Back

 / Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 1:32.41
2 Pospíšil, Pospíšil, Dobeš, Šváb Pospíšil, Pospíšil, Dobeš, Šváb Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 1:32.83
3 Mašek, Pokorný, Provod, Ličman Mašek, Pokorný, Provod, Ličman SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 5 1:34.74
4 Martynek, Csikán, Kisza, Grycz Martynek, Csikán, Kisza, Grycz Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 4 1:35.72
5 Bouřil, Viták, Dvořák, Hájek Bouřil, Viták, Dvořák, Hájek Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 1:36.85
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Běhávka, Majerčák, Buráň, Zajíc Běhávka, Majerčák, Buráň, Zajíc Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 1:30.70
2 Plško, Skřeček, Váverka, Drštička Plško, Skřeček, Váverka, Drštička Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 1:34.58
3 Kleprlík, Sedlmayer, Faistuer, Jelínek Kleprlík, Sedlmayer, Faistuer, Jelínek SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 1:34.73
4 Svoboda, Mazur, Blokeš, Macháček Svoboda, Mazur, Blokeš, Macháček SPŠ TáborSPŠ Tábor 5 1:37.62
Ženka, Beránek, Ryba, Mareček Ženka, Beránek, Ryba, Mareček Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Spišjak, Jungvirt, Chloupek, Herles Spišjak, Jungvirt, Chloupek, Herles Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 1:35.37
2 Petrjanoš, Juráš, Pavlík, Kostrhun Petrjanoš, Juráš, Pavlík, Kostrhun Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 1:36.62
3 Rosenbaum, Komárek, Balšánek, Wooller Rosenbaum, Komárek, Balšánek, Wooller Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 3 1:36.73
4 Ullmann, Terč, Halada, Blažek Ullmann, Terč, Halada, Blažek Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1 1:37.45
5 Lenikus, Machát, Novák, Kříž Lenikus, Machát, Novák, Kříž Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 1:39.24
6 Kaisr, STRNAD, ČERMÁK, HYNEK Kaisr, STRNAD, ČERMÁK, HYNEK SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 1:39.33
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Běhávka, Majerčák, Buráň, Zajíc Běhávka, Majerčák, Buráň, Zajíc Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 1:30.70
2 Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 1:32.41
3 Pospíšil, Pospíšil, Dobeš, Šváb Pospíšil, Pospíšil, Dobeš, Šváb Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 1:32.83
4 Plško, Skřeček, Váverka, Drštička Plško, Skřeček, Váverka, Drštička Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 1:34.58
5 Kleprlík, Sedlmayer, Faistuer, Jelínek Kleprlík, Sedlmayer, Faistuer, Jelínek SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 1:34.73
6 Mašek, Pokorný, Provod, Ličman Mašek, Pokorný, Provod, Ličman SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 5 1:34.74
7 Spišjak, Jungvirt, Chloupek, Herles Spišjak, Jungvirt, Chloupek, Herles Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 1:35.37
8 Martynek, Csikán, Kisza, Grycz Martynek, Csikán, Kisza, Grycz Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 4 1:35.72
9 Petrjanoš, Juráš, Pavlík, Kostrhun Petrjanoš, Juráš, Pavlík, Kostrhun Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 1:36.62
10 Rosenbaum, Komárek, Balšánek, Wooller Rosenbaum, Komárek, Balšánek, Wooller Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 3 1:36.73
11 Bouřil, Viták, Dvořák, Hájek Bouřil, Viták, Dvořák, Hájek Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 1:36.85
12 Ullmann, Terč, Halada, Blažek Ullmann, Terč, Halada, Blažek Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1 1:37.45
13 Svoboda, Mazur, Blokeš, Macháček Svoboda, Mazur, Blokeš, Macháček SPŠ TáborSPŠ Tábor 5 1:37.62
14 Lenikus, Machát, Novák, Kříž Lenikus, Machát, Novák, Kříž Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 1:39.24
15 Kaisr, STRNAD, ČERMÁK, HYNEK Kaisr, STRNAD, ČERMÁK, HYNEK SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 1:39.33
Ženka, Beránek, Ryba, Mareček Ženka, Beránek, Ryba, Mareček Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 DNF

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamchynová, Nováková, Špániková, Ptáčková Tamchynová, Nováková, Špániková, Ptáčková Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 1:44.50
2 Kišková, Hlaváčová, Zedníková, Dvořáková Kišková, Hlaváčová, Zedníková, Dvořáková Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 1:44.70
3 Trávníková, Červinková, Sláčíková, Holubářová Trávníková, Červinková, Sláčíková, Holubářová Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 5 1:49.51
4 Cukerová, Lánská, Čižinská, Supová Cukerová, Lánská, Čižinská, Supová Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 1:49.83
5 Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 1:50.51
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 4 1:47.58
2 Ferenczeiová, Hýsková, Hodková, Čihařová Ferenczeiová, Hýsková, Hodková, Čihařová Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 1:48.80
3 Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 1:50.09
4 Machalcová, Zápotocká, Hyklová, Korbová Machalcová, Zápotocká, Hyklová, Korbová SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 3 1:50.55
5 Magerová, Hluchá, Žur, Bačinová Magerová, Hluchá, Žur, Bačinová Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 1:54.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Koudelková, Nedvědová, Nedvědová, Korelová Koudelková, Nedvědová, Nedvědová, Korelová Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 1:50.80
2 Kadavá, Poprová, Hájková, Bradová Kadavá, Poprová, Hájková, Bradová VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 4 1:53.59
3 Menčíková, Myšková, Jandurová, Tulková Menčíková, Myšková, Jandurová, Tulková Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2 1:56.68
4 Hanzalíková, Vargová, Lucká, Herzová Hanzalíková, Vargová, Lucká, Herzová Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 1:58.37
5 Pivoňková, Přibylová, Simona, Tomanová Pivoňková, Přibylová, Simona, Tomanová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 2:02.84
6 Kubešová, Svobodová, Říhová, Kopecká Kubešová, Svobodová, Říhová, Kopecká Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 3 2:11.91
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tamchynová, Nováková, Špániková, Ptáčková Tamchynová, Nováková, Špániková, Ptáčková Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 1:44.50
2 Kišková, Hlaváčová, Zedníková, Dvořáková Kišková, Hlaváčová, Zedníková, Dvořáková Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 1:44.70
3 Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 4 1:47.58
4 Ferenczeiová, Hýsková, Hodková, Čihařová Ferenczeiová, Hýsková, Hodková, Čihařová Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 1:48.80
5 Trávníková, Červinková, Sláčíková, Holubářová Trávníková, Červinková, Sláčíková, Holubářová Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 5 1:49.51
6 Cukerová, Lánská, Čižinská, Supová Cukerová, Lánská, Čižinská, Supová Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 1:49.83
7 Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 1:50.09
8 Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 1:50.51
9 Machalcová, Zápotocká, Hyklová, Korbová Machalcová, Zápotocká, Hyklová, Korbová SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 3 1:50.55
10 Koudelková, Nedvědová, Nedvědová, Korelová Koudelková, Nedvědová, Nedvědová, Korelová Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 1:50.80
11 Kadavá, Poprová, Hájková, Bradová Kadavá, Poprová, Hájková, Bradová VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 4 1:53.59
12 Magerová, Hluchá, Žur, Bačinová Magerová, Hluchá, Žur, Bačinová Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 1:54.00
13 Menčíková, Myšková, Jandurová, Tulková Menčíková, Myšková, Jandurová, Tulková Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2 1:56.68
14 Hanzalíková, Vargová, Lucká, Herzová Hanzalíková, Vargová, Lucká, Herzová Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 1:58.37
15 Pivoňková, Přibylová, Simona, Tomanová Pivoňková, Přibylová, Simona, Tomanová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 2:02.84
16 Kubešová, Svobodová, Říhová, Kopecká Kubešová, Svobodová, Říhová, Kopecká Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 3 2:11.91