60 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 12:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.02 | ||||||||||||||
2 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 07.20 | ||||||||||||||
3 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 7 | 07.21 | ||||||||||||||
4 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.28 | ||||||||||||||
5 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.31 | ||||||||||||||
6 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 07.44 | ||||||||||||||
7 | Jan KrizanJan Krizan | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 07.86 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 07.20 | ||||||||||||||
MS | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 07.21 | ||||||||||||||
3 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 07.31 | ||||||||||||||
4 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.37 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠvecJan Švec | 99 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 07.41 | ||||||||||||||
6 | Tomáš JodlTomáš Jodl | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 07.47 | ||||||||||||||
7 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 07.75 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 12:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.29 | ||||||||||||||
2 | 2 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.52 | |||||||||||||
3 | Robert DykastRobert Dykast | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 07.53 | ||||||||||||||
4 | Vladimír PolášekVladimír Polášek | 99 | Sportovní klub Týniště nad ... | 4 | 07.57 | ||||||||||||||
5 | Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 07.62 | ||||||||||||||
6 | Jakub PruknerJakub Prukner | 01 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.75 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 07.42 | ||||||||||||||
2 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.76 | ||||||||||||||
3 | Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.76 | ||||||||||||||
4 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.81 | ||||||||||||||
5 | Martin DivínMartin Divín | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.89 | ||||||||||||||
6 | Marek ŽemlaMarek Žemla | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 08.13 | ||||||||||||||
7 | Radim JanůRadim Janů | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 08.22 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (út, 8.1.2019 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 8 | 07.40 | ||||||||||||||
2 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.40 | ||||||||||||||
3 | Gabriel TichýGabriel Tichý | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 07.62 | ||||||||||||||
4 | Matouš PelikánMatouš Pelikán | 01 | GPROS | 2 | 08.01 | ||||||||||||||
5 | Viet Thang CuViet Thang Cu | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 08.12 | ||||||||||||||
6 | Jakub NosekJakub Nosek | 01 | GPROS | 6 | 08.19 | ||||||||||||||
Matěj MichalčíkMatěj Michalčík | 00 | GPROS | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.02 | |||
2 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 07.20 | |||
2 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 07.20 | |||
4 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 7 | 07.21 | |||
4 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 07.21 | |||
6 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.28 | |||
7 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.29 | |||
8 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.31 | |||
8 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 07.31 | |||
10 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.37 | |||
11 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 8 | 07.40 | |||
11 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.40 | |||
13 | Jan ŠvecJan Švec | 99 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 07.41 | |||
14 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 07.42 | |||
15 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 07.44 | |||
16 | Tomáš JodlTomáš Jodl | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 07.47 | |||
17 | 2 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.52 | ||
18 | Robert DykastRobert Dykast | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 07.53 | |||
19 | Vladimír PolášekVladimír Polášek | 99 | Sportovní klub Týniště nad ... | 4 | 07.57 | |||
20 | Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 07.62 | |||
20 | Gabriel TichýGabriel Tichý | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 07.62 | |||
22 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 07.75 | |||
22 | Jakub PruknerJakub Prukner | 01 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.75 | |||
24 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.76 | |||
24 | Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.76 | |||
26 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.81 | |||
27 | Jan KrizanJan Krizan | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 07.86 | |||
28 | Martin DivínMartin Divín | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.89 | |||
29 | Matouš PelikánMatouš Pelikán | 01 | GPROS | 2 | 08.01 | |||
30 | Viet Thang CuViet Thang Cu | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 08.12 | |||
31 | Marek ŽemlaMarek Žemla | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 08.13 | |||
32 | Jakub NosekJakub Nosek | 01 | GPROS | 6 | 08.19 | |||
33 | Radim JanůRadim Janů | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 08.22 | |||
Matěj MichalčíkMatěj Michalčík | 00 | GPROS | 5 | DNS |
60 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | AK Sokolov | 4 | 07.81 | ||||||||||||||
2 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 7 | 07.84 | ||||||||||||||
3 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 07.85 | ||||||||||||||
4 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 07.89 | ||||||||||||||
5 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.05 | ||||||||||||||
6 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 08.09 | ||||||||||||||
7 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.09 | ||||||||||||||
MS | 5 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 07.76 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 4 | 08.13 | ||||||||||||||
2 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 08.15 | ||||||||||||||
3 | Natálie CoufalováNatálie Coufalová | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 08.17 | ||||||||||||||
4 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 08.18 | ||||||||||||||
5 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 08.26 | ||||||||||||||
6 | Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová | 01 | AC TJ Jičín | 8 | 08.30 | ||||||||||||||
7 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.34 | ||||||||||||||
8 | Anna VrábelováAnna Vrábelová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 08.49 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 08.13 | ||||||||||||||
2 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.15 | ||||||||||||||
3 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 08.26 | ||||||||||||||
4 | 1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.33 | |||||||||||||
5 | Klára PetrášováKlára Petrášová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.39 | ||||||||||||||
6 | Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 08.41 | ||||||||||||||
7 | Zuzana NěmcováZuzana Němcová | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 7 | 08.54 | ||||||||||||||
8 | Anna ČeřovskáAnna Čeřovská | 03 | AC Pardubice | 4 | 08.60 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.62 | ||||||||||||||
2 | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 08.71 | ||||||||||||||
3 | Sára PaťhováSára Paťhová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.78 | ||||||||||||||
4 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.83 | ||||||||||||||
5 | Eva KřekováEva Křeková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.03 | ||||||||||||||
6 | Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.05 | ||||||||||||||
7 | Kamila KrejčíKamila Krejčí | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.06 | ||||||||||||||
8 | Jana BartošováJana Bartošová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.14 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (út, 8.1.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.82 | |||||||||||||
2 | Nela ČervinkováNela Červinková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 08.88 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.88 | ||||||||||||||
4 | Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.95 | ||||||||||||||
5 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 09.23 | ||||||||||||||
6 | Jolana PšeničkováJolana Pšeničková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 09.65 | ||||||||||||||
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (út, 8.1.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 08.25 | ||||||||||||||
2 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.39 | ||||||||||||||
3 | Nikol KubicováNikol Kubicová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.62 | ||||||||||||||
4 | 2 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.63 | |||||||||||||
5 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.70 | ||||||||||||||
6 | Lucie HromkováLucie Hromková | 00 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 09.40 | ||||||||||||||
Niki JoanniduNiki Joannidu | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 07.76 | ||
2 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | AK Sokolov | 4 | 07.81 | |||
3 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 7 | 07.84 | |||
4 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 07.85 | |||
5 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 07.89 | |||
6 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.05 | |||
7 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 08.09 | |||
7 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.09 | |||
9 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 4 | 08.13 | |||
9 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 08.13 | |||
11 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 08.15 | |||
11 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.15 | |||
13 | Natálie CoufalováNatálie Coufalová | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 08.17 | |||
14 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 08.18 | |||
15 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 08.25 | |||
16 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 08.26 | |||
16 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 08.26 | |||
18 | Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová | 01 | AC TJ Jičín | 8 | 08.30 | |||
19 | 1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.33 | ||
20 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.34 | |||
21 | Klára PetrášováKlára Petrášová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.39 | |||
21 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.39 | |||
23 | Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 08.41 | |||
24 | Anna VrábelováAnna Vrábelová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 08.49 | |||
25 | Zuzana NěmcováZuzana Němcová | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 7 | 08.54 | |||
26 | Anna ČeřovskáAnna Čeřovská | 03 | AC Pardubice | 4 | 08.60 | |||
27 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.62 | |||
27 | Nikol KubicováNikol Kubicová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.62 | |||
29 | 2 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.63 | ||
30 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.70 | |||
31 | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 08.71 | |||
32 | Sára PaťhováSára Paťhová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.78 | |||
33 | 76 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.82 | ||
34 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.83 | |||
35 | Nela ČervinkováNela Červinková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 08.88 | |||
35 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.88 | |||
37 | Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.95 | |||
38 | Eva KřekováEva Křeková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.03 | |||
39 | Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.05 | |||
40 | Kamila KrejčíKamila Krejčí | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.06 | |||
41 | Jana BartošováJana Bartošová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.14 | |||
42 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 09.23 | |||
43 | Lucie HromkováLucie Hromková | 00 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 09.40 | |||
44 | Jolana PšeničkováJolana Pšeničková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 09.65 | |||
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | DNS | ||||
Niki JoanniduNiki Joannidu | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 21.81 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 5 | 21.99 | ||||||||||||||
3 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 23.27 | ||||||||||||||
4 | Kamil LeštinaKamil Leština | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 24.05 | ||||||||||||||
5 | Vladimír PolášekVladimír Polášek | 99 | Sportovní klub Týniště nad ... | 2 | 25.29 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.50 | ||||||||||||||
2 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.17 | ||||||||||||||
3 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.11 | ||||||||||||||
4 | Šimon MoravecŠimon Moravec | 99 | AC Pardubice | 6 | 24.55 | ||||||||||||||
Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 23.00 | ||||||||||||||
2 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 23.01 | ||||||||||||||
3 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 23.38 | ||||||||||||||
4 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.97 | ||||||||||||||
5 | Kazimír SvobodaKazimír Svoboda | 99 | AC Pardubice | 1 | 24.86 | ||||||||||||||
6 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 25.38 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 22.72 | ||||||||||||||
2 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 23.25 | ||||||||||||||
3 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 23.26 | ||||||||||||||
4 | Tomáš JodlTomáš Jodl | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 24.12 | ||||||||||||||
5 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 25.41 | ||||||||||||||
Martin DivínMartin Divín | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (út, 8.1.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.88 | ||||||||||||||
2 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 23.88 | ||||||||||||||
3 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 24.04 | ||||||||||||||
4 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 24.48 | ||||||||||||||
5 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 26.06 | ||||||||||||||
Michael ČermákMichael Čermák | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (út, 8.1.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriel TichýGabriel Tichý | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 24.85 | ||||||||||||||
2 | Jan KrizanJan Krizan | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 25.44 | ||||||||||||||
3 | Matouš PelikánMatouš Pelikán | 01 | GPROS | 2 | 26.07 | ||||||||||||||
4 | Marek MašekMarek Mašek | 01 | GPROS | 3 | 26.37 | ||||||||||||||
Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica | 00 | VSK Univerzita Brno | 4 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 21.81 | |||
2 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 5 | 21.99 | |||
3 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.50 | |||
4 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 22.72 | |||
5 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.88 | |||
6 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 23.00 | |||
7 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 23.01 | |||
8 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.17 | |||
9 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 23.25 | |||
10 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 23.26 | |||
11 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 23.27 | |||
12 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 23.38 | |||
13 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 23.88 | |||
14 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.97 | |||
15 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 24.04 | |||
16 | Kamil LeštinaKamil Leština | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 24.05 | |||
17 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.11 | |||
18 | Tomáš JodlTomáš Jodl | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 24.12 | |||
19 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 24.48 | |||
20 | Šimon MoravecŠimon Moravec | 99 | AC Pardubice | 6 | 24.55 | |||
21 | Gabriel TichýGabriel Tichý | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 24.85 | |||
22 | Kazimír SvobodaKazimír Svoboda | 99 | AC Pardubice | 1 | 24.86 | |||
23 | Vladimír PolášekVladimír Polášek | 99 | Sportovní klub Týniště nad ... | 2 | 25.29 | |||
24 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 25.38 | |||
25 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 25.41 | |||
26 | Jan KrizanJan Krizan | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 25.44 | |||
27 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 26.06 | |||
28 | Matouš PelikánMatouš Pelikán | 01 | GPROS | 2 | 26.07 | |||
29 | Marek MašekMarek Mašek | 01 | GPROS | 3 | 26.37 | |||
Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | ||||
Martin DivínMartin Divín | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | DNS | ||||
Michael ČermákMichael Čermák | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNS | ||||
Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | DNS | ||||
Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica | 00 | VSK Univerzita Brno | 4 | DNF |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 14:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 24.62 | ||||||||||||||
2 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 24.78 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 26.29 | ||||||||||||||
4 | Klára PetrášováKlára Petrášová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 27.78 | ||||||||||||||
5 | Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 30.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | AK Sokolov | 4 | 25.36 | ||||||||||||||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 25.58 | ||||||||||||||
3 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.21 | ||||||||||||||
4 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 27.21 | ||||||||||||||
5 | Sára PaťhováSára Paťhová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 28.57 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 26.38 | ||||||||||||||
2 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 26.38 | ||||||||||||||
3 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 3 | 26.42 | ||||||||||||||
4 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 27.51 | ||||||||||||||
5 | Anna VrábelováAnna Vrábelová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 28.22 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 26.66 | ||||||||||||||
2 | Sandra VágnerováSandra Vágnerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 27.24 | ||||||||||||||
3 | 72 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 27.72 | |||||||||||||
4 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 28.51 | ||||||||||||||
Anna ČeřovskáAnna Čeřovská | 03 | AC Pardubice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (út, 8.1.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 25.85 | ||||||||||||||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 26.06 | ||||||||||||||
3 | Ester MerunkováEster Merunková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 26.41 | ||||||||||||||
4 | Eliška HezkáEliška Hezká | 02 | AC Pardubice | 2 | 26.93 | ||||||||||||||
5 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 28.03 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (út, 8.1.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková | 03 | SK Jeseniova | 5 | 28.06 | ||||||||||||||
2 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 28.32 | ||||||||||||||
3 | 3 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 28.54 | |||||||||||||
4 | Nela ČervinkováNela Červinková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 29.38 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 30.69 | ||||||||||||||
6 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 31.43 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (út, 8.1.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Stefanie GrafStefanie Graf | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 28.28 | |||||||||||||
2 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 28.39 | ||||||||||||||
3 | Veronika ChalupováVeronika Chalupová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 28.94 | ||||||||||||||
4 | Pavla PařízkováPavla Pařízková | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 29.99 | ||||||||||||||
5 | Tereza VeseláTereza Veselá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 30.38 | ||||||||||||||
6 | Magda ČížkováMagda Čížková | 01 | Atletika Prachatice | 6 | 30.86 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (út, 8.1.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 28.84 | ||||||||||||||
2 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 28.91 | ||||||||||||||
3 | Alexandra HodásováAlexandra Hodásová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 30.26 | ||||||||||||||
4 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 30.34 | ||||||||||||||
5 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 31.91 | ||||||||||||||
6 | Jana MuzikantováJana Muzikantová | 99 | GPROS | 3 | 34.17 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 24.62 | |||
2 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 24.78 | |||
3 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | AK Sokolov | 4 | 25.36 | |||
4 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 25.58 | |||
5 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 25.85 | |||
6 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 26.06 | |||
7 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.21 | |||
8 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 26.29 | |||
9 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 26.38 | |||
9 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 26.38 | |||
11 | Ester MerunkováEster Merunková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 26.41 | |||
12 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 3 | 26.42 | |||
13 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 26.66 | |||
14 | Eliška HezkáEliška Hezká | 02 | AC Pardubice | 2 | 26.93 | |||
15 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 27.21 | |||
16 | Sandra VágnerováSandra Vágnerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 27.24 | |||
17 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 27.51 | |||
18 | 72 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 27.72 | ||
19 | Klára PetrášováKlára Petrášová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 27.78 | |||
20 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 28.03 | |||
21 | Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková | 03 | SK Jeseniova | 5 | 28.06 | |||
22 | Anna VrábelováAnna Vrábelová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 28.22 | |||
23 | 6 | Stefanie GrafStefanie Graf | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 28.28 | ||
24 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 28.32 | |||
25 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 28.39 | |||
26 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 28.51 | |||
27 | 3 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 28.54 | ||
28 | Sára PaťhováSára Paťhová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 28.57 | |||
29 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 28.84 | |||
30 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 28.91 | |||
31 | Veronika ChalupováVeronika Chalupová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 28.94 | |||
32 | Nela ČervinkováNela Červinková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 29.38 | |||
33 | Pavla PařízkováPavla Pařízková | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 29.99 | |||
34 | Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 30.00 | |||
35 | Alexandra HodásováAlexandra Hodásová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 30.26 | |||
36 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 30.34 | |||
37 | Tereza VeseláTereza Veselá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 30.38 | |||
38 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 30.69 | |||
39 | Magda ČížkováMagda Čížková | 01 | Atletika Prachatice | 6 | 30.86 | |||
40 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 31.43 | |||
41 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 31.91 | |||
42 | Jana MuzikantováJana Muzikantová | 99 | GPROS | 3 | 34.17 | |||
Anna ČeřovskáAnna Čeřovská | 03 | AC Pardubice | 3 | DNS |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 12:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | 48.73 | ||||||||||||||
2 | 3 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 50.01 | |||||||||||||
3 | 5 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 50.11 | |||||||||||||
4 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 53.97 | ||||||||||||||
5 | Kazimír SvobodaKazimír Svoboda | 99 | AC Pardubice | 6 | 54.26 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 12:55) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 50.79 | |||||||||||||
2 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 51.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 51.22 | ||||||||||||||
4 | Šimon MoravecŠimon Moravec | 99 | AC Pardubice | 2 | 55.86 | ||||||||||||||
5 | 7 | Jan FreiberkJan Freiberk | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 56.77 | |||||||||||||
3 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | DQ | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 12:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 51.48 | |||||||||||||
2 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 51.69 | ||||||||||||||
3 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 51.97 | ||||||||||||||
MS | 6 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 52.36 | |||||||||||||
5 | Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 68.91 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 12:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 51.24 | |||||||||||||
2 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 51.91 | ||||||||||||||
3 | 7 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 52.07 | |||||||||||||
4 | Michael ČermákMichael Čermák | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 56.37 | ||||||||||||||
5 | 9 | Daniel ValdezDaniel Valdez | 01 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 58.24 | |||||||||||||
6 | 2 | David KoutníkDavid Koutník | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 59.22 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | 48.73 | |||
2 | 3 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 50.01 | ||
3 | 5 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 50.11 | ||
4 | 6 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 50.79 | ||
5 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 51.00 | |||
6 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 51.22 | |||
7 | 5 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 51.24 | ||
8 | 5 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 51.48 | ||
9 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 51.69 | |||
10 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 51.91 | |||
11 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 51.97 | |||
12 | 7 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 52.07 | ||
13 | 6 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 52.36 | ||
14 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 53.97 | |||
15 | Kazimír SvobodaKazimír Svoboda | 99 | AC Pardubice | 6 | 54.26 | |||
16 | Šimon MoravecŠimon Moravec | 99 | AC Pardubice | 2 | 55.86 | |||
17 | Michael ČermákMichael Čermák | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 56.37 | |||
18 | 7 | Jan FreiberkJan Freiberk | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 56.77 | ||
19 | 9 | Daniel ValdezDaniel Valdez | 01 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 58.24 | ||
20 | 2 | David KoutníkDavid Koutník | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 59.22 | ||
21 | Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 68.91 | |||
3 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | DQ | |||
2 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | DNF |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 12:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 54.37 | |||||||||||||
2 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 57.31 | ||||||||||||||
3 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 61.08 | ||||||||||||||
4 | Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 64.39 | ||||||||||||||
5 | Natália GyömraiováNatália Gyömraiová | 02 | GBRNO | 2 | 65.74 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 12:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 72 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 59.45 | |||||||||||||
2 | 74 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 60.62 | |||||||||||||
3 | 75 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 62.27 | |||||||||||||
4 | 76 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 62.95 | |||||||||||||
5 | 6 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 3 | 63.58 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 3 | 64.80 | |||||||||||||
2 | 2 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 65.11 | |||||||||||||
3 | 6 | Stefanie GrafStefanie Graf | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 65.31 | |||||||||||||
4 | 1 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 65.45 | |||||||||||||
5 | 5 | Tereza StoklasováTereza Stoklasová | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 68.50 | |||||||||||||
6 | 1 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 75.66 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 54.37 | ||
2 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 57.31 | |||
3 | 72 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 59.45 | ||
4 | 74 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 60.62 | ||
5 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 61.08 | |||
6 | 75 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 62.27 | ||
7 | 76 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 62.95 | ||
8 | 6 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 3 | 63.58 | ||
9 | Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 64.39 | |||
10 | 3 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 3 | 64.80 | ||
11 | 2 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 65.11 | ||
12 | 6 | Stefanie GrafStefanie Graf | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 65.31 | ||
13 | 1 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 65.45 | ||
14 | Natália GyömraiováNatália Gyömraiová | 02 | GBRNO | 2 | 65.74 | |||
15 | 5 | Tereza StoklasováTereza Stoklasová | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 68.50 | ||
16 | 1 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 75.66 |
800 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 1:58.01 | |||||||||||||
2 | 6 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 6 | 2:01.24 | |||||||||||||
3 | 9 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 9 | 2:02.94 | |||||||||||||
4 | 7 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:03.12 | |||||||||||||
5 | 4 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 2:03.13 | |||||||||||||
6 | 3 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 2:03.82 | |||||||||||||
7 | 8 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 2:03.83 | |||||||||||||
MS | 6 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 2:04.70 | |||||||||||||
9 | 5 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 2:05.73 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:04.45 | |||||||||||||
MS | 4 | Matěj MacháčekMatěj Macháček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 2:05.28 | |||||||||||||
3 | 3 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 2:06.69 | |||||||||||||
4 | 5 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 2:07.07 | |||||||||||||
5 | 6 | Ondřej MelčOndřej Melč | 02 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 2:11.67 | |||||||||||||
6 | 9 | Daniel ValdezDaniel Valdez | 01 | Atletický klub Prostějov, z... | 9 | 2:18.51 | |||||||||||||
7 | 8 | David KovaříkDavid Kovařík | 00 | GPROS | 8 | 2:26.40 | |||||||||||||
8 | 2 | David KoutníkDavid Koutník | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 2:26.80 | |||||||||||||
7 | Jan FreiberkJan Freiberk | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 1:58.01 | ||
2 | 6 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 6 | 2:01.24 | ||
3 | 9 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 9 | 2:02.94 | ||
4 | 7 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:03.12 | ||
5 | 4 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 2:03.13 | ||
6 | 3 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 2:03.82 | ||
7 | 8 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 2:03.83 | ||
8 | 1 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:04.45 | ||
9 | 6 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 2:04.70 | ||
10 | 4 | Matěj MacháčekMatěj Macháček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 2:05.28 | ||
11 | 5 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 2:05.73 | ||
12 | 3 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 2:06.69 | ||
13 | 5 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 2:07.07 | ||
14 | 6 | Ondřej MelčOndřej Melč | 02 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 2:11.67 | ||
15 | 9 | Daniel ValdezDaniel Valdez | 01 | Atletický klub Prostějov, z... | 9 | 2:18.51 | ||
16 | 8 | David KovaříkDavid Kovařík | 00 | GPROS | 8 | 2:26.40 | ||
17 | 2 | David KoutníkDavid Koutník | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 2:26.80 | ||
7 | Jan FreiberkJan Freiberk | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | DNS |
800 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 2:26.23 | |||||||||||||
2 | 1 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 2:33.28 | |||||||||||||
3 | 4 | Karolína SmutnáKarolína Smutná | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:35.45 | |||||||||||||
4 | 8 | Sára SmilkováSára Smilková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 2:35.93 | |||||||||||||
5 | 6 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 6 | 2:40.66 | |||||||||||||
6 | 7 | Klára HanákováKlára Hanáková | 02 | ACTIVITY Lanškroun | 7 | 2:44.92 | |||||||||||||
7 | 2 | Aneta VomelováAneta Vomelová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 2:47.05 | |||||||||||||
8 | 3 | Veronika ČernáVeronika Černá | 01 | GNMNM | 3 | 2:52.91 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 2:13.42 | |||||||||||||
2 | 4 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:13.71 | |||||||||||||
3 | 6 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:13.87 | |||||||||||||
4 | 8 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 8 | 2:18.81 | |||||||||||||
5 | 7 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 7 | 2:22.55 | |||||||||||||
6 | 2 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 2:25.07 | |||||||||||||
7 | 3 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 2:25.34 | |||||||||||||
8 | 1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 2:27.02 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 2:13.42 | ||
2 | 4 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:13.71 | ||
3 | 6 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:13.87 | ||
4 | 8 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 8 | 2:18.81 | ||
5 | 7 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 7 | 2:22.55 | ||
6 | 2 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 2:25.07 | ||
7 | 3 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 2:25.34 | ||
8 | 5 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 2:26.23 | ||
9 | 1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 2:27.02 | ||
10 | 1 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 2:33.28 | ||
11 | 4 | Karolína SmutnáKarolína Smutná | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:35.45 | ||
12 | 8 | Sára SmilkováSára Smilková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 2:35.93 | ||
13 | 6 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 6 | 2:40.66 | ||
14 | 7 | Klára HanákováKlára Hanáková | 02 | ACTIVITY Lanškroun | 7 | 2:44.92 | ||
15 | 2 | Aneta VomelováAneta Vomelová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 2:47.05 | ||
16 | 3 | Veronika ČernáVeronika Černá | 01 | GNMNM | 3 | 2:52.91 |
1500 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 13:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 4:10.73 | |||||||||||||
2 | 2 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 4:13.69 | |||||||||||||
3 | 3 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 4:14.77 | |||||||||||||
4 | 6 | Martin ŠilhavýMartin Šilhavý | 99 | AC Domažlice, z. s. | 6 | 4:17.25 | |||||||||||||
5 | 7 | Michal RůžekMichal Růžek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 4:19.71 | |||||||||||||
6 | 9 | Philippe CarpentierPhilippe Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 9 | 4:21.09 | |||||||||||||
7 | 8 | Lukáš DruneckýLukáš Drunecký | 01 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 4:24.15 | |||||||||||||
8 | 4 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 4:35.04 | |||||||||||||
9 | 5 | Lukáš SádlíkLukáš Sádlík | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 5:02.47 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 4:25.44 | |||||||||||||
2 | 1 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 4:27.38 | |||||||||||||
3 | 3 | Karel SýkoraKarel Sýkora | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 4:43.11 | |||||||||||||
4 | 6 | Štěpán BorovkaŠtěpán Borovka | 00 | GPROS | 6 | 4:49.77 | |||||||||||||
5 | 4 | Pavel SátoraPavel Sátora | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 4:58.05 | |||||||||||||
6 | 7 | Dominik LiškaDominik Liška | 00 | GPROS | 7 | 5:15.90 | |||||||||||||
7 | 5 | Dominik ChmelíkDominik Chmelík | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 5:16.36 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 4:10.73 | ||
2 | 2 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 4:13.69 | ||
3 | 3 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 4:14.77 | ||
4 | 6 | Martin ŠilhavýMartin Šilhavý | 99 | AC Domažlice, z. s. | 6 | 4:17.25 | ||
5 | 7 | Michal RůžekMichal Růžek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 4:19.71 | ||
6 | 9 | Philippe CarpentierPhilippe Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 9 | 4:21.09 | ||
7 | 8 | Lukáš DruneckýLukáš Drunecký | 01 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 4:24.15 | ||
8 | 2 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 4:25.44 | ||
9 | 1 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 4:27.38 | ||
10 | 4 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 4:35.04 | ||
11 | 3 | Karel SýkoraKarel Sýkora | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 4:43.11 | ||
12 | 6 | Štěpán BorovkaŠtěpán Borovka | 00 | GPROS | 6 | 4:49.77 | ||
13 | 4 | Pavel SátoraPavel Sátora | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 4:58.05 | ||
14 | 5 | Lukáš SádlíkLukáš Sádlík | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 5:02.47 | ||
15 | 7 | Dominik LiškaDominik Liška | 00 | GPROS | 7 | 5:15.90 | ||
16 | 5 | Dominik ChmelíkDominik Chmelík | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 5:16.36 |
1500 m - Juniorky (Finále)
Finále (út, 8.1.2019 - 13:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 4:56.36 | |||||||||||||
2 | 6 | Barbora ŠestákováBarbora Šestáková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 5:05.55 | |||||||||||||
3 | 3 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 5:07.20 | |||||||||||||
4 | 7 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 5:08.97 | |||||||||||||
5 | 2 | Anna KochováAnna Kochová | 01 | AC TJ Jičín | 2 | 5:11.67 | |||||||||||||
6 | 10 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 02 | GJIHL | 10 | 5:29.61 | |||||||||||||
7 | 8 | Melanie CarpentierMelanie Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 5:30.11 | |||||||||||||
8 | 4 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 6:05.49 | |||||||||||||
9 | 5 | Lucie PeňázováLucie Peňázová | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 6:44.51 | |||||||||||||
10 | 11 | Patricie OpatřilováPatricie Opatřilová | 02 | GPROS | 11 | 7:10.98 | |||||||||||||
9 | Tereza CharvátováTereza Charvátová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 9 | DNS | ||||||||||||||
6 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 03 | GNMNM | 12 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Junioři (Finále)
Finále (út, 8.1.2019 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Jan MálekJan Málek | 01 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 11 | 08:59.43 | |||||||||||||
2 | 2 | Jan ŠvejnohaJan Švejnoha | 01 | VSK Univerzita Brno | 2 | 09:13.02 | |||||||||||||
3 | 1 | Matyáš JánskýMatyáš Jánský | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 09:15.49 | |||||||||||||
4 | 4 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 09:34.01 | |||||||||||||
5 | 6 | Filip VabroušekFilip Vabroušek | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 09:35.04 | |||||||||||||
6 | 3 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 09:54.29 | |||||||||||||
7 | 9 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 9 | 09:58.27 | |||||||||||||
8 | 5 | Šimon MarečekŠimon Mareček | 02 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 10:01.79 | |||||||||||||
9 | 7 | Jan VosejpkaJan Vosejpka | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 10:10.09 | |||||||||||||
10 | 10 | David KratochvílDavid Kratochvíl | 01 | GPROS | 10 | 10:50.81 | |||||||||||||
11 | 12 | Petr PiňosPetr Piňos | 01 | GPROS | 12 | 11:07.17 | |||||||||||||
8 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Juniorky (Finále)
Finále (út, 8.1.2019 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 09:56.82 | |||||||||||||
2 | 2 | Veronika HynkováVeronika Hynková | 02 | AC Pardubice | 2 | 10:32.50 | |||||||||||||
3 | 8 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 10:40.78 | |||||||||||||
4 | 9 | Tereza CharvátováTereza Charvátová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 9 | 11:13.36 | |||||||||||||
5 | 3 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 12:27.97 | |||||||||||||
6 | 6 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 03 | GNMNM | 6 | 13:12.60 | |||||||||||||
7 | 5 | Adéla RýdlováAdéla Rýdlová | 01 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 5 | 13:23.88 | |||||||||||||
8 | 4 | Veronika HrabalováVeronika Hrabalová | 01 | GPROS | 4 | 13:37.34 | |||||||||||||
9 | 7 | Dominika VaňkováDominika Vaňková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 13:37.97 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži 20-22 let
(út, 8.1.2019 - 11:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš AlbrechtMatyáš Albrecht | 99 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 8 | 10.55 | 0.424 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři
(út, 8.1.2019 - 11:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 5 | 08.17 | ||||||||||||||
2 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.47 | ||||||||||||||
3 | 5 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.53 | |||||||||||||
4 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 08.74 | ||||||||||||||
5 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.88 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 11:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.21 | ||||||||||||||
2 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 08.51 | ||||||||||||||
3 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 6 | 08.59 | ||||||||||||||
4 | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.16 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 10.19 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav SlezákMiroslav Slezák | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.94 | ||||||||||||||
2 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 10.22 | ||||||||||||||
3 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 10.52 | ||||||||||||||
MS | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 08.17 | ||||||||||||||
MS | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 08.75 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 08.17 | |||
2 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.21 | |||
3 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 08.51 | |||
4 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 6 | 08.59 | |||
5 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 08.75 | |||
6 | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.16 | |||
7 | Miroslav SlezákMiroslav Slezák | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.94 | |||
8 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 10.19 | |||
9 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 10.22 | |||
10 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 10.52 |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 6 | 08.72 | 0.178 | |||||||||||||
2 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.88 | 0.251 | |||||||||||||
3 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5 | 09.06 | 0.204 | |||||||||||||
4 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.17 | 0.152 | |||||||||||||
5 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.29 | 0.185 | |||||||||||||
6 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 8 | 09.46 | 0.154 | |||||||||||||
7 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.80 | 0.201 | |||||||||||||
8 | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 09.90 | 0.170 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.12 | 0.231 | |||||||||||||
2 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.25 | 0.155 | |||||||||||||
3 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 09.56 | 0.193 | |||||||||||||
4 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.71 | 0.225 | |||||||||||||
5 | Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.81 | 0.154 | |||||||||||||
6 | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 10.22 | 0.383 | |||||||||||||
7 | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 10.54 | 0.439 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.48 | 0.170 | |||||||||||||
2 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.73 | 0.203 | |||||||||||||
3 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.80 | 0.162 | |||||||||||||
4 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 10.09 | 0.183 | |||||||||||||
5 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.34 | 0.353 | |||||||||||||
Barbora VeseláBarbora Veselá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | DQ | 0.222 | ||||||||||||||
Poznámky:DQ-168.7b |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 6 | 08.72 | 0.178 | ||
2 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.88 | 0.251 | ||
3 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5 | 09.06 | 0.204 | ||
4 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.12 | 0.231 | ||
5 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.17 | 0.152 | ||
6 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.25 | 0.155 | ||
7 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.29 | 0.185 | ||
8 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 8 | 09.46 | 0.154 | ||
9 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.48 | 0.170 | ||
10 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 09.56 | 0.193 | ||
11 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.71 | 0.225 | ||
12 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.73 | 0.203 | ||
13 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.80 | 0.201 | ||
13 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.80 | 0.162 | ||
15 | Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.81 | 0.154 | ||
16 | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 09.90 | 0.170 | ||
17 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 10.09 | 0.183 | ||
18 | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 10.22 | 0.383 | ||
19 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.34 | 0.353 | ||
20 | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 10.54 | 0.439 | ||
Barbora VeseláBarbora Veselá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | DQ | 0.222 |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.72 | ||||||||||||||
2 | Natália GyömraiováNatália Gyömraiová | 02 | GBRNO | 5 | 09.42 | ||||||||||||||
3 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 09.53 | ||||||||||||||
4 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 09.59 | ||||||||||||||
5 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.76 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 09.10 | ||||||||||||||
2 | Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 10.36 | ||||||||||||||
3 | Klára MatuškováKlára Matušková | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 10.84 | ||||||||||||||
4 | Pavlína PrudičováPavlína Prudičová | 02 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 11.05 | ||||||||||||||
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.72 | |||
2 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 09.10 | |||
3 | Natália GyömraiováNatália Gyömraiová | 02 | GBRNO | 5 | 09.42 | |||
4 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 09.53 | |||
5 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 09.59 | |||
6 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.76 | |||
7 | Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 10.36 | |||
8 | Klára MatuškováKlára Matušková | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 10.84 | |||
9 | Pavlína PrudičováPavlína Prudičová | 02 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 11.05 | |||
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DQ |
4 x 200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 15:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machotka, Novotný, Drahota, Petřík Machotka, Novotný, Drahota, Petřík | ASK Slavia Praha | 5 | 1:31.55 | |||||||||||||||
2 | Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:31.56 | |||||||||||||||
3 | Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 1:31.94 | |||||||||||||||
4 | 5 | Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 1:33.55 | ||||||||||||||
5 | 5 | Urban, Moravec, Svoboda, Špicar Urban, Moravec, Svoboda, Špicar | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 1:35.46 | ||||||||||||||
6 | KLíma, Kúřil, Tichý, Málek KLíma, Kúřil, Tichý, Málek | GJABL | 1:39.41 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lehar, Roztočil, Švec, Bajer Lehar, Roztočil, Švec, Bajer | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:34.31 | |||||||||||||||
2 | Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata | JILEM | 1 | 1:34.32 | |||||||||||||||
3 | Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 1:39.68 | |||||||||||||||
4 | Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka | GPROS | 5 | 1:46.40 | |||||||||||||||
7 | Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | DQ | |||||||||||||||
2 | Koutník, Ammer, Brychta, Leština Koutník, Ammer, Brychta, Leština | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machotka, Novotný, Drahota, Petřík Machotka, Novotný, Drahota, Petřík | ASK Slavia Praha | 5 | 1:31.55 | ||||
2 | Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:31.56 | ||||
3 | Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 1:31.94 | ||||
4 | 5 | Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 1:33.55 | |||
5 | Lehar, Roztočil, Švec, Bajer Lehar, Roztočil, Švec, Bajer | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:34.31 | ||||
6 | Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata | JILEM | 1 | 1:34.32 | ||||
7 | 5 | Urban, Moravec, Svoboda, Špicar Urban, Moravec, Svoboda, Špicar | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 1:35.46 | |||
8 | KLíma, Kúřil, Tichý, Málek KLíma, Kúřil, Tichý, Málek | GJABL | 1:39.41 | |||||
9 | Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 1:39.68 | ||||
10 | Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka | GPROS | 5 | 1:46.40 | ||||
7 | Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | DQ | ||||
2 | Koutník, Ammer, Brychta, Leština Koutník, Ammer, Brychta, Leština | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | DQ |
4 x 200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá | AK Sokolov | 6 | 1:41.02 | |||||||||||||||
2 | Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková | ASK Slavia Praha | 5 | 1:45.16 | |||||||||||||||
3 | Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá | AC TJ Jičín | 2 | 1:45.25 | |||||||||||||||
4 | Fornůsková, Kiedroń, Sklenářová, Malíková Fornůsková, Kiedroń, Sklenářová, Malíková | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:47.26 | |||||||||||||||
5 | Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 1:47.48 | |||||||||||||||
5 | Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 74 | Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 1:47.33 | ||||||||||||||
2 | Babická, Nikodemová, Mášková, Řezníková Babická, Nikodemová, Mášková, Řezníková | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 1:47.59 | |||||||||||||||
3 | Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková | ASK Slavia Praha | 6 | 1:49.22 | |||||||||||||||
4 | Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 1:53.08 | |||||||||||||||
5 | Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:54.49 | |||||||||||||||
6 | Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová | A. C. TEPO Kladno | 2 | 1:58.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 1:47.85 | |||||||||||||||
2 | 8 | Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková | ŠAK SG Jablonec n/N. | 1 | 1:50.73 | ||||||||||||||
3 | Kalincová, Gyömraiová, Škrabalová, Zabloudilová Kalincová, Gyömraiová, Škrabalová, Zabloudilová | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 1:52.65 | |||||||||||||||
4 | Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 1:55.10 | |||||||||||||||
5 | Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 2:00.68 | |||||||||||||||
6 | Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 2:02.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá | AK Sokolov | 6 | 1:41.02 | ||||
2 | Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková | ASK Slavia Praha | 5 | 1:45.16 | ||||
3 | Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá | AC TJ Jičín | 2 | 1:45.25 | ||||
4 | Fornůsková, Kiedroń, Sklenářová, Malíková Fornůsková, Kiedroń, Sklenářová, Malíková | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:47.26 | ||||
5 | 74 | Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 1:47.33 | |||
6 | Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 1:47.48 | ||||
7 | Babická, Nikodemová, Mášková, Řezníková Babická, Nikodemová, Mášková, Řezníková | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 1:47.59 | ||||
8 | Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 1:47.85 | ||||
9 | Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková | ASK Slavia Praha | 6 | 1:49.22 | ||||
10 | 8 | Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková | ŠAK SG Jablonec n/N. | 1 | 1:50.73 | |||
11 | Kalincová, Gyömraiová, Škrabalová, Zabloudilová Kalincová, Gyömraiová, Škrabalová, Zabloudilová | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 1:52.65 | ||||
12 | Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 1:53.08 | ||||
13 | Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:54.49 | ||||
14 | Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 1:55.10 | ||||
15 | Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová | A. C. TEPO Kladno | 2 | 1:58.84 | ||||
16 | Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 2:00.68 | ||||
17 | Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 2:02.19 | ||||
5 | Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | DQ |
Skok vysoký - Junioři
(út, 8.1.2019 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.60 1.65 1.70 1.75 1.78 1.81 1.84 1.87 1.90 1.93 1.95 1.97 1.99 2.01 2.03 2.05 2.07 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 13 | 2.05 | ------oooo-o-o-oxxx | ||||||||||||||
2 |
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
AC Pardubice |
01 | 10 | 1.84 | ooooooxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Matěj MichalčíkMatěj Michalčík
GPROS |
00 | 4 | 1.81 | ooooooxxx | ||||||||||||||
4 |
Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 9 | 1.81 | oooxooxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita Brno |
01 | 11 | 1.70 | oxooxxx | ||||||||||||||
6 |
Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 3 | 1.70 | oxoxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 1 | 1.70 | -oxxoxxx | ||||||||||||||
8 |
Marek ŽemlaMarek Žemla
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 8 | 1.65 | oxoxxx | ||||||||||||||
9= |
Josef DrahotaJosef Drahota
ASK Slavia Praha |
03 | 2 | 1.60 | xoxxx | ||||||||||||||
9= |
Miroslav SlezákMiroslav Slezák
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 5 | 1.60 | xoxxx | ||||||||||||||
2 |
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | DNS | |||||||||||||||
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Skok vysoký - Juniorky
(út, 8.1.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.40 1.45 1.50 1.55 1.58 1.61 1.64 1.67 1.69 1.71 1.73 1.75 1.77 1.79 1.81 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 12 | 1.75 | --oo-oooooooxxx | ||||||||||||||
2 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 25 | 1.71 | ----ooooxxooxxx | ||||||||||||||
3 |
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 23 | 1.69 | --ooooxxoxooxxx | ||||||||||||||
4 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 24 | 1.67 | --o-ooxoxox | ||||||||||||||
5 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 10 | 1.67 | --oxoooxoxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 11 | 1.64 | --oo-ooxxx | ||||||||||||||
7 |
Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 22 | 1.64 | --oooxoxxoxxx | ||||||||||||||
8 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 4 | 1.61 | -xooooxxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 15 | 1.55 | -oooxxx | ||||||||||||||
10 |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 19 | 1.55 | -oxxooxxx | ||||||||||||||
11= |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia Praha |
01 | 20 | 1.55 | -ooxxoxxx | ||||||||||||||
11= |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 7 | 1.55 | -ooxxoxxx | ||||||||||||||
13= |
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s. |
02 | 5 | 1.50 | oooxxx | ||||||||||||||
13= |
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
03 | 21 | 1.50 | oooxxx | ||||||||||||||
13= |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 2 | 1.50 | oooxxx | ||||||||||||||
16= |
Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 6 | 1.50 | ooxxoxxx | ||||||||||||||
16= |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 18 | 1.50 | ooxxoxxx | ||||||||||||||
18 |
Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 3 | 1.45 | xoxoxxx | ||||||||||||||
19= |
Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 1 | 1.40 | oxxx | ||||||||||||||
19= |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 17 | 1.40 | oxxx | ||||||||||||||
19= |
Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 9 | 1.40 | oxxx | ||||||||||||||
19= |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 13 | 1.40 | oxxx | ||||||||||||||
19= |
Natálie VařekováNatálie Vařeková
Atletický klub Prostějov, z... |
01 | 8 | 1.40 | oxxx | ||||||||||||||
24 |
Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 16 | 1.40 | xoxxx | ||||||||||||||
25 |
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
03 | 14 | 1.40 | xxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
Skok o tyči - Junioři
(út, 8.1.2019 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.40 2.60 2.80 3.00 3.20 3.35 3.50 3.65 3.80 3.95 4.05 4.15 4.25 4.35 4.55 4.75 4.85 4.95 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 9 | 4.95 | -------------xooooo | ||||||||||||||
2 |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s. |
99 | 10 | 4.75 | -------------ooxxo-xxx | ||||||||||||||
3 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 2 | 4.15 | ------xxoxxoo-ooxxx | ||||||||||||||
4 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 8 | 3.65 | ---xxoooxooxxx | ||||||||||||||
5 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava z.s. |
99 | 11 | 3.20 | ---oxoxxx | ||||||||||||||
6= |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 7 | 2.80 | --oxxx | ||||||||||||||
6= |
Václav KúřilVáclav Kúřil
GJABL |
01 | 3 | 2.80 | -ooxxx | ||||||||||||||
8 |
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4 | 2.80 | xxoxooxxx | ||||||||||||||
9 |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 5 | 2.80 | -xxoxxoxxx | ||||||||||||||
10 |
Viet Thang CuViet Thang Cu
Atletika Jihlava z.s. |
00 | 1 | 2.40 | oxxx | ||||||||||||||
Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok o tyči - Juniorky
(út, 8.1.2019 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.00 2.20 2.40 2.60 2.80 3.00 3.15 3.30 3.45 3.60 3.75 3.90 4.01 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 11 | 3.90 | ---------oxxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 10 | 3.60 | -------xooxxox | ||||||||||||||
3 |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 3 | 3.45 | -----oxoooxxx | ||||||||||||||
4 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | 3.45 | -----oooxo | ||||||||||||||
5 |
Eliška HezkáEliška Hezká
AC Pardubice |
02 | 9 | 3.30 | ----xo-ooxxx | ||||||||||||||
6 |
Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 7 | 3.15 | ----xoxooxxx | ||||||||||||||
7 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 8 | 3.15 | ---oooxoxxx | ||||||||||||||
8 |
Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 6 | 3.00 | ----oxxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 5 | 2.60 | ---xxoxxx | ||||||||||||||
10 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 4 | 2.40 | -ooxxx | ||||||||||||||
11 |
Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 1 | 2.20 | ooxxx | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok daleký - Junioři
(út, 8.1.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 19 | 7.24 | 07.10 | 05.07 | 07.15 | 07.15 | x | 07.17 | 07.24 | ||||||||
2 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 2 | 6.68 | 06.65 | 06.68 | x | 06.68 | - | - | - | ||||||||
3 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 18 | 6.48 | 06.16 | x | 06.48 | 06.48 | 06.31 | 06.47 | x | ||||||||
4 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 16 | 6.45 | 06.45 | 06.04 | - | 06.45 | - | - | - | ||||||||
5 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 17 | 6.40 | 06.25 | x | 06.40 | 06.40 | x | 06.28 | x | ||||||||
6 |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 14 | 6.23 | x | 06.23 | x | 06.23 | 06.11 | x | 05.82 | ||||||||
7 |
Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 15 | 6.17 | 04.16 | 06.17 | 04.07 | 06.17 | x | x | x | ||||||||
8 |
Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 1 | 6.06 | 06.06 | 05.92 | x | 06.06 | 05.87 | 05.97 | 05.89 | ||||||||
9 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 9 | 6.02 | 06.02 | 05.93 | x | 06.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
David TermerDavid Termer
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 13 | 6.00 | 05.88 | 05.96 | 06.00 | 06.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 11 | 5.91 | x | 05.79 | 05.91 | 05.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 8 | 5.71 | 05.71 | x | x | 05.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO Kladno |
00 | 12 | 5.59 | 05.39 | 05.59 | 05.48 | 05.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 10 | 5.38 | 05.32 | 04.76 | 05.38 | 05.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Květoslav NábělekKvětoslav Nábělek
GPROS |
02 | 7 | 5.08 | 05.08 | 04.63 | 04.85 | 05.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Petr KřůmalPetr Křůmal
GPROS |
00 | 5 | 4.95 | 04.74 | 04.95 | 04.88 | 04.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Vojtěch LoykaVojtěch Loyka
GPROS |
99 | 6 | 4.95 | 04.11 | 04.95 | x | 04.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 | 10 |
David KratochvílDavid Kratochvíl
GPROS |
01 | 4 | 4.82 | 04.82 | x | 04.63 | 04.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
19 |
Jakub JurčíkJakub Jurčík
Atletický klub Prostějov, z... |
03 | 3 | 4.48 | 04.48 | 04.40 | 04.36 | 04.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 19 závodníků |
Skok daleký - Juniorky
(út, 8.1.2019 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 38 | 5.94 | 5.44 | 5.31 | 5.41 | 5.44 | 5.94 | 5.87 | x | ||||||||
2 |
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 39 | 5.94 | x | x | 5.26 | 5.26 | x | 5.94 | 5.72 | ||||||||
3 |
Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 36 | 5.53 | x | x | 5.53 | 5.53 | x | x | 3.42 | ||||||||
4 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 37 | 5.51 | 5.20 | x | 5.37 | 5.37 | 5.40 | 5.51 | 5.32 | ||||||||
5 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 10 | 5.43 | 5.39 | 5.31 | x | 5.39 | 5.43 | - | - | ||||||||
6 |
Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 34 | 5.39 | 5.39 | x | 5.34 | 5.39 | x | x | 5.32 | ||||||||
7 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 26 | 5.30 | x | 5.27 | 4.94 | 5.27 | 5.30 | x | x | ||||||||
8 |
Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 35 | 5.30 | x | x | 5.09 | 5.09 | 5.26 | 5.02 | 5.30 | ||||||||
9 |
Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 29 | 5.05 | 4.89 | 5.05 | x | 5.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 31 | 5.02 | x | 5.02 | 5.00 | 5.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 32 | 5.02 | 5.02 | 4.94 | x | 5.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 8 | 5.00 | 4.78 | 5.00 | 4.89 | 5.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 5 | 5.00 | 5.00 | x | x | 5.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
03 | 17 | 4.98 | 4.98 | 4.89 | 4.88 | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 7 | 4.98 | 4.98 | 4.84 | 4.79 | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 27 | 4.96 | x | x | 4.96 | 4.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 9 | 4.92 | 2.92 | 4.86 | 4.92 | 4.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 25 | 4.90 | x | x | 4.90 | 4.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 19 | 4.72 | 4.72 | 0.0 | 04.58 | 4.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 33 | 4.72 | x | x | 4.72 | 4.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO Kladno |
03 | 16 | 4.71 | x | 4.71 | 4.42 | 4.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 2 | 4.68 | 4.68 | 4.56 | 4.46 | 4.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK Jeseniova |
03 | 21 | 4.68 | 0.0 | 0.0 | 04.68 | 04.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ Jičín |
01 | 1 | 4.59 | 4.50 | 4.59 | x | 4.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 20 | 4.58 | x | 0.0 | 04.58 | 04.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 22 | 4.56 | 4.34 | 4.56 | 4.47 | 4.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 14 | 4.53 | 4.53 | 4.15 | 4.48 | 4.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 18 | 4.47 | 4.38 | x | 4.47 | 4.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Sabina KusákováSabina Kusáková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 13 | 4.39 | 4.39 | 4.32 | 4.37 | 4.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 23 | 4.33 | 4.33 | 4.07 | x | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 6 | 4.15 | 4.13 | x | 4.15 | 4.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO Kladno |
01 | 11 | 4.10 | 4.10 | 3.97 | 3.97 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33 |
Jana BartošováJana Bartošová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 12 | 4.08 | 4.08 | 3.65 | 4.08 | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 15 | 3.87 | 3.87 | 3.74 | 3.71 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Jana MuzikantováJana Muzikantová
GPROS |
99 | 4 | 3.26 | x | x | 3.26 | 3.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
74 |
Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 24 | DNS | |||||||||||||||
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia Praha |
00 | 30 | NM | ||||||||||||||||
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 28 | NM | ||||||||||||||||
Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 39 závodníků |
Trojskok - Junioři
(út, 8.1.2019 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 8 | 13.92 | 13.72 | 13.92 | 13.86 | 13.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3 | 13.83 | 13.43 | 13.41 | 13.83 | 13.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 6 | 12.57 | 11.66 | 12.57 | - | 12.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 7 | 11.61 | x | 11.61 | x | 11.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 5 | 11.44 | x | 11.14 | 11.44 | 11.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s. |
90 | 1 | 14.07 | x | x | 14.07 | 14.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Vojtěch LoykaVojtěch Loyka
GPROS |
99 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Trojskok - Juniorky
(út, 8.1.2019 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 17 | 11.95 | 11.51 | 11.65 | 11.78 | 11.78 | 11.95 | 11.76 | 11.74 | ||||||||
2 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 12 | 11.89 | 11.38 | 11.26 | 11.75 | 11.75 | x | x | 11.89 | ||||||||
3 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 18 | 11.69 | 11.24 | 11.16 | 11.19 | 11.24 | 11.22 | 11.23 | 11.69 | ||||||||
4 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 11 | 11.21 | 11.15 | 11.21 | 10.75 | 11.21 | x | x | x | ||||||||
5 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 15 | 11.15 | 09.21 | x | 10.98 | 10.98 | 10.98 | 11.15 | 09.96 | ||||||||
6 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 13 | 11.03 | 10.92 | 10.72 | 10.86 | 10.92 | 10.86 | 10.98 | 11.03 | ||||||||
7 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 9 | 10.98 | 10.63 | 10.81 | 10.98 | 10.98 | 10.83 | 10.69 | 10.94 | ||||||||
8 |
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia Praha |
00 | 16 | 10.90 | x | x | 10.90 | 10.90 | 10.72 | x | - | ||||||||
9 |
Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 7 | 10.88 | x | 10.74 | 10.88 | 10.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 8 | 10.58 | 10.58 | 10.20 | 10.36 | 10.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 14 | 10.52 | 10.10 | 10.52 | 10.25 | 10.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1 | 10.22 | x | 10.22 | x | 10.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 5 | 10.08 | x | 10.08 | 09.99 | 10.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Anita KelemenováAnita Kelemenová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 10 | 09.87 | 09.85 | 09.66 | 09.87 | 09.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s. |
00 | 2 | 09.76 | 09.76 | x | x | 09.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 6 | 09.69 | 09.69 | x | x | 09.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
1 |
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 4 | NM | |||||||||||||||
Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(út, 8.1.2019 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 19 | 14.27 | x | 14.27 | 13.91 | 14.27 | x | x | x | ||||||||
2 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 18 | 12.70 | 12.69 | 12.70 | 12.55 | 12.70 | x | 12.68 | x | ||||||||
3 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 1 | 12.25 | 12.25 | 12.03 | x | 12.25 | x | 12.18 | 12.03 | ||||||||
4 |
Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 16 | 11.51 | 11.50 | x | 11.20 | 11.50 | 09.59 | 11.51 | 11.34 | ||||||||
5 |
Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 15 | 11.02 | 10.73 | 09.62 | 10.36 | 10.73 | 10.37 | 11.02 | 09.98 | ||||||||
6 |
Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 12 | 10.95 | x | 09.99 | 10.95 | 10.95 | 10.68 | 10.67 | x | ||||||||
7 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 3 | 10.87 | 10.56 | 10.07 | x | 10.56 | 10.30 | 10.87 | 10.67 | ||||||||
8 |
Lucie VavrečkováLucie Vavrečková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 11 | 10.71 | 10.71 | 10.29 | 09.73 | 10.71 | 09.99 | 09.43 | 10.17 | ||||||||
9 |
Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 10 | 10.48 | 10.48 | 10.32 | 10.02 | 10.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 14 | 10.25 | 09.35 | 10.25 | 09.95 | 10.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad Metují |
02 | 17 | 10.08 | 10.04 | 09.68 | 10.08 | 10.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 | 75 |
Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 13 | 10.00 | 10.00 | 09.22 | 09.78 | 10.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 |
Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 8 | 09.77 | 09.36 | 09.77 | 08.40 | 09.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 9 | 09.26 | 08.48 | 08.95 | 09.26 | 09.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 7 | 08.92 | 08.92 | 07.93 | 08.56 | 08.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Veronika ZacpalováVeronika Zacpalová
GPROS |
02 | 6 | 08.40 | 08.08 | 07.72 | 08.40 | 08.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 2 | 08.03 | 08.03 | 06.82 | 07.76 | 08.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s. |
02 | 5 | 07.94 | 07.42 | x | 07.94 | 07.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 | 11 |
Patricie OpatřilováPatricie Opatřilová
GPROS |
02 | 4 | 07.37 | 06.75 | 07.01 | 07.37 | 07.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 19 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(út, 8.1.2019 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká Lípa |
01 | 7 | 13.45 | 12.94 | 13.45 | 12.66 | 13.45 | 13.10 | x | 12.90 | ||||||||
2 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 17 | 12.20 | 11.53 | x | 12.05 | 12.05 | 12.20 | x | 11.95 | ||||||||
3 |
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 13 | 11.36 | 10.21 | 10.47 | x | 10.47 | 10.17 | 10.25 | 11.36 | ||||||||
4 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 14 | 10.95 | 10.79 | 10.57 | x | 10.79 | 10.42 | 10.58 | 10.95 | ||||||||
5 |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC Pardubice |
00 | 15 | 10.62 | 10.61 | 10.62 | x | 10.62 | x | x | x | ||||||||
6 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 5 | 09.90 | x | 09.90 | x | 09.90 | x | x | 09.45 | ||||||||
7 |
Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 10 | 09.85 | 09.10 | 09.15 | 09.85 | 09.85 | 09.61 | 09.44 | 09.63 | ||||||||
8 |
Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 3 | 09.63 | 08.34 | 08.57 | 09.63 | 09.63 | 08.88 | x | x | ||||||||
9 |
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 2 | 09.61 | 09.43 | 09.61 | 09.55 | 09.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC Pardubice |
00 | 11 | 09.55 | 09.55 | 09.40 | 09.12 | 09.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 12 | 09.45 | 08.85 | 09.41 | 09.45 | 09.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 4 | 09.27 | x | 09.27 | x | 09.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 9 | 08.70 | 08.55 | 08.25 | 08.70 | 08.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Andrea BalíkováAndrea Balíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 1 | 08.34 | 07.83 | 08.34 | 08.06 | 08.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia Praha |
00 | 8 | 08.18 | 08.18 | 07.97 | 07.16 | 08.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 6 | 07.76 | 07.76 | 06.60 | 07.38 | 07.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 16 | 09.57 | 09.57 | 08.68 | 08.27 | 09.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 17 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 8.1.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 10 | 13.12 | 13.12 | x | 12.71 | 13.12 | x | x | 12.47 | ||||||||
2 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 8 | 12.58 | 11.47 | 12.58 | 12.26 | 12.58 | 11.65 | 11.68 | 12.24 | ||||||||
3 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 9 | 12.17 | x | 10.99 | x | 10.99 | 12.17 | x | x | ||||||||
4 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 7 | 12.02 | 10.68 | 12.02 | x | 12.02 | x | x | 11.34 | ||||||||
5 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | 11.76 | 09.42 | 10.42 | 11.19 | 11.19 | 11.76 | 11.68 | x | ||||||||
6 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 5 | 10.98 | 10.66 | 10.98 | 10.64 | 10.98 | x | 10.29 | x | ||||||||
7 |
Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 3 | 10.12 | 09.81 | 10.12 | 09.92 | 10.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
David TermerDavid Termer
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 2 | 11.62 | - | - | 11.62 | 11.62 | - | - | - | ||||||||
MS |
Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4 | 11.47 | 10.96 | 11.47 | - | 11.47 | - | 10.55 | - | ||||||||
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(út, 8.1.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 5 | 14.57 | x | x | 13.77 | 13.77 | x | x | 14.57 | ||||||||
2 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno |
01 | 6 | 14.34 | 13.78 | 14.04 | 14.34 | 14.34 | x | 13.52 | x | ||||||||
3 |
Martin HájekMartin Hájek
GPROS |
01 | 2 | 09.48 | 09.39 | 08.16 | 09.45 | 09.45 | 09.48 | 09.10 | 08.83 | ||||||||
4 |
Petr KřůmalPetr Křůmal
GPROS |
00 | 3 | 09.39 | 08.55 | 09.08 | 09.39 | 09.39 | 09.06 | 08.08 | 09.25 | ||||||||
5 |
Tomáš BukovecTomáš Bukovec
GPROS |
00 | 1 | 08.83 | x | 08.27 | 08.42 | 08.42 | 08.83 | 08.76 | 08.66 | ||||||||
6 |
Jakub PruknerJakub Prukner
VSK Univerzita Brno |
01 | 4 | 07.55 | 07.55 | 06.87 | - | 07.55 | - | - | - | ||||||||
Celkem 6 závodníků |
Vrh koulí 7,26kg - Muži
(út, 8.1.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita Brno |
99 | 1 | 13.45 | 12.21 | 12.38 | 12.85 | 12.85 | x | 12.82 | 13.45 | ||||||||
2 |
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 6 | 12.32 | 11.50 | 11.67 | 11.69 | 11.69 | 12.03 | 12.21 | 12.32 | ||||||||
3 |
Kryštof KozačKryštof Kozač
SK Jeseniova |
99 | 4 | 11.56 | 11.45 | 11.56 | x | 11.56 | 11.05 | x | 11.35 | ||||||||
4 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 5 | 11.49 | x | 11.21 | x | 11.21 | x | 11.49 | 11.28 | ||||||||
5 |
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO Kladno |
99 | 3 | 10.65 | 09.69 | 10.00 | 09.94 | 10.00 | 10.55 | 10.31 | 10.65 | ||||||||
6 |
Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 2 | 10.03 | 09.62 | 10.03 | - | 10.03 | 08.79 | 09.65 | 09.45 | ||||||||
Celkem 6 závodníků |
Hod břemenem 10kg - Juniorky
(út, 8.1.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 6 | 13.70 | 13.70 | 13.23 | 12.55 | 13.70 | - | 12.39 | - | ||||||||
2 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
ŠAK SG Jablonec n/N. |
03 | 11 | 12.55 | - | - | 08.72 | 08.72 | 12.55 | - | - | ||||||||
3 |
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 18 | 11.80 | - | 11.02 | 11.80 | 11.80 | 10.98 | 11.40 | - | ||||||||
4 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 10 | 11.77 | 11.15 | 10.22 | 10.75 | 11.15 | - | 11.55 | 11.77 | ||||||||
5 |
Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 19 | 10.96 | - | - | 10.96 | 10.96 | - | - | 09.02 | ||||||||
6 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 13 | 10.88 | 10.88 | 10.10 | 09.10 | 10.88 | 09.83 | 10.70 | - | ||||||||
7 |
Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 14 | 08.85 | 08.85 | 06.75 | 06.28 | 08.85 | 06.12 | 05.80 | 06.28 | ||||||||
8 |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC Pardubice |
00 | 16 | 08.65 | 07.53 | 08.65 | 07.05 | 08.65 | 08.50 | 08.12 | - | ||||||||
9 |
Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 7 | 08.64 | 08.64 | - | 08.20 | 08.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 20 | 08.25 | 07.90 | 08.25 | 08.12 | 08.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 5 | 07.58 | 07.58 | 07.10 | 06.30 | 07.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 4 | 07.55 | 07.36 | 07.55 | 06.82 | 07.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 3 | 07.55 | - | - | 07.55 | 07.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 9 | 07.40 | 07.40 | 06.62 | 07.05 | 07.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 12 | 07.22 | 07.22 | 06.82 | 05.95 | 07.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 17 | 06.52 | 06.35 | 06.52 | - | 06.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Andrea BalíkováAndrea Balíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 1 | 06.32 | 05.90 | 05.50 | 06.32 | 06.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 8 | 05.93 | - | 05.30 | 05.93 | 05.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Hod břemenem 12kg - Junioři
(út, 8.1.2019 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 10 | 13.29 | - | - | 13.29 | 13.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 12 | 12.87 | 12.48 | - | 12.87 | 12.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 9 | 12.71 | 12.39 | 12.71 | - | 12.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 7 | 12.15 | 12.15 | 11.10 | 11.70 | 12.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno |
01 | 3 | 11.89 | - | 11.63 | 11.89 | 11.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 11 | 11.63 | - | 10.90 | 11.63 | 11.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita Brno |
01 | 4 | 11.07 | 10.42 | 10.73 | 11.07 | 11.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita Brno |
99 | 1 | 10.86 | 10.65 | - | 10.86 | 10.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 10.70 | 10.70 | 10.70 | 10.32 | 10.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 5 | 10.40 | 10.35 | 10.40 | 10.40 | 10.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO Kladno |
99 | 8 | 10.35 | 09.68 | 09.59 | 10.35 | 10.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Kryštof KozačKryštof Kozač
SK Jeseniova |
99 | 6 | 08.87 | - | 08.80 | 08.87 | 08.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 12 závodníků |