300 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 5.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ján VolkoJán Volko | 96 | Slovensko | 4 | 33.76 | ||||||||||||||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 35.91 | ||||||||||||||
3 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovensko | 3 | 36.18 | ||||||||||||||
4 | Filip FulpeckiFilip Fulpecki | 99 | Polsko | 2 | 37.48 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 35.94 | |||||||||||||
2 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 36.12 | ||||||||||||||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 36.44 | ||||||||||||||
4 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 6 | 36.70 | ||||||||||||||
5 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 37.26 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 4 | 36.66 | ||||||||||||||
2 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 37.02 | ||||||||||||||
3 | Tomáš HolýTomáš Holý | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 38.26 | ||||||||||||||
4 | Adam ZschabitzAdam Zschabitz | 99 | Slovensko | 3 | 38.61 | ||||||||||||||
Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ján VolkoJán Volko | 96 | Slovensko | 4 | 33.76 | |||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 35.91 | |||
3 | 4 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 35.94 | ||
4 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 36.12 | |||
5 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovensko | 3 | 36.18 | |||
6 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 36.44 | |||
7 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 4 | 36.66 | |||
8 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 6 | 36.70 | |||
9 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 37.02 | |||
10 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 37.26 | |||
11 | Filip FulpeckiFilip Fulpecki | 99 | Polsko | 2 | 37.48 | |||
12 | Tomáš HolýTomáš Holý | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 38.26 | |||
13 | Adam ZschabitzAdam Zschabitz | 99 | Slovensko | 3 | 38.61 | |||
Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | DNS |
300 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 5.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Macek MajewskiMacek Majewski | 00 | Polsko | 4 | 34.94 | ||||||||||||||
2 | Jakub BendaJakub Benda | 00 | Slovensko | 5 | 36.24 | ||||||||||||||
3 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 37.19 | ||||||||||||||
4 | Rafal RaczynskiRafal Raczynski | 01 | Polsko | 1 | 39.54 | ||||||||||||||
5 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 39.81 | ||||||||||||||
6 | 9 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 41.14 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 35.96 | ||||||||||||||
2 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 37.14 | ||||||||||||||
3 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 37.44 | ||||||||||||||
4 | Jakub KitaJakub Kita | 01 | Polsko | 3 | 37.66 | ||||||||||||||
5 | 4 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 37.70 | |||||||||||||
6 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 38.06 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil GlabekKamil Glabek | 00 | Polsko | 5 | 37.07 | ||||||||||||||
2 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 37.15 | ||||||||||||||
3 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 37.72 | ||||||||||||||
4 | 2 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 2 | 38.28 | |||||||||||||
5 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 39.12 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Macek MajewskiMacek Majewski | 00 | Polsko | 4 | 34.94 | |||
2 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 35.96 | |||
3 | Jakub BendaJakub Benda | 00 | Slovensko | 5 | 36.24 | |||
4 | Kamil GlabekKamil Glabek | 00 | Polsko | 5 | 37.07 | |||
5 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 37.14 | |||
6 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 37.15 | |||
7 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 37.19 | |||
8 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 37.44 | |||
9 | Jakub KitaJakub Kita | 01 | Polsko | 3 | 37.66 | |||
10 | 4 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 37.70 | ||
11 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 37.72 | |||
12 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 38.06 | |||
13 | 2 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 2 | 38.28 | ||
14 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 39.12 | |||
15 | Rafal RaczynskiRafal Raczynski | 01 | Polsko | 1 | 39.54 | |||
16 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 39.81 | |||
17 | 9 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 41.14 |
300 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 5.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 36.36 | ||||||||||||||
2 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 36.64 | ||||||||||||||
3 | Michal WróbelMichal Wróbel | 02 | Polsko | 6 | 36.77 | ||||||||||||||
4 | 6 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 37.04 | |||||||||||||
5 | Pawel TebelPawel Tebel | 02 | Polsko | 2 | 40.02 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 36.38 | ||||||||||||||
2 | Szymon DrabikSzymon Drabik | 02 | Polsko | 6 | 37.56 | ||||||||||||||
3 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 37.66 | ||||||||||||||
4 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | Polsko | 2 | 37.84 | ||||||||||||||
5 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 38.95 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 37.31 | ||||||||||||||
2 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 38.58 | ||||||||||||||
3 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 38.76 | ||||||||||||||
4 | Matias ŠpičákMatias Špičák | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 42.32 | ||||||||||||||
5 | 5 | Adam ŠandoAdam Šando | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 43.48 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 38.35 | ||||||||||||||
2 | Matyáš SoučekMatyáš Souček | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 38.87 | ||||||||||||||
3 | Domonik MelegaDomonik Melega | 02 | Slovensko | 5 | 40.41 | ||||||||||||||
4 | 6 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 41.48 | |||||||||||||
5 | 7 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 42.49 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 5.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 38.25 | ||||||||||||||
2 | 2 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 38.42 | |||||||||||||
3 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 40.16 | ||||||||||||||
4 | Roman HaraslinRoman Haraslin | 03 | Slovensko | 1 | 40.99 | ||||||||||||||
5 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 41.48 | ||||||||||||||
6 | Adam PaškoAdam Paško | 03 | Slovensko | 6 | 42.61 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 5.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 38.87 | |||||||||||||
2 | Miloš JakubovMiloš Jakubov | 02 | Slovensko | 4 | 39.51 | ||||||||||||||
3 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 39.75 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 40.59 | ||||||||||||||
5 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 41.01 | ||||||||||||||
6 | Vincenc SkoumalVincenc Skoumal | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 1 | 41.92 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 36.36 | |||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 36.38 | |||
3 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 36.64 | |||
4 | Michal WróbelMichal Wróbel | 02 | Polsko | 6 | 36.77 | |||
5 | 6 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 37.04 | ||
6 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 37.31 | |||
7 | Szymon DrabikSzymon Drabik | 02 | Polsko | 6 | 37.56 | |||
8 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 37.66 | |||
9 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | Polsko | 2 | 37.84 | |||
10 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 38.25 | |||
11 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 38.35 | |||
12 | 2 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 38.42 | ||
13 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 38.58 | |||
14 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 38.76 | |||
15 | Matyáš SoučekMatyáš Souček | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 38.87 | |||
15 | 3 | Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 38.87 | ||
17 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 38.95 | |||
18 | Miloš JakubovMiloš Jakubov | 02 | Slovensko | 4 | 39.51 | |||
19 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 39.75 | |||
20 | Pawel TebelPawel Tebel | 02 | Polsko | 2 | 40.02 | |||
21 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 40.16 | |||
22 | Domonik MelegaDomonik Melega | 02 | Slovensko | 5 | 40.41 | |||
23 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 40.59 | |||
24 | Roman HaraslinRoman Haraslin | 03 | Slovensko | 1 | 40.99 | |||
25 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 41.01 | |||
26 | 6 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 41.48 | ||
26 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 41.48 | |||
28 | Vincenc SkoumalVincenc Skoumal | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 1 | 41.92 | |||
29 | Matias ŠpičákMatias Špičák | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 42.32 | |||
30 | 7 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 42.49 | ||
31 | Adam PaškoAdam Paško | 03 | Slovensko | 6 | 42.61 | |||
32 | 5 | Adam ŠandoAdam Šando | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 43.48 |
300 m - Ženy
(so, 5.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 39.93 | ||||||||||||||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 40.99 | ||||||||||||||
3 | Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | Slovensko | 5 | 42.32 | ||||||||||||||
4 | Martina NagyováMartina Nagyová | 99 | Slovensko | 3 | 44.00 | ||||||||||||||
5 | 4 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 6 | 45.31 | |||||||||||||
6 | 6 | Petra NovákováPetra Nováková | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 53.51 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 5.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | Polsko | 4 | 40.08 | ||||||||||||||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | Polsko | 5 | 41.63 | ||||||||||||||
3 | Marta KalmukMarta Kalmuk | 01 | Polsko | 3 | 42.06 | ||||||||||||||
4 | Viktória StrýčkováViktória Strýčková | 01 | Slovensko | 6 | 43.04 | ||||||||||||||
5 | 5 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 48.91 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 5 | 42.29 | ||||||||||||||
2 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 43.30 | ||||||||||||||
3 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 43.30 | ||||||||||||||
4 | 2 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 44.47 | |||||||||||||
5 | 1 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 47.30 | |||||||||||||
6 | 4 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 48.03 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 42.69 | ||||||||||||||
2 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | Polsko | 4 | 43.03 | ||||||||||||||
3 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 43.22 | ||||||||||||||
4 | Aleksandra KielianAleksandra Kielian | 00 | Polsko | 3 | 44.70 | ||||||||||||||
5 | 6 | Kristýna KrejsováKristýna Krejsová | 01 | AK Kroměříž | 6 | 48.97 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | Polsko | 4 | 40.08 | |||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | Polsko | 5 | 41.63 | |||
3 | Marta KalmukMarta Kalmuk | 01 | Polsko | 3 | 42.06 | |||
4 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 5 | 42.29 | |||
5 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 42.69 | |||
6 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | Polsko | 4 | 43.03 | |||
7 | Viktória StrýčkováViktória Strýčková | 01 | Slovensko | 6 | 43.04 | |||
8 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 43.22 | |||
9 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 43.30 | |||
9 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 43.30 | |||
11 | 2 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 44.47 | ||
12 | Aleksandra KielianAleksandra Kielian | 00 | Polsko | 3 | 44.70 | |||
13 | 1 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 47.30 | ||
14 | 4 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 48.03 | ||
15 | 5 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 48.91 | ||
16 | 6 | Kristýna KrejsováKristýna Krejsová | 01 | AK Kroměříž | 6 | 48.97 |
300 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 5.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | Polsko | 4 | 42.09 | ||||||||||||||
2 | Magda CzajkowskaMagda Czajkowska | 03 | Polsko | 5 | 43.30 | ||||||||||||||
3 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | Polsko | 3 | 44.91 | ||||||||||||||
4 | Magda MazurekMagda Mazurek | 04 | Polsko | 2 | 46.39 | ||||||||||||||
5 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 50.15 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Anna KapustkaAnna Kapustka | 02 | Polsko | 3 | 42.49 | |||||||||||||
2 | Pola MastalerzPola Mastalerz | 03 | Polsko | 4 | 42.60 | ||||||||||||||
3 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 43.97 | ||||||||||||||
4 | 2 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 50.56 | |||||||||||||
5 | Elena PiprekováElena Pipreková | 03 | Atletický klub Havířov, z.s. | 6 | 51.11 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 44.49 | ||||||||||||||
2 | 6 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 44.73 | |||||||||||||
3 | Natália GyomraiováNatália Gyomraiová | 02 | Slovensko | 3 | 45.10 | ||||||||||||||
4 | Alexandra GuothovaAlexandra Guothova | 03 | Slovensko | 2 | 47.94 | ||||||||||||||
5 | Natálie DudováNatálie Dudová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 49.93 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika LeszekVeronika Leszek | 03 | Polsko | 1 | 43.23 | ||||||||||||||
2 | 2 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 43.60 | |||||||||||||
3 | 5 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 45.11 | |||||||||||||
4 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 45.58 | ||||||||||||||
5 | Victoria KošutkováVictoria Košutková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 47.05 | ||||||||||||||
6 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 47.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 5.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia SlusarczykJulia Slusarczyk | 05 | Polsko | 1 | 45.69 | ||||||||||||||
2 | 1 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 45.77 | |||||||||||||
3 | Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 46.76 | ||||||||||||||
4 | Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 47.02 | ||||||||||||||
5 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 47.15 | ||||||||||||||
6 | Anna GlučováAnna Glučová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 47.64 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | Polsko | 4 | 42.09 | |||
2 | 2 | Anna KapustkaAnna Kapustka | 02 | Polsko | 3 | 42.49 | ||
3 | Pola MastalerzPola Mastalerz | 03 | Polsko | 4 | 42.60 | |||
4 | Veronika LeszekVeronika Leszek | 03 | Polsko | 1 | 43.23 | |||
5 | Magda CzajkowskaMagda Czajkowska | 03 | Polsko | 5 | 43.30 | |||
6 | 2 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 43.60 | ||
7 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 43.97 | |||
8 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 44.49 | |||
9 | 6 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 44.73 | ||
10 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | Polsko | 3 | 44.91 | |||
11 | Natália GyomraiováNatália Gyomraiová | 02 | Slovensko | 3 | 45.10 | |||
12 | 5 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 45.11 | ||
13 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 45.58 | |||
14 | Julia SlusarczykJulia Slusarczyk | 05 | Polsko | 1 | 45.69 | |||
15 | 1 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 45.77 | ||
16 | Magda MazurekMagda Mazurek | 04 | Polsko | 2 | 46.39 | |||
17 | Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 46.76 | |||
18 | Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 47.02 | |||
19 | Victoria KošutkováVictoria Košutková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 47.05 | |||
20 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 47.15 | |||
21 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 47.56 | |||
22 | Anna GlučováAnna Glučová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 47.64 | |||
23 | Alexandra GuothovaAlexandra Guothova | 03 | Slovensko | 2 | 47.94 | |||
24 | Natálie DudováNatálie Dudová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 49.93 | |||
25 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 50.15 | |||
26 | 2 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 50.56 | ||
27 | Elena PiprekováElena Pipreková | 03 | Atletický klub Havířov, z.s. | 6 | 51.11 |