Back

 / Krajské přebory dospělých

Ostrava - Vítkovice (12. 1. 2019)

Skok o tyči - Muži

(so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.312.512.712.913.113.313.513.613.713.813.914.014.114.214.314.414.714.81
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 22 4.71 -------------o-xooxxx
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 23 4.71 ------------o-xo-xxoxxx
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 21 4.41 -----------xxo-ooxoxxx
4 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 20 4.31 -----------xoxoooxxx
5 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11 4.21 --------xooo-xooxxx
6 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 19 4.01 ------o-ooxxooxxx
7 Milan ČajičMilan Čajič
SRBSRB
95 1 4.01 ------xoooxoxooxxx
8 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 17 3.71 -----xxooxoxxoxxx
9 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 10 3.61 ------ooxxx
10 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 16 3.61 -----xoxoxoxxx
11= Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 15 3.51 --oooooxxx
11= Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 14 3.51 ---ooooxxx
13= Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 12 3.51 -oooooxoxxx
13= Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 18 3.51 ------xoxxx
15= Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 13 3.11 -ooooxxx
15= Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 3.11 oooooxxx
17 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 9 3.11 -oxoooxxx
18= Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 2.71 --xoxxx
18= Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 4 2.71 ooxoxxx
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5 NM
Jakub SkopalJakub Skopal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 6 DNS
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 2 DNS
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 7 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 12.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.262.462.662.863.063.163.263.363.463.563.663.76
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 16 3.66 ----o-o-xooxoxxx
2 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 18 3.46 ----o-o-oxxx
3 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 15 3.46 ----xoooxoxoxxx
4 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 17 3.36 ------oxoxxx
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 14 3.36 --o--xooxxoxxx
6 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 3.16 --oooxoxxx
7 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 11 2.86 -oooxxx
8 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 2.66 --oxxx
9 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 2.46 ooxxx
10 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 8 2.46 xooxxx
11 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 5 2.46 oxoxxx
12 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 2.26 xoxxx
13 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 7 2.26 xxoxxx
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 DNS
Markéta LacikováMarkéta Laciková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 1 DNS
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 12 DNS
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 13 DNS
Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4 NM
Celkem 18 závodníků