030323 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 4 2:32.89 657.00
17 Nikola ProcházkováNikola Procházková 020101 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 2:35.09 630.00
18 Karolína KoulováKarolína Koulová 030726 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 2:35.17 629.00
19 Hana HybáškováHana Hybášková 030703 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 8 2:35.26 628.00
20 Hana ZápotockáHana Zápotocká 000301 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 2:36.95 608.00
21 Anna DrábováAnna Drábová 010217 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 11 2:39.07 584.00
22 Ingrid TillmanIngrid Tillman 000111 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2 2:40.82 563.00
23 Eva ChludováEva Chludová 011107 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 10 2:44.13 526.00
24 Anna GerberováAnna Gerberová 011110 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 2:45.41 512.00
25 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 030406 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 2:45.52 511.00
26 Sabina StrachováSabina Strachová 030121 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 2:46.37 502.00
27 Štěpánka KlackováŠtěpánka Klacková 000424 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 2:47.94 485.00
28 Eliška KolečkářováEliška Kolečkářová 020510 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 2:49.12 473.00
29 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 001207 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 10 2:52.33 440.00
30 Lucie ŠikováLucie Šiková 030520 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 2:53.37 429.00
31 Barbora MatějkováBarbora Matějková 011119 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 6 2:55.65 407.00
32 Adéla RoučkováAdéla Roučková 001120 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 3:11.07 269.00

-

01 (út, 11.12.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 4:02.38 936.00
2 René SasynRené Sasyn 000920 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 2 4:02.46 935.00
3 Sebastian FilipekSebastian Filipek 000707 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 4:12.08 866.00
4 Ondřej JílekOndřej Jílek 990712 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 4:18.77 820.00
5 David MartínekDavid Martínek 020413 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 4:22.41 795.00
6 Vít HorčičkaVít Horčička 991208 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 10 4:25.27 776.00
7 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 11 4:27.37 762.00
8 Jan RistovskýJan Ristovský 000303 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7 4:30.30 743.00
9 MATYÁŠ WINTERMATYÁŠ WINTER 020612 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 8 4:30.87 739.00
10 Dan PavlovecDan Pavlovec 000708 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 4:38.73 688.00
11 Matěj KristoňMatěj Kristoň 000928 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 4:43.48 659.00
Celkem 11 závodníků
02 (út, 11.12.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš KřížTomáš Kříž 000731 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 4:19.61 814.00
2 Michal MacháčekMichal Macháček 020221 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 4:25.83 772.00
3 Michal ProvodMichal Provod 000408 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 7 4:34.04 718.00
4 Marek ZelenkaMarek Zelenka 000515 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 4:34.65 714.00
5 Aleš KočíAleš Kočí 020314 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 9 4:41.23 673.00
6 Václav ŠkodaVáclav Škoda 021223 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 4:44.94 650.00
7 Jakub PavlíkJakub Pavlík 001104 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 4:46.23 642.00
8 Jakub VětrovskýJakub Větrovský 001004 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 4:47.51 634.00
9 Tomáš KuncTomáš Kunc 020512 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 10 4:47.52 634.00
10 Petr LillPetr Lill 020331 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 8 4:48.00 631.00
Celkem 10 závodníků
03 (út, 11.12.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik NovákPatrik Novák 990720 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 4:37.68 695.00
2 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 020526 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 4:39.88 681.00
3 Matěj SmělíkMatěj Smělík 010108 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 11 4:46.99 637.00
4 Martin AdamecMartin Adamec 010222 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1 4:48.85 626.00
5 Jan PetrekJan Petrek 991129 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 4:48.99 625.00
6 Vojtěch VáchaVojtěch Vácha 020928 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4 4:50.33 617.00
7 David BrezinaDavid Brezina 001106 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 8 4:57.62 574.00
8 Adam NovotnýAdam Novotný 000108 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 7 5:00.66 556.00
9 Tomáš KenisTomáš Kenis 020426 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 9 5:01.81 549.00
10 Jakub RandusJakub Randus 021229 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 10 5:02.23 547.00
11 Nick NewiakNick Newiak 010202 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 6 5:12.44 490.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 4:02.38 936.00
2 René SasynRené Sasyn 000920 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 2 4:02.46 935.00
3 Sebastian FilipekSebastian Filipek 000707 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 4:12.08 866.00
4 Ondřej JílekOndřej Jílek 990712 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 4:18.77 820.00
5 Tomáš KřížTomáš Kříž 000731 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 4:19.61 814.00
6 David MartínekDavid Martínek 020413 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 4:22.41 795.00
7 Vít HorčičkaVít Horčička 991208 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 10 4:25.27 776.00
8 Michal MacháčekMichal Macháček 020221 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 4:25.83 772.00
9 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 11 4:27.37 762.00
10 Jan RistovskýJan Ristovský 000303 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7 4:30.30 743.00
11 MATYÁŠ WINTERMATYÁŠ WINTER 020612 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 8 4:30.87 739.00
12 Michal ProvodMichal Provod 000408 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 7 4:34.04 718.00
13 Marek ZelenkaMarek Zelenka 000515 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 4:34.65 714.00
14 Patrik NovákPatrik Novák 990720 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 4:37.68 695.00
15 Dan PavlovecDan Pavlovec 000708 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 4:38.73 688.00
16 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 020526 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 4:39.88 681.00
17 Aleš KočíAleš Kočí 020314 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 9 4:41.23 673.00
18 Matěj KristoňMatěj Kristoň 000928 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 4:43.48 659.00
19 Václav ŠkodaVáclav Škoda 021223 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 4:44.94 650.00
20 Jakub PavlíkJakub Pavlík 001104 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 4:46.23 642.00
21 Matěj SmělíkMatěj Smělík 010108 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 11 4:46.99 637.00
22 Jakub VětrovskýJakub Větrovský 001004 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 4:47.51 634.00
23 Tomáš KuncTomáš Kunc 020512 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 10 4:47.52 634.00
24 Petr LillPetr Lill 020331 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 8 4:48.00 631.00
25 Martin AdamecMartin Adamec 010222 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1 4:48.85 626.00
26 Jan PetrekJan Petrek 991129 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 4:48.99 625.00
27 Vojtěch VáchaVojtěch Vácha 020928 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4 4:50.33 617.00
28 David BrezinaDavid Brezina 001106 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 8 4:57.62 574.00
29 Adam NovotnýAdam Novotný 000108 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 7 5:00.66 556.00
30 Tomáš KenisTomáš Kenis 020426 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 9 5:01.81 549.00
31 Jakub RandusJakub Randus 021229 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 10 5:02.23 547.00
32 Nick NewiakNick Newiak 010202 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 6 5:12.44 490.00

-

01 (út, 11.12.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 1:32.41 1283.0
2 Pospíšil, Pospíšil, Dobeš, Šváb Pospíšil, Pospíšil, Dobeš, Šváb Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 1:32.83 1276.0
3 Mašek, Pokorný, Provod, Ličman Mašek, Pokorný, Provod, Ličman SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 5 1:34.74 1244.0
4 Martynek, Csikán, Kisza, Grycz Martynek, Csikán, Kisza, Grycz Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 4 1:35.72 1228.0
5 Bouřil, Viták, Dvořák, Hájek Bouřil, Viták, Dvořák, Hájek Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 1:36.85 1210.0
Celkem 5 závodníků
02 (út, 11.12.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Běhávka, Majerčák, Buráň, Zajíc Běhávka, Majerčák, Buráň, Zajíc Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 1:30.70 1311.0
2 Plško, Skřeček, Váverka, Drštička Plško, Skřeček, Váverka, Drštička Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 1:34.58 1247.0
3 Kleprlík, Sedlmayer, Faistuer, Jelínek Kleprlík, Sedlmayer, Faistuer, Jelínek SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 1:34.73 1244.0
4 Svoboda, Mazur, Blokeš, Macháček Svoboda, Mazur, Blokeš, Macháček SPŠ TáborSPŠ Tábor 5 1:37.62 1197.0
Ženka, Beránek, Ryba, Mareček Ženka, Beránek, Ryba, Mareček Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 DNF
Celkem 5 závodníků
03 (út, 11.12.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Spišjak, Jungvirt, Chloupek, Herles Spišjak, Jungvirt, Chloupek, Herles Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 1:35.37 1234.0
2 Petrjanoš, Juráš, Pavlík, Kostrhun Petrjanoš, Juráš, Pavlík, Kostrhun Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 1:36.62 1213.0
3 Rosenbaum, Komárek, Balšánek, Wooller Rosenbaum, Komárek, Balšánek, Wooller Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 3 1:36.73 1212.0
4 Ullmann, Terč, Halada, Blažek Ullmann, Terč, Halada, Blažek Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1 1:37.45 1200.0
5 Lenikus, Machát, Novák, Kříž Lenikus, Machát, Novák, Kříž Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 1:39.24 1171.0
6 Kaisr, STRNAD, ČERMÁK, HYNEK Kaisr, STRNAD, ČERMÁK, HYNEK SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 1:39.33 1170.0
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Běhávka, Majerčák, Buráň, Zajíc Běhávka, Majerčák, Buráň, Zajíc Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 1:30.70 1311.0
2 Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 1:32.41 1283.0
3 Pospíšil, Pospíšil, Dobeš, Šváb Pospíšil, Pospíšil, Dobeš, Šváb Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 1:32.83 1276.0
4 Plško, Skřeček, Váverka, Drštička Plško, Skřeček, Váverka, Drštička Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 1:34.58 1247.0
5 Kleprlík, Sedlmayer, Faistuer, Jelínek Kleprlík, Sedlmayer, Faistuer, Jelínek SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 1:34.73 1244.0
6 Mašek, Pokorný, Provod, Ličman Mašek, Pokorný, Provod, Ličman SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 5 1:34.74 1244.0
7 Spišjak, Jungvirt, Chloupek, Herles Spišjak, Jungvirt, Chloupek, Herles Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 1:35.37 1234.0
8 Martynek, Csikán, Kisza, Grycz Martynek, Csikán, Kisza, Grycz Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 4 1:35.72 1228.0
9 Petrjanoš, Juráš, Pavlík, Kostrhun Petrjanoš, Juráš, Pavlík, Kostrhun Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 1:36.62 1213.0
10 Rosenbaum, Komárek, Balšánek, Wooller Rosenbaum, Komárek, Balšánek, Wooller Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 3 1:36.73 1212.0
11 Bouřil, Viták, Dvořák, Hájek Bouřil, Viták, Dvořák, Hájek Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 1:36.85 1210.0
12 Ullmann, Terč, Halada, Blažek Ullmann, Terč, Halada, Blažek Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1 1:37.45 1200.0
13 Svoboda, Mazur, Blokeš, Macháček Svoboda, Mazur, Blokeš, Macháček SPŠ TáborSPŠ Tábor 5 1:37.62 1197.0
14 Lenikus, Machát, Novák, Kříž Lenikus, Machát, Novák, Kříž Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 1:39.24 1171.0
15 Kaisr, STRNAD, ČERMÁK, HYNEK Kaisr, STRNAD, ČERMÁK, HYNEK SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 1:39.33 1170.0
Ženka, Beránek, Ryba, Mareček Ženka, Beránek, Ryba, Mareček Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 DNF

-

01 (út, 11.12.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tamchynová, Nováková, Špániková, Ptáčková Tamchynová, Nováková, Špániková, Ptáčková Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 1:44.50 1371.0
2 Kišková, Hlaváčová, Zedníková, Dvořáková Kišková, Hlaváčová, Zedníková, Dvořáková Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 1:44.70 1368.0
3 Trávníková, Červinková, Sláčíková, Holubářová Trávníková, Červinková, Sláčíková, Holubářová Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 5 1:49.51 1286.0
4 Cukerová, Lánská, Čižinská, Supová Cukerová, Lánská, Čižinská, Supová Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 1:49.83 1281.0
5 Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 1:50.51 1269.0
Celkem 5 závodníků
02 (út, 11.12.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 4 1:47.58 1319.0
2 Ferenczeiová, Hýsková, Hodková, Čihařová Ferenczeiová, Hýsková, Hodková, Čihařová Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 1:48.80 1298.0
3 Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 1:50.09 1276.0
4 Machalcová, Zápotocká, Hyklová, Korbová Machalcová, Zápotocká, Hyklová, Korbová SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 3 1:50.55 1269.0
5 Magerová, Hluchá, Žur, Bačinová Magerová, Hluchá, Žur, Bačinová Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 1:54.00 1212.0
Celkem 5 závodníků
03 (út, 11.12.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koudelková, Nedvědová, Nedvědová, Korelová Koudelková, Nedvědová, Nedvědová, Korelová Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 1:50.80 1265.0
2 Kadavá, Poprová, Hájková, Bradová Kadavá, Poprová, Hájková, Bradová VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 4 1:53.59 1219.0
3 Menčíková, Myšková, Jandurová, Tulková Menčíková, Myšková, Jandurová, Tulková Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2 1:56.68 1169.0
4 Hanzalíková, Vargová, Lucká, Herzová Hanzalíková, Vargová, Lucká, Herzová Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 1:58.37 1142.0
5 Pivoňková, Přibylová, Simona, Tomanová Pivoňková, Přibylová, Simona, Tomanová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 2:02.84 1072.0
6 Kubešová, Svobodová, Říhová, Kopecká Kubešová, Svobodová, Říhová, Kopecká Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 3 2:11.91 937.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tamchynová, Nováková, Špániková, Ptáčková Tamchynová, Nováková, Špániková, Ptáčková Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 1:44.50 1371.0
2 Kišková, Hlaváčová, Zedníková, Dvořáková Kišková, Hlaváčová, Zedníková, Dvořáková Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 1:44.70 1368.0
3 Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 4 1:47.58 1319.0
4 Ferenczeiová, Hýsková, Hodková, Čihařová Ferenczeiová, Hýsková, Hodková, Čihařová Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 1:48.80 1298.0
5 Trávníková, Červinková, Sláčíková, Holubářová Trávníková, Červinková, Sláčíková, Holubářová Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 5 1:49.51 1286.0
6 Cukerová, Lánská, Čižinská, Supová Cukerová, Lánská, Čižinská, Supová Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 1:49.83 1281.0
7 Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 1:50.09 1276.0
8 Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 1:50.51 1269.0
9 Machalcová, Zápotocká, Hyklová, Korbová Machalcová, Zápotocká, Hyklová, Korbová SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 3 1:50.55 1269.0
10 Koudelková, Nedvědová, Nedvědová, Korelová Koudelková, Nedvědová, Nedvědová, Korelová Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 1:50.80 1265.0
11 Kadavá, Poprová, Hájková, Bradová Kadavá, Poprová, Hájková, Bradová VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 4 1:53.59 1219.0
12 Magerová, Hluchá, Žur, Bačinová Magerová, Hluchá, Žur, Bačinová Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 1:54.00 1212.0
13 Menčíková, Myšková, Jandurová, Tulková Menčíková, Myšková, Jandurová, Tulková Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2 1:56.68 1169.0
14 Hanzalíková, Vargová, Lucká, Herzová Hanzalíková, Vargová, Lucká, Herzová Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 1:58.37 1142.0
15 Pivoňková, Přibylová, Simona, Tomanová Pivoňková, Přibylová, Simona, Tomanová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 2:02.84 1072.0
16 Kubešová, Svobodová, Říhová, Kopecká Kubešová, Svobodová, Říhová, Kopecká Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 3 2:11.91 937.00

-

(út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.982.022.06 Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
990803 32 2.06 -------oooooooxo 859.00
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
000927 29 1.94 -------oxooxoxxoxxx 749.00
3 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
000831 28 1.86 ----oooooxoxxx 679.00
4 David NovákDavid Novák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
000704 26 1.86 ---oo-ooxxoxoxxx 679.00
5 Ondřej KiszaOndřej Kisza
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
000526 25 1.86 ---oooooxoxxoxxx 679.00
6 Ondřej BuráňOndřej Buráň
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
030121 23 1.82 ---ooxooooxxx 644.00
7 Jakub MarečekJakub Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
020716 27 1.82 ----ooooxoxxx 644.00
8 MARTIN KUBEČEKMARTIN KUBEČEK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
990714 24 1.82 ---ooxxooxoxoxxx 644.00
9 Jakub BalšánekJakub Balšánek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
001108 19 1.70 ---o-oxxx 544.00
10 Adam NovákAdam Novák
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
020304 11 1.70 --ooxooxxx 544.00
11 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
020121 20 1.70 ---xoxooxxx 544.00
12 Michal PernickýMichal Pernický
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
000802 18 1.70 ooxoxoxooxxx 544.00
13 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
030214 12 1.70 ---ooxoxxx 544.00
14= Václav BednarskýVáclav Bednarský
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
010704 22 1.70 ---xooxoxxx 544.00
14= Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
000811 30 1.70 xoooooxoxxx 544.00
16 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
020217 15 1.70 ---ooxxoxxx 544.00
17= Vojtěch JavorekVojtěch Javorek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
010616 4 1.70 xoxooxooxxoxxx 544.00
17= Ondřej SurovecOndřej Surovec
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
020108 16 1.70 ooxooxxoxxoxxx 544.00
19= Jan PetrekJan Petrek
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
991129 6 1.66 oooooxxx 512.00
19= Pavel HorčičkaPavel Horčička
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
000928 17 1.66 -ooooxxx 512.00
21 Petr BártaPetr Bárta
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
990816 31 1.66 oooxooxxx 512.00
22 Petr FučíkPetr Fučík
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
990628 8 1.66 oooxxooxxx 512.00
23 Matyáš KašparMatyáš Kašpar
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
000126 9 1.66 ooooxoxxx 512.00
24 Josef HřibJosef Hřib
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
001201 13 1.66 ooxooxoxxx 512.00
25= Martin HanákMartin Hanák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
020502 3 1.66 ooxooxxoxxx 512.00
25= Matyáš NespalaMatyáš Nespala
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
000111 10 1.66 ---xoxxoxxx 512.00
27= Michal ProvodMichal Provod
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
000408 5 1.62 ooooxxx 480.00
27= Vítek LukavecVítek Lukavec
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
990529 14 1.62 ooooxxx 480.00
29 Jiří KuciakJiří Kuciak
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
011116 1 1.62 xooooxxx 480.00
30 David SkřečekDavid Skřeček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
020911 2 1.62 oxooxoxxx 480.00
31 Matěj BínaMatěj Bína
SPŠ TáborSPŠ Tábor
020922 7 1.62 oxooxxoxxx 480.00
32 Marek ArbeitMarek Arbeit
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
000215 21 1.58 oooxxx 449.00
Celkem 32 závodníků

-

(út, 11.12.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80 Body
1 Anna BravencováAnna Bravencová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
010209 32 1.72 --------oooooxxx 879.00
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
010827 31 1.72 -------ooxoxoxxoxoxxx 879.00
3 Monika KopeckáMonika Kopecká
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
000922 28 1.64 -----ooooooxxx 783.00
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
010827 30 1.56 ----oooooxxx 689.00
5 Barbora PatočkováBarbora Patočková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
991004 27 1.56 ---oooxooxxoxxx 689.00
6= Eliška HodkováEliška Hodková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
000504 24 1.52 ---ooooo-xxx 644.00
6= Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
020503 9 1.52 ----ooooxxx 644.00
8= Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
030701 26 1.48 --oooooxxx 599.00
8= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
030817 20 1.48 ---ooooxxx 599.00
8= Barbora HložkováBarbora Hložková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
000916 29 1.48 ---oooox-xx 599.00
8= Barbora LánskáBarbora Lánská
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
020207 17 1.48 ---oooox-xx 599.00
12 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
020803 18 1.48 ---xooooxxx 599.00
13= Smidová DominikaSmidová Dominika
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
010623 6 1.48 ---oooxoxxx 599.00
13= Anna KozlováAnna Kozlová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
010912 23 1.48 -oooooxoxxx 599.00
15 Nikola SojkováNikola Sojková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
000327 15 1.44 ooooooxxx 555.00
16 Barbora LuckáBarbora Lucká
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
010326 21 1.44 --oxoxooxxx 555.00
17= Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
010515 12 1.44 -oooxoxoxxx 555.00
17= Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
030624 8 1.44 --ooxoxoxxx 555.00
19 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
011031 19 1.44 --xooxoxoxxx 555.00
20 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
011125 22 1.40 ----oxxx 512.00
21 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
011113 25 1.40 --ooxoxxx 512.00
22 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
030620 10 1.36 ooooxxx 470.00
23 Nikola RejlkováNikola Rejlková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
030318 13 1.36 oxoxooxxx 470.00
24= Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
020114 14 1.36 --oxoxxx 470.00
24= Karolína MagerováKarolína Magerová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
020210 11 1.36 oooxoxxx 470.00
24= Anežka VychodilováAnežka Vychodilová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
030715 4 1.36 oooxoxxx 470.00
27 Adéla KývalováAdéla Kývalová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
020326 5 1.36 ooxoxxoxxx 470.00
28 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
010307 16 1.32 xoooxxx 429.00
29 Adéla RoučkováAdéla Roučková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
001120 2 1.32 xxoooxxx 429.00
30 Veronika SoukupováVeronika Soukupová
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
030501 3 1.32 ooxoxxx 429.00
31 Eliška DrahošováEliška Drahošová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
001002 7 1.28 oxoxxx 389.00
32 Barbora MatějkováBarbora Matějková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
011119 1 1.24 xoxxx 350.00
Celkem 32 závodníků

-

(út, 11.12.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
000128 32 6.77 6.766.776.736.770.00.00.0 760.00
2 Tomáš MartynekTomáš Martynek
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
010129 27 6.42 5.306.056.426.420.00.00.0 679.00
3 David SkřečekDavid Skřeček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
020911 23 6.25 5.916.126.256.250.00.00.0 641.00
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
000406 29 6.22 6.22x5.936.220.00.00.0 635.00
5 Ondřej BuráňOndřej Buráň
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
030121 31 6.21 5.746.21x6.210.00.00.0 632.00
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
020408 28 6.19 5.906.106.196.190.00.00.0 628.00
7 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
990914 25 6.12 6.125.946.056.120.00.00.0 613.00
8 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
000927 30 6.08 xx6.086.080.00.00.0 604.00
9 Cyril ŽeravaCyril Žerava
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
030315 17 6.00 5.546.005.736.000.00.00.0 587.00
10 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
990916 14 5.98 5.925.985.965.980.00.00.0 582.00
11 Petr ŠvejdaPetr Švejda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
991231 16 5.98 5.655.805.985.980.00.00.0 582.00
12 Daniel JurášDaniel Juráš
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
020519 22 5.95 x5.95x5.950.00.00.0 576.00
13 Antonín WijasAntonín Wijas
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
010330 2 5.94 5.945.89-5.940.00.00.0 574.00
14 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
000705 20 5.88 5.605.765.885.880.00.00.0 561.00
15 Josef MašekJosef Mašek
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
181205 9 5.87 5.515.875.765.870.00.00.0 559.00
16 David KřivánekDavid Křivánek
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
000530 7 5.84 5.845.625.575.840.00.00.0 552.00
17 Josef TerčJosef Terč
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
030202 12 5.83 5.835.575.715.830.00.00.0 550.00
18 Marek ŘehákMarek Řehák
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
010815 19 5.82 5.675.825.525.820.00.00.0 548.00
19 Jan SmělíkJan Smělík
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
990410 18 5.75 5.75x5.495.750.00.00.0 533.00
20 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
020121 24 5.74 5.705.445.745.740.00.00.0 531.00
21 Ondřej MachátOndřej Machát
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
020216 21 5.71 5.67x5.715.710.00.00.0 525.00
22 Pavel ŠvecPavel Švec
SPŠ TáborSPŠ Tábor
011127 11 5.69 5.395.695.545.690.00.00.0 521.00
23 Michal PokornýMichal Pokorný
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
020110 10 5.68 5.635.685.545.680.00.00.0 519.00
24= Jakub SpišjakJakub Spišjak
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
020920 6 5.63 x5.63x5.630.00.00.0 508.00
24= Jakub MarečekJakub Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
020716 26 5.63 5.63xx5.630.00.00.0 508.00
26 JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
000707 5 5.50 x5.495.505.500.00.00.0 481.00
27 Vojtěch JavorekVojtěch Javorek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
010616 15 5.45 5.244.885.455.450.00.00.0 471.00
28 Tomáš JungvirtTomáš Jungvirt
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
000911 4 5.41 x5.415.395.410.00.00.0 463.00
29 Jaroslav VitákJaroslav Viták
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
020714 13 5.41 5.315.165.415.410.00.00.0 463.00
30 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
010321 8 5.32 5.285.325.235.320.00.00.0 445.00
31 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
020516 1 5.11 5.114.844.995.110.00.00.0 404.00
32 Ondřej SladkýOndřej Sladký
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
030301 3 5.02 4.384.795.025.020.00.00.0 386.00
Celkem 32 závodníků

-

(út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
010430 31 5.72 5.365.72x5.720.00.00.0 765.00
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
030603 32 5.40 5.295.405.095.400.00.00.0 671.00
3 Anna VánišováAnna Vánišová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
010513 26 5.15 5.10x5.155.150.00.00.0 601.00
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
010827 28 5.09 5.065.094.885.090.00.00.0 584.00
5 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
011125 24 5.06 4.884.985.065.060.00.00.0 576.00
6 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
020114 25 5.02 4.94x5.025.020.00.00.0 565.00
7 Nikola HerzováNikola Herzová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
010714 30 4.99 4.994.994.984.990.00.00.0 557.00
8 Tereza SupováTereza Supová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
020307 17 4.85 4.85x4.834.850.00.00.0 519.00
9 Haasová SimonaHaasová Simona
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
000722 11 4.83 x4.614.834.830.00.00.0 514.00
10 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
010320 15 4.76 4.284.304.764.760.00.00.0 495.00
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
020503 1 4.75 4.754.564.494.750.00.00.0 492.00
12 Barbora HájkováBarbora Hájková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
010119 23 4.72 4.394.724.564.720.00.00.0 485.00
13 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
020913 27 4.72 xx4.724.720.00.00.0 485.00
14 Kateřina FialováKateřina Fialová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
000526 19 4.69 4.694.554.434.690.00.00.0 477.00
15 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
991221 29 4.62 4.594.474.624.620.00.00.0 459.00
16 Dalia ŽurDalia Žur
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
030325 3 4.56 4.564.564.554.560.00.00.0 443.00
17 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
020803 20 4.56 4.564.454.374.560.00.00.0 443.00
18 Tereza BeranováTereza Beranová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
990824 13 4.51 4.514.094.374.510.00.00.0 431.00
19 Anna BravencováAnna Bravencová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
010209 18 4.51 4.51xx4.510.00.00.0 431.00
20 Simona KotrláSimona Kotrlá
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
010915 16 4.47 4.284.474.424.470.00.00.0 421.00
21 Eliška HodkováEliška Hodková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
000504 9 4.44 4.434.274.444.440.00.00.0 413.00
22 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
001210 14 4.41 4.364.414.334.410.00.00.0 406.00
23 Kateřina TulkováKateřina Tulková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
000721 6 4.37 4.373.824.044.370.00.00.0 396.00
24 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
020514 21 4.35 4.194.294.354.350.00.00.0 391.00
25 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
011125 7 4.34 4.20x4.344.340.00.00.0 388.00
26 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
011018 8 4.32 4.314.264.324.320.00.00.0 384.00
27 Radka PěknáRadka Pěkná
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
030407 2 4.32 x4.323.604.320.00.00.0 384.00
28 Laura TrávníkováLaura Trávníková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
020914 12 4.29 4.144.004.294.290.00.00.0 376.00
29 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
010307 10 4.19 3.444.194.164.190.00.00.0 352.00
30 Kateřina TomanováKateřina Tomanová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
020421 5 4.18 4.184.09x4.180.00.00.0 350.00
31 Karolína MyškováKarolína Myšková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
030527 4 4.03 4.03x3.874.030.00.00.0 315.00
Pavla BasíkováPavla Basíková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
020820 22 NM 0.00
Celkem 32 závodníků

-

(út, 11.12.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
000421 32 14.03 14.03x13.7114.030.00.00.0 796.00
2 Leona VargováLeona Vargová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
991217 31 13.75 13.5512.8113.7513.750.00.00.0 777.00
3 Nela NetoličkováNela Netoličková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
001104 27 12.66 11.1512.6612.4112.660.00.00.0 705.00
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
010827 29 11.36 11.3611.2510.8011.360.00.00.0 619.00
5 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
020909 23 11.30 11.0711.3011.1711.300.00.00.0 615.00
6 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
020203 30 11.20 10.6611.20x11.200.00.00.0 608.00
7 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
010430 22 11.13 11.1309.7709.4711.130.00.00.0 604.00
8 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
010222 24 11.03 10.5110.4811.0311.030.00.00.0 597.00
9 Michaela FarováMichaela Farová
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
000412 28 10.96 10.6110.96x10.960.00.00.0 592.00
10 Anna VánišováAnna Vánišová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
010513 21 10.70 09.1310.1810.7010.700.00.00.0 575.00
11 Karolína BarešováKarolína Barešová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
991208 12 10.43 09.79x10.4310.430.00.00.0 558.00
12 Tereza StaňkováTereza Staňková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
000524 26 10.32 10.1510.32x10.320.00.00.0 550.00
13 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
010313 16 10.30 10.3010.1010.2610.300.00.00.0 549.00
14 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
010404 20 10.30 09.5310.2210.3010.300.00.00.0 549.00
15 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
020324 19 09.83 x09.83x09.830.00.00.0 518.00
16 Tereza ForstováTereza Forstová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
010428 6 09.82 09.2309.2509.8209.820.00.00.0 518.00
17 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
011125 11 09.65 09.6508.7209.0509.650.00.00.0 507.00
18 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
010422 17 09.53 09.5307.9709.2609.530.00.00.0 499.00
19 Kateřina FialováKateřina Fialová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
000526 14 09.31 09.1409.3109.3109.310.00.00.0 484.00
20 Hana ZápotockáHana Zápotocká
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
000301 13 09.15 09.1408.8009.1509.150.00.00.0 474.00
21 Lucie DroznováLucie Droznová
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
020318 15 09.00 08.6908.1209.0009.000.00.00.0 464.00
22 Barbora BradováBarbora Bradová
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
000723 9 08.97 08.5508.8508.9708.970.00.00.0 462.00
23 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
010204 25 08.90 08.5508.2208.9008.900.00.00.0 458.00
24 Nikola SojkováNikola Sojková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
000327 8 08.88 08.8808.7608.4808.880.00.00.0 456.00
25 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
030624 5 08.65 07.5108.1708.6508.650.00.00.0 441.00
26 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
010915 1 08.57 08.1108.5708.2708.570.00.00.0 436.00
27 Eliška PoborskáEliška Poborská
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
030527 3 08.42 08.4207.5907.3008.420.00.00.0 427.00
28 Bára StoklasováBára Stoklasová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
020522 4 08.40 08.40x08.1208.400.00.00.0 425.00
29 Adéla ČernáAdéla Černá
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
030607 18 08.34 x08.3008.3408.340.00.00.0 421.00
30 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
030620 7 08.26 08.0108.0308.2608.260.00.00.0 416.00
31 Anežka VychodilováAnežka Vychodilová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
030715 2 08.18 07.9408.1808.0308.180.00.00.0 411.00
32 Lenka KejzarováLenka Kejzarová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
000915 10 07.77 06.1807.6507.7707.770.00.00.0 385.00
Celkem 32 závodníků

-

(út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ForejtMichal Forejt
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
000713 32 18.06 17.9218.06x18.060.00.00.0 979.00
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
990914 31 16.68 16.68xx16.680.00.00.0 893.00
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
991123 30 14.13 13.7514.0614.1314.130.00.00.0 736.00
4 Matyáš NespalaMatyáš Nespala
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
000111 27 13.82 13.8212.5513.6913.820.00.00.0 717.00
5 Marek MarvanMarek Marvan
SPŠ TáborSPŠ Tábor
020916 29 13.53 13.5313.34x13.530.00.00.0 700.00
6 Jan TrnkaJan Trnka
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
011015 26 13.26 13.2612.9813.1813.260.00.00.0 683.00
7 Dan ZbránekDan Zbránek
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
990818 28 12.48 12.4811.0412.1312.480.00.00.0 636.00
8 David NovákDavid Novák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
000704 24 12.24 12.1111.3812.2412.240.00.00.0 621.00
9 Václav RaškaVáclav Raška
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
010921 10 12.19 12.0312.1911.8112.190.00.00.0 618.00
10 Martin JurčíkMartin Jurčík
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
001114 18 12.17 12.1711.6411.2912.170.00.00.0 617.00
11 Tomáš FoglTomáš Fogl
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
000531 22 12.16 11.3811.5912.1612.160.00.00.0 616.00
12 Petr BártaPetr Bárta
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
990816 8 12.13 11.9212.1311.7412.130.00.00.0 614.00
13 Jiří DolejšíJiří Dolejší
SPŠ TáborSPŠ Tábor
990329 21 12.09 x11.6012.0912.090.00.00.0 612.00
14 Adam BěhávkaAdam Běhávka
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
991020 15 11.90 11.9011.6111.1411.900.00.00.0 600.00
15 Adam NovákAdam Novák
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
020304 25 11.85 11.7310.8411.8511.850.00.00.0 597.00
16 Jakub DanyšJakub Danyš
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
000918 7 11.83 11.8311.2810.9611.830.00.00.0 596.00
17 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
181204 20 11.76 11.4111.6411.7611.760.00.00.0 592.00
18 LUKÁŠ FÉRLUKÁŠ FÉR
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
990714 17 11.71 10.6411.7111.3511.710.00.00.0 589.00
19 Filip DuchoňFilip Duchoň
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
000513 16 11.67 11.0311.3811.6711.670.00.00.0 586.00
20 Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
000811 5 11.60 11.2111.1211.6011.600.00.00.0 582.00
21 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
020801 14 11.48 11.4810.8310.9111.480.00.00.0 575.00
22 ONDŘEJ HOŠEKONDŘEJ HOŠEK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
020817 23 11.47 11.3311.4711.3411.470.00.00.0 574.00
23 Josef TůmaJosef Tůma
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
000813 6 11.02 10.4710.4411.0211.020.00.00.0 547.00
24 Radek BartlRadek Bartl
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
990930 9 10.95 09.5609.4510.9510.950.00.00.0 543.00
25 Jakub HolubJakub Holub
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
991017 13 10.94 10.0510.9410.8110.940.00.00.0 542.00
26 Jakub BalšánekJakub Balšánek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
001108 4 10.85 10.8509.6209.5710.850.00.00.0 537.00
27 Josef ValentaJosef Valenta
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
000115 11 10.84 10.8410.5110.4310.840.00.00.0 536.00
28 Pavel HorčičkaPavel Horčička
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
000928 1 10.81 10.8110.4910.5910.810.00.00.0 534.00
29 Cyril ŽeravaCyril Žerava
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
030315 12 10.61 10.2609.2110.6110.610.00.00.0 522.00
30 Jakub KubíkJakub Kubík
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
000817 19 10.58 x10.0210.5810.580.00.00.0 521.00
31 Matěj KuncMatěj Kunc
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
990708 2 10.31 10.3110.0510.1610.310.00.00.0 504.00
32 Jakub MajerčákJakub Majerčák
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
000710 3 09.99 09.9809.2909.9909.990.00.00.0 485.00
Celkem 32 závodníků
-
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 2947
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 Gymnázium Šumperk{8} 2838
3 Jan UllmannJan Ullmann 000524 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 2746
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 2734
5 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 SPŠ Tábor{8} 2714
6 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 2688
7 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 2676
8 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 Gymnázium Břeclav{8} 2547
9 Josef MašekJosef Mašek 991204 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1938
10 Radim PlškoRadim Plško 011205 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1909
11 Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum 010527 Gymnázium Postupická{8} 1893
12 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 000210 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1810
13 Jakub SpišjakJakub Spišjak 020920 Gymnázium Chomutov{8} 1742
14 Filip LičmanFilip Ličman 000119 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1718
15 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1601
16 René SasynRené Sasyn 000920 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 1576
17 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1565
18 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1528
19 Vojtěch KorelVojtěch Korel 990914 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1506
20 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1462
21 Dominik HerlesDominik Herles 010423 Gymnázium Chomutov{8} 1422
22 Ondřej KiszaOndřej Kisza 000526 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 1398
23 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 Gymnázium Chomutov{8} 1392
24 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1378
25 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 Gymnázium Postupická{8} 1353
26 Martin ŽenkaMartin Ženka 000329 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1338
27 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek 990916 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1335
28= Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1327
28= Antonín WijasAntonín Wijas 010330 Gymnázium Postupická{8} 1327
30 Jakub PavlíkJakub Pavlík 001104 Gymnázium Břeclav{8} 1317
31 David NovákDavid Novák 000704 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1300
32 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 010928 SPŠ Tábor{8} 1295
33 Ondřej BuráňOndřej Buráň 030121 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1276
34 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 Gymnázium Břeclav{8} 1263
35 Ondřej MachátOndřej Machát 020216 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1244
36 Pavel MorongPavel Morong 020325 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1239
37 Matyáš NespalaMatyáš Nespala 000111 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1229
38 Josef TerčJosef Terč 030202 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 1225
39 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 181204 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 1206
40 Michal ProvodMichal Provod 000408 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1198
41 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK 020217 SPŠ Trutnov{8} 1178
42= Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 000709 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1171
42= Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 Gymnázium Šumperk{8} 1171
44 Matěj KaisrMatěj Kaisr 000610 SPŠ Trutnov{8} 1170
45 Jakub MarečekJakub Mareček 020716 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1152
46 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1149
47 Adam NovákAdam Novák 020304 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1141
48= Jan PetrekJan Petrek 991129 Gymnázium Chomutov{8} 1137
48= Jakub RandusJakub Randus 021229 Gymnázium Postupická{8} 1137
50= Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý 000811 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1126
50= Petr BártaPetr Bárta 990816 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1126
52 David SkřečekDavid Skřeček 020911 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1121
53= Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1109
53= JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK 000707 SPŠ Trutnov{8} 1109
55 Jakub BalšánekJakub Balšánek 001108 Gymnázium Postupická{8} 1081
56 David RybaDavid Ryba 020121 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1075
57 Pavel HorčičkaPavel Horčička 000928 Gymnázium Břeclav{8} 1046
58 Vojtěch JavorekVojtěch Javorek 010616 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1015
59 Michal ForejtMichal Forejt 000713 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0979
60 Sebastian FilipekSebastian Filipek 000707 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 0866
61 Ondřej JílekOndřej Jílek 990712 Gymnázium Šumperk{8} 0820
62 Tomáš KřížTomáš Kříž 000731 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0814
63 David MartínekDavid Martínek 020413 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0795
64 Vít HorčičkaVít Horčička 991208 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0776
65 Michal MacháčekMichal Macháček 020221 SPŠ Tábor{8} 0772
66 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0762
67 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 020430 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0759
68= Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 010816 Gymnázium Šumperk{8} 0755
68= Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0755
70 Jan RistovskýJan Ristovský 000303 Gymnázium Šumperk{8} 0743
71 MATYÁŠ WINTERMATYÁŠ WINTER 020612 SPŠ Trutnov{8} 0739
72 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Gymnázium Postupická{8} 0736
73 Marek ŠvábMarek Šváb 000323 Gymnázium Šumperk{8} 0730
74 Marek ZelenkaMarek Zelenka 000515 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0714
75 Marek MarvanMarek Marvan 020916 SPŠ Tábor{8} 0700
76 Patrik NovákPatrik Novák 990720 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0695
77 Dan PavlovecDan Pavlovec 000708 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0688
78 David DvořákDavid Dvořák 010509 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0684
79 Jan TrnkaJan Trnka 011015 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0683
80 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 020817 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0682
81 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 020526 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0681
82 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 000831 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 0679
83 Aleš KočíAleš Kočí 020314 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 0673
84 Martin HaladaMartin Halada 020216 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0660
85 Matěj KristoňMatěj Kristoň 000928 Gymnázium Břeclav{8} 0659
86 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 010202 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0654
87 Václav ŠkodaVáclav Škoda 021223 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0650
88= Dominik PaušDominik Pauš 011229 SPŠ Tábor{8} 0646
88= Jiří BeránekJiří Beránek 991227 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0646
90 MARTIN KUBEČEKMARTIN KUBEČEK 990714 SPŠ Trutnov{8} 0644
91 Matěj SmělíkMatěj Smělík 010108 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 0637
92 Dan ZbránekDan Zbránek 990818 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0636
93= Tomáš KuncTomáš Kunc 020512 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0634
93= Jakub VětrovskýJakub Větrovský 001004 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0634
95 Petr LillPetr Lill 020331 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0631
96= Martin AdamecMartin Adamec 010222 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0626
96= Jakub FaistuerJakub Faistuer 020612 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0626
98 Václav RaškaVáclav Raška 010921 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0618
99= Vojtěch VáchaVojtěch Vácha 020928 SPŠ Tábor{8} 0617
99= Martin JurčíkMartin Jurčík 001114 Gymnázium Šumperk{8} 0617
101 Tomáš FoglTomáš Fogl 000531 Gymnázium Šumperk{8} 0616
102 Jiří DolejšíJiří Dolejší 990329 SPŠ Tábor{8} 0612
103 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 020401 Gymnázium Břeclav{8} 0608
104 Jakub DanyšJakub Danyš 000918 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 0596
105 LUKÁŠ FÉRLUKÁŠ FÉR 990714 SPŠ Trutnov{8} 0589
106 Filip DuchoňFilip Duchoň 000513 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0586
107 Petr ŠvejdaPetr Švejda 991231 SPŠ Tábor{8} 0582
108 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček 020801 Gymnázium Chomutov{8} 0575
109= David BrezinaDavid Brezina 001106 Gymnázium Postupická{8} 0574
109= ONDŘEJ HOŠEKONDŘEJ HOŠEK 020817 SPŠ Trutnov{8} 0574
111 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 0561
112 Josef MašekJosef Mašek 181205 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0559
113 Adam NovotnýAdam Novotný 000108 Gymnázium Chomutov{8} 0556
114 David KřivánekDavid Křivánek 000530 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0552
115 Tomáš KenisTomáš Kenis 020426 SPŠ Trutnov{8} 0549
116 Josef TůmaJosef Tůma 000813 Gymnázium Postupická{8} 0547
117 MATĚJ STRNADMATĚJ STRNAD 020316 SPŠ Trutnov{8} 0546
118= Ondřej SurovecOndřej Surovec 020108 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0544
118= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0544
118= Václav BednarskýVáclav Bednarský 010704 Gymnázium Šumperk{8} 0544
118= Michal PernickýMichal Pernický 000802 Gymnázium Břeclav{8} 0544
122 Radek BartlRadek Bartl 990930 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0543
123 Jakub HolubJakub Holub 991017 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0542
124 Josef ValentaJosef Valenta 000115 Gymnázium Chomutov{8} 0536
125 Jan SmělíkJan Smělík 990410 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 0533
126 DANIEL ČERMÁKDANIEL ČERMÁK 020817 SPŠ Trutnov{8} 0525
127 Jan KopečekJan Kopeček 010803 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0524
128= Jakub KubíkJakub Kubík 000817 Gymnázium Břeclav{8} 0521
128= Pavel ŠvecPavel Švec 011127 SPŠ Tábor{8} 0521
130= Josef HřibJosef Hřib 001201 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 0512
130= Matyáš KašparMatyáš Kašpar 000126 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0512
130= Petr FučíkPetr Fučík 990628 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0512
130= Martin HanákMartin Hanák 020502 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0512
134 Matěj KuncMatěj Kunc 990708 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0504
135 Nick NewiakNick Newiak 010202 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0490
136= Matěj BínaMatěj Bína 020922 SPŠ Tábor{8} 0480
136= Jiří KuciakJiří Kuciak 011116 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0480
136= Vítek LukavecVítek Lukavec 990529 Gymnázium Chomutov{8} 0480
139= Jaroslav VitákJaroslav Viták 020714 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0463
139= Tomáš JungvirtTomáš Jungvirt 000911 Gymnázium Chomutov{8} 0463
141 Marek ArbeitMarek Arbeit 000215 Gymnázium Šumperk{8} 0449
142 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK 020516 SPŠ Trutnov{8} 0404
143 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0386
144= Ondřej VojtaOndřej Vojta 020929 SPŠ Tábor{8} 0000
144= Martin HaladaMartin Halada 000216 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0000
144= Daniel MazurDaniel Mazur 020815 SPŠ Tábor{8} 0000
144= David RybaDavid Ryba 181206 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0000
144= Filip AdámekFilip Adámek 010603 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0000
144= Jan ŠvábJan Šváb 020512 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0000
144= Adam BlažekAdam Blažek 021106 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0000
144= Tomáš Eliot SojkaTomáš Eliot Sojka 020924 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0000
144= Jan VorelJan Vorel 000930 Gymnázium Postupická{8} 0000
Celkem 152 závodníků
-
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 020527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 3056
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 000504 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 2879
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 990507 Gymnázium Šumperk{8} 2817
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 010430 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 2740
5 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 030424 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 2597
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 030603 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 2596
7 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 020129 Gymnázium Třebíč{8} 2507
8 Anna VánišováAnna Vánišová 010513 G a SOŠPg Čáslav{8} 2495
9 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 010404 Gymnázium Břeclav{8} 2395
10 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 010915 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 2381
11 Karolína MagerováKarolína Magerová 020210 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 2311
12 Maria CukerováMaria Cukerová 010718 Gymnázium Nad Štolou{8} 1990
13 Amálie NovákováAmálie Nováková 010210 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1669
14= Laura TrávníkováLaura Trávníková 020914 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 1662
14= Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 020311 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1662
16 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 Gymnázium Chomutov{8} 1593
17 Věra HolubářováVěra Holubářová 000604 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 1566
18 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 011109 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1544
19 Kristýna KorelováKristýna Korelová 010927 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1534
20 Anna KorbováAnna Korbová 011205 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 1529
21 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 010827 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1498
22 Marie SchubertováMarie Schubertová 011021 Gymnázium Šumperk{8} 1461
23 Jitka NovosadováJitka Novosadová 021027 G a SOŠPg Čáslav{8} 1457
24 Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová 030701 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 1456
25 Julie ČervinkováJulie Červinková 011021 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 1454
26 Adéla HlucháAdéla Hluchá 010710 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 1443
27 Anna KozlováAnna Kozlová 010912 G a SOŠPg Čáslav{8} 1409
28 Nikola HerzováNikola Herzová 010714 Gymnázium Břeclav{8} 1387
29 Adriana HýskováAdriana Hýsková 021220 Gymnázium Chomutov{8} 1364
30 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010922 Gymnázium Nad Štolou{8} 1324
31 Leona VargováLeona Vargová 991217 Gymnázium Břeclav{8} 1314
32 Anna BravencováAnna Bravencová 010209 Gymnázium Břeclav{8} 1310
33 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 020219 Gymnázium Chomutov{8} 1298
34 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 010515 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 1290
35 Denisa KrižanováDenisa Križanová 010523 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 1277
36 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 010827 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1273
37 Vendula PřibylováVendula Přibylová 000502 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1262
38 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 020913 Gymnázium Třebíč{8} 1243
39 Tereza SupováTereza Supová 020307 Gymnázium Nad Štolou{8} 1231
40 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 991023 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 1230
41 Haasová SimonaHaasová Simona 000722 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1215
42 Nela JandurováNela Jandurová 020331 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 1199
43 Karolína BarešováKarolína Barešová 991208 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1184
44 Dalia ŽurDalia Žur 030325 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 1178
45 Tereza BeranováTereza Beranová 990824 G a SOŠPg Čáslav{8} 1154
46 Eliška PoborskáEliška Poborská 030527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 1138
47 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 020503 Gymnázium Třebíč{8} 1136
48 Barbora BradováBarbora Bradová 000723 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 1124
49 Barbora HájkováBarbora Hájková 010119 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 1093
50 Hana ZápotockáHana Zápotocká 000301 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 1082
51 Eliška HodkováEliška Hodková 000504 Gymnázium Chomutov{8} 1057
52 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 020803 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 1042
53 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková 020114 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 1035
54 Nikola SojkováNikola Sojková 000327 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 1011
55 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 030624 G a SOŠPg Čáslav{8} 0996
56 Kateřina FialováKateřina Fialová 000526 Gymnázium Nad Štolou{8} 0961
57 Karolína MyškováKarolína Myšková 030527 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 0952
58 Dominika KubešováDominika Kubešová 990922 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0937
59 Karolína ŘádkováKarolína Řádková 011125 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0900
60 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová 030620 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0886
61 Anežka VychodilováAnežka Vychodilová 030715 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0881
62 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 0796
63 Monika KopeckáMonika Kopecká 000922 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0783
64 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 010307 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0781
65 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 020322 Gymnázium Třebíč{8} 0775
66 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 011116 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0770
67 Barbora MatějkováBarbora Matějková 011119 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 0757
68 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 030524 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 0748
69 Hana TrundováHana Trundová 990507 Gymnázium Šumperk{8} 0741
70 Martina DrásalováMartina Drásalová 011113 Gymnázium Šumperk{8} 0738
71 Tereza SvobodováTereza Svobodová 000121 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0736
72 Nela NetoličkováNela Netoličková 001104 Gymnázium Třebíč{8} 0705
73 Tereza CibikováTereza Cibiková 020115 Gymnázium Nad Štolou{8} 0701
74 Adéla RoučkováAdéla Roučková 001120 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 0698
75 Barbora PatočkováBarbora Patočková 991004 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 0689
76 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 010223 Gymnázium Nad Štolou{8} 0688
77 Markéta MičkováMarkéta Mičková 000329 G a SOŠPg Čáslav{8} 0676
78 Alexandra De SousaAlexandra De Sousa 991225 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0661
79 Tereza SimonováTereza Simonová 030323 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 0657
80 Simona JonášováSimona Jonášová 010805 Gymnázium Třebíč{8} 0645
81 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 990915 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0640
82 Nikola ProcházkováNikola Procházková 020101 Gymnázium Třebíč{8} 0630
83 Karolína KoulováKarolína Koulová 030726 Gymnázium Břeclav{8} 0629
84 Hana HybáškováHana Hybášková 030703 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 0628
85 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 020909 Gymnázium Chomutov{8} 0615
86 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 020203 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0608
87= Barbora HložkováBarbora Hložková 000916 Gymnázium Nad Štolou{8} 0599
87= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 030817 Gymnázium Chomutov{8} 0599
87= Smidová DominikaSmidová Dominika 010623 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0599
87= Barbora LánskáBarbora Lánská 020207 Gymnázium Nad Štolou{8} 0599
91 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková 010222 Gymnázium Chomutov{8} 0597
92= Tereza ZemánkováTereza Zemánková 020607 Gymnázium Břeclav{8} 0592
92= Michaela FarováMichaela Farová 000412 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0592
94 Pavla BasíkováPavla Basíková 020820 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0589
95 Anna DrábováAnna Drábová 010217 Gymnázium Chomutov{8} 0584
96 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 011125 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 0576
97 Ingrid TillmanIngrid Tillman 000111 G a SOŠPg Čáslav{8} 0563
98= Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová 011031 Gymnázium Šumperk{8} 0555
98= Barbora LuckáBarbora Lucká 010326 Gymnázium Břeclav{8} 0555
100 Tereza StaňkováTereza Staňková 000524 Gymnázium Šumperk{8} 0550
101 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 010313 Gymnázium Třebíč{8} 0549
102 Eva ChludováEva Chludová 011107 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 0526
103= Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 020324 Gymnázium Šumperk{8} 0518
103= Tereza ForstováTereza Forstová 010428 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0518
105= Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 011113 Gymnázium Šumperk{8} 0512
105= Anna GerberováAnna Gerberová 011110 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0512
107 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 030406 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0511
108 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 011125 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 0507
109 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 020210 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0506
110 Sabina StrachováSabina Strachová 030121 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0502
111 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 010422 Gymnázium Nad Štolou{8} 0499
112 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 010320 Gymnázium Šumperk{8} 0495
113 Sára PoprováSára Poprová 020911 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 0489
114 Štěpánka KlackováŠtěpánka Klacková 000424 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 0485
115 Eliška KolečkářováEliška Kolečkářová 020510 Gymnázium Břeclav{8} 0473
116= Adéla KývalováAdéla Kývalová 020326 Gymnázium Třebíč{8} 0470
116= Nikola RejlkováNikola Rejlková 030318 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0470
118 Lucie DroznováLucie Droznová 020318 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 0464
119 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 991221 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0459
120 Simona HrachovskáSimona Hrachovská 010204 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 0458
121 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 001207 Gymnázium Chomutov{8} 0440
122= Lucie ŠikováLucie Šiková 030520 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0429
122= Veronika SoukupováVeronika Soukupová 030501 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 0429
124 Bára StoklasováBára Stoklasová 020522 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0425
125= Adéla ČernáAdéla Černá 030607 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0421
125= Simona KotrláSimona Kotrlá 010915 Gymnázium Šumperk{8} 0421
127 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 001210 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 0406
128 Kateřina TulkováKateřina Tulková 000721 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 0396
129 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 020514 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0391
130 Eliška DrahošováEliška Drahošová 001002 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0389
131 Lenka KejzarováLenka Kejzarová 000915 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0385
132= Radka PěknáRadka Pěkná 030407 Gymnázium Chomutov{8} 0384
132= Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 011018 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0384
134 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 020421 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0350
135= Kristýna ZáhorováKristýna Záhorová 011119 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 0000
135= Halina KočováHalina Kočová 020410 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 0000
135= Zuzana VastlováZuzana Vastlová 030417 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0000
135= Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 030510 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0000
135= Kristýna LegdanováKristýna Legdanová 010601 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0000
135= Anna HrdinováAnna Hrdinová 030203 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 0000
135= Anna SvobodováAnna Svobodová 010503 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0000
135= Lenka NálevkováLenka Nálevková 030416 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0000
135= Hana HyklováHana Hyklová 011024 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0000
135= Hana DočekalováHana Dočekalová 010429 G a SOŠPg Čáslav{8} 0000
135= Kateřina HájkováKateřina Hájková 020421 Gymnázium Šumperk{8} 0000
135= Eliška ŘíhováEliška Říhová 021129 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0000
Celkem 146 závodníků
-
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 2947
2 Gymnázium Šumperk{8} 2838
3 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 2746
4 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 2734
5 SPŠ Tábor{8} 2714
6 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 2688
7 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 2676
8 Gymnázium Břeclav{8} 2547
9 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1938
10 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1909
11 Gymnázium Postupická{8} 1893
12 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1810
13 Gymnázium Chomutov{8} 1742
14 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1718
15 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1601
16 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 1576
17 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1565
18 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1528
19 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1506
20 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1462
21 Gymnázium Chomutov{8} 1422
22 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 1398
23 Gymnázium Chomutov{8} 1392
24 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1378
25 Gymnázium Postupická{8} 1353
26 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1338
27 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1335
28 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1327
28 Gymnázium Postupická{8} 1327
30 Gymnázium Břeclav{8} 1317
31 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1300
32 SPŠ Tábor{8} 1295
33 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1276
34 Gymnázium Břeclav{8} 1263
35 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1244
36 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1239
37 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1229
38 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 1225
39 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 1206
40 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1198
41 SPŠ Trutnov{8} 1178
42 Gymnázium Šumperk{8} 1171
42 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1171
44 SPŠ Trutnov{8} 1170
45 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1152
46 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1149
47 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1141
48 Gymnázium Chomutov{8} 1137
48 Gymnázium Postupická{8} 1137
50 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1126
50 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1126
52 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1121
53 SPŠ Trutnov{8} 1109
53 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1109
55 Gymnázium Postupická{8} 1081
56 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1075
57 Gymnázium Břeclav{8} 1046
58 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1015
59 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 979
60 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 866
61 Gymnázium Šumperk{8} 820
62 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 814
63 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 795
64 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 776
65 SPŠ Tábor{8} 772
66 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 762
67 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 759
68 Gymnázium Šumperk{8} 755
68 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 755
70 Gymnázium Šumperk{8} 743
71 SPŠ Trutnov{8} 739
72 Gymnázium Postupická{8} 736
73 Gymnázium Šumperk{8} 730
74 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 714
75 SPŠ Tábor{8} 700
76 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 695
77 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 688
78 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 684
79 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 683
80 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 682
81 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 681
82 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 679
83 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 673
84 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 660
85 Gymnázium Břeclav{8} 659
86 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 654
87 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 650
88 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 646
88 SPŠ Tábor{8} 646
90 SPŠ Trutnov{8} 644
91 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 637
92 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 636
93 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 634
93 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 634
95 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 631
96 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 626
96 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 626
98 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 618
99 Gymnázium Šumperk{8} 617
99 SPŠ Tábor{8} 617
101 Gymnázium Šumperk{8} 616
102 SPŠ Tábor{8} 612
103 Gymnázium Břeclav{8} 608
104 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 596
105 SPŠ Trutnov{8} 589
106 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 586
107 SPŠ Tábor{8} 582
108 Gymnázium Chomutov{8} 575
109 SPŠ Trutnov{8} 574
109 Gymnázium Postupická{8} 574
111 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 561
112 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 559
113 Gymnázium Chomutov{8} 556
114 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 552
115 SPŠ Trutnov{8} 549
116 Gymnázium Postupická{8} 547
117 SPŠ Trutnov{8} 546
118 Gymnázium Břeclav{8} 544
118 Gymnázium Šumperk{8} 544
118 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 544
118 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 544
122 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 543
123 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 542
124 Gymnázium Chomutov{8} 536
125 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 533
126 SPŠ Trutnov{8} 525
127 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 524
128 SPŠ Tábor{8} 521
128 Gymnázium Břeclav{8} 521
130 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 512
130 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 512
130 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 512
130 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 512
134 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 504
135 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 490
136 SPŠ Tábor{8} 480
136 Gymnázium Chomutov{8} 480
136 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 480
139 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 463
139 Gymnázium Chomutov{8} 463
141 Gymnázium Šumperk{8} 449
142 SPŠ Trutnov{8} 404
143 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 386
144