Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (5. 1. 2019)

Skok vysoký - Muži

(so, 5.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.651.701.751.801.851.881.911.941.972.002.022.04
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6 1.91 ---oxoooxx
2= Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 5 1.88 --oooxxoxxx
2= Michal MoroňMichal Moroň
PolskoPolsko
00 3 1.88 ---ooxxoxxx
4 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 2 1.70 xooxxx
Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 4 DNS
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 5.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.641.661.681.701.721.74
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 16 1.74 ----------ooo-o-o-xoxxx
2 Simona ButkovskáSimona Butkovská
SlovenskoSlovensko
98 18 1.66 --------ooooo-oxxx
3 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 17 1.62 ----------ooo-xxx
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 13 1.59 -------xoooooxxx
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 1.56 ------ooooxoxxx
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 14 1.53 -------xoxxooxxx
7 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 11 1.53 ------ooxoxoxxx
8 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 12 1.53 ------oooxxoxxx
9 Barbora HadašováBarbora Hadašová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 7 1.45 -----oooxxx
10 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
00 6 1.45 -----xoooxxx
11 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 15 1.45 -----ooxoxxx
12 Karolina StettnerKarolina Stettner
PolskoPolsko
00 4 1.45 -----xxoxoxoxxx
13 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 8 1.45 ---o-oxoxxoxxx
14 Adéla KalousováAdéla Kalousová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 2 1.40 ooooooxoxxx
15 Klaudia DziubaKlaudia Dziuba
PolskoPolsko
03 1 1.35 -----oxxx
16 Urszula MolskaUrszula Molska
PolskoPolsko
59 3 1.15 ooxxx
Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 9 DNS
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 DNS
Celkem 18 závodníků