Back

 / Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 25.62
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 25.85
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 25.98
4 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 27.73
5 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 4 28.46
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 26.10
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 26.13
3 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 26.34
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 26.45
5 Nela JandurováNela Jandurová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2 28.93
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 26.30
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 26.56
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 5 27.07
4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 27.76
5 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 28.53
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 11.12.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 25.86
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 26.32
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 26.57
4 Tereza SupováTereza Supová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 27.00
5 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 28.87
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 11.12.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 4 26.24
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 27.21
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 27.33
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 27.89
5 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 28.45
6 Sára PoprováSára Poprová 02 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1 29.90
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 11.12.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 27.78
2 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 28.02
3 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 28.49
4 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1 28.50
5 Leona VargováLeona Vargová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3 29.24
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 29.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 25.62
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 25.85
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 25.86
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 25.98
5 Anna KorbováAnna Korbová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 26.10
6 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 26.13
7 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 4 26.24
8 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 26.30
9 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 26.32
10 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 26.34
11 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 26.45
12 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 26.56
13 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 26.57
14 Tereza SupováTereza Supová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 27.00
15 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 5 27.07
16 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 27.21
17 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 27.33
18 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 27.73
19 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 27.76
20 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 27.78
21 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 27.89
22 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 28.02
23 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 28.45
24 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 4 28.46
25 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 28.49
26 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1 28.50
27 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 28.53
28 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 28.87
29 Nela JandurováNela Jandurová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2 28.93
30 Leona VargováLeona Vargová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3 29.24
31 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 29.89
32 Sára PoprováSára Poprová 02 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1 29.90