60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.75 | ||||||||||||||
2 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 3 | 06.90 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.93 | ||||||||||||||
4 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.20 | ||||||||||||||
5 | Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 2 | 07.30 | ||||||||||||||
6 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.30 | ||||||||||||||
7 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.34 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.13 | ||||||||||||||
2 | Lukasz ŹakLukasz Źak | 97 | POL | 8 | 07.17 | ||||||||||||||
3 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 07.18 | ||||||||||||||
4 | Jakub JaniakJakub Janiak | 96 | POL | 2 | 07.24 | ||||||||||||||
5 | Jakub BaronJakub Baron | 95 | POL | 6 | 07.40 | ||||||||||||||
6 | Filip SachaFilip Sacha | 96 | POL | 7 | 07.44 | ||||||||||||||
Milan ČajičMilan Čajič | 95 | SRB | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.22 | ||||||||||||||
2 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 07.28 | ||||||||||||||
3 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.33 | ||||||||||||||
4 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 07.39 | ||||||||||||||
5 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.40 | ||||||||||||||
Marian OtrubaMarian Otruba | 97 | TJ TŽ Třinec | 8 | DQ | |||||||||||||||
Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | VSČ DUKLA Banská Bystrica | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 4 | 07.30 | ||||||||||||||
2 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 07.42 | ||||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.52 | ||||||||||||||
4 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.59 | ||||||||||||||
5 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 07.63 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl | 94 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 8 | 07.68 | ||||||||||||||
7 | Dawid BubalaDawid Bubala | 97 | TL Pogoń Ruda Śląska | 6 | 07.94 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | POL | 7 | 06.92 | ||||||||||||||
MS | Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | VSČ DUKLA Banská Bystrica | 1 | 07.41 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch BřezkaVojtěch Březka | 98 | AK Kroměříž | 2 | 07.55 | ||||||||||||||
4 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | POL | 8 | 07.58 | ||||||||||||||
5 | Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 07.68 | ||||||||||||||
6 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 07.72 | ||||||||||||||
7 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.78 | ||||||||||||||
8 | Tomáš BortelTomáš Bortel | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.09 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.75 | |||
2 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 3 | 06.90 | |||
3 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | POL | 7 | 06.92 | |||
4 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.93 | |||
5 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.13 | |||
6 | Lukasz ŹakLukasz Źak | 97 | POL | 8 | 07.17 | |||
7 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 07.18 | |||
8 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.20 | |||
9 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.22 | |||
10 | Jakub JaniakJakub Janiak | 96 | POL | 2 | 07.24 | |||
11 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 07.28 | |||
12 | Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 2 | 07.30 | |||
12 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.30 | |||
12 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 4 | 07.30 | |||
15 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.33 | |||
16 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.34 | |||
17 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 07.39 | |||
18 | Jakub BaronJakub Baron | 95 | POL | 6 | 07.40 | |||
18 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.40 | |||
20 | Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | VSČ DUKLA Banská Bystrica | 1 | 07.41 | |||
21 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 07.42 | |||
22 | Filip SachaFilip Sacha | 96 | POL | 7 | 07.44 | |||
23 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.52 | |||
24 | Vojtěch BřezkaVojtěch Březka | 98 | AK Kroměříž | 2 | 07.55 | |||
25 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | POL | 8 | 07.58 | |||
26 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.59 | |||
27 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 07.63 | |||
28 | Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl | 94 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 8 | 07.68 | |||
28 | Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 07.68 | |||
30 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 07.72 | |||
31 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.78 | |||
32 | Dawid BubalaDawid Bubala | 97 | TL Pogoń Ruda Śląska | 6 | 07.94 | |||
33 | Tomáš BortelTomáš Bortel | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.09 | |||
Milan ČajičMilan Čajič | 95 | SRB | 4 | DNS | ||||
Marian OtrubaMarian Otruba | 97 | TJ TŽ Třinec | 8 | DQ | ||||
Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | VSČ DUKLA Banská Bystrica | 5 | DQ |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.69 | ||||||||||||||
2 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 06.86 | ||||||||||||||
3 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | POL | 3 | 06.88 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 06.89 | ||||||||||||||
5 | Lukasz ŹakLukasz Źak | 97 | POL | 7 | 07.09 | ||||||||||||||
6 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.10 | ||||||||||||||
7 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.13 | ||||||||||||||
8 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 07.17 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 06.99 | ||||||||||||||
2 | Jabub SikorskiJabub Sikorski | 01 | POL | 5 | 07.18 | ||||||||||||||
3 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 07.21 | ||||||||||||||
4 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.33 | ||||||||||||||
5 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 07.36 | ||||||||||||||
6 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 07.37 | ||||||||||||||
7 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 07.41 | ||||||||||||||
Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | POL | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 06.98 | ||||||||||||||
2 | Jabub SikorskiJabub Sikorski | 01 | POL | 5 | 07.14 | ||||||||||||||
3 | Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | POL | 7 | 07.35 | ||||||||||||||
4 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 07.39 | ||||||||||||||
5 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.46 | ||||||||||||||
6 | Mateusz ZiebaMateusz Zieba | 00 | POL | 6 | 07.62 | ||||||||||||||
Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 07.27 | ||||||||||||||
2 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.34 | ||||||||||||||
3 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.37 | ||||||||||||||
4 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 07.37 | ||||||||||||||
5 | Jakub KITAJakub KITA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 7 | 07.45 | ||||||||||||||
6 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | POL | 4 | 07.49 | ||||||||||||||
7 | Kamil GŁĄBEKKamil GŁĄBEK | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 8 | 07.54 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor BartošíkViktor Bartošík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 07.42 | ||||||||||||||
2 | Jakub SamelJakub Samel | 01 | POL | 7 | 07.46 | ||||||||||||||
3 | Petr PolákPetr Polák | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.52 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.52 | ||||||||||||||
5 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 07.57 | ||||||||||||||
6 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.58 | ||||||||||||||
7 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 07.62 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.44 | ||||||||||||||
2 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 07.56 | ||||||||||||||
3 | Michal SzumiecMichal Szumiec | 01 | POL | 5 | 07.58 | ||||||||||||||
4 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | POL | 7 | 07.68 | ||||||||||||||
5 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 07.72 | ||||||||||||||
6 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.77 | ||||||||||||||
7 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 07.77 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.62 | ||||||||||||||
2 | Jan JemelkaJan Jemelka | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.63 | ||||||||||||||
3 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.69 | ||||||||||||||
4 | Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 07.74 | ||||||||||||||
5 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 07.76 | ||||||||||||||
6 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.10 | ||||||||||||||
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | VSK Univerzita Brno | 8 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 06.98 | |||
2 | Jabub SikorskiJabub Sikorski | 01 | POL | 5 | 07.14 | |||
3 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 07.27 | |||
4 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.34 | |||
5 | Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | POL | 7 | 07.35 | |||
6 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.37 | |||
6 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 07.37 | |||
8 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 07.39 | |||
9 | Viktor BartošíkViktor Bartošík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 07.42 | |||
10 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.44 | |||
11 | Jakub KITAJakub KITA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 7 | 07.45 | |||
12 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.46 | |||
12 | Jakub SamelJakub Samel | 01 | POL | 7 | 07.46 | |||
14 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | POL | 4 | 07.49 | |||
15 | Petr PolákPetr Polák | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.52 | |||
15 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.52 | |||
17 | Kamil GŁĄBEKKamil GŁĄBEK | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 8 | 07.54 | |||
18 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 07.56 | |||
19 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 07.57 | |||
20 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.58 | |||
20 | Michal SzumiecMichal Szumiec | 01 | POL | 5 | 07.58 | |||
22 | Mateusz ZiebaMateusz Zieba | 00 | POL | 6 | 07.62 | |||
22 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 07.62 | |||
22 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.62 | |||
25 | Jan JemelkaJan Jemelka | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.63 | |||
26 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | POL | 7 | 07.68 | |||
27 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.69 | |||
28 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 07.72 | |||
29 | Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 07.74 | |||
30 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 07.76 | |||
31 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.77 | |||
31 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 07.77 | |||
33 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.10 | |||
Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | DNF | ||||
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | VSK Univerzita Brno | 8 | DQ |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | POL | 3 | 07.25 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.28 | ||||||||||||||
3 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 07.31 | ||||||||||||||
4 | Kamil GarusKamil Garus | 02 | POL | 2 | 07.39 | ||||||||||||||
5 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.42 | ||||||||||||||
6 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.44 | ||||||||||||||
7 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 07.46 | ||||||||||||||
8 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.54 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.46 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.46 | ||||||||||||||
3 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.53 | ||||||||||||||
4 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.56 | ||||||||||||||
5 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.57 | ||||||||||||||
6 | Sebastian WojtalSebastian Wojtal | 03 | POL | 3 | 07.63 | ||||||||||||||
7 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.66 | ||||||||||||||
8 | David PetrDavid Petr | 02 | SK PRESTAR Opava z.s. | 8 | 07.70 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 07.36 | ||||||||||||||
2 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.43 | ||||||||||||||
3 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.59 | ||||||||||||||
4 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 4 | 07.61 | ||||||||||||||
5 | Krystian DidykKrystian Didyk | 03 | POL | 7 | 07.63 | ||||||||||||||
6 | Michał MOROŃMichał MOROŃ | 02 | MKS ISKRA Pszczyna | 5 | 07.65 | ||||||||||||||
7 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 07.69 | ||||||||||||||
Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.57 | ||||||||||||||
2 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.64 | ||||||||||||||
3 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.65 | ||||||||||||||
4 | Szymon GochSzymon Goch | 02 | POL | 7 | 07.66 | ||||||||||||||
5 | Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 07.66 | ||||||||||||||
6 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.67 | ||||||||||||||
7 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 1 | 07.69 | ||||||||||||||
8 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.70 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | POL | 7 | 07.53 | ||||||||||||||
2 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 07.62 | ||||||||||||||
3 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 07.72 | ||||||||||||||
4 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.75 | ||||||||||||||
5 | Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 07.81 | ||||||||||||||
6 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 07.88 | ||||||||||||||
7 | Leszek KitaLeszek Kita | 03 | POL | 8 | 08.15 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.74 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.82 | ||||||||||||||
3 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 07.88 | ||||||||||||||
4 | Thomas MacuraThomas Macura | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 07.91 | ||||||||||||||
5 | Kacper ZamojskiKacper Zamojski | 03 | POL | 3 | 08.12 | ||||||||||||||
6 | Mateucz WojtkowiakMateucz Wojtkowiak | 03 | POL | 7 | 08.53 | ||||||||||||||
Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 07 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PietrusaJakub Pietrusa | 02 | POL | 7 | 07.11 | ||||||||||||||
2 | Szymon DrabikSzymon Drabik | 02 | POL | 6 | 07.46 | ||||||||||||||
3 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 07.66 | ||||||||||||||
4 | Kacper UcherekKacper Ucherek | 02 | POL | 8 | 07.67 | ||||||||||||||
5 | Jiří NovotnýJiří Novotný | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.88 | ||||||||||||||
6 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 07.92 | ||||||||||||||
7 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PietrusaJakub Pietrusa | 02 | POL | 7 | 07.11 | |||
2 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | POL | 3 | 07.25 | |||
3 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.28 | |||
4 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 07.31 | |||
5 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 07.36 | |||
6 | Kamil GarusKamil Garus | 02 | POL | 2 | 07.39 | |||
7 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.42 | |||
8 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.43 | |||
9 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.44 | |||
10 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 07.46 | |||
10 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.46 | |||
10 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.46 | |||
10 | Szymon DrabikSzymon Drabik | 02 | POL | 6 | 07.46 | |||
14 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.53 | |||
14 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | POL | 7 | 07.53 | |||
16 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.54 | |||
17 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.56 | |||
18 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.57 | |||
18 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.57 | |||
20 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.59 | |||
21 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 4 | 07.61 | |||
22 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 07.62 | |||
23 | Sebastian WojtalSebastian Wojtal | 03 | POL | 3 | 07.63 | |||
23 | Krystian DidykKrystian Didyk | 03 | POL | 7 | 07.63 | |||
25 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.64 | |||
26 | Michał MOROŃMichał MOROŃ | 02 | MKS ISKRA Pszczyna | 5 | 07.65 | |||
26 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.65 | |||
28 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.66 | |||
28 | Szymon GochSzymon Goch | 02 | POL | 7 | 07.66 | |||
28 | Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 07.66 | |||
28 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 07.66 | |||
32 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.67 | |||
32 | Kacper UcherekKacper Ucherek | 02 | POL | 8 | 07.67 | |||
34 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 07.69 | |||
34 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 1 | 07.69 | |||
36 | David PetrDavid Petr | 02 | SK PRESTAR Opava z.s. | 8 | 07.70 | |||
36 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.70 | |||
38 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 07.72 | |||
39 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.74 | |||
40 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.75 | |||
41 | Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 07.81 | |||
42 | Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.82 | |||
43 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 07.88 | |||
43 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 07.88 | |||
43 | Jiří NovotnýJiří Novotný | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.88 | |||
46 | Thomas MacuraThomas Macura | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 07.91 | |||
47 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 07.92 | |||
48 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.97 | |||
49 | Kacper ZamojskiKacper Zamojski | 03 | POL | 3 | 08.12 | |||
50 | Leszek KitaLeszek Kita | 03 | POL | 8 | 08.15 | |||
51 | Mateucz WojtkowiakMateucz Wojtkowiak | 03 | POL | 7 | 08.53 | |||
Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DQ | ||||
Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | DQ |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PietrusaJakub Pietrusa | 02 | POL | 4 | 07.03 | ||||||||||||||
2 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | POL | 5 | 07.17 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.29 | ||||||||||||||
4 | Kamil GarusKamil Garus | 02 | POL | 7 | 07.32 | ||||||||||||||
5 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.40 | ||||||||||||||
Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DNS | |||||||||||||||
David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 8 | DNS | |||||||||||||||
Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.77 | ||||||||||||||
2 | Weronika KantorWeronika Kantor | 99 | POL | 3 | 07.93 | ||||||||||||||
3 | Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz | 95 | POL | 6 | 07.94 | ||||||||||||||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.96 | ||||||||||||||
5 | Natalia MACHNatalia MACH | 99 | AZS AWF Katowice | 2 | 08.01 | ||||||||||||||
6 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.05 | ||||||||||||||
7 | Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska | 96 | POL | 8 | 08.17 | ||||||||||||||
Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | POL | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.71 | ||||||||||||||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.92 | ||||||||||||||
3 | Weronika KantorWeronika Kantor | 99 | POL | 5 | 07.93 | ||||||||||||||
4 | Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz | 95 | POL | 8 | 07.95 | ||||||||||||||
5 | Natalia MACHNatalia MACH | 99 | AZS AWF Katowice | 6 | 08.00 | ||||||||||||||
6 | Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska | 96 | POL | 3 | 08.13 | ||||||||||||||
7 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | POL | 7 | 08.14 | ||||||||||||||
8 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | TL Pogoń Ruda Śląska | 1 | 08.27 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.02 | ||||||||||||||
2 | Oliwia KwasniakOliwia Kwasniak | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 7 | 08.28 | ||||||||||||||
3 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.31 | ||||||||||||||
4 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.56 | ||||||||||||||
5 | Soňa LisníkováSoňa Lisníková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 08.87 | ||||||||||||||
6 | Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 08.88 | ||||||||||||||
7 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.71 | |||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.92 | |||
3 | Weronika KantorWeronika Kantor | 99 | POL | 5 | 07.93 | |||
4 | Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz | 95 | POL | 8 | 07.95 | |||
5 | Natalia MACHNatalia MACH | 99 | AZS AWF Katowice | 6 | 08.00 | |||
6 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.02 | |||
7 | Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska | 96 | POL | 3 | 08.13 | |||
8 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | POL | 7 | 08.14 | |||
9 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | TL Pogoń Ruda Śląska | 1 | 08.27 | |||
10 | Oliwia KwasniakOliwia Kwasniak | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 7 | 08.28 | |||
11 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.31 | |||
12 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.56 | |||
13 | Soňa LisníkováSoňa Lisníková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 08.87 | |||
14 | Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 08.88 | |||
15 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.00 |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 3 | 07.78 | ||||||||||||||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 4 | 07.83 | ||||||||||||||
3 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.83 | ||||||||||||||
4 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.07 | ||||||||||||||
5 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.11 | ||||||||||||||
6 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.19 | ||||||||||||||
7 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.31 | ||||||||||||||
8 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.50 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 4 | 08.26 | ||||||||||||||
2 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 08.28 | ||||||||||||||
3 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.31 | ||||||||||||||
4 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.32 | ||||||||||||||
5 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.35 | ||||||||||||||
6 | Zuzana ŠedováZuzana Šedová | 01 | SK SOG Nitra | 1 | 08.47 | ||||||||||||||
7 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.48 | ||||||||||||||
8 | Karolina StettnerKarolina Stettner | 00 | POL | 3 | 08.54 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | POL | 3 | 08.36 | ||||||||||||||
2 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 08.45 | ||||||||||||||
3 | Justyna OstyńskaJustyna Ostyńska | 00 | MKS Czechowice-Dziedzice | 8 | 08.63 | ||||||||||||||
4 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.64 | ||||||||||||||
5 | 13 | Kristýna KrejsováKristýna Krejsová | 01 | AK Kroměříž | 7 | 09.52 | |||||||||||||
Adéla KelblováAdéla Kelblová | 01 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 3 | 07.78 | |||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 4 | 07.83 | |||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.83 | |||
4 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.07 | |||
5 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.11 | |||
6 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.19 | |||
7 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 4 | 08.26 | |||
8 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 08.28 | |||
9 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.31 | |||
9 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.31 | |||
11 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.32 | |||
12 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.35 | |||
13 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | POL | 3 | 08.36 | |||
14 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 08.45 | |||
15 | Zuzana ŠedováZuzana Šedová | 01 | SK SOG Nitra | 1 | 08.47 | |||
16 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.48 | |||
17 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.50 | |||
18 | Karolina StettnerKarolina Stettner | 00 | POL | 3 | 08.54 | |||
19 | Justyna OstyńskaJustyna Ostyńska | 00 | MKS Czechowice-Dziedzice | 8 | 08.63 | |||
20 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.64 | |||
21 | 13 | Kristýna KrejsováKristýna Krejsová | 01 | AK Kroměříž | 7 | 09.52 | ||
Adéla KelblováAdéla Kelblová | 01 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | DNS | ||||
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | DQ |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 07.77 | ||||||||||||||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 3 | 07.92 | ||||||||||||||
3 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.97 | ||||||||||||||
4 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.09 | ||||||||||||||
5 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.15 | ||||||||||||||
6 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 08.22 | ||||||||||||||
7 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.29 | ||||||||||||||
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.85 | ||||||||||||||
2 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | POL | 7 | 07.87 | ||||||||||||||
3 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 07.98 | ||||||||||||||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.07 | ||||||||||||||
5 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | POL | 2 | 08.17 | ||||||||||||||
6 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.24 | ||||||||||||||
7 | Nina HúskováNina Húsková | 02 | SK SOG Nitra | 1 | 08.27 | ||||||||||||||
8 | Zofia TkoczZofia Tkocz | 03 | TL Pogoń Ruda Śląska | 8 | 08.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.32 | ||||||||||||||
2 | Paulina BrambergerPaulina Bramberger | 02 | POL | 3 | 08.33 | ||||||||||||||
3 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.45 | ||||||||||||||
4 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.47 | ||||||||||||||
5 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 08.54 | ||||||||||||||
6 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.55 | ||||||||||||||
7 | Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 08.65 | ||||||||||||||
8 | Alicja NaporaAlicja Napora | 03 | POL | 1 | 08.74 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata BakAgata Bak | 02 | POL | 4 | 08.53 | ||||||||||||||
2 | Blanka VrbasováBlanka Vrbasová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 08.63 | ||||||||||||||
3 | Šárka PallováŠárka Pallová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 08.63 | ||||||||||||||
4 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.64 | ||||||||||||||
5 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.69 | ||||||||||||||
6 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.72 | ||||||||||||||
7 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria GawryšWiktoria Gawryš | 03 | POL | 7 | 08.52 | ||||||||||||||
2 | Karolína HoláKarolína Holá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.67 | ||||||||||||||
3 | Michaela BurianováMichaela Burianová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.76 | ||||||||||||||
4 | Sonia PALASonia PALA | 03 | MKS ISKRA Pszczyna | 2 | 08.79 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 08.95 | ||||||||||||||
6 | Taťána DobešováTaťána Dobešová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.20 | ||||||||||||||
Tereza SojkováTereza Sojková | 03 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.77 | ||||||||||||||
2 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.02 | ||||||||||||||
4 | Nela ČervinkováNela Červinková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.06 | ||||||||||||||
5 | Kristýna SkopalováKristýna Skopalová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 09.10 | ||||||||||||||
6 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.13 | ||||||||||||||
7 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.29 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | POL | 8 | 08.19 | ||||||||||||||
2 | Anna GregušováAnna Gregušová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.02 | ||||||||||||||
4 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.36 | ||||||||||||||
5 | Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.40 | ||||||||||||||
6 | Sára VolejníkováSára Volejníková | 03 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 09.54 | ||||||||||||||
Alicja GoebelAlicja Goebel | 03 | POL | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.85 | |||
2 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | POL | 7 | 07.87 | |||
3 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 07.98 | |||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.07 | |||
5 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | POL | 2 | 08.17 | |||
6 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | POL | 8 | 08.19 | |||
7 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.24 | |||
8 | Nina HúskováNina Húsková | 02 | SK SOG Nitra | 1 | 08.27 | |||
9 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.32 | |||
10 | Paulina BrambergerPaulina Bramberger | 02 | POL | 3 | 08.33 | |||
11 | Zofia TkoczZofia Tkocz | 03 | TL Pogoń Ruda Śląska | 8 | 08.34 | |||
12 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.45 | |||
13 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.47 | |||
14 | Wiktoria GawryšWiktoria Gawryš | 03 | POL | 7 | 08.52 | |||
15 | Agata BakAgata Bak | 02 | POL | 4 | 08.53 | |||
16 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 08.54 | |||
17 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.55 | |||
18 | Blanka VrbasováBlanka Vrbasová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 08.63 | |||
18 | Šárka PallováŠárka Pallová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 08.63 | |||
20 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.64 | |||
21 | Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 08.65 | |||
22 | Karolína HoláKarolína Holá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.67 | |||
23 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.69 | |||
24 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.72 | |||
25 | Alicja NaporaAlicja Napora | 03 | POL | 1 | 08.74 | |||
26 | Michaela BurianováMichaela Burianová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.76 | |||
27 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.77 | |||
28 | Sonia PALASonia PALA | 03 | MKS ISKRA Pszczyna | 2 | 08.79 | |||
29 | Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 08.95 | |||
30 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 09.00 | |||
30 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.00 | |||
30 | Anna GregušováAnna Gregušová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 09.00 | |||
33 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.02 | |||
33 | Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.02 | |||
35 | Nela ČervinkováNela Červinková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.06 | |||
36 | Kristýna SkopalováKristýna Skopalová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 09.10 | |||
37 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.13 | |||
38 | Taťána DobešováTaťána Dobešová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.20 | |||
39 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.29 | |||
40 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.36 | |||
41 | Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.40 | |||
42 | Sára VolejníkováSára Volejníková | 03 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 09.54 | |||
Tereza SojkováTereza Sojková | 03 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | ||||
Alicja GoebelAlicja Goebel | 03 | POL | 6 | DNS |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | POL | 5 | 07.86 | ||||||||||||||
2 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.96 | ||||||||||||||
3 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | POL | 7 | 07.98 | ||||||||||||||
4 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 3 | 07.99 | ||||||||||||||
5 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.02 | ||||||||||||||
6 | Nina HúskováNina Húsková | 02 | SK SOG Nitra | 1 | 08.21 | ||||||||||||||
7 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.25 | ||||||||||||||
Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | POL | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | POL | 6 | 21.92 | ||||||||||||||
2 | Jakub JaniakJakub Janiak | 96 | POL | 4 | 22.76 | ||||||||||||||
3 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.88 | ||||||||||||||
4 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 24.11 | ||||||||||||||
5 | Dawid BubalaDawid Bubala | 97 | TL Pogoń Ruda Śląska | 2 | 25.66 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 21.56 | ||||||||||||||
2 | Lukasz ŹakLukasz Źak | 97 | POL | 6 | 22.55 | ||||||||||||||
3 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.86 | ||||||||||||||
Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 5 | 22.89 | ||||||||||||||
2 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 23.17 | ||||||||||||||
3 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 23.24 | ||||||||||||||
4 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | POL | 2 | 23.72 | ||||||||||||||
5 | Jan PospíšilJan Pospíšil | 01 | VSK Univerzita Brno | 6 | 24.19 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.56 | ||||||||||||||
2 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 23.83 | ||||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.17 | ||||||||||||||
4 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 24.40 | ||||||||||||||
5 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 24.70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 21.56 | |||
2 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | POL | 6 | 21.92 | |||
3 | Lukasz ŹakLukasz Źak | 97 | POL | 6 | 22.55 | |||
4 | Jakub JaniakJakub Janiak | 96 | POL | 4 | 22.76 | |||
5 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.86 | |||
6 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.88 | |||
7 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 5 | 22.89 | |||
8 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 23.17 | |||
9 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 23.24 | |||
10 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.56 | |||
11 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | POL | 2 | 23.72 | |||
12 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 23.83 | |||
13 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 24.11 | |||
14 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.17 | |||
15 | Jan PospíšilJan Pospíšil | 01 | VSK Univerzita Brno | 6 | 24.19 | |||
16 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 24.40 | |||
17 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 24.70 | |||
18 | Dawid BubalaDawid Bubala | 97 | TL Pogoń Ruda Śląska | 2 | 25.66 | |||
Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | DNS |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 22.14 | ||||||||||||||
2 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MOS Katowice | 5 | 22.29 | ||||||||||||||
3 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 23.30 | ||||||||||||||
4 | Viktor BartošíkViktor Bartošík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 23.94 | ||||||||||||||
5 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 24.30 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 22.45 | ||||||||||||||
2 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 3 | 22.79 | ||||||||||||||
3 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 23.04 | ||||||||||||||
4 | Kamil GŁĄBEKKamil GŁĄBEK | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 2 | 23.61 | ||||||||||||||
5 | Mateusz ZiebaMateusz Zieba | 00 | POL | 6 | 24.28 | ||||||||||||||
6 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | POL | 1 | 24.46 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 23.01 | ||||||||||||||
2 | Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | POL | 5 | 23.56 | ||||||||||||||
3 | Jan JemelkaJan Jemelka | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 24.19 | ||||||||||||||
4 | Petr PolákPetr Polák | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 24.30 | ||||||||||||||
5 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.94 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 22.76 | ||||||||||||||
2 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.60 | ||||||||||||||
3 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 24.03 | ||||||||||||||
4 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | POL | 4 | 24.11 | ||||||||||||||
Oktawiusz KuleszaOktawiusz Kulesza | 01 | MOS Katowice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 23.22 | 0.211 | |||||||||||||
2 | Jakub KITAJakub KITA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 23.71 | 0.160 | |||||||||||||
3 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 23.90 | 0.178 | |||||||||||||
4 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 26.46 | 0.253 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 22.14 | |||
2 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MOS Katowice | 5 | 22.29 | |||
3 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 22.45 | |||
4 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 22.76 | |||
5 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 3 | 22.79 | |||
6 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 23.01 | |||
7 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 23.04 | |||
8 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 23.22 | 0.211 | ||
9 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 23.30 | |||
10 | Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | POL | 5 | 23.56 | |||
11 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.60 | |||
12 | Kamil GŁĄBEKKamil GŁĄBEK | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 2 | 23.61 | |||
13 | Jakub KITAJakub KITA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 23.71 | 0.160 | ||
14 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 23.90 | 0.178 | ||
15 | Viktor BartošíkViktor Bartošík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 23.94 | |||
16 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 24.03 | |||
17 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | POL | 4 | 24.11 | |||
18 | Jan JemelkaJan Jemelka | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 24.19 | |||
19 | Mateusz ZiebaMateusz Zieba | 00 | POL | 6 | 24.28 | |||
20 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 24.30 | |||
20 | Petr PolákPetr Polák | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 24.30 | |||
22 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | POL | 1 | 24.46 | |||
23 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.94 | |||
24 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 26.46 | 0.253 | ||
Oktawiusz KuleszaOktawiusz Kulesza | 01 | MOS Katowice | 2 | DNS |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PietrusaJakub Pietrusa | 02 | POL | 4 | 22.57 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 23.27 | ||||||||||||||
3 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 3 | 23.46 | ||||||||||||||
4 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.17 | ||||||||||||||
5 | Wiktor SkiminaWiktor Skimina | 02 | POL | 2 | 24.86 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.78 | ||||||||||||||
2 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 24.24 | ||||||||||||||
3 | Pawel WojcikPawel Wojcik | 03 | POL | 5 | 24.87 | ||||||||||||||
4 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 25.39 | ||||||||||||||
5 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 25.71 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KlementTomáš Klement | 03 | JAC Brno | 6 | 26.33 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | POL | 4 | 22.91 | ||||||||||||||
2 | Szymon DrabikSzymon Drabik | 02 | POL | 6 | 23.44 | ||||||||||||||
3 | Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka | 02 | MOS Katowice | 3 | 23.60 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 23.86 | ||||||||||||||
5 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 24.40 | ||||||||||||||
6 | David PetrDavid Petr | 02 | SK PRESTAR Opava z.s. | 2 | 24.79 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 23.80 | ||||||||||||||
2 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 24.21 | ||||||||||||||
3 | Szymon GochSzymon Goch | 02 | POL | 5 | 25.07 | ||||||||||||||
4 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 2 | 25.12 | ||||||||||||||
5 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.61 | ||||||||||||||
6 | Pawel KowalczykPawel Kowalczyk | 04 | POL | 1 | 26.80 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 23.32 | ||||||||||||||
2 | Aleksander ŽuchowskiAleksander Žuchowski | 03 | POL | 4 | 24.16 | ||||||||||||||
3 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 24.18 | ||||||||||||||
4 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 24.36 | ||||||||||||||
5 | Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt | 03 | POL | 1 | 25.24 | ||||||||||||||
6 | Noel PilarskiNoel Pilarski | 04 | POL | 2 | 26.41 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil GarusKamil Garus | 02 | POL | 6 | 23.82 | ||||||||||||||
2 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 5 | 24.25 | ||||||||||||||
3 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 24.92 | ||||||||||||||
4 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 25.53 | ||||||||||||||
5 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 3 | 26.09 | ||||||||||||||
6 | Grzegorz BrzezinaGrzegorz Brzezina | 04 | POL | 2 | 29.16 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 23.98 | ||||||||||||||
2 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 25.02 | ||||||||||||||
3 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 02 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 25.18 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 25.24 | ||||||||||||||
5 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 25.34 | ||||||||||||||
Kacper UcherekKacper Ucherek | 02 | POL | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PietrusaJakub Pietrusa | 02 | POL | 4 | 22.57 | |||
2 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | POL | 4 | 22.91 | |||
3 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 23.27 | |||
4 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 23.32 | |||
5 | Szymon DrabikSzymon Drabik | 02 | POL | 6 | 23.44 | |||
6 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 3 | 23.46 | |||
7 | Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka | 02 | MOS Katowice | 3 | 23.60 | |||
8 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.78 | |||
9 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 23.80 | |||
10 | Kamil GarusKamil Garus | 02 | POL | 6 | 23.82 | |||
11 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 23.86 | |||
12 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 23.98 | |||
13 | Aleksander ŽuchowskiAleksander Žuchowski | 03 | POL | 4 | 24.16 | |||
14 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.17 | |||
15 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 24.18 | |||
16 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 24.21 | |||
17 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 24.24 | |||
18 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 5 | 24.25 | |||
19 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 24.36 | |||
20 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 24.40 | |||
21 | David PetrDavid Petr | 02 | SK PRESTAR Opava z.s. | 2 | 24.79 | |||
22 | Wiktor SkiminaWiktor Skimina | 02 | POL | 2 | 24.86 | |||
23 | Pawel WojcikPawel Wojcik | 03 | POL | 5 | 24.87 | |||
24 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 24.92 | |||
25 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 25.02 | |||
26 | Szymon GochSzymon Goch | 02 | POL | 5 | 25.07 | |||
27 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 2 | 25.12 | |||
28 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 02 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 25.18 | |||
29 | Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt | 03 | POL | 1 | 25.24 | |||
29 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 25.24 | |||
31 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 25.34 | |||
32 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 25.39 | |||
33 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 25.53 | |||
34 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.61 | |||
35 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 25.71 | |||
36 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 3 | 26.09 | |||
37 | Tomáš KlementTomáš Klement | 03 | JAC Brno | 6 | 26.33 | |||
38 | Noel PilarskiNoel Pilarski | 04 | POL | 2 | 26.41 | |||
39 | Pawel KowalczykPawel Kowalczyk | 04 | POL | 1 | 26.80 | |||
40 | Grzegorz BrzezinaGrzegorz Brzezina | 04 | POL | 2 | 29.16 | |||
Kacper UcherekKacper Ucherek | 02 | POL | 1 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 24.11 | ||||||||||||||
2 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 25.04 | ||||||||||||||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 25.15 | ||||||||||||||
4 | Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska | 98 | AZS AWF Katowice | 6 | 26.38 | ||||||||||||||
5 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 27.31 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz | 95 | POL | 4 | 26.27 | ||||||||||||||
2 | Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska | 96 | POL | 5 | 26.41 | ||||||||||||||
3 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | TL Pogoń Ruda Śląska | 2 | 26.41 | ||||||||||||||
4 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 26.68 | ||||||||||||||
5 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 29.73 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 24.11 | |||
2 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 25.04 | |||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 25.15 | |||
4 | Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz | 95 | POL | 4 | 26.27 | |||
5 | Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska | 98 | AZS AWF Katowice | 6 | 26.38 | |||
6 | Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska | 96 | POL | 5 | 26.41 | |||
6 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | TL Pogoń Ruda Śląska | 2 | 26.41 | |||
8 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 26.68 | |||
9 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 27.31 | |||
10 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 29.73 |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 5 | 25.68 | ||||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 25.76 | ||||||||||||||
3 | Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek | 01 | POL | 3 | 25.87 | ||||||||||||||
4 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 28.06 | ||||||||||||||
5 | Veronika HajduškováVeronika Hajdušková | 00 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 30.25 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 26.22 | ||||||||||||||
2 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 26.35 | ||||||||||||||
3 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 26.69 | ||||||||||||||
4 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.39 | ||||||||||||||
5 | 6 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 27.66 | |||||||||||||
6 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 28.27 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 26.70 | ||||||||||||||
2 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | POL | 1 | 27.10 | ||||||||||||||
3 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 27.20 | ||||||||||||||
4 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | POL | 5 | 27.22 | ||||||||||||||
5 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 28.94 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 5 | 25.68 | |||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 25.76 | |||
3 | Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek | 01 | POL | 3 | 25.87 | |||
4 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 26.22 | |||
5 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 26.35 | |||
6 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 26.69 | |||
7 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 26.70 | |||
8 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | POL | 1 | 27.10 | |||
9 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 27.20 | |||
10 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | POL | 5 | 27.22 | |||
11 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.39 | |||
12 | 6 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 27.66 | ||
13 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 28.06 | |||
14 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 28.27 | |||
15 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 28.94 | |||
16 | Veronika HajduškováVeronika Hajdušková | 00 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 30.25 |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | POL | 5 | 26.01 | ||||||||||||||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 26.22 | ||||||||||||||
3 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 26.70 | ||||||||||||||
4 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 28.57 | ||||||||||||||
5 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 29.14 | ||||||||||||||
6 | Kristýna SkopalováKristýna Skopalová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 30.35 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | POL | 4 | 26.32 | ||||||||||||||
2 | Pola MastalerzPola Mastalerz | 03 | POL | 3 | 26.74 | ||||||||||||||
3 | Zofia TkoczZofia Tkocz | 03 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 26.91 | ||||||||||||||
4 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 29.40 | ||||||||||||||
5 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 1 | 29.73 | ||||||||||||||
6 | Sára VolejníkováSára Volejníková | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 32.71 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 26.23 | ||||||||||||||
2 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 27.08 | ||||||||||||||
3 | Agata BakAgata Bak | 02 | POL | 3 | 28.44 | ||||||||||||||
4 | Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 28.95 | ||||||||||||||
5 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 29.12 | ||||||||||||||
6 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 29.38 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 26.66 | ||||||||||||||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 27.23 | ||||||||||||||
3 | Anna KapustkaAnna Kapustka | 02 | POL | 4 | 27.24 | ||||||||||||||
4 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 29.12 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 30.92 | ||||||||||||||
Tereza SojkováTereza Sojková | 03 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 28.05 | ||||||||||||||
2 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 28.36 | ||||||||||||||
3 | Paulina BrambergerPaulina Bramberger | 02 | POL | 1 | 28.60 | ||||||||||||||
4 | Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska | 02 | MOS Katowice | 5 | 29.90 | ||||||||||||||
5 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 30.34 | ||||||||||||||
6 | Patrycja SzewczykPatrycja Szewczyk | 02 | MOS Katowice | 2 | 30.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia ŠliwaJulia Šliwa | 03 | POL | 4 | 27.85 | ||||||||||||||
2 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 28.18 | ||||||||||||||
3 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 28.62 | ||||||||||||||
4 | Blanka VrbasováBlanka Vrbasová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 28.77 | ||||||||||||||
5 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 28.89 | ||||||||||||||
Agata SojkaAgata Sojka | 04 | POL | 2 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | POL | 1 | 26.28 | ||||||||||||||
2 | Weronika NagiećWeronika Nagieć | 02 | POL | 3 | 26.53 | ||||||||||||||
3 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 27.65 | ||||||||||||||
4 | Nikol MusialováNikol Musialová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 28.89 | ||||||||||||||
5 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 30.79 | ||||||||||||||
6 | Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 31.21 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | POL | 5 | 26.01 | |||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 26.22 | |||
3 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 26.23 | |||
4 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | POL | 1 | 26.28 | |||
5 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | POL | 4 | 26.32 | |||
6 | Weronika NagiećWeronika Nagieć | 02 | POL | 3 | 26.53 | |||
7 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 26.66 | |||
8 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 26.70 | |||
9 | Pola MastalerzPola Mastalerz | 03 | POL | 3 | 26.74 | |||
10 | Zofia TkoczZofia Tkocz | 03 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 26.91 | |||
11 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 27.08 | |||
12 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 27.23 | |||
13 | Anna KapustkaAnna Kapustka | 02 | POL | 4 | 27.24 | |||
14 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 27.65 | |||
15 | Julia ŠliwaJulia Šliwa | 03 | POL | 4 | 27.85 | |||
16 | Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 28.05 | |||
17 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 28.18 | |||
18 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 28.36 | |||
19 | Agata BakAgata Bak | 02 | POL | 3 | 28.44 | |||
20 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 28.57 | |||
21 | Paulina BrambergerPaulina Bramberger | 02 | POL | 1 | 28.60 | |||
22 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 28.62 | |||
23 | Blanka VrbasováBlanka Vrbasová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 28.77 | |||
24 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 28.89 | |||
24 | Nikol MusialováNikol Musialová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 28.89 | |||
26 | Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 28.95 | |||
27 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 29.12 | |||
27 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 29.12 | |||
29 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 29.14 | |||
30 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 29.38 | |||
31 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 29.40 | |||
32 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 1 | 29.73 | |||
33 | Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska | 02 | MOS Katowice | 5 | 29.90 | |||
34 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 30.34 | |||
35 | Kristýna SkopalováKristýna Skopalová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 30.35 | |||
36 | Patrycja SzewczykPatrycja Szewczyk | 02 | MOS Katowice | 2 | 30.56 | |||
37 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 30.79 | |||
38 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 30.92 | |||
39 | Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 31.21 | |||
40 | Sára VolejníkováSára Volejníková | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 32.71 | |||
Tereza SojkováTereza Sojková | 03 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | ||||
Agata SojkaAgata Sojka | 04 | POL | 2 | DQ |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.31 | ||||||||||||||
2 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK UNI - Orel Brno 1 | 5 | 51.56 | ||||||||||||||
3 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 6 | 51.66 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 59.92 | ||||||||||||||
Lukáš GlodžákLukáš Glodžák | 99 | VŠC DUKLA Banská Bystrica | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 4 | 51.56 | ||||||||||||||
2 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 51.84 | ||||||||||||||
3 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 52.15 | ||||||||||||||
4 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 52.72 | ||||||||||||||
5 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 55.25 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.31 | |||
2 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK UNI - Orel Brno 1 | 5 | 51.56 | |||
2 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 4 | 51.56 | |||
4 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 6 | 51.66 | |||
5 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 51.84 | |||
6 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 52.15 | |||
7 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 52.72 | |||
8 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 55.25 | |||
9 | Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 59.92 | |||
Lukáš GlodžákLukáš Glodžák | 99 | VŠC DUKLA Banská Bystrica | 3 | DNS |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 5 | 50.05 | ||||||||||||||
2 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.87 | ||||||||||||||
3 | Adrian ZIELEŹNIKAdrian ZIELEŹNIK | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 3 | 52.52 | ||||||||||||||
4 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 53.73 | ||||||||||||||
5 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 53.98 | ||||||||||||||
Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 52.78 | ||||||||||||||
2 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 2 | 53.07 | ||||||||||||||
3 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 53.33 | ||||||||||||||
4 | 5 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 57.72 | |||||||||||||
Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 52.09 | ||||||||||||||
2 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 53.67 | ||||||||||||||
3 | Mateusz JarominMateusz Jaromin | 00 | POL | 5 | 53.90 | ||||||||||||||
4 | Jakub PalaJakub Pala | 01 | POL | 2 | 55.69 | ||||||||||||||
5 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 55.85 | ||||||||||||||
12 | Radim HolubRadim Holub | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 51.94 | ||||||||||||||
2 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 51.97 | ||||||||||||||
3 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 53.74 | ||||||||||||||
4 | Michal LadakMichal Ladak | 01 | POL | 2 | 54.43 | ||||||||||||||
5 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 56.11 | ||||||||||||||
6 | Adam SkácelAdam Skácel | 01 | AK Kroměříž | 1 | 57.68 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 5 | 50.05 | |||
2 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.87 | |||
3 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 51.94 | |||
4 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 51.97 | |||
5 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 52.09 | |||
6 | Adrian ZIELEŹNIKAdrian ZIELEŹNIK | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 3 | 52.52 | |||
7 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 52.78 | |||
8 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 2 | 53.07 | |||
9 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 53.33 | |||
10 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 53.67 | |||
11 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 53.73 | |||
12 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 53.74 | |||
13 | Mateusz JarominMateusz Jaromin | 00 | POL | 5 | 53.90 | |||
14 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 53.98 | |||
15 | Michal LadakMichal Ladak | 01 | POL | 2 | 54.43 | |||
16 | Jakub PalaJakub Pala | 01 | POL | 2 | 55.69 | |||
17 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 55.85 | |||
18 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 56.11 | |||
19 | Adam SkácelAdam Skácel | 01 | AK Kroměříž | 1 | 57.68 | |||
20 | 5 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 57.72 | ||
Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DNS | ||||
Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | ||||
Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS | ||||
12 | Radim HolubRadim Holub | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DNS |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 51.82 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 51.88 | ||||||||||||||
3 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 52.73 | ||||||||||||||
4 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2 | 56.55 | ||||||||||||||
5 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.58 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 51.09 | ||||||||||||||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 51.73 | ||||||||||||||
3 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | POL | 6 | 53.63 | ||||||||||||||
4 | Wiktor SkiminaWiktor Skimina | 02 | POL | 3 | 53.92 | ||||||||||||||
5 | Pawel SlotaPawel Slota | 03 | POL | 2 | 57.63 | ||||||||||||||
6 | Aleksander RacewiczAleksander Racewicz | 05 | POL | 1 | 68.61 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal WróbelMichal Wróbel | 02 | POL | 1 | 52.77 | ||||||||||||||
2 | Piotr OwczorzPiotr Owczorz | 03 | POL | 2 | 53.52 | ||||||||||||||
3 | 9 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 53.77 | |||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 55.14 | ||||||||||||||
5 | Jakub MachulecJakub Machulec | 05 | POL | 6 | 62.85 | ||||||||||||||
Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 54.01 | ||||||||||||||
2 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 56.06 | ||||||||||||||
3 | Leszek KitaLeszek Kita | 03 | POL | 2 | 57.61 | ||||||||||||||
4 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.74 | ||||||||||||||
5 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 58.25 | ||||||||||||||
6 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 62.12 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 51.09 | |||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 51.73 | |||
3 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 51.82 | |||
4 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 51.88 | |||
5 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 52.73 | |||
6 | Michal WróbelMichal Wróbel | 02 | POL | 1 | 52.77 | |||
7 | Piotr OwczorzPiotr Owczorz | 03 | POL | 2 | 53.52 | |||
8 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | POL | 6 | 53.63 | |||
9 | 9 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 53.77 | ||
10 | Wiktor SkiminaWiktor Skimina | 02 | POL | 3 | 53.92 | |||
11 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 54.01 | |||
12 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 55.14 | |||
13 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 56.06 | |||
14 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2 | 56.55 | |||
15 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.58 | |||
16 | Leszek KitaLeszek Kita | 03 | POL | 2 | 57.61 | |||
17 | Pawel SlotaPawel Slota | 03 | POL | 2 | 57.63 | |||
18 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.74 | |||
19 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 58.25 | |||
20 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 62.12 | |||
21 | Jakub MachulecJakub Machulec | 05 | POL | 6 | 62.85 | |||
22 | Aleksander RacewiczAleksander Racewicz | 05 | POL | 1 | 68.61 | |||
Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | DNS |
400 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 56.08 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 58.11 | ||||||||||||||
3 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 59.42 | ||||||||||||||
4 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 60.76 | ||||||||||||||
5 | 9 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 62.81 | |||||||||||||
6 | 10 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 63.55 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek | 01 | POL | 4 | 57.75 | ||||||||||||||
2 | Marta KalmukMarta Kalmuk | 01 | POL | 1 | 60.01 | ||||||||||||||
3 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 60.22 | ||||||||||||||
4 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 60.45 | ||||||||||||||
5 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | POL | 3 | 60.56 | ||||||||||||||
6 | 11 | Anežka HubníkováAnežka Hubníková | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 66.02 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | POL | 1 | 58.08 | ||||||||||||||
2 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 62.40 | ||||||||||||||
3 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 62.66 | ||||||||||||||
4 | 4 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 65.26 | |||||||||||||
5 | 8 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 66.30 | |||||||||||||
6 | Marta KuboszekMarta Kuboszek | 01 | POL | 5 | 66.39 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek | 01 | POL | 4 | 57.75 | |||
2 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | POL | 1 | 58.08 | |||
3 | Marta KalmukMarta Kalmuk | 01 | POL | 1 | 60.01 | |||
4 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 60.22 | |||
5 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 60.45 | |||
6 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | POL | 3 | 60.56 | |||
7 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 62.40 | |||
8 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 62.66 | |||
9 | 4 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 65.26 | ||
10 | 11 | Anežka HubníkováAnežka Hubníková | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 66.02 | ||
11 | 8 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 66.30 | ||
12 | Marta KuboszekMarta Kuboszek | 01 | POL | 5 | 66.39 |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KapustkaAnna Kapustka | 02 | POL | 4 | 59.48 | ||||||||||||||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 60.66 | ||||||||||||||
3 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 61.42 | ||||||||||||||
4 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 62.00 | ||||||||||||||
5 | Patrycja StepkaPatrycja Stepka | 03 | POL | 6 | 65.61 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 4 | 61.29 | ||||||||||||||
2 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 62.35 | ||||||||||||||
3 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | TL ROW Rybnik | 3 | 63.41 | ||||||||||||||
4 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 63.86 | ||||||||||||||
5 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 2 | 66.54 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina GlabekSabina Glabek | 04 | POL | 4 | 62.79 | ||||||||||||||
2 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 5 | 64.87 | ||||||||||||||
3 | Aleksandra BakAleksandra Bak | 02 | MOS Katowice | 3 | 68.44 | ||||||||||||||
4 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 70.26 | ||||||||||||||
5 | Ewa SrutekEwa Srutek | 04 | POL | 1 | 73.02 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 77.62 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 61.96 | ||||||||||||||
2 | Magda CzajkowskaMagda Czajkowska | 03 | POL | 6 | 62.29 | ||||||||||||||
3 | Milena ThammMilena Thamm | 05 | POL | 1 | 63.64 | ||||||||||||||
4 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 65.40 | ||||||||||||||
5 | Zuzanna PalaZuzanna Pala | 04 | LKS PSZCZYNA | 3 | 66.06 | ||||||||||||||
6 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 67.81 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 64.94 | ||||||||||||||
2 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 65.84 | ||||||||||||||
3 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 65.92 | ||||||||||||||
4 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 66.04 | ||||||||||||||
5 | Anna KonopkpAnna Konopkp | 03 | POL | 1 | 67.08 | ||||||||||||||
6 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 67.81 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KapustkaAnna Kapustka | 02 | POL | 4 | 59.48 | |||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 60.66 | |||
3 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 4 | 61.29 | |||
4 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 61.42 | |||
5 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 61.96 | |||
6 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 62.00 | |||
7 | Magda CzajkowskaMagda Czajkowska | 03 | POL | 6 | 62.29 | |||
8 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 62.35 | |||
9 | Sabina GlabekSabina Glabek | 04 | POL | 4 | 62.79 | |||
10 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | TL ROW Rybnik | 3 | 63.41 | |||
11 | Milena ThammMilena Thamm | 05 | POL | 1 | 63.64 | |||
12 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 63.86 | |||
13 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 5 | 64.87 | |||
14 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 64.94 | |||
15 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 65.40 | |||
16 | Patrycja StepkaPatrycja Stepka | 03 | POL | 6 | 65.61 | |||
17 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 65.84 | |||
18 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 65.92 | |||
19 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 66.04 | |||
20 | Zuzanna PalaZuzanna Pala | 04 | LKS PSZCZYNA | 3 | 66.06 | |||
21 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 2 | 66.54 | |||
22 | Anna KonopkpAnna Konopkp | 03 | POL | 1 | 67.08 | |||
23 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 67.81 | |||
23 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 67.81 | |||
25 | Aleksandra BakAleksandra Bak | 02 | MOS Katowice | 3 | 68.44 | |||
26 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 70.26 | |||
27 | Ewa SrutekEwa Srutek | 04 | POL | 1 | 73.02 | |||
28 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 77.62 |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:05) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:51.83 | ||||||||||||||
2 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 1:55.05 | ||||||||||||||
3 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 1:58.70 | ||||||||||||||
4 | Roger KlosRoger Klos | 93 | POL | 6 | 1:58.80 | ||||||||||||||
5 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:00.29 | ||||||||||||||
6 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK UNI - Orel Brno 1 | 2 | 2:02.69 | ||||||||||||||
7 | Adam BlaszczykAdam Blaszczyk | 99 | POL | 1 | 2:03.75 | ||||||||||||||
8 | Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček | 97 | SK Speed Brno, spolek | 9 | 2:08.64 | ||||||||||||||
9 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 2:10.53 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:02.13 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 2:03.09 | ||||||||||||||
3 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:04.95 | ||||||||||||||
4 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 2:05.53 | ||||||||||||||
5 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | Atletický klub Havířov, z.s. | 10 | 2:05.65 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický klub Havířov, z.s. | 3 | 2:05.80 | ||||||||||||||
7 | Miroslav ValčíkMiroslav Valčík | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:07.62 | ||||||||||||||
8 | Stanislaw WitkowskiStanislaw Witkowski | 01 | POL | 6 | 2:08.60 | ||||||||||||||
9 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 2:09.01 | ||||||||||||||
10 | 12 | Radim HolubRadim Holub | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 2:10.32 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 13:05) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adrian RombergAdrian Romberg | 03 | POL | 1 | 2:01.13 | ||||||||||||||
2 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 2:01.36 | ||||||||||||||
3 | Maciej SikoraMaciej Sikora | 03 | POL | 2 | 2:01.65 | ||||||||||||||
4 | Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 2:01.86 | ||||||||||||||
5 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:03.93 | ||||||||||||||
6 | Damian SzwedDamian Szwed | 04 | Polsko | 9 | 2:04.56 | ||||||||||||||
7 | Bruno LeskiBruno Leski | 03 | POL | 8 | 2:05.32 | ||||||||||||||
8 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 2:08.93 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt | 03 | POL | 8 | 2:04.68 | ||||||||||||||
2 | 9 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 9 | 2:04.87 | |||||||||||||
3 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:07.10 | ||||||||||||||
4 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:10.09 | ||||||||||||||
5 | Adam HadaszAdam Hadasz | 04 | POL | 2 | 2:11.37 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KlementTomáš Klement | 03 | JAC Brno | 4 | 2:16.15 | ||||||||||||||
7 | Marek KandoraMarek Kandora | 02 | POL | 3 | 2:21.32 | ||||||||||||||
8 | Oliver PungeOliver Punge | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 2:30.74 | ||||||||||||||
9 | Adam PolákAdam Polák | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:37.93 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adrian RombergAdrian Romberg | 03 | POL | 1 | 2:01.13 | |||
2 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 2:01.36 | |||
3 | Maciej SikoraMaciej Sikora | 03 | POL | 2 | 2:01.65 | |||
4 | Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 2:01.86 | |||
5 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:03.93 | |||
6 | Damian SzwedDamian Szwed | 04 | Polsko | 9 | 2:04.56 | |||
7 | Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt | 03 | POL | 8 | 2:04.68 | |||
8 | 9 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 9 | 2:04.87 | ||
9 | Bruno LeskiBruno Leski | 03 | POL | 8 | 2:05.32 | |||
10 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:07.10 | |||
11 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 2:08.93 | |||
12 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:10.09 | |||
13 | Adam HadaszAdam Hadasz | 04 | POL | 2 | 2:11.37 | |||
14 | Tomáš KlementTomáš Klement | 03 | JAC Brno | 4 | 2:16.15 | |||
15 | Marek KandoraMarek Kandora | 02 | POL | 3 | 2:21.32 | |||
16 | Oliver PungeOliver Punge | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 2:30.74 | |||
17 | Adam PolákAdam Polák | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:37.93 |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:16.69 | ||||||||||||||
2 | 6 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:18.35 | |||||||||||||
3 | 5 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:21.85 | |||||||||||||
4 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:26.86 | ||||||||||||||
5 | 4 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:27.14 | |||||||||||||
6 | 8 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 2:28.09 | |||||||||||||
7 | 9 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:30.32 | |||||||||||||
8 | 10 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 10 | 2:32.43 | |||||||||||||
9 | 11 | Anežka HubníkováAnežka Hubníková | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 11 | 2:32.43 | |||||||||||||
10 | 1 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:34.29 | |||||||||||||
11 | 12 | Markéta ValouškováMarkéta Valoušková | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 2:36.61 | |||||||||||||
12 | 13 | Kristýna KrejsováKristýna Krejsová | 01 | AK Kroměříž | 13 | 2:37.25 | |||||||||||||
2 | Klaudia WarminskaKlaudia Warminska | 01 | TL ROW Rybnik | 2 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 12:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 2:21.23 | ||||||||||||||
2 | Hana KielarováHana Kielarová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 2:22.78 | ||||||||||||||
3 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:22.82 | ||||||||||||||
4 | Zofia KOKOSZKAZofia KOKOSZKA | 04 | MKS ISKRA Pszczyna | 11 | 2:23.02 | ||||||||||||||
5 | Vanessa GaluchVanessa Galuch | 03 | POL | 5 | 2:23.53 | ||||||||||||||
6 | Viktorie PetlachováViktorie Petlachová | 03 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 2:24.95 | ||||||||||||||
7 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:26.67 | ||||||||||||||
8 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:28.72 | ||||||||||||||
9 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 2:28.88 | ||||||||||||||
10 | Natalia ArikNatalia Arik | 03 | POL | 7 | 2:29.19 | ||||||||||||||
11 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 10 | 2:30.10 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:33.04 | ||||||||||||||
2 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:33.15 | ||||||||||||||
3 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:33.18 | ||||||||||||||
4 | Petra ŠulekováPetra Šuleková | 03 | SK SOG Nitra | 2 | 2:39.30 | ||||||||||||||
5 | Maria DZIDAMaria DZIDA | 05 | MKS ISKRA Pszczyna | 10 | 2:43.29 | ||||||||||||||
6 | Nelly MichopuluNelly Michopulu | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 9 | 2:43.47 | ||||||||||||||
7 | Zuzana GavalovičováZuzana Gavalovičová | 02 | SK SOG Nitra | 7 | 2:43.83 | ||||||||||||||
8 | Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:44.62 | ||||||||||||||
Tereza SojkováTereza Sojková | 03 | TJ TŽ Třinec | 3 | DNS | |||||||||||||||
Lucie VysokáLucie Vysoká | 03 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 2:21.23 | |||
2 | Hana KielarováHana Kielarová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 2:22.78 | |||
3 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:22.82 | |||
4 | Zofia KOKOSZKAZofia KOKOSZKA | 04 | MKS ISKRA Pszczyna | 11 | 2:23.02 | |||
5 | Vanessa GaluchVanessa Galuch | 03 | POL | 5 | 2:23.53 | |||
6 | Viktorie PetlachováViktorie Petlachová | 03 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 2:24.95 | |||
7 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:26.67 | |||
8 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:28.72 | |||
9 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 2:28.88 | |||
10 | Natalia ArikNatalia Arik | 03 | POL | 7 | 2:29.19 | |||
11 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 10 | 2:30.10 | |||
12 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:33.04 | |||
13 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:33.15 | |||
14 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:33.18 | |||
15 | Petra ŠulekováPetra Šuleková | 03 | SK SOG Nitra | 2 | 2:39.30 | |||
16 | Maria DZIDAMaria DZIDA | 05 | MKS ISKRA Pszczyna | 10 | 2:43.29 | |||
17 | Nelly MichopuluNelly Michopulu | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 9 | 2:43.47 | |||
18 | Zuzana GavalovičováZuzana Gavalovičová | 02 | SK SOG Nitra | 7 | 2:43.83 | |||
19 | Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:44.62 | |||
Tereza SojkováTereza Sojková | 03 | TJ TŽ Třinec | 3 | DNS | ||||
Lucie VysokáLucie Vysoká | 03 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Mateusz KuchmanMateusz Kuchman | 01 | POL | 1 | 4:02.48 | |||||||||||||
2 | 3 | Daruisz NowakowskiDaruisz Nowakowski | 99 | POL | 3 | 4:02.65 | |||||||||||||
3 | 2 | Maciej WyderkaMaciej Wyderka | 02 | POL | 2 | 4:05.04 | |||||||||||||
4 | 5 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:05.40 | |||||||||||||
5 | 7 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 4:13.88 | |||||||||||||
6 | 8 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 4:15.12 | |||||||||||||
7 | 6 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 4:15.57 | |||||||||||||
8 | 10 | Václav WaloszekVáclav Waloszek | 99 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 10 | 4:20.83 | |||||||||||||
9 | 9 | Michal LukasikMichal Lukasik | 02 | POL | 9 | 4:30.33 | |||||||||||||
10 | 11 | Jan ŠimůnekJan Šimůnek | 03 | Českotřebovský běžecký klub... | 11 | 4:31.59 | |||||||||||||
11 | 12 | Radim HolubRadim Holub | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 12 | 4:42.23 | |||||||||||||
12 | 13 | Nikodem BieroňskiNikodem Bieroňski | 01 | POL | 13 | 4:58.98 | |||||||||||||
4 | Sebastian MrozowskiSebastian Mrozowski | 02 | POL | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 7 | 4:20.40 | |||||||||||||
2 | 6 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | JAC Brno | 6 | 4:20.61 | |||||||||||||
3 | 12 | Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 4:20.86 | |||||||||||||
4 | 5 | Bazyli WidawskiBazyli Widawski | 01 | MOS Katowice | 5 | 4:31.61 | |||||||||||||
5 | 10 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 10 | 4:33.61 | |||||||||||||
6 | 8 | Marek LorenčíkMarek Lorenčík | 03 | TJ Sokol Opava | 8 | 4:34.78 | |||||||||||||
7 | 3 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 4:35.01 | |||||||||||||
8 | 4 | Maciej HarezaMaciej Hareza | 01 | MOS Katowice | 4 | 4:37.06 | |||||||||||||
9 | 2 | Lukáš VlkLukáš Vlk | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 4:42.19 | |||||||||||||
10 | 9 | Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra | 02 | TJ Sokol Opava | 9 | 4:50.70 | |||||||||||||
11 | 11 | Adam ŠandoAdam Šando | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 11 | 5:03.56 | |||||||||||||
1 | Oskar ŠliwkaOskar Šliwka | 01 | POL | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Mateusz KuchmanMateusz Kuchman | 01 | POL | 1 | 4:02.48 | ||
2 | 3 | Daruisz NowakowskiDaruisz Nowakowski | 99 | POL | 3 | 4:02.65 | ||
3 | 2 | Maciej WyderkaMaciej Wyderka | 02 | POL | 2 | 4:05.04 | ||
4 | 5 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:05.40 | ||
5 | 7 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 4:13.88 | ||
6 | 8 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 4:15.12 | ||
7 | 6 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 4:15.57 | ||
8 | 7 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 7 | 4:20.40 | ||
9 | 6 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | JAC Brno | 6 | 4:20.61 | ||
10 | 10 | Václav WaloszekVáclav Waloszek | 99 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 10 | 4:20.83 | ||
11 | 12 | Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 4:20.86 | ||
12 | 9 | Michal LukasikMichal Lukasik | 02 | POL | 9 | 4:30.33 | ||
13 | 11 | Jan ŠimůnekJan Šimůnek | 03 | Českotřebovský běžecký klub... | 11 | 4:31.59 | ||
14 | 5 | Bazyli WidawskiBazyli Widawski | 01 | MOS Katowice | 5 | 4:31.61 | ||
15 | 10 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 10 | 4:33.61 | ||
16 | 8 | Marek LorenčíkMarek Lorenčík | 03 | TJ Sokol Opava | 8 | 4:34.78 | ||
17 | 3 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 4:35.01 | ||
18 | 4 | Maciej HarezaMaciej Hareza | 01 | MOS Katowice | 4 | 4:37.06 | ||
19 | 2 | Lukáš VlkLukáš Vlk | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 4:42.19 | ||
20 | 12 | Radim HolubRadim Holub | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 12 | 4:42.23 | ||
21 | 9 | Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra | 02 | TJ Sokol Opava | 9 | 4:50.70 | ||
22 | 13 | Nikodem BieroňskiNikodem Bieroňski | 01 | POL | 13 | 4:58.98 | ||
23 | 11 | Adam ŠandoAdam Šando | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 11 | 5:03.56 | ||
4 | Sebastian MrozowskiSebastian Mrozowski | 02 | POL | 4 | DNS | |||
1 | Oskar ŠliwkaOskar Šliwka | 01 | POL | 1 | DNS |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 15:55) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalia LachowskaNatalia Lachowska | 01 | POL | 1 | 4:37.94 | ||||||||||||||
2 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 4:38.03 | ||||||||||||||
3 | Wiktoria KlebowskaWiktoria Klebowska | 00 | POL | 3 | 4:38.45 | ||||||||||||||
4 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 4:40.68 | ||||||||||||||
5 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 4:42.43 | ||||||||||||||
6 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:43.65 | ||||||||||||||
7 | Agnieszka LubowskaAgnieszka Lubowska | 02 | POL | 2 | 4:45.67 | ||||||||||||||
8 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno, spolek | 9 | 4:48.61 | ||||||||||||||
9 | Alicja WójcikAlicja Wójcik | 03 | POL | 10 | 4:48.92 | ||||||||||||||
10 | Barbora ŠestákováBarbora Šestáková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 5:11.57 | ||||||||||||||
11 | Natálie MrázkováNatálie Mrázková | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 14 | 5:11.98 | ||||||||||||||
12 | Julia BartczakJulia Bartczak | 01 | POL | 13 | 5:12.58 | ||||||||||||||
13 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 12 | 5:16.58 | ||||||||||||||
14 | Darina KřenkováDarina Křenková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 15 | 5:51.64 | ||||||||||||||
Weronika EngelmannWeronika Engelmann | 01 | POL | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
3000 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 10:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 09:24.46 | |||||||||||||
2 | 6 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09:29.30 | |||||||||||||
3 | 10 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 10 | 09:36.65 | |||||||||||||
4 | 1 | Kacper UchaczKacper Uchacz | 01 | AZS AWF Kraków | 1 | 09:41.69 | |||||||||||||
5 | 3 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 09:42.50 | |||||||||||||
6 | 8 | Piotr RajcaPiotr Rajca | 02 | POL | 8 | 09:57.73 | |||||||||||||
7 | 9 | Daniel RůžaDaniel Růža | 02 | VSK Univerzita Brno | 9 | 09:59.09 | |||||||||||||
8 | 5 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 10:10.98 | |||||||||||||
9 | 11 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 10:36.40 | |||||||||||||
6 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
4 | Karel WankeKarel Wanke | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 09:46.20 | ||||||||||||||
2 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09:49.68 | ||||||||||||||
3 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 10:02.62 | ||||||||||||||
4 | Marek KrišicaMarek Krišica | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10:05.28 | ||||||||||||||
5 | Lucas HarrisLucas Harris | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 9 | 10:31.24 | ||||||||||||||
6 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 10:35.04 | ||||||||||||||
7 | Jiří PavelekJiří Pavelek | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 10:37.52 | ||||||||||||||
8 | Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik | 03 | TJ TŽ Třinec | 5 | 10:46.33 | ||||||||||||||
Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Radomír BřezinaRadomír Březina | 67 | Běžecký klub Ludgeřovice | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 09:24.46 | ||
2 | 6 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09:29.30 | ||
3 | 10 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 10 | 09:36.65 | ||
4 | 1 | Kacper UchaczKacper Uchacz | 01 | AZS AWF Kraków | 1 | 09:41.69 | ||
5 | 3 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 09:42.50 | ||
6 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 09:46.20 | |||
7 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09:49.68 | |||
8 | 8 | Piotr RajcaPiotr Rajca | 02 | POL | 8 | 09:57.73 | ||
9 | 9 | Daniel RůžaDaniel Růža | 02 | VSK Univerzita Brno | 9 | 09:59.09 | ||
10 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 10:02.62 | |||
11 | Marek KrišicaMarek Krišica | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10:05.28 | |||
12 | 5 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 10:10.98 | ||
13 | Lucas HarrisLucas Harris | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 9 | 10:31.24 | |||
14 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 10:35.04 | |||
15 | 11 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 10:36.40 | ||
16 | Jiří PavelekJiří Pavelek | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 10:37.52 | |||
17 | Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik | 03 | TJ TŽ Třinec | 5 | 10:46.33 | |||
6 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | DNS | |||
4 | Karel WankeKarel Wanke | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | DNF | |||
Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | DNS | ||||
Radomír BřezinaRadomír Březina | 67 | Běžecký klub Ludgeřovice | 8 | DNF |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 10:02.44 | ||||||||||||||
2 | 3 | Tereza MarszalkováTereza Marszalková | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 10:56.77 | |||||||||||||
3 | 1 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 11:16.75 | |||||||||||||
4 | 10 | Julie ŠuškováJulie Šušková | 03 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 11:24.45 | |||||||||||||
5 | 9 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 11:25.76 | |||||||||||||
6 | 7 | Veronika JanošíkováVeronika Janošíková | 98 | AK Šternberk z.s. | 7 | 11:30.58 | |||||||||||||
7 | 6 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 11:59.84 | |||||||||||||
8 | 12 | Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 12:19.64 | |||||||||||||
9 | 4 | Barbora NázlerováBarbora Názlerová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 12:22.56 | |||||||||||||
10 | 8 | Nikol BaladováNikol Baladová | 00 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 12:29.95 | |||||||||||||
11 | 5 | Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 13:01.48 | |||||||||||||
12 | 11 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 13:12.68 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.19 | ||||||||||||||
2 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 08.52 | ||||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.53 | ||||||||||||||
4 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 08.83 | ||||||||||||||
5 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 7 | 09.14 | ||||||||||||||
6 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický klub Havířov, z.s. | 6 | 09.27 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.16 | ||||||||||||||
2 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 08.37 | ||||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.70 | ||||||||||||||
4 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 08.71 | ||||||||||||||
5 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 2 | 08.99 | ||||||||||||||
Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický klub Havířov, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.26 | ||||||||||||||
2 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.37 | ||||||||||||||
3 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.43 | ||||||||||||||
4 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 08.58 | ||||||||||||||
5 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.78 | ||||||||||||||
6 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.78 | ||||||||||||||
Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Jakub DominasJakub Dominas | 01 | POL | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.40 | ||||||||||||||
2 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.52 | ||||||||||||||
3 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.85 | ||||||||||||||
4 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.90 | ||||||||||||||
5 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 08.91 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.52 | ||||||||||||||
2 | Jakub DominasJakub Dominas | 01 | POL | 5 | 09.31 | ||||||||||||||
3 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 10.83 | ||||||||||||||
4 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 12.49 | ||||||||||||||
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.40 | |||
2 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.52 | |||
2 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.52 | |||
4 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.85 | |||
5 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.90 | |||
6 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 08.91 | |||
7 | Jakub DominasJakub Dominas | 01 | POL | 5 | 09.31 | |||
8 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 10.83 | |||
9 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 12.49 | |||
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DNS |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka | 02 | MOS Katowice | 5 | 08.27 | ||||||||||||||
2 | Maciej KopećMaciej Kopeć | 02 | POL | 3 | 08.31 | ||||||||||||||
3 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.39 | ||||||||||||||
4 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 08.40 | ||||||||||||||
5 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 08.50 | ||||||||||||||
6 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 08.96 | ||||||||||||||
7 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.99 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.88 | ||||||||||||||
2 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 08.89 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.10 | ||||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 09.14 | ||||||||||||||
5 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 6 | 09.21 | ||||||||||||||
6 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.45 | ||||||||||||||
7 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 09.76 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka | 02 | MOS Katowice | 5 | 08.27 | |||
2 | Maciej KopećMaciej Kopeć | 02 | POL | 3 | 08.31 | |||
3 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.39 | |||
4 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 08.40 | |||
5 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 08.50 | |||
6 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.88 | |||
7 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 08.89 | |||
8 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 08.96 | |||
9 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.99 | |||
10 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.10 | |||
11 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 09.14 | |||
12 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 6 | 09.21 | |||
13 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.45 | |||
14 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 09.76 |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 14:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maciej KopećMaciej Kopeć | 02 | POL | 5 | 08.13 | ||||||||||||||
2 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.15 | ||||||||||||||
3 | Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka | 02 | MOS Katowice | 4 | 08.33 | ||||||||||||||
4 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 08.49 | ||||||||||||||
5 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 08.69 | ||||||||||||||
6 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 8 | 08.70 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.96 | ||||||||||||||
David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | POL | 5 | 08.99 | ||||||||||||||
2 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.09 | ||||||||||||||
3 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09.10 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.38 | ||||||||||||||
5 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.69 | ||||||||||||||
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková | 99 | AC Čejkovice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Karolina StettnerKarolina Stettner | 00 | POL | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.94 | ||||||||||||||
2 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | POL | 4 | 09.10 | ||||||||||||||
3 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.27 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Veronika StrýčkováVeronika Strýčková | 99 | AC Čejkovice | 2 | 09.59 | ||||||||||||||
6 | Karolina StettnerKarolina Stettner | 00 | POL | 7 | 09.90 | ||||||||||||||
7 | Simona KotrláSimona Kotrlá | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 10.05 | ||||||||||||||
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.78 | ||||||||||||||
2 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.02 | ||||||||||||||
3 | Michaela HynčicováMichaela Hynčicová | 86 | SK Hranice, z.s. | 2 | 10.03 | ||||||||||||||
4 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 5 | 10.35 | ||||||||||||||
5 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 10.44 | ||||||||||||||
6 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.77 | ||||||||||||||
Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Simona TakacsosováSimona Takacsosová | 98 | Slovensko | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.94 | |||
2 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | POL | 4 | 09.10 | |||
3 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.27 | |||
4 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.48 | |||
5 | Veronika StrýčkováVeronika Strýčková | 99 | AC Čejkovice | 2 | 09.59 | |||
6 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.78 | |||
7 | Karolina StettnerKarolina Stettner | 00 | POL | 7 | 09.90 | |||
8 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.02 | |||
9 | Michaela HynčicováMichaela Hynčicová | 86 | SK Hranice, z.s. | 2 | 10.03 | |||
10 | Simona KotrláSimona Kotrlá | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 10.05 | |||
11 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 5 | 10.35 | |||
12 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 10.44 | |||
13 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.77 | |||
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | DNS | ||||
Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 8 | DNS | ||||
Simona TakacsosováSimona Takacsosová | 98 | Slovensko | 1 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weronika NagiećWeronika Nagieć | 02 | POL | 4 | 08.76 | ||||||||||||||
2 | Pola MastalerzPola Mastalerz | 03 | POL | 7 | 09.27 | ||||||||||||||
3 | Natália HolešováNatália Holešová | 02 | SK SOG Nitra | 5 | 09.29 | ||||||||||||||
4 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 09.55 | ||||||||||||||
5 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.60 | ||||||||||||||
6 | Barbora BrodaniováBarbora Brodaniová | 04 | Slovensko | 8 | 09.69 | ||||||||||||||
Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 09.39 | ||||||||||||||
2 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | POL | 2 | 09.50 | ||||||||||||||
3 | Veronika LuptákováVeronika Luptáková | 02 | SK SOG Nitra | 6 | 09.53 | ||||||||||||||
4 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.58 | ||||||||||||||
5 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.61 | ||||||||||||||
6 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 10.04 | ||||||||||||||
7 | Nela GoišováNela Goišová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 10.76 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.77 | ||||||||||||||
2 | Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 09.81 | ||||||||||||||
3 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.91 | ||||||||||||||
4 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | TL ROW Rybnik | 3 | 10.19 | ||||||||||||||
5 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 10.40 | ||||||||||||||
6 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 10.44 | ||||||||||||||
7 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 10.79 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.66 | ||||||||||||||
2 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.46 | ||||||||||||||
4 | Zuzana VítkováZuzana Vítková | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 10.52 | ||||||||||||||
5 | Anna GregušováAnna Gregušová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 10.71 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 11.24 | ||||||||||||||
7 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 12.06 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weronika NagiećWeronika Nagieć | 02 | POL | 4 | 08.76 | |||
2 | Pola MastalerzPola Mastalerz | 03 | POL | 7 | 09.27 | |||
3 | Natália HolešováNatália Holešová | 02 | SK SOG Nitra | 5 | 09.29 | |||
4 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 09.39 | |||
5 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | POL | 2 | 09.50 | |||
6 | Veronika LuptákováVeronika Luptáková | 02 | SK SOG Nitra | 6 | 09.53 | |||
7 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 09.55 | |||
8 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.58 | |||
9 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.60 | |||
10 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.61 | |||
11 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.66 | |||
12 | Barbora BrodaniováBarbora Brodaniová | 04 | Slovensko | 8 | 09.69 | |||
13 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.77 | |||
14 | Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 09.81 | |||
15 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.91 | |||
16 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.00 | |||
17 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 10.04 | |||
18 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | TL ROW Rybnik | 3 | 10.19 | |||
19 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 10.40 | |||
20 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 10.44 | |||
21 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.46 | |||
22 | Zuzana VítkováZuzana Vítková | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 10.52 | |||
23 | Anna GregušováAnna Gregušová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 10.71 | |||
24 | Nela GoišováNela Goišová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 10.76 | |||
25 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 10.79 | |||
26 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 11.24 | |||
27 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 12.06 | |||
Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | DQ |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weronika NagiećWeronika Nagieć | 02 | POL | 4 | 08.80 | ||||||||||||||
2 | Pola MastalerzPola Mastalerz | 03 | POL | 5 | 09.08 | ||||||||||||||
3 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 09.28 | ||||||||||||||
4 | Natália HolešováNatália Holešová | 02 | SK SOG Nitra | 3 | 09.39 | ||||||||||||||
5 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | POL | 2 | 09.41 | ||||||||||||||
6 | Veronika LuptákováVeronika Luptáková | 02 | SK SOG Nitra | 7 | 09.48 | ||||||||||||||
7 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.56 | ||||||||||||||
8 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 09.86 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok vysoký - Muži
(so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.50 1.57 1.64 1.69 1.74 1.79 1.84 1.89 1.92 1.95 1.98 2.01 2.03 2.10 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 22 | 2.03 | |||||||||||||||
2 |
Michał MOROŃMichał MOROŃ
MKS ISKRA Pszczyna |
02 | 14 | 1.98 | |||||||||||||||
3 |
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 21 | 1.95 | |||||||||||||||
4 |
Filip KostkiewiczFilip Kostkiewicz
POL |
99 | 20 | 1.95 | |||||||||||||||
5 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 19 | 1.92 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s. |
93 | 16 | 1.92 | |||||||||||||||
7 |
Jakub SamelJakub Samel
POL |
01 | 15 | 1.84 | |||||||||||||||
8 |
Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3 | 1.79 | --oxoooxxx | ||||||||||||||
9 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 10 | 1.79 | --oooxxoxxx | ||||||||||||||
10 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 6 | 1.74 | -ooooxxx | ||||||||||||||
11 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 11 | 1.74 | --xoo | ||||||||||||||
12 |
Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 13 | 1.74 | |||||||||||||||
13= |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 9 | 1.69 | ---xoxxx | ||||||||||||||
13= |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno |
01 | 2 | 1.69 | oooxoxxx | ||||||||||||||
15 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 8 | 1.69 | ooxoxxoxxx | ||||||||||||||
16 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita Brno |
01 | 12 | 1.64 | |||||||||||||||
17 |
Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 1 | 1.57 | oxxoxxx | ||||||||||||||
18 |
Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 4 | 1.50 | oxxx | ||||||||||||||
Thomas MacuraThomas Macura
Atletika Holešov, z.s. |
03 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s. |
92 | 18 | DNS | ||||||||||||||||
Marek ŽemlaMarek Žemla
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
David BrabecDavid Brabec
SSK Vítkovice, z.s. |
92 | 17 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Skok vysoký - Ženy
(so, 12.1.2019 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.70 1.72 1.74 1.76 1.78 1.80 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 23 | 1.78 | --------ooooo-oxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 21 | 1.70 | ----ooooooooxxx | ||||||||||||||
3 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 24 | 1.68 | --------xooxoxx-x | ||||||||||||||
4 |
Simona ButkovskáSimona Butkovská
SVK |
19 | 2 | 1.65 | ----oooxoxoxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 20 | 1.65 | -------oxoxxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 22 | 1.62 | --------o-xxx | ||||||||||||||
7 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 18 | 1.59 | ---oooxxooxxx | ||||||||||||||
8 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 12 | 1.59 | --ooxoxxoxxoxxox- | ||||||||||||||
9 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 14 | 1.56 | ---oooo-xxx | ||||||||||||||
10 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 15 | 1.56 | ---oxxooxoxxx | ||||||||||||||
11= |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 17 | 1.56 | --ooxxoxxoxxoxxx | ||||||||||||||
11= |
Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s. |
02 | 9 | 1.56 | ---xxoxxooxxoxxx | ||||||||||||||
13 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 16 | 1.53 | --ooooxxx | ||||||||||||||
14 |
Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 11 | 1.53 | --ooxoxxoxxx | ||||||||||||||
15= |
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 8 | 1.45 | --ooxxx | ||||||||||||||
15= |
Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 3 | 1.45 | --ooxxx | ||||||||||||||
15= |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 10 | 1.45 | -oooxxx | ||||||||||||||
18 |
Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s. |
03 | 7 | 1.45 | oooxoxxx | ||||||||||||||
19= |
Adéla KalousováAdéla Kalousová
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 5 | 1.45 | ooxoxoxxx | ||||||||||||||
19= |
Matylda GuzMatylda Guz
POL |
03 | 1 | 1.45 | -oxoxoxxx | ||||||||||||||
21 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 4 | 1.30 | oxxx | ||||||||||||||
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 19 | DNS | ||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
98 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Jagoda WarzechaJagoda Warzecha
MOS Katowice |
02 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
Skok o tyči - Muži
(so, 12.1.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.31 2.51 2.71 2.91 3.11 3.31 3.51 3.61 3.71 3.81 3.91 4.01 4.11 4.21 4.31 4.41 4.71 4.81 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol Opava |
93 | 22 | 4.71 | -------------o-xooxxx | ||||||||||||||
2 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 23 | 4.71 | ------------o-xo-xxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 21 | 4.41 | -----------xxo-ooxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 20 | 4.31 | -----------xoxoooxxx | ||||||||||||||
5 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 11 | 4.21 | --------xooo-xooxxx | ||||||||||||||
6 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 19 | 4.01 | ------o-ooxxooxxx | ||||||||||||||
7 |
Milan ČajičMilan Čajič
SRB |
95 | 1 | 4.01 | ------xoooxoxooxxx | ||||||||||||||
8 |
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol Opava |
01 | 17 | 3.71 | -----xxooxoxxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 10 | 3.61 | ------ooxxx | ||||||||||||||
10 |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 16 | 3.61 | -----xoxoxoxxx | ||||||||||||||
11= |
Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol Opava |
02 | 15 | 3.51 | --oooooxxx | ||||||||||||||
11= |
Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 14 | 3.51 | ---ooooxxx | ||||||||||||||
13= |
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 12 | 3.51 | -oooooxoxxx | ||||||||||||||
13= |
Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s. |
98 | 18 | 3.51 | ------xoxxx | ||||||||||||||
15= |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 13 | 3.11 | -ooooxxx | ||||||||||||||
15= |
Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3 | 3.11 | oooooxxx | ||||||||||||||
17 |
Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
00 | 9 | 3.11 | -oxoooxxx | ||||||||||||||
18= |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 8 | 2.71 | --xoxxx | ||||||||||||||
18= |
Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
00 | 4 | 2.71 | ooxoxxx | ||||||||||||||
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol Opava |
03 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Jakub SkopalJakub Skopal
TJ Sokol Opava |
03 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
Skok o tyči - Ženy
(so, 12.1.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.26 2.46 2.66 2.86 3.06 3.16 3.26 3.36 3.46 3.56 3.66 3.76 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 16 | 3.66 | ----o-o-xooxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 18 | 3.46 | ----o-o-oxxx | ||||||||||||||
3 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 15 | 3.46 | ----xoooxoxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC Čejkovice |
99 | 17 | 3.36 | ------oxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 14 | 3.36 | --o--xooxxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 10 | 3.16 | --oooxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 11 | 2.86 | -oooxxx | ||||||||||||||
8 |
Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6 | 2.66 | --oxxx | ||||||||||||||
9 |
Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 3 | 2.46 | ooxxx | ||||||||||||||
10 |
Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 8 | 2.46 | xooxxx | ||||||||||||||
11 |
Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 5 | 2.46 | oxoxxx | ||||||||||||||
12 |
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 2 | 2.26 | xoxxx | ||||||||||||||
13 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 7 | 2.26 | xxoxxx | ||||||||||||||
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Markéta LacikováMarkéta Laciková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC Čejkovice |
99 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Skok daleký - Muži
(so, 12.1.2019 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol Opava |
91 | 16 | 6.70 | 6.52 | 6.39 | 6.25 | 6.52 | 6.31 | 6.59 | 6.70 | ||||||||
2 |
Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 18 | 6.63 | x | x | 6.63 | 6.63 | x | x | x | ||||||||
3 |
Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ Třinec |
97 | 14 | 6.54 | x | x | 6.45 | 6.45 | 6.40 | 6.54 | x | ||||||||
4 |
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s. |
96 | 17 | 6.31 | x | x | 6.31 | 6.31 | x | 04.82 | x | ||||||||
5 |
Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s. |
98 | 20 | 6.24 | x | x | 6.24 | 6.24 | x | - | - | ||||||||
6 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 9 | 6.23 | 6.23 | 6.13 | 5.94 | 6.23 | x | 4.88 | 5.88 | ||||||||
7 |
Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 12 | 6.17 | 6.01 | x | x | 6.01 | x | 6.17 | x | ||||||||
8 |
Tomáš ZajícTomáš Zajíc
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 7 | 6.08 | 5.93 | 6.08 | 5.78 | 6.08 | 5.77 | - | - | ||||||||
9 |
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 6 | 6.01 | x | x | 6.01 | 6.01 | x | x | x | ||||||||
10 |
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 15 | 5.95 | 5.86 | 5.95 | - | 5.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Jakub DominasJakub Dominas
POL |
01 | 8 | 5.87 | x | 5.87 | x | 5.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
99 | 1 | 5.79 | x | 5.53 | 5.79 | 5.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol Opava |
01 | 4 | 5.64 | 5.64 | 5.55 | 5.54 | 5.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
00 | 2 | 5.64 | 5.53 | 5.64 | 5.30 | 5.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 11 | 5.60 | 5.40 | 5.43 | 5.60 | 5.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
00 | 3 | 5.50 | x | 5.50 | 4.96 | 5.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 19 | DNS | ||||||||||||||||
Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita Brno |
87 | 21 | DNS | ||||||||||||||||
Oktawiusz KuleszaOktawiusz Kulesza
MOS Katowice |
01 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(so, 12.1.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kamil WajdzikKamil Wajdzik
POL |
02 | 2 | 6.47 | x | 6.47 | - | 6.47 | - | - | - | ||||||||
2 |
Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 20 | 6.44 | 6.44 | 6.41 | x | 6.44 | x | x | x | ||||||||
3 |
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol Opava |
03 | 23 | 6.36 | x | 6.36 | 6.25 | 6.36 | 5.07 | 5.88 | x | ||||||||
4 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita Brno |
03 | 14 | 6.22 | 5.88 | 5.52 | 6.10 | 6.10 | 6.02 | 6.22 | 5.74 | ||||||||
5 |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 21 | 6.16 | 5.94 | 5.82 | 6.16 | 6.16 | 5.88 | 5.90 | 6.02 | ||||||||
6 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 18 | 6.15 | 6.07 | 5.98 | 5.84 | 6.07 | 5.81 | 6.15 | 5.62 | ||||||||
7 |
Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 25 | 6.06 | 6.06 | 5.92 | 5.97 | 6.06 | 5.85 | 5.89 | 6.05 | ||||||||
8 |
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 17 | 6.04 | x | 6.04 | x | 6.04 | 6.04 | 5.93 | x | ||||||||
9 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 16 | 6.01 | 5.64 | x | 6.01 | 6.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 19 | 5.96 | x | x | 5.96 | 5.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Krystian DidykKrystian Didyk
POL |
03 | 22 | 5.79 | 5.24 | 5.79 | 5.75 | 5.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ Třinec |
02 | 11 | 5.77 | 5.65 | 5.71 | 5.77 | 5.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1 | 5.63 | 5.63 | x | 5.40 | 5.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 5 | 5.57 | 5.54 | 5.57 | 5.54 | 5.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 8 | 5.44 | 5.26 | 5.28 | 5.44 | 5.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Thomas MacuraThomas Macura
Atletika Holešov, z.s. |
03 | 15 | 5.32 | 4.88 | 5.32 | 5.16 | 5.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 9 | 5.22 | 4.99 | 5.22 | 5.20 | 5.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Matěj ŠulcMatěj Šulc
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
02 | 6 | 5.22 | 4.89 | 5.22 | 5.05 | 5.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Kacper ZamojskiKacper Zamojski
POL |
03 | 13 | 5.06 | 4.24 | 4.90 | 5.06 | 5.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 12 | 4.96 | 4.96 | 4.54 | x | 4.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 7 | 4.91 | x | 4.91 | 4.53 | 4.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Mateusz WojtkowiakMateusz Wojtkowiak
POL |
03 | 10 | 4.66 | 4.66 | 4.46 | x | 4.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z... |
03 | 3 | 4.46 | 4.46 | 3.85 | x | 4.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 24 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
Skok daleký - Ženy
(so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gaja WotaGaja Wota
POL |
98 | 20 | 5.79 | 5.79 | x | x | 5.79 | x | 5.01 | 5.48 | ||||||||
2 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 18 | 5.48 | 5.07 | 5.25 | 5.39 | 5.39 | 5.45 | 5.48 | 5.40 | ||||||||
3 |
Natalia MACHNatalia MACH
AZS AWF Katowice |
99 | 19 | 5.46 | x | x | 5.46 | 5.46 | 5.32 | x | 5.32 | ||||||||
4 |
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol Opava |
97 | 17 | 5.39 | 5.20 | x | 5.01 | 5.20 | 5.39 | x | 3.82 | ||||||||
5 |
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 15 | 5.37 | x | x | 5.37 | 5.37 | x | x | x | ||||||||
6 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 6 | 5.23 | 5.18 | 5.09 | 5.09 | 5.18 | 5.10 | x | 5.23 | ||||||||
7 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 11 | 5.21 | 5.07 | x | 5.21 | 5.21 | x | 5.00 | x | ||||||||
8 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 13 | 5.15 | 4.80 | x | 5.15 | 5.15 | 4.28 | x | x | ||||||||
9 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 16 | 5.13 | 5.05 | 5.13 | x | 5.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 12 | 5.12 | 5.04 | 5.12 | x | 5.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 14 | 5.11 | 4.72 | 5.11 | 4.95 | 5.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Karolina StettnerKarolina Stettner
POL |
00 | 4 | 5.03 | 4.77 | 4.67 | 5.03 | 5.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 10 | 4.98 | x | 4.98 | 4.90 | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 7 | 4.93 | 4.93 | 4.92 | 4.86 | 4.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno, spolek |
97 | 8 | 4.92 | x | x | 4.92 | 4.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ Šumperk, z.s. |
01 | 1 | 4.81 | x | 4.69 | 4.81 | 4.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 9 | 4.74 | 4.74 | 4.48 | x | 4.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 2 | 4.49 | x | 4.49 | 4.41 | 4.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ Šumperk, z.s. |
01 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(so, 12.1.2019 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 29 | 5.42 | x | x | 5.42 | 5.42 | x | x | x | ||||||||
2 |
Zuzanna PopardowskaZuzanna Popardowska
POL |
02 | 2 | 5.29 | 5.16 | 5.27 | 5.29 | 5.29 | 5.24 | 5.23 | 5.27 | ||||||||
3 |
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
02 | 27 | 5.29 | 5.09 | 5.13 | 5.29 | 5.29 | 5.06 | 5.08 | 5.01 | ||||||||
4 |
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava |
02 | 31 | 5.26 | x | x | 5.19 | 5.19 | x | 5.26 | x | ||||||||
5 |
Kamila KamińskaKamila Kamińska
POL |
03 | 23 | 5.25 | 5.12 | x | x | 5.12 | 5.13 | x | 5.25 | ||||||||
6 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 18 | 5.19 | 5.19 | 5.07 | 5.02 | 5.19 | 4.82 | 4.90 | 4.90 | ||||||||
7 |
Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 28 | 5.16 | 5.16 | 5.02 | 4.80 | 5.16 | x | 5.07 | x | ||||||||
8 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 26 | 5.12 | x | x | 5.12 | 5.12 | x | 4.99 | x | ||||||||
9 |
Wiktoria GawryšWiktoria Gawryš
POL |
03 | 17 | 5.06 | 4.92 | 5.06 | 4.89 | 5.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol Opava |
02 | 24 | 5.04 | 5.04 | 4.97 | x | 5.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 30 | 5.03 | x | 4.94 | 5.03 | 5.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 21 | 4.95 | x | x | 4.95 | 4.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 16 | 4.94 | x | x | 4.94 | 4.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 11 | 4.92 | 4.64 | 4.92 | x | 4.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 12 | 4.91 | 4.70 | 4.91 | x | 4.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s. |
03 | 19 | 4.89 | x | x | 4.89 | 4.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 13 | 4.81 | 4.78 | 4.71 | 4.81 | 4.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 7 | 4.68 | x | 4.68 | x | 4.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6 | 4.66 | 4.52 | 4.66 | x | 4.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z... |
03 | 10 | 4.66 | 4.47 | 4.66 | 4.38 | 4.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ Šumperk, z.s. |
02 | 5 | 4.52 | 4.19 | 4.35 | 4.52 | 4.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Julia ŠliwaJulia Šliwa
POL |
03 | 3 | 4.43 | x | 4.43 | x | 4.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Patrycja SzablaPatrycja Szabla
POL |
19 | 9 | 4.40 | 4.40 | 4.12 | x | 4.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 8 | 4.25 | x | 4.14 | 4.25 | 4.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 1 | 4.21 | x | 4.21 | x | 4.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
Atletický klub Prostějov, z... |
03 | 14 | 4.20 | 4.17 | 4.20 | 3.96 | 4.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 22 | 4.13 | x | 3.60 | 4.13 | 4.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Sabina FiantováSabina Fiantová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 25 | 4.11 | 4.11 | x | x | 4.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
Atletický klub Prostějov, z... |
03 | 4 | 3.75 | 3.38 | 3.75 | 3.69 | 3.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Karolína HoláKarolína Holá
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 20 | 3.24 | 3.24 | 3.20 | x | 3.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Trojskok - Muži
(so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s. |
90 | 16 | 14.53 | 14.53 | x | x | 14.53 | 14.26 | 14.51 | x | ||||||||
2 |
Filip SachaFilip Sacha
POL |
96 | 15 | 14.41 | x | 14.24 | x | 14.24 | x | 14.24 | 14.41 | ||||||||
3 |
Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol Opava |
91 | 14 | 14.38 | x | 14.25 | 14.38 | 14.38 | - | - | - | ||||||||
4 |
Piotr GlowczykPiotr Glowczyk
POL |
01 | 13 | 13.67 | 12.76 | 13.21 | 13.14 | 13.21 | 13.41 | 13.43 | 13.67 | ||||||||
5 |
Michal SzumiecMichal Szumiec
POL |
01 | 11 | 13.65 | 13.34 | 13.46 | 13.51 | 13.51 | 13.46 | 13.65 | 13.63 | ||||||||
6 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 10 | 13.35 | x | 13.35 | 12.91 | 13.35 | 13.02 | 12.93 | x | ||||||||
7 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 12 | 13.32 | x | 12.21 | 13.32 | 13.32 | x | x | 12.80 | ||||||||
8 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 9 | 12.95 | 12.87 | 12.73 | 12.95 | 12.95 | 12.76 | 12.43 | 12.80 | ||||||||
9 |
Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 8 | 12.90 | 12.60 | 12.88 | 12.90 | 12.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 4 | 12.81 | 12.81 | 12.40 | 12.15 | 12.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 6 | 12.78 | 12.65 | 12.78 | 12.72 | 12.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 2 | 12.32 | x | 12.32 | x | 12.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 5 | 11.93 | 11.93 | 11.81 | 11.93 | 11.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 7 | 11.88 | 11.88 | 11.88 | 11.63 | 11.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Jakub BadošekJakub Badošek
TJ TŽ Třinec |
02 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Trojskok - Ženy
(so, 12.1.2019 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
SVK |
97 | 21 | 12.50 | x | 12.36 | 11.65 | 12.36 | 11.93 | 12.50 | x | ||||||||
2 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub ... |
98 | 18 | 12.25 | x | 12.07 | 12.10 | 12.10 | 12.25 | 11.86 | x | ||||||||
3 |
Gaja WotaGaja Wota
POL |
98 | 20 | 12.17 | x | x | 12.17 | 12.17 | x | x | 12.15 | ||||||||
4 |
Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolek |
97 | 19 | 11.68 | 11.68 | 11.43 | 11.42 | 11.68 | 11.42 | 11.46 | 11.52 | ||||||||
5 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 17 | 11.62 | 11.24 | x | 11.54 | 11.54 | x | 11.61 | 11.62 | ||||||||
6 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 6 | 11.48 | 11.20 | 10.64 | 10.94 | 11.20 | 11.03 | x | 11.48 | ||||||||
7 |
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 4 | 11.34 | 10.96 | 11.34 | x | 11.34 | 10.77 | 10.97 | x | ||||||||
8 |
Kamila KamińskaKamila Kamińska
POL |
03 | 13 | 11.11 | 11.02 | 10.78 | 11.11 | 11.11 | x | 11.02 | 10.12 | ||||||||
9 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 10 | 11.10 | x | 11.09 | 11.10 | 11.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 15 | 11.09 | 09.52 | 11.01 | 11.09 | 11.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 12 | 10.97 | 10.90 | 10.97 | 10.80 | 10.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 7 | 10.60 | 10.18 | x | 10.60 | 10.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 11 | 10.57 | 09.99 | 10.57 | 10.21 | 10.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Sonia PALASonia PALA
MKS ISKRA Pszczyna |
03 | 5 | 10.54 | x | 10.54 | x | 10.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 8 | 10.22 | 10.22 | x | x | 10.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1 | 09.43 | x | 09.43 | x | 09.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
98 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 16 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 12.1.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 17 | 14.18 | 14.18 | x | x | 14.18 | x | x | x | ||||||||
2 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 16 | 13.47 | 13.47 | 13.01 | x | 13.47 | 12.91 | 13.06 | x | ||||||||
3 |
Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 15 | 12.14 | x | 11.42 | 12.14 | 12.14 | x | x | x | ||||||||
4 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 14 | 11.49 | 10.65 | x | 11.14 | 11.14 | x | 11.49 | x | ||||||||
5 |
Hana KleiblováHana Kleiblová
AK Kroměříž |
03 | 12 | 10.53 | 10.53 | 09.54 | 09.52 | 10.53 | 09.80 | 10.26 | 09.54 | ||||||||
6 |
Agata PowciolAgata Powciol
POL |
02 | 11 | 10.31 | 10.31 | x | 09.94 | 10.31 | x | 10.26 | x | ||||||||
7 |
Karolina PietraszKarolina Pietrasz
POL |
03 | 1 | 10.25 | 10.08 | 09.84 | x | 10.08 | 10.25 | x | x | ||||||||
8 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 13 | 10.20 | 09.88 | 09.71 | x | 09.88 | x | 10.20 | 09.88 | ||||||||
9 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 7 | NM | |||||||||||||||
10 |
Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol Opava |
03 | 9 | 09.26 | 09.27 | 08.25 | 09.04 | 09.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 10 | 08.92 | 09.26 | x | 08.06 | 09.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 5 | 08.22 | 08.80 | 08.92 | 08.63 | 08.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 3 | 08.06 | 07.65 | 07.29 | 08.22 | 08.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Sabina FiantováSabina Fiantová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 8 | 07.13 | 07.67 | 08.06 | 07.70 | 08.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Adéla KalousováAdéla Kalousová
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 4 | 06.43 | 07.13 | 07.00 | 06.88 | 07.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 6 | 06.30 | x | 06.35 | 06.43 | 06.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 2 | 05.59 | 05.88 | 06.16 | 06.30 | 06.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 17 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 12.1.2019 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s. |
93 | 6 | 14.74 | 13.75 | 14.16 | 13.81 | 14.16 | 13.94 | x | 14.74 | ||||||||
2 |
Ewa MirekEwa Mirek
AZS AWF Kraków |
97 | 5 | 13.21 | 12.12 | 12.46 | 12.43 | 12.46 | 12.63 | 12.84 | 13.21 | ||||||||
3 |
Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 3 | 12.74 | 12.16 | 12.71 | 12.27 | 12.71 | 12.29 | 12.14 | 12.74 | ||||||||
4 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 1 | 12.14 | 11.52 | 12.14 | x | 12.14 | 11.45 | x | 12.12 | ||||||||
5 |
Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 2 | 11.74 | 11.44 | 11.70 | x | 11.70 | 11.05 | 11.74 | 11.55 | ||||||||
6 |
Renata PierchalaRenata Pierchala
AZS AWF Kraków |
96 | 4 | 11.67 | 10.75 | 11.25 | 11.67 | 11.67 | x | 11.67 | x | ||||||||
Celkem 6 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 12.1.2019 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 8 | 12.51 | 12.28 | 12.51 | 12.02 | 12.51 | x | x | 12.16 | ||||||||
2 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 7 | 12.23 | 12.23 | 12.10 | 11.70 | 12.23 | 11.55 | x | x | ||||||||
3 |
Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol Opava |
01 | 5 | 11.37 | 10.23 | x | 10.42 | 10.42 | x | 11.37 | 09.75 | ||||||||
4 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 6 | 11.11 | 10.13 | 09.87 | 10.21 | 10.21 | 10.42 | x | 11.11 | ||||||||
5 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 4 | 10.50 | x | 09.97 | 10.15 | 10.15 | x | 10.50 | x | ||||||||
6 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 3 | 10.38 | 10.38 | x | x | 10.38 | 09.74 | x | 09.93 | ||||||||
7 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1 | 08.90 | 08.05 | 07.99 | 08.34 | 08.34 | 08.87 | 08.44 | 08.90 | ||||||||
8 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 2 | 08.41 | 07.80 | 08.41 | 07.82 | 08.41 | x | 07.50 | 08.27 | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 12.1.2019 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 11 | 15.38 | x | 14.19 | 14.88 | 14.88 | 13.65 | 14.36 | 15.38 | ||||||||
2 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z... |
03 | 9 | 14.11 | 12.87 | 14.11 | 12.94 | 14.11 | x | 13.01 | x | ||||||||
3 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 8 | 13.16 | 12.98 | 12.12 | 12.46 | 12.98 | x | 13.16 | 13.03 | ||||||||
4 |
Noel PilarskiNoel Pilarski
POL |
04 | 3 | 12.48 | 12.03 | 11.73 | 12.48 | 12.48 | x | 12.28 | 11.96 | ||||||||
5 |
Karol KisielowskiKarol Kisielowski
MOS Katowice |
02 | 7 | 12.01 | x | 11.99 | x | 11.99 | 11.67 | x | 12.01 | ||||||||
6 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 10 | 11.87 | x | 11.87 | x | 11.87 | x | x | x | ||||||||
7 |
Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol Opava |
03 | 6 | 11.68 | 11.23 | 11.16 | 11.61 | 11.61 | 11.39 | 10.29 | 11.68 | ||||||||
8 |
Bartosz KsiažczykBartosz Ksiažczyk
POL |
03 | 2 | 10.96 | 10.96 | 10.58 | 10.53 | 10.96 | 10.68 | x | 10.17 | ||||||||
9 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita Brno |
03 | 1 | 10.72 | 10.38 | 10.41 | 10.72 | 10.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 4 | 08.79 | x | 08.79 | x | 08.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 5 | 07.36 | x | 07.36 | 07.06 | 07.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 11 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 12.1.2019 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno |
01 | 6 | 14.57 | 14.05 | 14.57 | x | 14.57 | 14.29 | x | 13.97 | ||||||||
2 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 4 | 13.83 | 13.07 | 13.83 | 12.99 | 13.83 | x | x | x | ||||||||
3 |
Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol Opava |
01 | 3 | 13.65 | x | 13.65 | 13.30 | 13.65 | 13.15 | 12.98 | 13.06 | ||||||||
4 |
Michal WegrzykMichal Wegrzyk
POL |
01 | 5 | 13.27 | 12.62 | x | 13.27 | 13.27 | x | x | x | ||||||||
5 |
Adam SkácelAdam Skácel
AK Kroměříž |
01 | 2 | 12.63 | 11.82 | x | 11.97 | 11.97 | 11.49 | 11.90 | 12.63 | ||||||||
6 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita Brno |
01 | 1 | 12.18 | 11.81 | 12.18 | x | 12.18 | x | 11.91 | - | ||||||||
Szymon WdaniecSzymon Wdaniec
POL |
01 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 12.1.2019 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s. |
94 | 8 | 15.47 | 15.08 | 14.94 | x | 15.08 | x | 14.94 | 15.47 | ||||||||
2 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 9 | 15.08 | x | 13.67 | x | 13.67 | x | 14.80 | 15.08 | ||||||||
3 |
Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopk... |
99 | 7 | 15.07 | 13.86 | x | 15.07 | 15.07 | x | 14.57 | 14.88 | ||||||||
4 |
Mariusz SyzdekMariusz Syzdek
POL |
89 | 2 | 14.10 | 13.98 | 14.10 | 14.05 | 14.10 | x | x | x | ||||||||
5 |
Szymon MagnuckiSzymon Magnucki
AZS AWF Kraków |
96 | 6 | 12.96 | x | 11.97 | 12.31 | 12.31 | 11.92 | 12.90 | 12.96 | ||||||||
6 |
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 5 | 12.24 | x | x | 11.28 | 11.28 | x | 11.39 | 12.24 | ||||||||
7 |
Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s. |
98 | 4 | 11.46 | 11.46 | x | 11.04 | 11.46 | 11.24 | 11.21 | 11.33 | ||||||||
8 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 1 | 10.86 | x | 10.86 | x | 10.86 | x | 10.52 | x | ||||||||
9 |
Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletický oddíl Slavia Haví... |
89 | 3 | 10.15 | 10.06 | 10.15 | 09.93 | 10.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 9 závodníků |