Zpět

 / Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 06.95 900.00
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 3 07.05 865.00
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 07.15 830.00
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 2 07.21 809.00
5 David DrštičkaDavid Drštička 00 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.30 779.00
6 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 7 07.33 769.00
7 Ondřej MachátOndřej Machát 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 07.48 719.00
8 Jan ŠvábJan Šváb 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 8 07.69 653.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 07.17 823.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 07.23 802.00
3 Jan UllmannJan Ullmann 00 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 3 07.25 796.00
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1 07.32 772.00
5 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 7 07.35 762.00
6 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 07.37 755.00
7 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 07.37 755.00
8 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8 07.68 656.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 07.43 736.00
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.46 726.00
3 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 3 07.49 716.00
4 Josef MašekJosef Mašek 99 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 7 07.56 694.00
5 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1 07.59 684.00
6 Jakub PavlíkJakub Pavlík 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.62 675.00
7 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 8 07.80 619.00
Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 07.36 759.00
2 Ondřej KiszaOndřej Kisza 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 07.48 719.00
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 07.54 700.00
4 Daniel JurášDaniel Juráš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.58 687.00
5 David DvořákDavid Dvořák 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 7 07.59 684.00
6 Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum 01 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 8 07.60 681.00
7 Radim PlškoRadim Plško 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.66 662.00
8 Filip AdámekFilip Adámek 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.92 583.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.45 729.00
2 Josef TerčJosef Terč 03 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 4 07.62 675.00
3 Tomáš Eliot SojkaTomáš Eliot Sojka 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 07.64 668.00
4 Jaroslav VitákJaroslav Viták 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 07.69 653.00
5 Jiří BeránekJiří Beránek 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 07.71 646.00
6 Pavel ŠvecPavel Švec 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 6 07.74 637.00
7 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1 07.83 610.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PaušDominik Pauš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.71 646.00
2 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 6 07.75 634.00
3 JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK 00 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 07.77 628.00
4 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4 07.80 619.00
5 Jan VorelJan Vorel 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 08.41 447.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 06.95 900.00
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 3 07.05 865.00
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 07.15 830.00
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 07.17 823.00
5 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 2 07.21 809.00
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 07.23 802.00
7 Jan UllmannJan Ullmann 00 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 3 07.25 796.00
8 David DrštičkaDavid Drštička 00 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.30 779.00
9 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1 07.32 772.00
10 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 7 07.33 769.00
11 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 7 07.35 762.00
12 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 07.36 759.00
13 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 07.37 755.00
13 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 07.37 755.00
15 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 07.43 736.00
16 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.45 729.00
17 Dominik HerlesDominik Herles 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.46 726.00
18 Ondřej MachátOndřej Machát 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 07.48 719.00
18 Ondřej KiszaOndřej Kisza 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 07.48 719.00
20 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 3 07.49 716.00
21 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 07.54 700.00
22 Josef MašekJosef Mašek 99 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 7 07.56 694.00
23 Daniel JurášDaniel Juráš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.58 687.00
24 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1 07.59 684.00
24 David DvořákDavid Dvořák 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 7 07.59 684.00
26 Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum 01 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 8 07.60 681.00
27 Jakub PavlíkJakub Pavlík 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.62 675.00
27 Josef TerčJosef Terč 03 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 4 07.62 675.00
29 Tomáš Eliot SojkaTomáš Eliot Sojka 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 07.64 668.00
30 Radim PlškoRadim Plško 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.66 662.00
31 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8 07.68 656.00
32 Jan ŠvábJan Šváb 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 8 07.69 653.00
32 Jaroslav VitákJaroslav Viták 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 07.69 653.00
34 Jiří BeránekJiří Beránek 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 07.71 646.00
34 Dominik PaušDominik Pauš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.71 646.00
36 Pavel ŠvecPavel Švec 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 6 07.74 637.00
37 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 6 07.75 634.00
38 JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK 00 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 07.77 628.00
39 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 8 07.80 619.00
39 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4 07.80 619.00
41 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1 07.83 610.00
42 Filip AdámekFilip Adámek 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.92 583.00
43 Jan VorelJan Vorel 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 08.41 447.00
Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 07.96 860.00
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 07.97 857.00
3 Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 07.97 857.00
4 Nikola HerzováNikola Herzová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 08.06 830.00
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 8 08.08 824.00
6 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 08.24 776.00
7 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7 08.27 767.00
8 Dalia ŽurDalia Žur 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 5 08.38 735.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.08 824.00
2 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.36 741.00
3 Tereza BeranováTereza Beranová 99 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 08.42 723.00
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.49 704.00
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 08.56 684.00
6 Barbora BradováBarbora Bradová 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 08.64 662.00
7 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.70 645.00
8 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 8 08.84 608.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 08.18 794.00
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 3 08.27 767.00
3 Maria CukerováMaria Cukerová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 6 08.47 709.00
4 Haasová SimonaHaasová Simona 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.50 701.00
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 08.52 695.00
6 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 08.55 687.00
7 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 7 08.59 676.00
8 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 8 08.71 643.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 08.46 712.00
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 08.56 684.00
3 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 7 08.57 681.00
4 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 08.64 662.00
5 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.66 656.00
6 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 08.70 645.00
7 Hana DočekalováHana Dočekalová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 8 08.74 635.00
8 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.77 626.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1 08.38 735.00
2 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.51 698.00
3 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 08.59 676.00
4 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.72 640.00
5 Nela JandurováNela Jandurová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 7 08.72 640.00
6 Karolína MyškováKarolína Myšková 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 08.73 637.00
7 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 08.91 589.00
8 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 6 09.11 538.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HyklováHana Hyklová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.80 618.00
2 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.86 603.00
3 Lenka NálevkováLenka Nálevková 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 08.93 584.00
4 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 09.07 548.00
5 Kateřina TulkováKateřina Tulková 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1 09.12 536.00
6 Michaela FarováMichaela Farová 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 09.18 521.00
7 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 09.24 506.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 07.96 860.00
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 07.97 857.00
2 Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 07.97 857.00
4 Nikola HerzováNikola Herzová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 08.06 830.00
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 8 08.08 824.00
5 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.08 824.00
7 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 08.18 794.00
8 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 08.24 776.00
9 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7 08.27 767.00
9 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 3 08.27 767.00
11 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.36 741.00
12 Dalia ŽurDalia Žur 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 5 08.38 735.00
12 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1 08.38 735.00
14 Tereza BeranováTereza Beranová 99 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 08.42 723.00
15 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 08.46 712.00
16 Maria CukerováMaria Cukerová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 6 08.47 709.00
17 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.49 704.00
18 Haasová SimonaHaasová Simona 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.50 701.00
19 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.51 698.00
20 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 08.52 695.00
21 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 08.55 687.00
22 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 08.56 684.00
22 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 08.56 684.00
24 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 7 08.57 681.00
25 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 7 08.59 676.00
25 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 08.59 676.00
27 Barbora BradováBarbora Bradová 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 08.64 662.00
27 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 08.64 662.00
29 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.66 656.00
30 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.70 645.00
30 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 08.70 645.00
32 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 8 08.71 643.00
33 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.72 640.00
33 Nela JandurováNela Jandurová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 7 08.72 640.00
35 Karolína MyškováKarolína Myšková 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 08.73 637.00
36 Hana DočekalováHana Dočekalová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 8 08.74 635.00
37 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.77 626.00
38 Hana HyklováHana Hyklová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.80 618.00
39 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 8 08.84 608.00
40 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.86 603.00
41 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 08.91 589.00
42 Lenka NálevkováLenka Nálevková 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 08.93 584.00
43 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 09.07 548.00
44 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 6 09.11 538.00
45 Kateřina TulkováKateřina Tulková 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1 09.12 536.00
46 Michaela FarováMichaela Farová 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 09.18 521.00
47 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 09.24 506.00

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 25.62 831.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 25.85 810.00
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 25.98 799.00
4 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 27.73 652.00
5 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 4 28.46 595.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 26.10 788.00
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 26.13 786.00
3 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 26.34 768.00
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 26.45 758.00
5 Nela JandurováNela Jandurová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2 28.93 559.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 26.30 771.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 26.56 749.00
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 5 27.07 706.00
4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 27.76 650.00
5 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 28.53 590.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 11.12.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 25.86 809.00
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 26.32 769.00
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 26.57 748.00
4 Tereza SupováTereza Supová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 27.00 712.00
5 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 28.87 564.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 11.12.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 4 26.24 776.00
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 27.21 694.00
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 27.33 685.00
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 27.89 640.00
5 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 28.45 596.00
6 Sára PoprováSára Poprová 02 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1 29.90 489.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 11.12.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 27.78 648.00
2 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 28.02 629.00
3 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 28.49 593.00
4 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1 28.50 592.00
5 Leona VargováLeona Vargová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3 29.24 537.00
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 29.89 490.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 25.62 831.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 25.85 810.00
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 25.86 809.00
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 25.98 799.00
5 Anna KorbováAnna Korbová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 26.10 788.00
6 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 26.13 786.00
7 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 4 26.24 776.00
8 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 26.30 771.00
9 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 26.32 769.00
10 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 26.34 768.00
11 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 26.45 758.00
12 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 26.56 749.00
13 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 26.57 748.00
14 Tereza SupováTereza Supová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 27.00 712.00
15 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 5 27.07 706.00
16 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 27.21 694.00
17 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 27.33 685.00
18 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 27.73 652.00
19 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 27.76 650.00
20 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 27.78 648.00
21 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 27.89 640.00
22 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 28.02 629.00
23 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 28.45 596.00
24 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 4 28.46 595.00
25 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 28.49 593.00
26 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1 28.50 592.00
27 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 28.53 590.00
28 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 28.87 564.00
29 Nela JandurováNela Jandurová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2 28.93 559.00
30 Leona VargováLeona Vargová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3 29.24 537.00
31 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 29.89 490.00
32 Sára PoprováSára Poprová 02 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1 29.90 489.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 49.42 842.00
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 49.68 829.00
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 50.62 786.00
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 51.96 726.00
5 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 55.83 566.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 5 49.17 853.00
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 51.11 764.00
3 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 51.37 753.00
4 Antonín WijasAntonín Wijas 01 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 3 51.37 753.00
5 MATĚJ STRNADMATĚJ STRNAD 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 2 56.33 546.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 5 51.42 750.00
2 Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 51.87 730.00
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 51.97 726.00
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 53.65 654.00
5 DANIEL ČERMÁKDANIEL ČERMÁK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 2 56.89 525.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 11.12.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 52.44 706.00
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 52.66 696.00
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 52.76 692.00
4 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 53.00 682.00
5 Jan KopečekJan Kopeček 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 2 56.92 524.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 11.12.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 René SasynRené Sasyn 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 3 53.97 641.00
2 Michal PokornýMichal Pokorný 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 2 54.24 630.00
3 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 54.78 608.00
4 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 55.17 592.00
5 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 55.57 576.00
6 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 1 56.95 523.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 11.12.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HaladaMartin Halada 02 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1 53.52 660.00
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 53.56 658.00
3 Jakub FaistuerJakub Faistuer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 6 54.32 626.00
4 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 18 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 3 54.62 614.00
5 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 54.98 600.00
6 Jakub RandusJakub Randus 02 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 4 55.21 590.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 5 49.17 853.00
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 49.42 842.00
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 49.68 829.00
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 50.62 786.00
5 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 51.11 764.00
6 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 51.37 753.00
6 Antonín WijasAntonín Wijas 01 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 3 51.37 753.00
8 Jan UllmannJan Ullmann 00 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 5 51.42 750.00
9 Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 51.87 730.00
10 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 51.96 726.00
11 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 51.97 726.00
12 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 52.44 706.00
13 Dominik HerlesDominik Herles 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 52.66 696.00
14 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 52.76 692.00
15 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 53.00 682.00
16 Martin HaladaMartin Halada 02 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1 53.52 660.00
17 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 53.56 658.00
18 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 53.65 654.00
19 René SasynRené Sasyn 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 3 53.97 641.00
20 Michal PokornýMichal Pokorný 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 2 54.24 630.00
21 Jakub FaistuerJakub Faistuer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 6 54.32 626.00
22 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 18 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 3 54.62 614.00
23 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 54.78 608.00
24 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 54.98 600.00
25 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 55.17 592.00
26 Jakub RandusJakub Randus 02 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 4 55.21 590.00
27 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 55.57 576.00
28 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 55.83 566.00
29 MATĚJ STRNADMATĚJ STRNAD 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 2 56.33 546.00
30 DANIEL ČERMÁKDANIEL ČERMÁK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 2 56.89 525.00
31 Jan KopečekJan Kopeček 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 2 56.92 524.00
32 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 1 56.95 523.00

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 2:18.16 849.00
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 2:18.18 848.00
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 8 2:21.41 804.00
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 2:22.33 792.00
5 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 9 2:23.65 775.00
6 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 11 2:24.00 770.00
7 Anna KorbováAnna Korbová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 2:26.25 741.00
8 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 2:26.33 740.00
9 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 2:26.42 738.00
10 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 10 2:30.40 688.00
11 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 2:45.52 511.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 2:26.61 736.00
2 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 2:28.58 711.00
3 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 2:29.35 701.00
4 Alexandra De SousaAlexandra De Sousa 99 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 2:32.61 661.00
5 Tereza SimonováTereza Simonová 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 4 2:32.89 657.00
6 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 2:35.09 630.00
7 Karolína KoulováKarolína Koulová 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 2:35.17 629.00
8 Hana HybáškováHana Hybášková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 8 2:35.26 628.00
9 Hana ZápotockáHana Zápotocká 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 2:36.95 608.00
10 Anna DrábováAnna Drábová 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 11 2:39.07 584.00
11 Eva ChludováEva Chludová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 10 2:44.13 526.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 2:30.56 686.00
2 Ingrid TillmanIngrid Tillman 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2 2:40.82 563.00
3 Anna GerberováAnna Gerberová 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 2:45.41 512.00
4 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 2:46.37 502.00
5 Štěpánka KlackováŠtěpánka Klacková 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 2:47.94 485.00
6 Eliška KolečkářováEliška Kolečkářová 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 2:49.12 473.00
7 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 10 2:52.33 440.00
8 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 2:53.37 429.00
9 Barbora MatějkováBarbora Matějková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 6 2:55.65 407.00
10 Adéla RoučkováAdéla Roučková 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 3:11.07 269.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 2:18.16 849.00
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 2:18.18 848.00
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 8 2:21.41 804.00
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 2:22.33 792.00
5 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 9 2:23.65 775.00
6 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 11 2:24.00 770.00
7 Anna KorbováAnna Korbová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 2:26.25 741.00
8 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 2:26.33 740.00
9 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 2:26.42 738.00
10 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 2:26.61 736.00
11 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 2:28.58 711.00
12 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 2:29.35 701.00
13 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 10 2:30.40 688.00
14 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 2:30.56 686.00
15 Alexandra De SousaAlexandra De Sousa 99 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 2:32.61 661.00
16 Tereza SimonováTereza Simonová 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 4 2:32.89 657.00
17 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 2:35.09 630.00
18 Karolína KoulováKarolína Koulová 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 2:35.17 629.00
19 Hana HybáškováHana Hybášková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 8 2:35.26 628.00
20 Hana ZápotockáHana Zápotocká 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 2:36.95 608.00
21 Anna DrábováAnna Drábová 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 11 2:39.07 584.00
22 Ingrid TillmanIngrid Tillman 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2 2:40.82 563.00
23 Eva ChludováEva Chludová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 10 2:44.13 526.00
24 Anna GerberováAnna Gerberová 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 2:45.41 512.00
25 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 2:45.52 511.00
26 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 2:46.37 502.00
27 Štěpánka KlackováŠtěpánka Klacková 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 2:47.94 485.00
28 Eliška KolečkářováEliška Kolečkářová 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 2:49.12 473.00
29 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 10 2:52.33 440.00
30 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 2:53.37 429.00
31 Barbora MatějkováBarbora Matějková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 6 2:55.65 407.00
32 Adéla RoučkováAdéla Roučková 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 3:11.07 269.00

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 4:02.38 936.00
2 René SasynRené Sasyn 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 2 4:02.46 935.00
3 Sebastian FilipekSebastian Filipek 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 4:12.08 866.00
4 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 4:18.77 820.00
5 David MartínekDavid Martínek 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 4:22.41 795.00
6 Vít HorčičkaVít Horčička 99 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 10 4:25.27 776.00
7 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 11 4:27.37 762.00
8 Jan RistovskýJan Ristovský 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7 4:30.30 743.00
9 MATYÁŠ WINTERMATYÁŠ WINTER 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 8 4:30.87 739.00
10 Dan PavlovecDan Pavlovec 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 4:38.73 688.00
11 Matěj KristoňMatěj Kristoň 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 4:43.48 659.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš KřížTomáš Kříž 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 4:19.61 814.00
2 Michal MacháčekMichal Macháček 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 4:25.83 772.00
3 Michal ProvodMichal Provod 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 7 4:34.04 718.00
4 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 4:34.65 714.00
5 Aleš KočíAleš Kočí 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 9 4:41.23 673.00
6 Václav ŠkodaVáclav Škoda 02 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 4:44.94 650.00
7 Jakub PavlíkJakub Pavlík 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 4:46.23 642.00
8 Jakub VětrovskýJakub Větrovský 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 4:47.51 634.00
9 Tomáš KuncTomáš Kunc 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 10 4:47.52 634.00
10 Petr LillPetr Lill 02 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 8 4:48.00 631.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik NovákPatrik Novák 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 4:37.68 695.00
2 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 4:39.88 681.00
3 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 11 4:46.99 637.00
4 Martin AdamecMartin Adamec 01 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1 4:48.85 626.00
5 Jan PetrekJan Petrek 99 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 4:48.99 625.00
6 Vojtěch VáchaVojtěch Vácha 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4 4:50.33 617.00
7 David BrezinaDavid Brezina 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 8 4:57.62 574.00
8 Adam NovotnýAdam Novotný 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 7 5:00.66 556.00
9 Tomáš KenisTomáš Kenis 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 9 5:01.81 549.00
10 Jakub RandusJakub Randus 02 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 10 5:02.23 547.00
11 Nick NewiakNick Newiak 01 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 6 5:12.44 490.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 4:02.38 936.00
2 René SasynRené Sasyn 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 2 4:02.46 935.00
3 Sebastian FilipekSebastian Filipek 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 4:12.08 866.00
4 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 4:18.77 820.00
5 Tomáš KřížTomáš Kříž 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 4:19.61 814.00
6 David MartínekDavid Martínek 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 4:22.41 795.00
7 Vít HorčičkaVít Horčička 99 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 10 4:25.27 776.00
8 Michal MacháčekMichal Macháček 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 4:25.83 772.00
9 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 11 4:27.37 762.00
10 Jan RistovskýJan Ristovský 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7 4:30.30 743.00
11 MATYÁŠ WINTERMATYÁŠ WINTER 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 8 4:30.87 739.00
12 Michal ProvodMichal Provod 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 7 4:34.04 718.00
13 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 4:34.65 714.00
14 Patrik NovákPatrik Novák 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 4:37.68 695.00
15 Dan PavlovecDan Pavlovec 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 4:38.73 688.00
16 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 4:39.88 681.00
17 Aleš KočíAleš Kočí 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 9 4:41.23 673.00
18 Matěj KristoňMatěj Kristoň 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 4:43.48 659.00
19 Václav ŠkodaVáclav Škoda 02 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 4:44.94 650.00
20 Jakub PavlíkJakub Pavlík 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 4:46.23 642.00
21 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 11 4:46.99 637.00
22 Jakub VětrovskýJakub Větrovský 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 4:47.51 634.00
23 Tomáš KuncTomáš Kunc 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 10 4:47.52 634.00
24 Petr LillPetr Lill 02 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 8 4:48.00 631.00
25 Martin AdamecMartin Adamec 01 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1 4:48.85 626.00
26 Jan PetrekJan Petrek 99 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 4:48.99 625.00
27 Vojtěch VáchaVojtěch Vácha 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4 4:50.33 617.00
28 David BrezinaDavid Brezina 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 8 4:57.62 574.00
29 Adam NovotnýAdam Novotný 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 7 5:00.66 556.00
30 Tomáš KenisTomáš Kenis 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 9 5:01.81 549.00
31 Jakub RandusJakub Randus 02 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 10 5:02.23 547.00
32 Nick NewiakNick Newiak 01 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 6 5:12.44 490.00

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 1:32.41 1283.0
2 Pospíšil, Pospíšil, Dobeš, Šváb Pospíšil, Pospíšil, Dobeš, Šváb Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 1:32.83 1276.0
3 Mašek, Pokorný, Provod, Ličman Mašek, Pokorný, Provod, Ličman SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 5 1:34.74 1244.0
4 Martynek, Csikán, Kisza, Grycz Martynek, Csikán, Kisza, Grycz Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 4 1:35.72 1228.0
5 Bouřil, Viták, Dvořák, Hájek Bouřil, Viták, Dvořák, Hájek Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 1:36.85 1210.0
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Běhávka, Majerčák, Buráň, Zajíc Běhávka, Majerčák, Buráň, Zajíc Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 1:30.70 1311.0
2 Plško, Skřeček, Váverka, Drštička Plško, Skřeček, Váverka, Drštička Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 1:34.58 1247.0
3 Kleprlík, Sedlmayer, Faistuer, Jelínek Kleprlík, Sedlmayer, Faistuer, Jelínek SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 1:34.73 1244.0
4 Svoboda, Mazur, Blokeš, Macháček Svoboda, Mazur, Blokeš, Macháček SPŠ TáborSPŠ Tábor 5 1:37.62 1197.0
Ženka, Beránek, Ryba, Mareček Ženka, Beránek, Ryba, Mareček Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Spišjak, Jungvirt, Chloupek, Herles Spišjak, Jungvirt, Chloupek, Herles Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 1:35.37 1234.0
2 Petrjanoš, Juráš, Pavlík, Kostrhun Petrjanoš, Juráš, Pavlík, Kostrhun Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 1:36.62 1213.0
3 Rosenbaum, Komárek, Balšánek, Wooller Rosenbaum, Komárek, Balšánek, Wooller Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 3 1:36.73 1212.0
4 Ullmann, Terč, Halada, Blažek Ullmann, Terč, Halada, Blažek Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1 1:37.45 1200.0
5 Lenikus, Machát, Novák, Kříž Lenikus, Machát, Novák, Kříž Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 1:39.24 1171.0
6 Kaisr, STRNAD, ČERMÁK, HYNEK Kaisr, STRNAD, ČERMÁK, HYNEK SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 1:39.33 1170.0
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Běhávka, Majerčák, Buráň, Zajíc Běhávka, Majerčák, Buráň, Zajíc Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 1:30.70 1311.0
2 Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 1:32.41 1283.0
3 Pospíšil, Pospíšil, Dobeš, Šváb Pospíšil, Pospíšil, Dobeš, Šváb Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 1:32.83 1276.0
4 Plško, Skřeček, Váverka, Drštička Plško, Skřeček, Váverka, Drštička Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 1:34.58 1247.0
5 Kleprlík, Sedlmayer, Faistuer, Jelínek Kleprlík, Sedlmayer, Faistuer, Jelínek SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 1:34.73 1244.0
6 Mašek, Pokorný, Provod, Ličman Mašek, Pokorný, Provod, Ličman SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 5 1:34.74 1244.0
7 Spišjak, Jungvirt, Chloupek, Herles Spišjak, Jungvirt, Chloupek, Herles Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 1:35.37 1234.0
8 Martynek, Csikán, Kisza, Grycz Martynek, Csikán, Kisza, Grycz Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 4 1:35.72 1228.0
9 Petrjanoš, Juráš, Pavlík, Kostrhun Petrjanoš, Juráš, Pavlík, Kostrhun Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 1:36.62 1213.0
10 Rosenbaum, Komárek, Balšánek, Wooller Rosenbaum, Komárek, Balšánek, Wooller Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 3 1:36.73 1212.0
11 Bouřil, Viták, Dvořák, Hájek Bouřil, Viták, Dvořák, Hájek Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 1:36.85 1210.0
12 Ullmann, Terč, Halada, Blažek Ullmann, Terč, Halada, Blažek Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1 1:37.45 1200.0
13 Svoboda, Mazur, Blokeš, Macháček Svoboda, Mazur, Blokeš, Macháček SPŠ TáborSPŠ Tábor 5 1:37.62 1197.0
14 Lenikus, Machát, Novák, Kříž Lenikus, Machát, Novák, Kříž Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 1:39.24 1171.0
15 Kaisr, STRNAD, ČERMÁK, HYNEK Kaisr, STRNAD, ČERMÁK, HYNEK SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 1:39.33 1170.0
Ženka, Beránek, Ryba, Mareček Ženka, Beránek, Ryba, Mareček Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 DNF

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tamchynová, Nováková, Špániková, Ptáčková Tamchynová, Nováková, Špániková, Ptáčková Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 1:44.50 1371.0
2 Kišková, Hlaváčová, Zedníková, Dvořáková Kišková, Hlaváčová, Zedníková, Dvořáková Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 1:44.70 1368.0
3 Trávníková, Červinková, Sláčíková, Holubářová Trávníková, Červinková, Sláčíková, Holubářová Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 5 1:49.51 1286.0
4 Cukerová, Lánská, Čižinská, Supová Cukerová, Lánská, Čižinská, Supová Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 1:49.83 1281.0
5 Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 1:50.51 1269.0
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 4 1:47.58 1319.0
2 Ferenczeiová, Hýsková, Hodková, Čihařová Ferenczeiová, Hýsková, Hodková, Čihařová Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 1:48.80 1298.0
3 Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 1:50.09 1276.0
4 Machalcová, Zápotocká, Hyklová, Korbová Machalcová, Zápotocká, Hyklová, Korbová SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 3 1:50.55 1269.0
5 Magerová, Hluchá, Žur, Bačinová Magerová, Hluchá, Žur, Bačinová Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 1:54.00 1212.0
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koudelková, Nedvědová, Nedvědová, Korelová Koudelková, Nedvědová, Nedvědová, Korelová Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 1:50.80 1265.0
2 Kadavá, Poprová, Hájková, Bradová Kadavá, Poprová, Hájková, Bradová VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 4 1:53.59 1219.0
3 Menčíková, Myšková, Jandurová, Tulková Menčíková, Myšková, Jandurová, Tulková Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2 1:56.68 1169.0
4 Hanzalíková, Vargová, Lucká, Herzová Hanzalíková, Vargová, Lucká, Herzová Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 1:58.37 1142.0
5 Pivoňková, Přibylová, Simona, Tomanová Pivoňková, Přibylová, Simona, Tomanová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 2:02.84 1072.0
6 Kubešová, Svobodová, Říhová, Kopecká Kubešová, Svobodová, Říhová, Kopecká Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 3 2:11.91 937.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tamchynová, Nováková, Špániková, Ptáčková Tamchynová, Nováková, Špániková, Ptáčková Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 1:44.50 1371.0
2 Kišková, Hlaváčová, Zedníková, Dvořáková Kišková, Hlaváčová, Zedníková, Dvořáková Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 1:44.70 1368.0
3 Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 4 1:47.58 1319.0
4 Ferenczeiová, Hýsková, Hodková, Čihařová Ferenczeiová, Hýsková, Hodková, Čihařová Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 1:48.80 1298.0
5 Trávníková, Červinková, Sláčíková, Holubářová Trávníková, Červinková, Sláčíková, Holubářová Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 5 1:49.51 1286.0
6 Cukerová, Lánská, Čižinská, Supová Cukerová, Lánská, Čižinská, Supová Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 1:49.83 1281.0
7 Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 1:50.09 1276.0
8 Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 1:50.51 1269.0
9 Machalcová, Zápotocká, Hyklová, Korbová Machalcová, Zápotocká, Hyklová, Korbová SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 3 1:50.55 1269.0
10 Koudelková, Nedvědová, Nedvědová, Korelová Koudelková, Nedvědová, Nedvědová, Korelová Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 1:50.80 1265.0
11 Kadavá, Poprová, Hájková, Bradová Kadavá, Poprová, Hájková, Bradová VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 4 1:53.59 1219.0
12 Magerová, Hluchá, Žur, Bačinová Magerová, Hluchá, Žur, Bačinová Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 1:54.00 1212.0
13 Menčíková, Myšková, Jandurová, Tulková Menčíková, Myšková, Jandurová, Tulková Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2 1:56.68 1169.0
14 Hanzalíková, Vargová, Lucká, Herzová Hanzalíková, Vargová, Lucká, Herzová Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 1:58.37 1142.0
15 Pivoňková, Přibylová, Simona, Tomanová Pivoňková, Přibylová, Simona, Tomanová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 2:02.84 1072.0
16 Kubešová, Svobodová, Říhová, Kopecká Kubešová, Svobodová, Říhová, Kopecká Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 3 2:11.91 937.00

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.982.022.06 Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
99 32 2.06 -------oooooooxo 859.00
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
00 29 1.94 -------oxooxoxxoxxx 749.00
3 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
00 28 1.86 ----oooooxoxxx 679.00
4 David NovákDavid Novák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 26 1.86 ---oo-ooxxoxoxxx 679.00
5 Ondřej KiszaOndřej Kisza
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
00 25 1.86 ---oooooxoxxoxxx 679.00
6 Ondřej BuráňOndřej Buráň
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
03 23 1.82 ---ooxooooxxx 644.00
7 Jakub MarečekJakub Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 27 1.82 ----ooooxoxxx 644.00
8 MARTIN KUBEČEKMARTIN KUBEČEK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
99 24 1.82 ---ooxxooxoxoxxx 644.00
9 Jakub BalšánekJakub Balšánek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
00 19 1.70 ---o-oxxx 544.00
10 Adam NovákAdam Novák
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
02 11 1.70 --ooxooxxx 544.00
11 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 20 1.70 ---xoxooxxx 544.00
12 Michal PernickýMichal Pernický
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 18 1.70 ooxoxoxooxxx 544.00
13 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
03 12 1.70 ---ooxoxxx 544.00
14= Václav BednarskýVáclav Bednarský
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 22 1.70 ---xooxoxxx 544.00
14= Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 30 1.70 xoooooxoxxx 544.00
16 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
02 15 1.70 ---ooxxoxxx 544.00
17= Vojtěch JavorekVojtěch Javorek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
01 4 1.70 xoxooxooxxoxxx 544.00
17= Ondřej SurovecOndřej Surovec
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
02 16 1.70 ooxooxxoxxoxxx 544.00
19= Jan PetrekJan Petrek
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
99 6 1.66 oooooxxx 512.00
19= Pavel HorčičkaPavel Horčička
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 17 1.66 -ooooxxx 512.00
21 Petr BártaPetr Bárta
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
99 31 1.66 oooxooxxx 512.00
22 Petr FučíkPetr Fučík
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
99 8 1.66 oooxxooxxx 512.00
23 Matyáš KašparMatyáš Kašpar
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
00 9 1.66 ooooxoxxx 512.00
24 Josef HřibJosef Hřib
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 13 1.66 ooxooxoxxx 512.00
25= Martin HanákMartin Hanák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
02 3 1.66 ooxooxxoxxx 512.00
25= Matyáš NespalaMatyáš Nespala
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
00 10 1.66 ---xoxxoxxx 512.00
27= Michal ProvodMichal Provod
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
00 5 1.62 ooooxxx 480.00
27= Vítek LukavecVítek Lukavec
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
99 14 1.62 ooooxxx 480.00
29 Jiří KuciakJiří Kuciak
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
01 1 1.62 xooooxxx 480.00
30 David SkřečekDavid Skřeček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
02 2 1.62 oxooxoxxx 480.00
31 Matěj BínaMatěj Bína
SPŠ TáborSPŠ Tábor
02 7 1.62 oxooxxoxxx 480.00
32 Marek ArbeitMarek Arbeit
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 21 1.58 oooxxx 449.00
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 11.12.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80 Body
1 Anna BravencováAnna Bravencová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 32 1.72 --------oooooxxx 879.00
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 31 1.72 -------ooxoxoxxoxoxxx 879.00
3 Monika KopeckáMonika Kopecká
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
00 28 1.64 -----ooooooxxx 783.00
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 30 1.56 ----oooooxxx 689.00
5 Barbora PatočkováBarbora Patočková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
99 27 1.56 ---oooxooxxoxxx 689.00
6= Eliška HodkováEliška Hodková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 24 1.52 ---ooooo-xxx 644.00
6= Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 9 1.52 ----ooooxxx 644.00
8= Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
03 26 1.48 --oooooxxx 599.00
8= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 20 1.48 ---ooooxxx 599.00
8= Barbora HložkováBarbora Hložková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
00 29 1.48 ---oooox-xx 599.00
8= Barbora LánskáBarbora Lánská
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 17 1.48 ---oooox-xx 599.00
12 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 18 1.48 ---xooooxxx 599.00
13= Smidová DominikaSmidová Dominika
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 6 1.48 ---oooxoxxx 599.00
13= Anna KozlováAnna Kozlová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
01 23 1.48 -oooooxoxxx 599.00
15 Nikola SojkováNikola Sojková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
00 15 1.44 ooooooxxx 555.00
16 Barbora LuckáBarbora Lucká
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 21 1.44 --oxoxooxxx 555.00
17= Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
01 12 1.44 -oooxoxoxxx 555.00
17= Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
03 8 1.44 --ooxoxoxxx 555.00
19 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 19 1.44 --xooxoxoxxx 555.00
20 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 22 1.40 ----oxxx 512.00
21 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 25 1.40 --ooxoxxx 512.00
22 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 10 1.36 ooooxxx 470.00
23 Nikola RejlkováNikola Rejlková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
03 13 1.36 oxoxooxxx 470.00
24= Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
02 14 1.36 --oxoxxx 470.00
24= Karolína MagerováKarolína Magerová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 11 1.36 oooxoxxx 470.00
24= Anežka VychodilováAnežka Vychodilová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
03 4 1.36 oooxoxxx 470.00
27 Adéla KývalováAdéla Kývalová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 5 1.36 ooxoxxoxxx 470.00
28 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
01 16 1.32 xoooxxx 429.00
29 Adéla RoučkováAdéla Roučková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
00 2 1.32 xxoooxxx 429.00
30 Veronika SoukupováVeronika Soukupová
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
03 3 1.32 ooxoxxx 429.00
31 Eliška DrahošováEliška Drahošová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
00 7 1.28 oxoxxx 389.00
32 Barbora MatějkováBarbora Matějková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
01 1 1.24 xoxxx 350.00
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 11.12.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 32 6.77 6.766.776.736.770.00.00.0 760.00
2 Tomáš MartynekTomáš Martynek
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
01 27 6.42 5.306.056.426.420.00.00.0 679.00
3 David SkřečekDavid Skřeček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
02 23 6.25 5.916.126.256.250.00.00.0 641.00
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
00 29 6.22 6.22x5.936.220.00.00.0 635.00
5 Ondřej BuráňOndřej Buráň
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
03 31 6.21 5.746.21x6.210.00.00.0 632.00
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 28 6.19 5.906.106.196.190.00.00.0 628.00
7 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
99 25 6.12 6.125.946.056.120.00.00.0 613.00
8 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
00 30 6.08 xx6.086.080.00.00.0 604.00
9 Cyril ŽeravaCyril Žerava
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
03 17 6.00 5.546.005.736.000.00.00.0 587.00
10 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
99 14 5.98 5.925.985.965.980.00.00.0 582.00
11 Petr ŠvejdaPetr Švejda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
99 16 5.98 5.655.805.985.980.00.00.0 582.00
12 Daniel JurášDaniel Juráš
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 22 5.95 x5.95x5.950.00.00.0 576.00
13 Antonín WijasAntonín Wijas
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
01 2 5.94 5.945.89-5.940.00.00.0 574.00
14 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
00 20 5.88 5.605.765.885.880.00.00.0 561.00
15 Josef MašekJosef Mašek
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
18 9 5.87 5.515.875.765.870.00.00.0 559.00
16 David KřivánekDavid Křivánek
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 7 5.84 5.845.625.575.840.00.00.0 552.00
17 Josef TerčJosef Terč
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
03 12 5.83 5.835.575.715.830.00.00.0 550.00
18 Marek ŘehákMarek Řehák
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
01 19 5.82 5.675.825.525.820.00.00.0 548.00
19 Jan SmělíkJan Smělík
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
99 18 5.75 5.75x5.495.750.00.00.0 533.00
20 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 24 5.74 5.705.445.745.740.00.00.0 531.00
21 Ondřej MachátOndřej Machát
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
02 21 5.71 5.67x5.715.710.00.00.0 525.00
22 Pavel ŠvecPavel Švec
SPŠ TáborSPŠ Tábor
01 11 5.69 5.395.695.545.690.00.00.0 521.00
23 Michal PokornýMichal Pokorný
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
02 10 5.68 5.635.685.545.680.00.00.0 519.00
24= Jakub SpišjakJakub Spišjak
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 6 5.63 x5.63x5.630.00.00.0 508.00
24= Jakub MarečekJakub Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 26 5.63 5.63xx5.630.00.00.0 508.00
26 JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
00 5 5.50 x5.495.505.500.00.00.0 481.00
27 Vojtěch JavorekVojtěch Javorek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
01 15 5.45 5.244.885.455.450.00.00.0 471.00
28 Tomáš JungvirtTomáš Jungvirt
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 4 5.41 x5.415.395.410.00.00.0 463.00
29 Jaroslav VitákJaroslav Viták
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
02 13 5.41 5.315.165.415.410.00.00.0 463.00
30 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 8 5.32 5.285.325.235.320.00.00.0 445.00
31 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
02 1 5.11 5.114.844.995.110.00.00.0 404.00
32 Ondřej SladkýOndřej Sladký
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
03 3 5.02 4.384.795.025.020.00.00.0 386.00
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 31 5.72 5.365.72x5.720.00.00.0 765.00
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
03 32 5.40 5.295.405.095.400.00.00.0 671.00
3 Anna VánišováAnna Vánišová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
01 26 5.15 5.10x5.155.150.00.00.0 601.00
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 28 5.09 5.065.094.885.090.00.00.0 584.00
5 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
01 24 5.06 4.884.985.065.060.00.00.0 576.00
6 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
02 25 5.02 4.94x5.025.020.00.00.0 565.00
7 Nikola HerzováNikola Herzová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 30 4.99 4.994.994.984.990.00.00.0 557.00
8 Tereza SupováTereza Supová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 17 4.85 4.85x4.834.850.00.00.0 519.00
9 Haasová SimonaHaasová Simona
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 11 4.83 x4.614.834.830.00.00.0 514.00
10 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 15 4.76 4.284.304.764.760.00.00.0 495.00
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 1 4.75 4.754.564.494.750.00.00.0 492.00
12 Barbora HájkováBarbora Hájková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
01 23 4.72 4.394.724.564.720.00.00.0 485.00
13 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 27 4.72 xx4.724.720.00.00.0 485.00
14 Kateřina FialováKateřina Fialová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
00 19 4.69 4.694.554.434.690.00.00.0 477.00
15 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
99 29 4.62 4.594.474.624.620.00.00.0 459.00
16 Dalia ŽurDalia Žur
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
03 3 4.56 4.564.564.554.560.00.00.0 443.00
17 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 20 4.56 4.564.454.374.560.00.00.0 443.00
18 Tereza BeranováTereza Beranová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
99 13 4.51 4.514.094.374.510.00.00.0 431.00
19 Anna BravencováAnna Bravencová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 18 4.51 4.51xx4.510.00.00.0 431.00
20 Simona KotrláSimona Kotrlá
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 16 4.47 4.284.474.424.470.00.00.0 421.00
21 Eliška HodkováEliška Hodková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 9 4.44 4.434.274.444.440.00.00.0 413.00
22 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
00 14 4.41 4.364.414.334.410.00.00.0 406.00
23 Kateřina TulkováKateřina Tulková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
00 6 4.37 4.373.824.044.370.00.00.0 396.00
24 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
02 21 4.35 4.194.294.354.350.00.00.0 391.00
25 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 7 4.34 4.20x4.344.340.00.00.0 388.00
26 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 8 4.32 4.314.264.324.320.00.00.0 384.00
27 Radka PěknáRadka Pěkná
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 2 4.32 x4.323.604.320.00.00.0 384.00
28 Laura TrávníkováLaura Trávníková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
02 12 4.29 4.144.004.294.290.00.00.0 376.00
29 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
01 10 4.19 3.444.194.164.190.00.00.0 352.00
30 Kateřina TomanováKateřina Tomanová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 5 4.18 4.184.09x4.180.00.00.0 350.00
31 Karolína MyškováKarolína Myšková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
03 4 4.03 4.03x3.874.030.00.00.0 315.00
Pavla BasíkováPavla Basíková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
02 22 NM 0.00
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 11.12.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
00 32 14.03 14.03x13.7114.030.00.00.0 796.00
2 Leona VargováLeona Vargová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 31 13.75 13.5512.8113.7513.750.00.00.0 777.00
3 Nela NetoličkováNela Netoličková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
00 27 12.66 11.1512.6612.4112.660.00.00.0 705.00
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 29 11.36 11.3611.2510.8011.360.00.00.0 619.00
5 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 23 11.30 11.0711.3011.1711.300.00.00.0 615.00
6 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 30 11.20 10.6611.20x11.200.00.00.0 608.00
7 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 22 11.13 11.1309.7709.4711.130.00.00.0 604.00
8 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
01 24 11.03 10.5110.4811.0311.030.00.00.0 597.00
9 Michaela FarováMichaela Farová
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
00 28 10.96 10.6110.96x10.960.00.00.0 592.00
10 Anna VánišováAnna Vánišová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
01 21 10.70 09.1310.1810.7010.700.00.00.0 575.00
11 Karolína BarešováKarolína Barešová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
99 12 10.43 09.79x10.4310.430.00.00.0 558.00
12 Tereza StaňkováTereza Staňková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 26 10.32 10.1510.32x10.320.00.00.0 550.00
13 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
01 16 10.30 10.3010.1010.2610.300.00.00.0 549.00
14 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 20 10.30 09.5310.2210.3010.300.00.00.0 549.00
15 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 19 09.83 x09.83x09.830.00.00.0 518.00
16 Tereza ForstováTereza Forstová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 6 09.82 09.2309.2509.8209.820.00.00.0 518.00
17 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
01 11 09.65 09.6508.7209.0509.650.00.00.0 507.00
18 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
01 17 09.53 09.5307.9709.2609.530.00.00.0 499.00
19 Kateřina FialováKateřina Fialová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
00 14 09.31 09.1409.3109.3109.310.00.00.0 484.00
20 Hana ZápotockáHana Zápotocká
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
00 13 09.15 09.1408.8009.1509.150.00.00.0 474.00
21 Lucie DroznováLucie Droznová
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
02 15 09.00 08.6908.1209.0009.000.00.00.0 464.00
22 Barbora BradováBarbora Bradová
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
00 9 08.97 08.5508.8508.9708.970.00.00.0 462.00
23 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
01 25 08.90 08.5508.2208.9008.900.00.00.0 458.00
24 Nikola SojkováNikola Sojková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
00 8 08.88 08.8808.7608.4808.880.00.00.0 456.00
25 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
03 5 08.65 07.5108.1708.6508.650.00.00.0 441.00
26 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
01 1 08.57 08.1108.5708.2708.570.00.00.0 436.00
27 Eliška PoborskáEliška Poborská
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
03 3 08.42 08.4207.5907.3008.420.00.00.0 427.00
28 Bára StoklasováBára Stoklasová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 4 08.40 08.40x08.1208.400.00.00.0 425.00
29 Adéla ČernáAdéla Černá
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
03 18 08.34 x08.3008.3408.340.00.00.0 421.00
30 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 7 08.26 08.0108.0308.2608.260.00.00.0 416.00
31 Anežka VychodilováAnežka Vychodilová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
03 2 08.18 07.9408.1808.0308.180.00.00.0 411.00
32 Lenka KejzarováLenka Kejzarová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
00 10 07.77 06.1807.6507.7707.770.00.00.0 385.00
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ForejtMichal Forejt
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
00 32 18.06 17.9218.06x18.060.00.00.0 979.00
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
99 31 16.68 16.68xx16.680.00.00.0 893.00
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
99 30 14.13 13.7514.0614.1314.130.00.00.0 736.00
4 Matyáš NespalaMatyáš Nespala
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
00 27 13.82 13.8212.5513.6913.820.00.00.0 717.00
5 Marek MarvanMarek Marvan
SPŠ TáborSPŠ Tábor
02 29 13.53 13.5313.34x13.530.00.00.0 700.00
6 Jan TrnkaJan Trnka
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
01 26 13.26 13.2612.9813.1813.260.00.00.0 683.00
7 Dan ZbránekDan Zbránek
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
99 28 12.48 12.4811.0412.1312.480.00.00.0 636.00
8 David NovákDavid Novák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 24 12.24 12.1111.3812.2412.240.00.00.0 621.00
9 Václav RaškaVáclav Raška
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
01 10 12.19 12.0312.1911.8112.190.00.00.0 618.00
10 Martin JurčíkMartin Jurčík
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 18 12.17 12.1711.6411.2912.170.00.00.0 617.00
11 Tomáš FoglTomáš Fogl
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 22 12.16 11.3811.5912.1612.160.00.00.0 616.00
12 Petr BártaPetr Bárta
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
99 8 12.13 11.9212.1311.7412.130.00.00.0 614.00
13 Jiří DolejšíJiří Dolejší
SPŠ TáborSPŠ Tábor
99 21 12.09 x11.6012.0912.090.00.00.0 612.00
14 Adam BěhávkaAdam Běhávka
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
99 15 11.90 11.9011.6111.1411.900.00.00.0 600.00
15 Adam NovákAdam Novák
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
02 25 11.85 11.7310.8411.8511.850.00.00.0 597.00
16 Jakub DanyšJakub Danyš
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
00 7 11.83 11.8311.2810.9611.830.00.00.0 596.00
17 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
18 20 11.76 11.4111.6411.7611.760.00.00.0 592.00
18 LUKÁŠ FÉRLUKÁŠ FÉR
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
99 17 11.71 10.6411.7111.3511.710.00.00.0 589.00
19 Filip DuchoňFilip Duchoň
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
00 16 11.67 11.0311.3811.6711.670.00.00.0 586.00
20 Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 5 11.60 11.2111.1211.6011.600.00.00.0 582.00
21 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 14 11.48 11.4810.8310.9111.480.00.00.0 575.00
22 ONDŘEJ HOŠEKONDŘEJ HOŠEK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
02 23 11.47 11.3311.4711.3411.470.00.00.0 574.00
23 Josef TůmaJosef Tůma
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
00 6 11.02 10.4710.4411.0211.020.00.00.0 547.00
24 Radek BartlRadek Bartl
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
99 9 10.95 09.5609.4510.9510.950.00.00.0 543.00
25 Jakub HolubJakub Holub
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
99 13 10.94 10.0510.9410.8110.940.00.00.0 542.00
26 Jakub BalšánekJakub Balšánek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
00 4 10.85 10.8509.6209.5710.850.00.00.0 537.00
27 Josef ValentaJosef Valenta
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 11 10.84 10.8410.5110.4310.840.00.00.0 536.00
28 Pavel HorčičkaPavel Horčička
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 1 10.81 10.8110.4910.5910.810.00.00.0 534.00
29 Cyril ŽeravaCyril Žerava
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
03 12 10.61 10.2609.2110.6110.610.00.00.0 522.00
30 Jakub KubíkJakub Kubík
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 19 10.58 x10.0210.5810.580.00.00.0 521.00
31 Matěj KuncMatěj Kunc
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
99 2 10.31 10.3110.0510.1610.310.00.00.0 504.00
32 Jakub MajerčákJakub Majerčák
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 3 09.99 09.9809.2909.9909.990.00.00.0 485.00
Celkem 32 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2947
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2838
3 Jan UllmannJan Ullmann 00 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 2746
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2734
5 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2714
6 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 2688
7 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 2676
8 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2547
9 Josef MašekJosef Mašek 99 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1938
10 Radim PlškoRadim Plško 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1909
11 Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum 01 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1893
12 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1810
13 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1742
14 Filip LičmanFilip Ličman 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1718
15 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1601
16 René SasynRené Sasyn 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 1576
17 David DrštičkaDavid Drštička 00 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1565
18 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1528
19 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1506
20 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1462
21 Dominik HerlesDominik Herles 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1422
22 Ondřej KiszaOndřej Kisza 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 1398
23 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1392
24 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1378
25 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1353
26 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1338
27 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1335
28= Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1327
28= Antonín WijasAntonín Wijas 01 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1327
30 Jakub PavlíkJakub Pavlík 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1317
31 David NovákDavid Novák 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 1300
32 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 1295
33 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1276
34 Daniel JurášDaniel Juráš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1263
35 Ondřej MachátOndřej Machát 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 1244
36 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 1239
37 Matyáš NespalaMatyáš Nespala 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1229
38 Josef TerčJosef Terč 03 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 1225
39 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 18 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 1206
40 Michal ProvodMichal Provod 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1198
41 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1178
42= Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 1171
42= Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1171
44 Matěj KaisrMatěj Kaisr 00 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1170
45 Jakub MarečekJakub Mareček 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1152
46 Michal PokornýMichal Pokorný 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1149
47 Adam NovákAdam Novák 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1141
48= Jan PetrekJan Petrek 99 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1137
48= Jakub RandusJakub Randus 02 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1137
50= Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý 00 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1126
50= Petr BártaPetr Bárta 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1126
52 David SkřečekDavid Skřeček 02 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1121
53= Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1109
53= JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK 00 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1109
55 Jakub BalšánekJakub Balšánek 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1081
56 David RybaDavid Ryba 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1075
57 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1046
58 Vojtěch JavorekVojtěch Javorek 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1015
59 Michal ForejtMichal Forejt 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 0979
60 Sebastian FilipekSebastian Filipek 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 0866
61 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0820
62 Tomáš KřížTomáš Kříž 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 0814
63 David MartínekDavid Martínek 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0795
64 Vít HorčičkaVít Horčička 99 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0776
65 Michal MacháčekMichal Macháček 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0772
66 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0762
67 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0759
68= Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0755
68= Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0755
70 Jan RistovskýJan Ristovský 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0743
71 MATYÁŠ WINTERMATYÁŠ WINTER 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0739
72 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0736
73 Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0730
74 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0714
75 Marek MarvanMarek Marvan 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0700
76 Patrik NovákPatrik Novák 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0695
77 Dan PavlovecDan Pavlovec 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0688
78 David DvořákDavid Dvořák 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0684
79 Jan TrnkaJan Trnka 01 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 0683
80 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0682
81 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0681
82 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 0679
83 Aleš KočíAleš Kočí 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0673
84 Martin HaladaMartin Halada 02 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0660
85 Matěj KristoňMatěj Kristoň 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0659
86 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0654
87 Václav ŠkodaVáclav Škoda 02 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0650
88= Dominik PaušDominik Pauš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0646
88= Jiří BeránekJiří Beránek 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0646
90 MARTIN KUBEČEKMARTIN KUBEČEK 99 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0644
91 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0637
92 Dan ZbránekDan Zbránek 99 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 0636
93= Tomáš KuncTomáš Kunc 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 0634
93= Jakub VětrovskýJakub Větrovský 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 0634
95 Petr LillPetr Lill 02 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0631
96= Martin AdamecMartin Adamec 01 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0626
96= Jakub FaistuerJakub Faistuer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0626
98 Václav RaškaVáclav Raška 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0618
99= Vojtěch VáchaVojtěch Vácha 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0617
99= Martin JurčíkMartin Jurčík 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0617
101 Tomáš FoglTomáš Fogl 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0616
102 Jiří DolejšíJiří Dolejší 99 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0612
103 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0608
104 Jakub DanyšJakub Danyš 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 0596
105 LUKÁŠ FÉRLUKÁŠ FÉR 99 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0589
106 Filip DuchoňFilip Duchoň 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0586
107 Petr ŠvejdaPetr Švejda 99 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0582
108 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0575
109= David BrezinaDavid Brezina 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0574
109= ONDŘEJ HOŠEKONDŘEJ HOŠEK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0574
111 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 0561
112 Josef MašekJosef Mašek 18 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 0559
113 Adam NovotnýAdam Novotný 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0556
114 David KřivánekDavid Křivánek 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 0552
115 Tomáš KenisTomáš Kenis 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0549
116 Josef TůmaJosef Tůma 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0547
117 MATĚJ STRNADMATĚJ STRNAD 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0546
118= Ondřej SurovecOndřej Surovec 02 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0544
118= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0544
118= Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0544
118= Michal PernickýMichal Pernický 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0544
122 Radek BartlRadek Bartl 99 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0543
123 Jakub HolubJakub Holub 99 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0542
124 Josef ValentaJosef Valenta 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0536
125 Jan SmělíkJan Smělík 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0533
126 DANIEL ČERMÁKDANIEL ČERMÁK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0525
127 Jan KopečekJan Kopeček 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 0524
128= Jakub KubíkJakub Kubík 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0521
128= Pavel ŠvecPavel Švec 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0521
130= Josef HřibJosef Hřib 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0512
130= Matyáš KašparMatyáš Kašpar 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 0512
130= Petr FučíkPetr Fučík 99 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0512
130= Martin HanákMartin Hanák 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 0512
134 Matěj KuncMatěj Kunc 99 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0504
135 Nick NewiakNick Newiak 01 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0490
136= Matěj BínaMatěj Bína 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0480
136= Jiří KuciakJiří Kuciak 01 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0480
136= Vítek LukavecVítek Lukavec 99 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0480
139= Jaroslav VitákJaroslav Viták 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0463
139= Tomáš JungvirtTomáš Jungvirt 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0463
141 Marek ArbeitMarek Arbeit 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0449
142 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0404
143 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0386
144= Ondřej VojtaOndřej Vojta 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0000
144= Martin HaladaMartin Halada 00 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0000
144= Daniel MazurDaniel Mazur 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0000
144= David RybaDavid Ryba 18 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0000
144= Filip AdámekFilip Adámek 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
144= Jan ŠvábJan Šváb 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 0000
144= Adam BlažekAdam Blažek 02 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0000
144= Tomáš Eliot SojkaTomáš Eliot Sojka 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
144= Jan VorelJan Vorel 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0000
Celkem 152 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3056
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 2879
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2817
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 2740
5 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 2597
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 2596
7 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2507
8 Anna VánišováAnna Vánišová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2495
9 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2395
10 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2381
11 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 2311
12 Maria CukerováMaria Cukerová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 1990
13 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1669
14= Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1662
14= Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1662
16 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1593
17 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1566
18 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1544
19 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1534
20 Anna KorbováAnna Korbová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 1529
21 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1498
22 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1461
23 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1457
24 Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1456
25 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1454
26 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 1443
27 Anna KozlováAnna Kozlová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1409
28 Nikola HerzováNikola Herzová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1387
29 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1364
30 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 1324
31 Leona VargováLeona Vargová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1314
32 Anna BravencováAnna Bravencová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1310
33 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1298
34 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1290
35 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 1277
36 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1273
37 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1262
38 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1243
39 Tereza SupováTereza Supová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 1231
40 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 1230
41 Haasová SimonaHaasová Simona 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1215
42 Nela JandurováNela Jandurová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1199
43 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1184
44 Dalia ŽurDalia Žur 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 1178
45 Tereza BeranováTereza Beranová 99 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1154
46 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1138
47 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1136
48 Barbora BradováBarbora Bradová 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1124
49 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1093
50 Hana ZápotockáHana Zápotocká 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 1082
51 Eliška HodkováEliška Hodková 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1057
52 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 1042
53 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1035
54 Nikola SojkováNikola Sojková 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1011
55 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0996
56 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0961
57 Karolína MyškováKarolína Myšková 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0952
58 Dominika KubešováDominika Kubešová 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0937
59 Karolína ŘádkováKarolína Řádková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0900
60 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0886
61 Anežka VychodilováAnežka Vychodilová 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0881
62 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0796
63 Monika KopeckáMonika Kopecká 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0783
64 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0781
65 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0775
66 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0770
67 Barbora MatějkováBarbora Matějková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0757
68 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0748
69 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0741
70 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0738
71 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0736
72 Nela NetoličkováNela Netoličková 00 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0705
73 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0701
74 Adéla RoučkováAdéla Roučková 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 0698
75 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0689
76 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0688
77 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0676
78 Alexandra De SousaAlexandra De Sousa 99 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0661
79 Tereza SimonováTereza Simonová 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 0657
80 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0645
81 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0640
82 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0630
83 Karolína KoulováKarolína Koulová 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0629
84 Hana HybáškováHana Hybášková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0628
85 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0615
86 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 0608
87= Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0599
87= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0599
87= Smidová DominikaSmidová Dominika 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0599
87= Barbora LánskáBarbora Lánská 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0599
91 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0597
92= Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0592
92= Michaela FarováMichaela Farová 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0592
94 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0589
95 Anna DrábováAnna Drábová 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0584
96 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0576
97 Ingrid TillmanIngrid Tillman 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0563
98= Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0555
98= Barbora LuckáBarbora Lucká 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0555
100 Tereza StaňkováTereza Staňková 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0550
101 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0549
102 Eva ChludováEva Chludová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0526
103= Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0518
103= Tereza ForstováTereza Forstová 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0518
105= Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0512
105= Anna GerberováAnna Gerberová 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0512
107 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 0511
108 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0507
109 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 0506
110 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0502
111 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0499
112 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0495
113 Sára PoprováSára Poprová 02 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 0489
114 Štěpánka KlackováŠtěpánka Klacková 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0485
115 Eliška KolečkářováEliška Kolečkářová 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0473
116= Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0470
116= Nikola RejlkováNikola Rejlková 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0470
118 Lucie DroznováLucie Droznová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0464
119 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0459
120 Simona HrachovskáSimona Hrachovská 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0458
121 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0440
122= Lucie ŠikováLucie Šiková 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0429
122= Veronika SoukupováVeronika Soukupová 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0429
124 Bára StoklasováBára Stoklasová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 0425
125= Adéla ČernáAdéla Černá 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0421
125= Simona KotrláSimona Kotrlá 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0421
127 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0406
128 Kateřina TulkováKateřina Tulková 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0396
129 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0391
130 Eliška DrahošováEliška Drahošová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0389
131 Lenka KejzarováLenka Kejzarová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0385
132= Radka PěknáRadka Pěkná 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0384
132= Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0384
134 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0350
135= Kristýna ZáhorováKristýna Záhorová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0000
135= Halina KočováHalina Kočová 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0000
135= Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0000
135= Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0000
135= Kristýna LegdanováKristýna Legdanová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0000
135= Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 0000
135= Anna SvobodováAnna Svobodová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0000
135= Lenka NálevkováLenka Nálevková 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0000
135= Hana HyklováHana Hyklová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0000
135= Hana DočekalováHana Dočekalová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0000
135= Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
135= Eliška ŘíhováEliška Říhová 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0000
Celkem 146 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2947
2 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2838
3 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 2746
4 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2734
5 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2714
6 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 2688
7 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 2676
8 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2547
9 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1938
10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1909
11 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1893
12 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1810
13 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1742
14 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1718
15 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1601
16 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 1576
17 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1565
18 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1528
19 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1506
20 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1462
21 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1422
22 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 1398
23 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1392
24 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1378
25 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1353
26 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1338
27 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1335
28 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1327
28 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1327
30 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1317
31 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 1300
32 SPŠ TáborSPŠ Tábor 1295
33 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1276
34 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1263
35 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 1244
36 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 1239
37 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1229
38 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 1225
39 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 1206
40 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1198
41 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1178
42 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1171
42 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 1171
44 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1170
45 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1152
46 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1149
47 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1141
48 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1137
48 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1137
50 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1126
50 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1126
52 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1121
53 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1109
53 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1109
55 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1081
56 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1075
57 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1046
58 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1015
59 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 979
60 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 866
61 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 820
62 Středn&#