Back

 / Krajské přebory žactva

Ostrava - Vítkovice (13. 1. 2019)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 13.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 22 10.09 09.6909.6509.6909.6909.1409.0410.09
2 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3 09.62 09.6209.0608.6109.6208.5508.30x
3 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 7 09.60 08.8909.11x09.1109.1508.8809.60
4 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 8 08.74 -08.5808.0208.5808.1108.7407.72
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 19 08.58 08.5707.5807.4908.5708.2808.5807.35
6 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 6 07.64 07.2007.2007.6407.6406.9607.3707.28
7 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 16 07.45 07.2006.0207.4507.4507.0807.0906.18
8 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 17 07.06 07.0606.9206.9807.0606.7606.6806.99
9 Kristýna VeseláKristýna Veselá
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 9 06.79 05.6505.6506.7906.790.00.00.0
10 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 15 06.78 06.4806.4006.7806.780.00.00.0
11 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 06.77 06.7705.8206.2706.770.00.00.0
12 Natálie RajskáNatálie Rajská
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 20 06.71 x05.9506.7106.710.00.00.0
13 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 06.48 06.4804.8905.7206.480.00.00.0
14 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 13 06.43 06.4306.3105.8106.430.00.00.0
15 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 06.37 05.9806.37-06.370.00.00.0
16 Tereza BromováTereza Bromová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 2 06.25 05.8705.9806.2506.250.00.00.0
17 Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 18 06.18 06.1805.5705.8006.180.00.00.0
18 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 12 06.14 05.8105.8706.1406.140.00.00.0
19 Elena MatušíkováElena Matušíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 21 05.62 04.2804.6405.6205.620.00.00.0
20 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 11 05.49 05.4904.9604.5305.490.00.00.0
21 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 5 04.54 04.3003.9304.5404.540.00.00.0
22 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4 04.02 x04.0203.3604.020.00.00.0
Celkem 22 závodníků