Zpět

 / Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

-
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 2947
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 Gymnázium Šumperk{8} 2838
3 Jan UllmannJan Ullmann 000524 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 2746
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 2734
5 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 SPŠ Tábor{8} 2714
6 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 2688
7 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 2676
8 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 Gymnázium Břeclav{8} 2547
9 Josef MašekJosef Mašek 991204 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1938
10 Radim PlškoRadim Plško 011205 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1909
11 Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum 010527 Gymnázium Postupická{8} 1893
12 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 000210 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1810
13 Jakub SpišjakJakub Spišjak 020920 Gymnázium Chomutov{8} 1742
14 Filip LičmanFilip Ličman 000119 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1718
15 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1601
16 René SasynRené Sasyn 000920 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 1576
17 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1565
18 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1528
19 Vojtěch KorelVojtěch Korel 990914 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1506
20 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1462
21 Dominik HerlesDominik Herles 010423 Gymnázium Chomutov{8} 1422
22 Ondřej KiszaOndřej Kisza 000526 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 1398
23 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 Gymnázium Chomutov{8} 1392
24 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1378
25 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 Gymnázium Postupická{8} 1353
26 Martin ŽenkaMartin Ženka 000329 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1338
27 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek 990916 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1335
28= Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1327
28= Antonín WijasAntonín Wijas 010330 Gymnázium Postupická{8} 1327
30 Jakub PavlíkJakub Pavlík 001104 Gymnázium Břeclav{8} 1317
31 David NovákDavid Novák 000704 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1300
32 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 010928 SPŠ Tábor{8} 1295
33 Ondřej BuráňOndřej Buráň 030121 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1276
34 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 Gymnázium Břeclav{8} 1263
35 Ondřej MachátOndřej Machát 020216 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1244
36 Pavel MorongPavel Morong 020325 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1239
37 Matyáš NespalaMatyáš Nespala 000111 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1229
38 Josef TerčJosef Terč 030202 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 1225
39 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 181204 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 1206
40 Michal ProvodMichal Provod 000408 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1198
41 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK 020217 SPŠ Trutnov{8} 1178
42= Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 000709 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1171
42= Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 Gymnázium Šumperk{8} 1171
44 Matěj KaisrMatěj Kaisr 000610 SPŠ Trutnov{8} 1170
45 Jakub MarečekJakub Mareček 020716 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1152
46 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1149
47 Adam NovákAdam Novák 020304 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1141
48= Jan PetrekJan Petrek 991129 Gymnázium Chomutov{8} 1137
48= Jakub RandusJakub Randus 021229 Gymnázium Postupická{8} 1137
50= Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý 000811 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1126
50= Petr BártaPetr Bárta 990816 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1126
52 David SkřečekDavid Skřeček 020911 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1121
53= Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1109
53= JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK 000707 SPŠ Trutnov{8} 1109
55 Jakub BalšánekJakub Balšánek 001108 Gymnázium Postupická{8} 1081
56 David RybaDavid Ryba 020121 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1075
57 Pavel HorčičkaPavel Horčička 000928 Gymnázium Břeclav{8} 1046
58 Vojtěch JavorekVojtěch Javorek 010616 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1015
59 Michal ForejtMichal Forejt 000713 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0979
60 Sebastian FilipekSebastian Filipek 000707 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 0866
61 Ondřej JílekOndřej Jílek 990712 Gymnázium Šumperk{8} 0820
62 Tomáš KřížTomáš Kříž 000731 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0814
63 David MartínekDavid Martínek 020413 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0795
64 Vít HorčičkaVít Horčička 991208 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0776
65 Michal MacháčekMichal Macháček 020221 SPŠ Tábor{8} 0772
66 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0762
67 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 020430 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0759
68= Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 010816 Gymnázium Šumperk{8} 0755
68= Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0755
70 Jan RistovskýJan Ristovský 000303 Gymnázium Šumperk{8} 0743
71 MATYÁŠ WINTERMATYÁŠ WINTER 020612 SPŠ Trutnov{8} 0739
72 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Gymnázium Postupická{8} 0736
73 Marek ŠvábMarek Šváb 000323 Gymnázium Šumperk{8} 0730
74 Marek ZelenkaMarek Zelenka 000515 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0714
75 Marek MarvanMarek Marvan 020916 SPŠ Tábor{8} 0700
76 Patrik NovákPatrik Novák 990720 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0695
77 Dan PavlovecDan Pavlovec 000708 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0688
78 David DvořákDavid Dvořák 010509 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0684
79 Jan TrnkaJan Trnka 011015 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0683
80 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 020817 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0682
81 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 020526 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0681
82 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 000831 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 0679
83 Aleš KočíAleš Kočí 020314 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 0673
84 Martin HaladaMartin Halada 020216 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0660
85 Matěj KristoňMatěj Kristoň 000928 Gymnázium Břeclav{8} 0659
86 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 010202 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0654
87 Václav ŠkodaVáclav Škoda 021223 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0650
88= Dominik PaušDominik Pauš 011229 SPŠ Tábor{8} 0646
88= Jiří BeránekJiří Beránek 991227 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0646
90 MARTIN KUBEČEKMARTIN KUBEČEK 990714 SPŠ Trutnov{8} 0644
91 Matěj SmělíkMatěj Smělík 010108 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 0637
92 Dan ZbránekDan Zbránek 990818 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0636
93= Tomáš KuncTomáš Kunc 020512 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0634
93= Jakub VětrovskýJakub Větrovský 001004 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0634
95 Petr LillPetr Lill 020331 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0631
96= Martin AdamecMartin Adamec 010222 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0626
96= Jakub FaistuerJakub Faistuer 020612 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0626
98 Václav RaškaVáclav Raška 010921 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0618
99= Vojtěch VáchaVojtěch Vácha 020928 SPŠ Tábor{8} 0617
99= Martin JurčíkMartin Jurčík 001114 Gymnázium Šumperk{8} 0617
101 Tomáš FoglTomáš Fogl 000531 Gymnázium Šumperk{8} 0616
102 Jiří DolejšíJiří Dolejší 990329 SPŠ Tábor{8} 0612
103 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 020401 Gymnázium Břeclav{8} 0608
104 Jakub DanyšJakub Danyš 000918 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 0596
105 LUKÁŠ FÉRLUKÁŠ FÉR 990714 SPŠ Trutnov{8} 0589
106 Filip DuchoňFilip Duchoň 000513 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0586
107 Petr ŠvejdaPetr Švejda 991231 SPŠ Tábor{8} 0582
108 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček 020801 Gymnázium Chomutov{8} 0575
109= David BrezinaDavid Brezina 001106 Gymnázium Postupická{8} 0574
109= ONDŘEJ HOŠEKONDŘEJ HOŠEK 020817 SPŠ Trutnov{8} 0574
111 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 Gymnázium Třinec, Komenského 713{8} 0561
112 Josef MašekJosef Mašek 181205 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0559
113 Adam NovotnýAdam Novotný 000108 Gymnázium Chomutov{8} 0556
114 David KřivánekDavid Křivánek 000530 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0552
115 Tomáš KenisTomáš Kenis 020426 SPŠ Trutnov{8} 0549
116 Josef TůmaJosef Tůma 000813 Gymnázium Postupická{8} 0547
117 MATĚJ STRNADMATĚJ STRNAD 020316 SPŠ Trutnov{8} 0546
118= Ondřej SurovecOndřej Surovec 020108 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0544
118= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0544
118= Václav BednarskýVáclav Bednarský 010704 Gymnázium Šumperk{8} 0544
118= Michal PernickýMichal Pernický 000802 Gymnázium Břeclav{8} 0544
122 Radek BartlRadek Bartl 990930 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0543
123 Jakub HolubJakub Holub 991017 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0542
124 Josef ValentaJosef Valenta 000115 Gymnázium Chomutov{8} 0536
125 Jan SmělíkJan Smělík 990410 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 0533
126 DANIEL ČERMÁKDANIEL ČERMÁK 020817 SPŠ Trutnov{8} 0525
127 Jan KopečekJan Kopeček 010803 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0524
128= Jakub KubíkJakub Kubík 000817 Gymnázium Břeclav{8} 0521
128= Pavel ŠvecPavel Švec 011127 SPŠ Tábor{8} 0521
130= Josef HřibJosef Hřib 001201 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 0512
130= Matyáš KašparMatyáš Kašpar 000126 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0512
130= Petr FučíkPetr Fučík 990628 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0512
130= Martin HanákMartin Hanák 020502 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0512
134 Matěj KuncMatěj Kunc 990708 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0504
135 Nick NewiakNick Newiak 010202 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0490
136= Matěj BínaMatěj Bína 020922 SPŠ Tábor{8} 0480
136= Jiří KuciakJiří Kuciak 011116 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0480
136= Vítek LukavecVítek Lukavec 990529 Gymnázium Chomutov{8} 0480
139= Jaroslav VitákJaroslav Viták 020714 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0463
139= Tomáš JungvirtTomáš Jungvirt 000911 Gymnázium Chomutov{8} 0463
141 Marek ArbeitMarek Arbeit 000215 Gymnázium Šumperk{8} 0449
142 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK 020516 SPŠ Trutnov{8} 0404
143 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0386
144= Ondřej VojtaOndřej Vojta 020929 SPŠ Tábor{8} 0000
144= Martin HaladaMartin Halada 000216 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0000
144= Daniel MazurDaniel Mazur 020815 SPŠ Tábor{8} 0000
144= David RybaDavid Ryba 181206 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0000
144= Filip AdámekFilip Adámek 010603 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0000
144= Jan ŠvábJan Šváb 020512 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0000
144= Adam BlažekAdam Blažek 021106 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 0000
144= Tomáš Eliot SojkaTomáš Eliot Sojka 020924 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0000
144= Jan VorelJan Vorel 000930 Gymnázium Postupická{8} 0000
Celkem 152 závodníků
-
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 020527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 3056
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 000504 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 2879
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 990507 Gymnázium Šumperk{8} 2817
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 010430 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 2740
5 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 030424 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 2597
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 030603 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 2596
7 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 020129 Gymnázium Třebíč{8} 2507
8 Anna VánišováAnna Vánišová 010513 G a SOŠPg Čáslav{8} 2495
9 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 010404 Gymnázium Břeclav{8} 2395
10 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 010915 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 2381
11 Karolína MagerováKarolína Magerová 020210 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 2311
12 Maria CukerováMaria Cukerová 010718 Gymnázium Nad Štolou{8} 1990
13 Amálie NovákováAmálie Nováková 010210 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1669
14= Laura TrávníkováLaura Trávníková 020914 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 1662
14= Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 020311 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1662
16 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 Gymnázium Chomutov{8} 1593
17 Věra HolubářováVěra Holubářová 000604 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 1566
18 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 011109 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1544
19 Kristýna KorelováKristýna Korelová 010927 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1534
20 Anna KorbováAnna Korbová 011205 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 1529
21 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 010827 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1498
22 Marie SchubertováMarie Schubertová 011021 Gymnázium Šumperk{8} 1461
23 Jitka NovosadováJitka Novosadová 021027 G a SOŠPg Čáslav{8} 1457
24 Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová 030701 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 1456
25 Julie ČervinkováJulie Červinková 011021 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 1454
26 Adéla HlucháAdéla Hluchá 010710 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 1443
27 Anna KozlováAnna Kozlová 010912 G a SOŠPg Čáslav{8} 1409
28 Nikola HerzováNikola Herzová 010714 Gymnázium Břeclav{8} 1387
29 Adriana HýskováAdriana Hýsková 021220 Gymnázium Chomutov{8} 1364
30 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010922 Gymnázium Nad Štolou{8} 1324
31 Leona VargováLeona Vargová 991217 Gymnázium Břeclav{8} 1314
32 Anna BravencováAnna Bravencová 010209 Gymnázium Břeclav{8} 1310
33 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 020219 Gymnázium Chomutov{8} 1298
34 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 010515 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 1290
35 Denisa KrižanováDenisa Križanová 010523 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 1277
36 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 010827 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1273
37 Vendula PřibylováVendula Přibylová 000502 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1262
38 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 020913 Gymnázium Třebíč{8} 1243
39 Tereza SupováTereza Supová 020307 Gymnázium Nad Štolou{8} 1231
40 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 991023 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 1230
41 Haasová SimonaHaasová Simona 000722 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1215
42 Nela JandurováNela Jandurová 020331 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 1199
43 Karolína BarešováKarolína Barešová 991208 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1184
44 Dalia ŽurDalia Žur 030325 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 1178
45 Tereza BeranováTereza Beranová 990824 G a SOŠPg Čáslav{8} 1154
46 Eliška PoborskáEliška Poborská 030527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 1138
47 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 020503 Gymnázium Třebíč{8} 1136
48 Barbora BradováBarbora Bradová 000723 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 1124
49 Barbora HájkováBarbora Hájková 010119 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 1093
50 Hana ZápotockáHana Zápotocká 000301 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 1082
51 Eliška HodkováEliška Hodková 000504 Gymnázium Chomutov{8} 1057
52 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 020803 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 1042
53 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková 020114 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 1035
54 Nikola SojkováNikola Sojková 000327 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 1011
55 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 030624 G a SOŠPg Čáslav{8} 0996
56 Kateřina FialováKateřina Fialová 000526 Gymnázium Nad Štolou{8} 0961
57 Karolína MyškováKarolína Myšková 030527 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 0952
58 Dominika KubešováDominika Kubešová 990922 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0937
59 Karolína ŘádkováKarolína Řádková 011125 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0900
60 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová 030620 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0886
61 Anežka VychodilováAnežka Vychodilová 030715 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0881
62 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 0796
63 Monika KopeckáMonika Kopecká 000922 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0783
64 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 010307 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0781
65 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 020322 Gymnázium Třebíč{8} 0775
66 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 011116 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0770
67 Barbora MatějkováBarbora Matějková 011119 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 0757
68 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 030524 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 0748
69 Hana TrundováHana Trundová 990507 Gymnázium Šumperk{8} 0741
70 Martina DrásalováMartina Drásalová 011113 Gymnázium Šumperk{8} 0738
71 Tereza SvobodováTereza Svobodová 000121 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0736
72 Nela NetoličkováNela Netoličková 001104 Gymnázium Třebíč{8} 0705
73 Tereza CibikováTereza Cibiková 020115 Gymnázium Nad Štolou{8} 0701
74 Adéla RoučkováAdéla Roučková 001120 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 0698
75 Barbora PatočkováBarbora Patočková 991004 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 0689
76 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 010223 Gymnázium Nad Štolou{8} 0688
77 Markéta MičkováMarkéta Mičková 000329 G a SOŠPg Čáslav{8} 0676
78 Alexandra De SousaAlexandra De Sousa 991225 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0661
79 Tereza SimonováTereza Simonová 030323 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 0657
80 Simona JonášováSimona Jonášová 010805 Gymnázium Třebíč{8} 0645
81 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 990915 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0640
82 Nikola ProcházkováNikola Procházková 020101 Gymnázium Třebíč{8} 0630
83 Karolína KoulováKarolína Koulová 030726 Gymnázium Břeclav{8} 0629
84 Hana HybáškováHana Hybášková 030703 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 0628
85 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 020909 Gymnázium Chomutov{8} 0615
86 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 020203 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0608
87= Barbora HložkováBarbora Hložková 000916 Gymnázium Nad Štolou{8} 0599
87= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 030817 Gymnázium Chomutov{8} 0599
87= Smidová DominikaSmidová Dominika 010623 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0599
87= Barbora LánskáBarbora Lánská 020207 Gymnázium Nad Štolou{8} 0599
91 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková 010222 Gymnázium Chomutov{8} 0597
92= Tereza ZemánkováTereza Zemánková 020607 Gymnázium Břeclav{8} 0592
92= Michaela FarováMichaela Farová 000412 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0592
94 Pavla BasíkováPavla Basíková 020820 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0589
95 Anna DrábováAnna Drábová 010217 Gymnázium Chomutov{8} 0584
96 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 011125 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 0576
97 Ingrid TillmanIngrid Tillman 000111 G a SOŠPg Čáslav{8} 0563
98= Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová 011031 Gymnázium Šumperk{8} 0555
98= Barbora LuckáBarbora Lucká 010326 Gymnázium Břeclav{8} 0555
100 Tereza StaňkováTereza Staňková 000524 Gymnázium Šumperk{8} 0550
101 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 010313 Gymnázium Třebíč{8} 0549
102 Eva ChludováEva Chludová 011107 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 0526
103= Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 020324 Gymnázium Šumperk{8} 0518
103= Tereza ForstováTereza Forstová 010428 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0518
105= Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 011113 Gymnázium Šumperk{8} 0512
105= Anna GerberováAnna Gerberová 011110 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0512
107 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 030406 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0511
108 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 011125 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 0507
109 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 020210 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0506
110 Sabina StrachováSabina Strachová 030121 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0502
111 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 010422 Gymnázium Nad Štolou{8} 0499
112 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 010320 Gymnázium Šumperk{8} 0495
113 Sára PoprováSára Poprová 020911 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 0489
114 Štěpánka KlackováŠtěpánka Klacková 000424 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 0485
115 Eliška KolečkářováEliška Kolečkářová 020510 Gymnázium Břeclav{8} 0473
116= Adéla KývalováAdéla Kývalová 020326 Gymnázium Třebíč{8} 0470
116= Nikola RejlkováNikola Rejlková 030318 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0470
118 Lucie DroznováLucie Droznová 020318 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 0464
119 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 991221 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0459
120 Simona HrachovskáSimona Hrachovská 010204 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 0458
121 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 001207 Gymnázium Chomutov{8} 0440
122= Lucie ŠikováLucie Šiková 030520 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0429
122= Veronika SoukupováVeronika Soukupová 030501 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 0429
124 Bára StoklasováBára Stoklasová 020522 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0425
125= Adéla ČernáAdéla Černá 030607 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0421
125= Simona KotrláSimona Kotrlá 010915 Gymnázium Šumperk{8} 0421
127 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 001210 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 0406
128 Kateřina TulkováKateřina Tulková 000721 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 0396
129 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 020514 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0391
130 Eliška DrahošováEliška Drahošová 001002 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0389
131 Lenka KejzarováLenka Kejzarová 000915 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0385
132= Radka PěknáRadka Pěkná 030407 Gymnázium Chomutov{8} 0384
132= Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 011018 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0384
134 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 020421 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0350
135= Kristýna ZáhorováKristýna Záhorová 011119 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 0000
135= Halina KočováHalina Kočová 020410 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 0000
135= Zuzana VastlováZuzana Vastlová 030417 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0000
135= Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 030510 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0000
135= Kristýna LegdanováKristýna Legdanová 010601 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0000
135= Anna HrdinováAnna Hrdinová 030203 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 0000
135= Anna SvobodováAnna Svobodová 010503 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0000
135= Lenka NálevkováLenka Nálevková 030416 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0000
135= Hana HyklováHana Hyklová 011024 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary{8} 0000
135= Hana DočekalováHana Dočekalová 010429 G a SOŠPg Čáslav{8} 0000
135= Kateřina HájkováKateřina Hájková 020421 Gymnázium Šumperk{8} 0000
135= Eliška ŘíhováEliška Říhová 021129 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0000
Celkem 146 závodníků