Back

 / Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 2:18.16
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 2:18.18
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 8 2:21.41
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 2:22.33
5 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 9 2:23.65
6 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 11 2:24.00
7 Anna KorbováAnna Korbová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 2:26.25
8 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 2:26.33
9 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 2:26.42
10 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 10 2:30.40
11 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 2:45.52
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 2:26.61
2 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 2:28.58
3 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 2:29.35
4 Alexandra De SousaAlexandra De Sousa 99 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 2:32.61
5 Tereza SimonováTereza Simonová 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 4 2:32.89
6 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 2:35.09
7 Karolína KoulováKarolína Koulová 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 2:35.17
8 Hana HybáškováHana Hybášková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 8 2:35.26
9 Hana ZápotockáHana Zápotocká 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 2:36.95
10 Anna DrábováAnna Drábová 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 11 2:39.07
11 Eva ChludováEva Chludová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 10 2:44.13
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 2:30.56
2 Ingrid TillmanIngrid Tillman 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2 2:40.82
3 Anna GerberováAnna Gerberová 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 2:45.41
4 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 2:46.37
5 Štěpánka KlackováŠtěpánka Klacková 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 2:47.94
6 Eliška KolečkářováEliška Kolečkářová 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 2:49.12
7 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 10 2:52.33
8 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 2:53.37
9 Barbora MatějkováBarbora Matějková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 6 2:55.65
10 Adéla RoučkováAdéla Roučková 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 3:11.07
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 2:18.16
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 2:18.18
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 8 2:21.41
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 2:22.33
5 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 9 2:23.65
6 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 11 2:24.00
7 Anna KorbováAnna Korbová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 2:26.25
8 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 2:26.33
9 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 2:26.42
10 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 2:26.61
11 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 2:28.58
12 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 2:29.35
13 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 10 2:30.40
14 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 2:30.56
15 Alexandra De SousaAlexandra De Sousa 99 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 2:32.61
16 Tereza SimonováTereza Simonová 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 4 2:32.89
17 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 2:35.09
18 Karolína KoulováKarolína Koulová 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 2:35.17
19 Hana HybáškováHana Hybášková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 8 2:35.26
20 Hana ZápotockáHana Zápotocká 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 2:36.95
21 Anna DrábováAnna Drábová 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 11 2:39.07
22 Ingrid TillmanIngrid Tillman 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2 2:40.82
23 Eva ChludováEva Chludová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 10 2:44.13
24 Anna GerberováAnna Gerberová 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 2:45.41
25 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 2:45.52
26 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 2:46.37
27 Štěpánka KlackováŠtěpánka Klacková 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 2:47.94
28 Eliška KolečkářováEliška Kolečkářová 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9 2:49.12
29 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 10 2:52.33
30 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 2:53.37
31 Barbora MatějkováBarbora Matějková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 6 2:55.65
32 Adéla RoučkováAdéla Roučková 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 3:11.07