Back

 / Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

Středoškolský pohár - Dorostenci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2947
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2838
3 Jan UllmannJan Ullmann 00 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 2746
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2734
5 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2714
6 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 2688
7 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 2676
8 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2547
9 Josef MašekJosef Mašek 99 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1938
10 Radim PlškoRadim Plško 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1909
11 Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum 01 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1893
12 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1810
13 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1742
14 Filip LičmanFilip Ličman 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1718
15 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1601
16 René SasynRené Sasyn 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 1576
17 David DrštičkaDavid Drštička 00 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1565
18 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1528
19 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1506
20 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1462
21 Dominik HerlesDominik Herles 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1422
22 Ondřej KiszaOndřej Kisza 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 1398
23 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1392
24 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1378
25 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1353
26 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1338
27 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1335
28= Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1327
28= Antonín WijasAntonín Wijas 01 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1327
30 Jakub PavlíkJakub Pavlík 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1317
31 David NovákDavid Novák 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 1300
32 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 1295
33 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1276
34 Daniel JurášDaniel Juráš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1263
35 Ondřej MachátOndřej Machát 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 1244
36 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 1239
37 Matyáš NespalaMatyáš Nespala 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1229
38 Josef TerčJosef Terč 03 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 1225
39 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 18 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 1206
40 Michal ProvodMichal Provod 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1198
41 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1178
42= Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 1171
42= Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1171
44 Matěj KaisrMatěj Kaisr 00 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1170
45 Jakub MarečekJakub Mareček 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1152
46 Michal PokornýMichal Pokorný 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1149
47 Adam NovákAdam Novák 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1141
48= Jan PetrekJan Petrek 99 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1137
48= Jakub RandusJakub Randus 02 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1137
50= Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý 00 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1126
50= Petr BártaPetr Bárta 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1126
52 David SkřečekDavid Skřeček 02 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1121
53= Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1109
53= JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK 00 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1109
55 Jakub BalšánekJakub Balšánek 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1081
56 David RybaDavid Ryba 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1075
57 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1046
58 Vojtěch JavorekVojtěch Javorek 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1015
59 Michal ForejtMichal Forejt 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 0979
60 Sebastian FilipekSebastian Filipek 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 0866
61 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0820
62 Tomáš KřížTomáš Kříž 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 0814
63 David MartínekDavid Martínek 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0795
64 Vít HorčičkaVít Horčička 99 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0776
65 Michal MacháčekMichal Macháček 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0772
66 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0762
67 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0759
68= Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0755
68= Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0755
70 Jan RistovskýJan Ristovský 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0743
71 MATYÁŠ WINTERMATYÁŠ WINTER 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0739
72 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0736
73 Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0730
74 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0714
75 Marek MarvanMarek Marvan 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0700
76 Patrik NovákPatrik Novák 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0695
77 Dan PavlovecDan Pavlovec 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0688
78 David DvořákDavid Dvořák 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0684
79 Jan TrnkaJan Trnka 01 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 0683
80 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0682
81 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0681
82 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 0679
83 Aleš KočíAleš Kočí 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0673
84 Martin HaladaMartin Halada 02 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0660
85 Matěj KristoňMatěj Kristoň 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0659
86 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0654
87 Václav ŠkodaVáclav Škoda 02 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0650
88= Dominik PaušDominik Pauš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0646
88= Jiří BeránekJiří Beránek 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0646
90 MARTIN KUBEČEKMARTIN KUBEČEK 99 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0644
91 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0637
92 Dan ZbránekDan Zbránek 99 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 0636
93= Tomáš KuncTomáš Kunc 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 0634
93= Jakub VětrovskýJakub Větrovský 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 0634
95 Petr LillPetr Lill 02 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0631
96= Martin AdamecMartin Adamec 01 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0626
96= Jakub FaistuerJakub Faistuer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0626
98 Václav RaškaVáclav Raška 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0618
99= Vojtěch VáchaVojtěch Vácha 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0617
99= Martin JurčíkMartin Jurčík 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0617
101 Tomáš FoglTomáš Fogl 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0616
102 Jiří DolejšíJiří Dolejší 99 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0612
103 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0608
104 Jakub DanyšJakub Danyš 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 0596
105 LUKÁŠ FÉRLUKÁŠ FÉR 99 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0589
106 Filip DuchoňFilip Duchoň 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0586
107 Petr ŠvejdaPetr Švejda 99 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0582
108 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0575
109= David BrezinaDavid Brezina 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0574
109= ONDŘEJ HOŠEKONDŘEJ HOŠEK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0574
111 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenského 713 0561
112 Josef MašekJosef Mašek 18 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 0559
113 Adam NovotnýAdam Novotný 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0556
114 David KřivánekDavid Křivánek 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 0552
115 Tomáš KenisTomáš Kenis 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0549
116 Josef TůmaJosef Tůma 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0547
117 MATĚJ STRNADMATĚJ STRNAD 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0546
118= Ondřej SurovecOndřej Surovec 02 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0544
118= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0544
118= Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0544
118= Michal PernickýMichal Pernický 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0544
122 Radek BartlRadek Bartl 99 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0543
123 Jakub HolubJakub Holub 99 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0542
124 Josef ValentaJosef Valenta 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0536
125 Jan SmělíkJan Smělík 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0533
126 DANIEL ČERMÁKDANIEL ČERMÁK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0525
127 Jan KopečekJan Kopeček 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 0524
128= Jakub KubíkJakub Kubík 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0521
128= Pavel ŠvecPavel Švec 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0521
130= Josef HřibJosef Hřib 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0512
130= Matyáš KašparMatyáš Kašpar 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 0512
130= Petr FučíkPetr Fučík 99 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0512
130= Martin HanákMartin Hanák 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Třebíč 0512
134 Matěj KuncMatěj Kunc 99 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0504
135 Nick NewiakNick Newiak 01 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0490
136= Matěj BínaMatěj Bína 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0480
136= Jiří KuciakJiří Kuciak 01 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0480
136= Vítek LukavecVítek Lukavec 99 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0480
139= Jaroslav VitákJaroslav Viták 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0463
139= Tomáš JungvirtTomáš Jungvirt 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0463
141 Marek ArbeitMarek Arbeit 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0449
142 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 0404
143 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0386
144= Ondřej VojtaOndřej Vojta 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0000
144= Martin HaladaMartin Halada 00 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0000
144= Daniel MazurDaniel Mazur 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0000
144= David RybaDavid Ryba 18 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0000
144= Filip AdámekFilip Adámek 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
144= Jan ŠvábJan Šváb 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 0000
144= Adam BlažekAdam Blažek 02 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Ostrov 0000
144= Tomáš Eliot SojkaTomáš Eliot Sojka 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
144= Jan VorelJan Vorel 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0000
Celkem 152 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3056
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 2879
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2817
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 2740
5 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 2597
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 2596
7 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2507
8 Anna VánišováAnna Vánišová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2495
9 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2395
10 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2381
11 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 2311
12 Maria CukerováMaria Cukerová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 1990
13 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1669
14= Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1662
14= Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1662
16 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1593
17 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1566
18 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1544
19 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1534
20 Anna KorbováAnna Korbová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 1529
21 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1498
22 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1461
23 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1457
24 Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1456
25 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1454
26 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 1443
27 Anna KozlováAnna Kozlová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1409
28 Nikola HerzováNikola Herzová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1387
29 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1364
30 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 1324
31 Leona VargováLeona Vargová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1314
32 Anna BravencováAnna Bravencová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1310
33 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1298
34 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1290
35 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 1277
36 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1273
37 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1262
38 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1243
39 Tereza SupováTereza Supová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 1231
40 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 1230
41 Haasová SimonaHaasová Simona 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1215
42 Nela JandurováNela Jandurová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1199
43 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1184
44 Dalia ŽurDalia Žur 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 1178
45 Tereza BeranováTereza Beranová 99 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1154
46 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1138
47 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1136
48 Barbora BradováBarbora Bradová 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1124
49 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1093
50 Hana ZápotockáHana Zápotocká 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 1082
51 Eliška HodkováEliška Hodková 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1057
52 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 1042
53 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1035
54 Nikola SojkováNikola Sojková 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1011
55 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0996
56 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0961
57 Karolína MyškováKarolína Myšková 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0952
58 Dominika KubešováDominika Kubešová 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0937
59 Karolína ŘádkováKarolína Řádková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0900
60 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0886
61 Anežka VychodilováAnežka Vychodilová 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0881
62 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0796
63 Monika KopeckáMonika Kopecká 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0783
64 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0781
65 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0775
66 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0770
67 Barbora MatějkováBarbora Matějková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0757
68 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0748
69 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0741
70 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0738
71 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0736
72 Nela NetoličkováNela Netoličková 00 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0705
73 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0701
74 Adéla RoučkováAdéla Roučková 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 0698
75 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0689
76 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0688
77 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0676
78 Alexandra De SousaAlexandra De Sousa 99 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0661
79 Tereza SimonováTereza Simonová 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 0657
80 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0645
81 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0640
82 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0630
83 Karolína KoulováKarolína Koulová 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0629
84 Hana HybáškováHana Hybášková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0628
85 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0615
86 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 0608
87= Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0599
87= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0599
87= Smidová DominikaSmidová Dominika 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0599
87= Barbora LánskáBarbora Lánská 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0599
91 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0597
92= Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0592
92= Michaela FarováMichaela Farová 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0592
94 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0589
95 Anna DrábováAnna Drábová 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0584
96 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0576
97 Ingrid TillmanIngrid Tillman 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0563
98= Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0555
98= Barbora LuckáBarbora Lucká 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0555
100 Tereza StaňkováTereza Staňková 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0550
101 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0549
102 Eva ChludováEva Chludová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0526
103= Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0518
103= Tereza ForstováTereza Forstová 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0518
105= Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0512
105= Anna GerberováAnna Gerberová 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0512
107 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 0511
108 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0507
109 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 0506
110 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0502
111 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0499
112 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0495
113 Sára PoprováSára Poprová 02 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 0489
114 Štěpánka KlackováŠtěpánka Klacková 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0485
115 Eliška KolečkářováEliška Kolečkářová 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0473
116= Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0470
116= Nikola RejlkováNikola Rejlková 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0470
118 Lucie DroznováLucie Droznová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0464
119 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0459
120 Simona HrachovskáSimona Hrachovská 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0458
121 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0440
122= Lucie ŠikováLucie Šiková 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0429
122= Veronika SoukupováVeronika Soukupová 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0429
124 Bára StoklasováBára Stoklasová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p. o. 0425
125= Adéla ČernáAdéla Černá 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0421
125= Simona KotrláSimona Kotrlá 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0421
127 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0406
128 Kateřina TulkováKateřina Tulková 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0396
129 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0391
130 Eliška DrahošováEliška Drahošová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0389
131 Lenka KejzarováLenka Kejzarová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0385
132= Radka PěknáRadka Pěkná 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0384
132= Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 0384
134 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0350
135= Kristýna ZáhorováKristýna Záhorová 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0000
135= Halina KočováHalina Kočová 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0000
135= Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0000
135= Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0000
135= Kristýna LegdanováKristýna Legdanová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0000
135= Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 0000
135= Anna SvobodováAnna Svobodová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0000
135= Lenka NálevkováLenka Nálevková 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 0000
135= Hana HyklováHana Hyklová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 0000
135= Hana DočekalováHana Dočekalová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0000
135= Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
135= Eliška ŘíhováEliška Říhová 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubertina Tábor 0000
Celkem 146 závodníků