Back

 / Krajské přebory dospělých

Ostrava - Vítkovice (12. 1. 2019)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:51.83
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:55.05
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 1:58.70
4 Roger KlosRoger Klos 93 POLPOL 6 1:58.80
5 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:00.29
6 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK UNI - Orel Brno 1VSK UNI - Orel Brno 1 2 2:02.69
7 Adam BlaszczykAdam Blaszczyk 99 POLPOL 1 2:03.75
8 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 2:08.64
9 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:10.53
Celkem 9 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:02.13
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:03.09
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:04.95
4 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:05.53
5 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 10 2:05.65
6 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 2:05.80
7 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:07.62
8 Stanislaw WitkowskiStanislaw Witkowski 01 POLPOL 6 2:08.60
9 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:09.01
10 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:10.32
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adrian RombergAdrian Romberg 03 POLPOL 1 2:01.13
2 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:01.36
3 Maciej SikoraMaciej Sikora 03 POLPOL 2 2:01.65
4 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 2:01.86
5 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:03.93
6 Damian SzwedDamian Szwed 04 PolskoPolsko 9 2:04.56
7 Bruno LeskiBruno Leski 03 POLPOL 8 2:05.32
8 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:08.93
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt 03 POLPOL 8 2:04.68
2 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:04.87
3 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:07.10
4 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:10.09
5 Adam HadaszAdam Hadasz 04 POLPOL 2 2:11.37
6 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 4 2:16.15
7 Marek KandoraMarek Kandora 02 POLPOL 3 2:21.32
8 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:30.74
9 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:37.93
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Adrian RombergAdrian Romberg 03 POLPOL 1 2:01.13
2 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:01.36
3 Maciej SikoraMaciej Sikora 03 POLPOL 2 2:01.65
4 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 2:01.86
5 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:03.93
6 Damian SzwedDamian Szwed 04 PolskoPolsko 9 2:04.56
7 Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt 03 POLPOL 8 2:04.68
8 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:04.87
9 Bruno LeskiBruno Leski 03 POLPOL 8 2:05.32
10 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:07.10
11 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:08.93
12 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:10.09
13 Adam HadaszAdam Hadasz 04 POLPOL 2 2:11.37
14 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 4 2:16.15
15 Marek KandoraMarek Kandora 02 POLPOL 3 2:21.32
16 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:30.74
17 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:37.93

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:16.69
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:18.35
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:21.85
4 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:26.86
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:27.14
6 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:28.09
7 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:30.32
8 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:32.43
9 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:32.43
10 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:34.29
11 Markéta ValouškováMarkéta Valoušková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:36.61
12 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 13 2:37.25
Klaudia WarminskaKlaudia Warminska 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 DNF
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 2:21.23
2 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:22.78
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:22.82
4 Zofia KOKOSZKAZofia KOKOSZKA 04 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 11 2:23.02
5 Vanessa GaluchVanessa Galuch 03 POLPOL 5 2:23.53
6 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 2:24.95
7 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:26.67
8 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:28.72
9 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:28.88
10 Natalia ArikNatalia Arik 03 POLPOL 7 2:29.19
11 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 2:30.10
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:33.04
2 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:33.15
3 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:33.18
4 Petra ŠulekováPetra Šuleková 03 SK SOG NitraSK SOG Nitra 2 2:39.30
5 Maria DZIDAMaria DZIDA 05 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 10 2:43.29
6 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 2:43.47
7 Zuzana GavalovičováZuzana Gavalovičová 02 SK SOG NitraSK SOG Nitra 7 2:43.83
8 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:44.62
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 2:21.23
2 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:22.78
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:22.82
4 Zofia KOKOSZKAZofia KOKOSZKA 04 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 11 2:23.02
5 Vanessa GaluchVanessa Galuch 03 POLPOL 5 2:23.53
6 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 2:24.95
7 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:26.67
8 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:28.72
9 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:28.88
10 Natalia ArikNatalia Arik 03 POLPOL 7 2:29.19
11 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 2:30.10
12 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:33.04
13 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:33.15
14 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:33.18
15 Petra ŠulekováPetra Šuleková 03 SK SOG NitraSK SOG Nitra 2 2:39.30
16 Maria DZIDAMaria DZIDA 05 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 10 2:43.29
17 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 2:43.47
18 Zuzana GavalovičováZuzana Gavalovičová 02 SK SOG NitraSK SOG Nitra 7 2:43.83
19 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:44.62
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS