Back

 / Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 11.12.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 32 6.77 6.766.776.736.770.00.00.0
2 Tomáš MartynekTomáš Martynek
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
01 27 6.42 5.306.056.426.420.00.00.0
3 David SkřečekDavid Skřeček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
02 23 6.25 5.916.126.256.250.00.00.0
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
00 29 6.22 6.22x5.936.220.00.00.0
5 Ondřej BuráňOndřej Buráň
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
03 31 6.21 5.746.21x6.210.00.00.0
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 28 6.19 5.906.106.196.190.00.00.0
7 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
99 25 6.12 6.125.946.056.120.00.00.0
8 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
00 30 6.08 xx6.086.080.00.00.0
9 Cyril ŽeravaCyril Žerava
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
03 17 6.00 5.546.005.736.000.00.00.0
10 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
99 14 5.98 5.925.985.965.980.00.00.0
11 Petr ŠvejdaPetr Švejda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
99 16 5.98 5.655.805.985.980.00.00.0
12 Daniel JurášDaniel Juráš
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 22 5.95 x5.95x5.950.00.00.0
13 Antonín WijasAntonín Wijas
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
01 2 5.94 5.945.89-5.940.00.00.0
14 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
00 20 5.88 5.605.765.885.880.00.00.0
15 Josef MašekJosef Mašek
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
18 9 5.87 5.515.875.765.870.00.00.0
16 David KřivánekDavid Křivánek
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 7 5.84 5.845.625.575.840.00.00.0
17 Josef TerčJosef Terč
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
03 12 5.83 5.835.575.715.830.00.00.0
18 Marek ŘehákMarek Řehák
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
01 19 5.82 5.675.825.525.820.00.00.0
19 Jan SmělíkJan Smělík
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
99 18 5.75 5.75x5.495.750.00.00.0
20 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 24 5.74 5.705.445.745.740.00.00.0
21 Ondřej MachátOndřej Machát
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
02 21 5.71 5.67x5.715.710.00.00.0
22 Pavel ŠvecPavel Švec
SPŠ TáborSPŠ Tábor
01 11 5.69 5.395.695.545.690.00.00.0
23 Michal PokornýMichal Pokorný
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
02 10 5.68 5.635.685.545.680.00.00.0
24= Jakub SpišjakJakub Spišjak
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 6 5.63 x5.63x5.630.00.00.0
24= Jakub MarečekJakub Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 26 5.63 5.63xx5.630.00.00.0
26 JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
00 5 5.50 x5.495.505.500.00.00.0
27 Vojtěch JavorekVojtěch Javorek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
01 15 5.45 5.244.885.455.450.00.00.0
28 Tomáš JungvirtTomáš Jungvirt
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 4 5.41 x5.415.395.410.00.00.0
29 Jaroslav VitákJaroslav Viták
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
02 13 5.41 5.315.165.415.410.00.00.0
30 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 8 5.32 5.285.325.235.320.00.00.0
31 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
02 1 5.11 5.114.844.995.110.00.00.0
32 Ondřej SladkýOndřej Sladký
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
03 3 5.02 4.384.795.025.020.00.00.0
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 11.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 31 5.72 5.365.72x5.720.00.00.0
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
03 32 5.40 5.295.405.095.400.00.00.0
3 Anna VánišováAnna Vánišová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
01 26 5.15 5.10x5.155.150.00.00.0
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 28 5.09 5.065.094.885.090.00.00.0
5 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
01 24 5.06 4.884.985.065.060.00.00.0
6 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
02 25 5.02 4.94x5.025.020.00.00.0
7 Nikola HerzováNikola Herzová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 30 4.99 4.994.994.984.990.00.00.0
8 Tereza SupováTereza Supová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 17 4.85 4.85x4.834.850.00.00.0
9 Haasová SimonaHaasová Simona
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 11 4.83 x4.614.834.830.00.00.0
10 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 15 4.76 4.284.304.764.760.00.00.0
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 1 4.75 4.754.564.494.750.00.00.0
12 Barbora HájkováBarbora Hájková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
01 23 4.72 4.394.724.564.720.00.00.0
13 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 27 4.72 xx4.724.720.00.00.0
14 Kateřina FialováKateřina Fialová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
00 19 4.69 4.694.554.434.690.00.00.0
15 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
99 29 4.62 4.594.474.624.620.00.00.0
16 Dalia ŽurDalia Žur
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
03 3 4.56 4.564.564.554.560.00.00.0
17 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 20 4.56 4.564.454.374.560.00.00.0
18 Tereza BeranováTereza Beranová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
99 13 4.51 4.514.094.374.510.00.00.0
19 Anna BravencováAnna Bravencová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 18 4.51 4.51xx4.510.00.00.0
20 Simona KotrláSimona Kotrlá
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 16 4.47 4.284.474.424.470.00.00.0
21 Eliška HodkováEliška Hodková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 9 4.44 4.434.274.444.440.00.00.0
22 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
00 14 4.41 4.364.414.334.410.00.00.0
23 Kateřina TulkováKateřina Tulková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
00 6 4.37 4.373.824.044.370.00.00.0
24 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
02 21 4.35 4.194.294.354.350.00.00.0
25 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 7 4.34 4.20x4.344.340.00.00.0
26 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 8 4.32 4.314.264.324.320.00.00.0
27 Radka PěknáRadka Pěkná
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 2 4.32 x4.323.604.320.00.00.0
28 Laura TrávníkováLaura Trávníková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
02 12 4.29 4.144.004.294.290.00.00.0
29 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
01 10 4.19 3.444.194.164.190.00.00.0
30 Kateřina TomanováKateřina Tomanová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 5 4.18 4.184.09x4.180.00.00.0
31 Karolína MyškováKarolína Myšková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
03 4 4.03 4.03x3.874.030.00.00.0
Pavla BasíkováPavla Basíková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
02 22 NM
Celkem 32 závodníků