Back

 / Krajské přebory dospělých

Ostrava - Vítkovice (12. 1. 2019)

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09:24.46
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09:29.30
3 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 09:36.65
4 Kacper UchaczKacper Uchacz 01 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 1 09:41.69
5 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 09:42.50
6 Piotr RajcaPiotr Rajca 02 POLPOL 8 09:57.73
7 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 09:59.09
8 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10:10.98
9 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 10:36.40
Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09:46.20
2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09:49.68
3 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10:02.62
4 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10:05.28
5 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 10:31.24
6 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10:35.04
7 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 10:37.52
8 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10:46.33
Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Radomír BřezinaRadomír Březina 67 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 8 DNF
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09:24.46
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09:29.30
3 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 09:36.65
4 Kacper UchaczKacper Uchacz 01 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 1 09:41.69
5 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 09:42.50
6 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09:46.20
7 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09:49.68
8 Piotr RajcaPiotr Rajca 02 POLPOL 8 09:57.73
9 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 09:59.09
10 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10:02.62
11 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10:05.28
12 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10:10.98
13 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 10:31.24
14 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10:35.04
15 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 10:36.40
16 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 10:37.52
17 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10:46.33
Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF
Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Radomír BřezinaRadomír Březina 67 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 8 DNF

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10:02.44
2 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10:56.77
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11:16.75
4 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 11:24.45
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 11:25.76
6 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 11:30.58
7 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 11:59.84
8 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 12:19.64
9 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12:22.56
10 Nikol BaladováNikol Baladová 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12:29.95
11 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13:01.48
12 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 13:12.68
Celkem 12 závodníků