Back

 / Krajské přebory dospělých

Ostrava - Vítkovice (12. 1. 2019)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mateusz KuchmanMateusz Kuchman 01 POLPOL 1 4:02.48
2 Daruisz NowakowskiDaruisz Nowakowski 99 POLPOL 3 4:02.65
3 Maciej WyderkaMaciej Wyderka 02 POLPOL 2 4:05.04
4 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:05.40
5 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:13.88
6 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 4:15.12
7 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:15.57
8 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 4:20.83
9 Michal LukasikMichal Lukasik 02 POLPOL 9 4:30.33
10 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 11 4:31.59
11 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 4:42.23
12 Nikodem BieroňskiNikodem Bieroňski 01 POLPOL 13 4:58.98
Sebastian MrozowskiSebastian Mrozowski 02 POLPOL 4 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:20.40
2 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 6 4:20.61
3 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 4:20.86
4 Bazyli WidawskiBazyli Widawski 01 MOS KatowiceMOS Katowice 5 4:31.61
5 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:33.61
6 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:34.78
7 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 4:35.01
8 Maciej HarezaMaciej Hareza 01 MOS KatowiceMOS Katowice 4 4:37.06
9 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:42.19
10 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:50.70
11 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11 5:03.56
Oskar ŠliwkaOskar Šliwka 01 POLPOL 1 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Mateusz KuchmanMateusz Kuchman 01 POLPOL 1 4:02.48
2 Daruisz NowakowskiDaruisz Nowakowski 99 POLPOL 3 4:02.65
3 Maciej WyderkaMaciej Wyderka 02 POLPOL 2 4:05.04
4 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:05.40
5 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:13.88
6 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 4:15.12
7 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:15.57
8 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:20.40
9 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 6 4:20.61
10 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 4:20.83
11 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 4:20.86
12 Michal LukasikMichal Lukasik 02 POLPOL 9 4:30.33
13 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 11 4:31.59
14 Bazyli WidawskiBazyli Widawski 01 MOS KatowiceMOS Katowice 5 4:31.61
15 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:33.61
16 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:34.78
17 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 4:35.01
18 Maciej HarezaMaciej Hareza 01 MOS KatowiceMOS Katowice 4 4:37.06
19 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:42.19
20 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 4:42.23
21 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:50.70
22 Nikodem BieroňskiNikodem Bieroňski 01 POLPOL 13 4:58.98
23 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11 5:03.56
Sebastian MrozowskiSebastian Mrozowski 02 POLPOL 4 DNS
Oskar ŠliwkaOskar Šliwka 01 POLPOL 1 DNS

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 15:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natalia LachowskaNatalia Lachowska 01 POLPOL 1 4:37.94
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:38.03
3 Wiktoria KlebowskaWiktoria Klebowska 00 POLPOL 3 4:38.45
4 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:40.68
5 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 4:42.43
6 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:43.65
7 Agnieszka LubowskaAgnieszka Lubowska 02 POLPOL 2 4:45.67
8 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 4:48.61
9 Alicja WójcikAlicja Wójcik 03 POLPOL 10 4:48.92
10 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 5:11.57
11 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14 5:11.98
12 Julia BartczakJulia Bartczak 01 POLPOL 13 5:12.58
13 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 5:16.58
14 Darina KřenkováDarina Křenková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 5:51.64
Weronika EngelmannWeronika Engelmann 01 POLPOL 7 DNF
Celkem 15 závodníků