3000 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 10:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 09:24.46 | |||||||||||||
2 | 6 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09:29.30 | |||||||||||||
3 | 10 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 10 | 09:36.65 | |||||||||||||
4 | 1 | Kacper UchaczKacper Uchacz | 01 | AZS AWF Kraków | 1 | 09:41.69 | |||||||||||||
5 | 3 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 09:42.50 | |||||||||||||
6 | 8 | Piotr RajcaPiotr Rajca | 02 | POL | 8 | 09:57.73 | |||||||||||||
7 | 9 | Daniel RůžaDaniel Růža | 02 | VSK Univerzita Brno | 9 | 09:59.09 | |||||||||||||
8 | 5 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 10:10.98 | |||||||||||||
9 | 11 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 10:36.40 | |||||||||||||
6 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
4 | Karel WankeKarel Wanke | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 09:46.20 | ||||||||||||||
2 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09:49.68 | ||||||||||||||
3 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 10:02.62 | ||||||||||||||
4 | Marek KrišicaMarek Krišica | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10:05.28 | ||||||||||||||
5 | Lucas HarrisLucas Harris | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 9 | 10:31.24 | ||||||||||||||
6 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 10:35.04 | ||||||||||||||
7 | Jiří PavelekJiří Pavelek | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 10:37.52 | ||||||||||||||
8 | Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik | 03 | TJ TŽ Třinec | 5 | 10:46.33 | ||||||||||||||
Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Radomír BřezinaRadomír Březina | 67 | Běžecký klub Ludgeřovice | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 09:24.46 | ||
2 | 6 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09:29.30 | ||
3 | 10 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 10 | 09:36.65 | ||
4 | 1 | Kacper UchaczKacper Uchacz | 01 | AZS AWF Kraków | 1 | 09:41.69 | ||
5 | 3 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 09:42.50 | ||
6 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 09:46.20 | |||
7 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09:49.68 | |||
8 | 8 | Piotr RajcaPiotr Rajca | 02 | POL | 8 | 09:57.73 | ||
9 | 9 | Daniel RůžaDaniel Růža | 02 | VSK Univerzita Brno | 9 | 09:59.09 | ||
10 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 10:02.62 | |||
11 | Marek KrišicaMarek Krišica | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10:05.28 | |||
12 | 5 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 10:10.98 | ||
13 | Lucas HarrisLucas Harris | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 9 | 10:31.24 | |||
14 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 10:35.04 | |||
15 | 11 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 10:36.40 | ||
16 | Jiří PavelekJiří Pavelek | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 10:37.52 | |||
17 | Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik | 03 | TJ TŽ Třinec | 5 | 10:46.33 | |||
6 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | DNS | |||
4 | Karel WankeKarel Wanke | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | DNF | |||
Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | DNS | ||||
Radomír BřezinaRadomír Březina | 67 | Běžecký klub Ludgeřovice | 8 | DNF |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 10:02.44 | ||||||||||||||
2 | 3 | Tereza MarszalkováTereza Marszalková | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 10:56.77 | |||||||||||||
3 | 1 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 11:16.75 | |||||||||||||
4 | 10 | Julie ŠuškováJulie Šušková | 03 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 11:24.45 | |||||||||||||
5 | 9 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 11:25.76 | |||||||||||||
6 | 7 | Veronika JanošíkováVeronika Janošíková | 98 | AK Šternberk z.s. | 7 | 11:30.58 | |||||||||||||
7 | 6 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 11:59.84 | |||||||||||||
8 | 12 | Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 12:19.64 | |||||||||||||
9 | 4 | Barbora NázlerováBarbora Názlerová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 12:22.56 | |||||||||||||
10 | 8 | Nikol BaladováNikol Baladová | 00 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 12:29.95 | |||||||||||||
11 | 5 | Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 13:01.48 | |||||||||||||
12 | 11 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 13:12.68 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |